Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
El Sie7e
Hozzászólások: 2650
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 18:20
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: El Sie7e » 2017. augusztus 20., vasárnap 11:29

„Természetesen több tizenegyest is kaphattunk volna, de mi nem kapunk büntetőket. Csak nézzék meg a számokat! Az előző szezonban ellenünk ítélték messze a legtöbb tizenegyest hazai pályán, és a javunkra a legkevesebbet. Csak a számokról beszélek. Többet nem mondok erről” – mondta Wenger.
vajon Wenger-t is előveszik mint Zizut, csak azért mert beszélni mert a bírókról, bíráskodásról? :sly:
“Mindig emlékezz rá; a Real Madrid azért harcol, hogy megvédje a dicsőségét, a többi csapat pedig azért harcol, hogy felérjen a Real Madrid szintjére. Ez az igazság.”
egy 64 éves Real Madrid drukker

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2017. augusztus 18., péntek 15:09

nem semmi Zidane :salute:
úgy variálja a csapatot, hogy tökéletes legyen
ebben ő a legjobb

ha így játszik Asensio, le lesz építve Bale a bajnokság végére
hátha akkor elmegy jövő nyáron ...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:45

hozzá az a fej..basszus rosszat fogok álomdni miattad. :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:44

Oké, végem.
https://pbs.twimg.com/media/DHY2bfKXoAUgc2w.jpg:large
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4948
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:29

Conte, Guardiola, Allegri, Ancelotti, Mourinho?

Zidane!

En csak ennyit fuznek hozza. Koszonjuk Mester! Kiba intelligens ez az ember.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:28

https://pbs.twimg.com/media/DHY0sV-UAAAwtOs.jpg
Jó éjt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:25

Zsombor írta: Mi lenne ha még korszakos is lenne a csapat.
Még mára sem tanultátok meg, hogy csak egy Busquets-Xavi-Iniesta-Messi fémjelezte csapat lehet korszakos? :) Annyira utál minket a világ, meg annyira fog fájni a Barcának a visszaesés, hogy akik nem normálisak (márpedig 10ből 8 nem az) továbbra is Kassaizni fog, meg "könnyűágonmentekadöntőbe2016ban"ozni... :roll:

Zidane egy kibaszott zseni. Úgy taktikailag, mint motivációba. Ezt senki nem veheti el tőle, mert ha csak jó motivátor lenne, akkor én is ülhetnék a padon. De ő jött a semmiből és seggbe kúrt mindenkit, már elnézést. Pedig hány ellen drukker temette, hogy na majd most le lesz taktikázva, nem jött... na de majt most, akkor sem jött... aztán kb meg még azóta sem. Nyílván nem megy ez majd a végtelenségik, hogy mostantól mindent mi nyerünk, de valami hihetetlen erős csapatot pakolt össze... :salute:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 1:00

Zsombor írta:Zidane-nal annyi meccset bukott a gárda , ahány trófeát nyert vele. 7 darab. Mi lenne ha még korszakos is lenne a csapat.
Vagy ha erősödtünk volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. augusztus 17., csütörtök 0:59

Zidane-nal annyi meccset bukott a gárda , ahány trófeát nyert vele. 7 darab. Mi lenne ha még korszakos is lenne a csapat.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 17., csütörtök 0:52

flori írta:
Nem baj, majd leépül a padon, mint James. Trust in me.
Az a szerencse, hogy egy ilyen Asensiót nem lehet majd a padon tartani. Ha marad Bale, hátha ez jó hatással lesz rá.


Néztem most a kezdőt, és elképesztő. Kb. nincs 100 millió euró a pályán, okos igazolások, felépített emberek a nullából. Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kovacic, Asensio.... kik voltak ezek?

Esküszöm, mintha nem a Real Madrid lenne. Annyi év szenvedés után, a sok blama, a sok rossz döntés. Hihetetlen. :D
Mi az, hogy annyi év szenvedés után? Az elmúlt négy évben három BL győzelmünk van :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2017. augusztus 16., szerda 23:59

Nem baj, majd leépül a padon, mint James. Trust in me.
Az a szerencse, hogy egy ilyen Asensiót nem lehet majd a padon tartani. Ha marad Bale, hátha ez jó hatással lesz rá.


Néztem most a kezdőt, és elképesztő. Kb. nincs 100 millió euró a pályán, okos igazolások, felépített emberek a nullából. Navas, Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo, Kovacic, Asensio.... kik voltak ezek?

Esküszöm, mintha nem a Real Madrid lenne. Annyi év szenvedés után, a sok blama, a sok rossz döntés. Hihetetlen. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. augusztus 16., szerda 23:53

H.E.H.E. írta:
Mindent erre a palira kell bízni, vakon mennék utána. Ha nem kell Bappé, nem kell. Ha kell Bale, kell.
de kell, hidd el hogy kell, zidane nem véletlenül most ilyesmit.

csak a kutya béla nem akar lepattanni sajnos úgy néz ki...
Nem baj, majd leépül a padon, mint James. Trust in me.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2017. augusztus 16., szerda 23:51

Mindent erre a palira kell bízni, vakon mennék utána. Ha nem kell Bappé, nem kell. Ha kell Bale, kell.
de kell, hidd el hogy kell, zidane nem véletlenül most ilyesmit.

csak a kutya béla nem akar lepattanni sajnos úgy néz ki...
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2017. augusztus 16., szerda 23:49

Az a helyzet, hogy bármennyire is rajongtam volna Bappé érkezéséért, most ott tartok, hogy MINDENT el kell hinni Zidanenak. Ha ő Mayoralt akarja a kezdőben, akkor Mayoral kezdjen.

Mindent erre a palira kell bízni, vakon mennék utána. Ha nem kell Bappé, nem kell. Ha kell Bale, kell.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 14., hétfő 15:13

Egy olyan emberről beszélünk, aki végiglazázta a második madridi évét, mert elhitte magáról, hogy Aranylabda esélyes. Bale szerintem buborékban él. Az ügynöke, a barátai, mindenki azt mondja neki, hogy az egyik legjobb. A kupák jönnek, ha egészséges játszik, Zidane és Williams sem mond róla soha semmi rosszat, sajtót pedig nem hiszem, hogy olvas. Ha el is jut hozzá valami, legyint egyet a firkászokra.
Amíg nem lesz kegyetlenül a padra vágva, nem is fog észhez térni.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 14., hétfő 15:04

Kettő, Kroos sem fog soha Ramosékkal és a fiatal spanyolokkal ökörködni, teljesen más mentalitás, mégis a keret egyik legnagyobb kincse, mert van mögötte teljesítmény.
De ő bőven érezheti azt, hogy mennyit hozzátesz a csapathoz, szerintem ő bőven a helyén is van kezelve, értékelve.
Bale azért nem hiszem el, hogy nem tudja, hogy sokat nem tett hozzá az itteni dolgokhoz, elolvas pár cikket magáról, egyértelmű, hogy nem azt hozza, mint amit vártak tőle sokan. (nem feltétlenül Madridban, hanem összességében) A válogatottban vezér alkat(ahogy a Spursben is volt), pontosan tudja milyen az, amikor körülötte forognak a dolgok, itt a közelében nem volt ennek.
Ha laza gyerek lenne, akkor mindez akár hidegen is hagyhatná, egy Benzema szerintem akkor is bőven ellene, ha csak csere lenne ( nem is értem miért nem rakják le), süt a nap, fasza az idő, válogatottság miatt nem kell aggódni, lehet gengszterkedni mellékállásban, stb. Nem is értem minek adnánk neki több pénzt, kevesebbért is ellenne itt. De Bale nem itt tart, és nem értem, hogy miért nem akar jót magának, meg mindenkinek.

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. augusztus 14., hétfő 14:55

Sierra írta:Jameshoz hasonlóan beletörődni és eladni a picsába.
Jamest előbb padra kellett rakni, hogy felismerje, itt nincs jövője. ennek az olt az ára, hgoy nem kapkodtak érte. Balelel is ugyanez a helyzet. Amíg játszik, miért igazolna el? A kupák gyűlnek, fizu rohadt magas, presztízs is megvan... ha pedig padra lesz rakva, nem hiszem, hogy 100 körül el tudnánk boldolni, mint idén nyáron.
CS0ki írta:Ne mondja már nekem, hogy ő élvezi ezt? Semmi kötődése nincs a csapathoz, teljesen más típusú ember és játékos.
Egy, amit fentebb írtam, hogy neki ez még tetszhet is. Kb a semmiért jönnek a kupák, pénz, csillogás, játékpercek, stb.
Kettő, Kroos sem fog soha Ramosékkal és a fiatal spanyolokkal ökörködni, teljesen más mentalitás, mégis a keret egyik legnagyobb kincse, mert van mögötte teljesítmény.
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2017. augusztus 14., hétfő 14:49

Bale meg... már az idehozatalakor is tök fölöslegesnek tartottam, sosem tudtam megkedvelni, de nem is szolgált rá. 4 év alatt vajmi keveset tett hozzá a Realhoz, kurvára el kéne takarítani innen, mert egyszerűen nem ide való. Sajnos rohadt drága volt, marketing igazolás, és hiába telt már el 4 év, idén tutkó nem adják el. De lassan Pereznek is el kéne gondolkodnia, hogy mekkora luftot rúgott vele, és Jameshoz hasonlóan beletörődni és eladni a picsába.
Akkor lenne nagy baj az ára, ha nem lehetne ugyanennyiért eladni. De talán még valamivel többet is kapnánk érte. A baszott magas fizujával együtt léphetne a fenébe.

De nekem tényleg az a furcsa, hogy nem ő könyörög térden állva Florentino ajtaja előtt, hogy engedjék már vissza Angliába. Ne mondja már nekem, hogy ő élvezi ezt? Semmi kötődése nincs a csapathoz, teljesen más típusú ember és játékos.

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. augusztus 14., hétfő 8:33

Remek csapatunk van. DE kell mbappe iden nyaron. Perez hozza el. Legyen egy uj kedvence , es a regit rakjuk rakjuk fel a polcra(bale). Ugyis szereti a nagy igazolast meg a brand epitest. Mbappe meg vb elott mint legnagyobb csatartehetseg meg is felelne ennek. Aztan vb n lehozna egy 5-6 golt mar real madrid jatekoskent. Alomvilag egyelore, de meg kellene lepni. Nem fog kevesbe bevalni mint bale ez szinte fix. Nala csak tobbet adhat. Akkor meg.. Oke bale pl legjobbja volt, de latjuk hogy a Pl mennyire szint mostanaban. Nagy valoszinuseggel Morata is sztar lesz ott.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. augusztus 13., vasárnap 22:59

Mehetne Asensio az egyik helyett oke...de CR kihagyta a komplett felkeszulest kb, meg jo hogy nem kezdo. Ha majd oktoberben is ugyan ezek fognakckezdeni, es ugyan ilyen fos lesz a teljesitmeny akkor lehet majd gondolkodni.
Amugy szidhassatok a jatekosokat, de ZZ t mar reg nem kenyszeriti senki h kezdok legyenek, ez mar csak az o dobtese


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 125 regisztrált és 0 vendég