Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 2., kedd 22:53

Hát nem tudom mi lesz Lopi sorsa így, de ez nagyon gyenge kezdés... főleg zsinórban ez a 4 meccs.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. október 2., kedd 17:07

:hmmm:
mocsok írta:általában ez szokott menni új edzőknél.
mindenki a gála kezdővel próbálja meg teljesen begyakoroltatni az új taktikát és rendszert.
Nagyon helyesen. Még nekik sem megy normálisan, nemhogy minden meccsen más kezdő lépjen fel. Bőven elég egyelőre a sérülések miatti rotálás.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. október 2., kedd 15:45

általában ez szokott menni új edzőknél.
mindenki a gála kezdővel próbálja meg teljesen begyakoroltatni az új taktikát és rendszert.

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. október 2., kedd 15:19

Kerlon írta: Lopeteguinél a 3 cserének sincs sok értelme. :x :mrgreen:
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy mereven ragaszkodik egy-kát játékos folyamatos játszatásához és a többinek esélye sincs semmire. Holott ott van pl. Ceballos példája. Tavaszra a keret fele ki lesz merülve, most ősszel meg amiatt nem megy, mert még formába se vagyunk és taktikai elképzelés sincs. Pedig pont most kéne rotálni és pihentetni. Pár név akik bevethetőek lennének többször: Odriozola, Mariano, Ceballos, Lucas. Így látatlanba pedig Reguilónt és Valverdét is kipróbálnám, jó lenne bedobni minél hamarabb őket a mélyvízbe, amíg van idő. Mert egyelőre csak Marcelo esett ki, de tavasszal volt már Nachonak is súlyosabb sérülése, és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy mi van akkor ha Varane sérül le, vagy Ramos kipontozódik.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. október 2., kedd 14:42

CS0ki írta:
Az szép.
Neadjisten egy sérülés és lőttek Nekünk kb.
Odriozola levan sérülve vagy miért kapott helyette Reguilón behívót?
Ez mondjuk a spanyol liga hülyesége...Mi a tökömnek kell ennyire lekorlátozni a cserék számát a padon? Foglalják a nézőktől a helyet? Tiszta hülyeség, sokkal jobban lehetne variálni a csapatokon. Igazából én már a negyedik cserét sem csak a hosszabbításban engedném, hanem a normál játékidőben.
Lopeteguinél a 3 cserének sincs sok értelme. :x :mrgreen:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. október 2., kedd 13:50

Az szép.
Neadjisten egy sérülés és lőttek Nekünk kb.
Odriozola levan sérülve vagy miért kapott helyette Reguilón behívót?
Ez mondjuk a spanyol liga hülyesége...Mi a tökömnek kell ennyire lekorlátozni a cserék számát a padon? Foglalják a nézőktől a helyet? Tiszta hülyeség, sokkal jobban lehetne variálni a csapatokon. Igazából én már a negyedik cserét sem csak a hosszabbításban engedném, hanem a normál játékidőben.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2018. szeptember 29., szombat 23:16

Mivel elment a gólzsák, szerintem annyi az elvárás vele szemben, hogy a csapat harcban legyen a bajnoki címért, és a BL-ben is legalább a 8-ig menjenek el. Ez még bőven meglehet.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 29., szombat 23:13

Ha nem repül idő elött, amire kb semmi esélyt nem látok jelenleg és kapna 1-2 igazi sztár, tökös támadót Lopi akkor nem lenne gond.

Viszont így a 420 db agyon erőltetett uolyan stílusú és uolyan képességű spanyoljaival nehezen látom, hogy kihúzza nyárig.

Kicsit sajnálom is a faszit, kicsit idegesít is, kicsit szeretem is amit játszat.

Lehet, ha CR marad, még elég is lenne ez..

Vagy ha jön egy Hazard, vagy egy gólképes csatár.

Valahogy szimpatikus ez a csapat, de dög unalom os nekem. Mindegy.Éljük túl a szezont, valami essen le a végén és ne legyen káosz,edző buktatósdi, cserélősdi..

Avatar
tubatibi
Hozzászólások: 3728
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tubatibi » 2018. szeptember 29., szombat 17:44

Realista24 írta:
R. Carlos írta:A mai kezdő nálam:
Navas - Odriozola, Varane, Ramos, Nacho - Kroos(Ceballos?), Casemiro, Modric - Benzema, Mariano, Bale

Ennél alkalmasabb nincs. Szívem szerint Benzemát is kihagynám, de inkább őt nézem mint Asensiot. A két csatárunkat együtt szeretném látni, nem tudom ebben a felállásban vagy 4-4-2-ben lenne ez az igazi. Remélem az edzőnk is belátja, hogy új embereket kell itt bevetni végre.
Odri nincs keretben. Regu az egyetlen védőcsere.
Az szép.
Neadjisten egy sérülés és lőttek Nekünk kb.
Odriozola levan sérülve vagy miért kapott helyette Reguilón behívót?
"If you don't like your destiny, don't accept it."

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 29., szombat 17:25

Kerlon írta: Hetkozben is ult mar a padon.
oké de akkor miért Reguilón van keretben helyette? :hmmm:

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27917
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. szeptember 29., szombat 17:09

Jim írta:tudom nem most kéne bevetni
de Vallejo még mindig sérült?
Hetkozben is ult mar a padon.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 29., szombat 16:05

tudom nem most kéne bevetni
de Vallejo még mindig sérült?

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. szeptember 29., szombat 13:34

Realista24 írta:
R. Carlos írta:A mai kezdő nálam:
Navas - Odriozola, Varane, Ramos, Nacho - Kroos(Ceballos?), Casemiro, Modric - Benzema, Mariano, Bale

Ennél alkalmasabb nincs. Szívem szerint Benzemát is kihagynám, de inkább őt nézem mint Asensiot. A két csatárunkat együtt szeretném látni, nem tudom ebben a felállásban vagy 4-4-2-ben lenne ez az igazi. Remélem az edzőnk is belátja, hogy új embereket kell itt bevetni végre.
Odri nincs keretben. Regu az egyetlen védőcsere.
Sajnos nem vártam meg a kerethirdetést... Ha Carvajal felépült, akkor mindenképpen ő legyen a jobboson.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 29., szombat 12:43

Keylor
Carvajal- Varane-Ramos-Nacho
Luka-Case-Toni-Bale
Karim és Mariano

442ben
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 29., szombat 12:30

R. Carlos írta:A mai kezdő nálam:
Navas - Odriozola, Varane, Ramos, Nacho - Kroos(Ceballos?), Casemiro, Modric - Benzema, Mariano, Bale

Ennél alkalmasabb nincs. Szívem szerint Benzemát is kihagynám, de inkább őt nézem mint Asensiot. A két csatárunkat együtt szeretném látni, nem tudom ebben a felállásban vagy 4-4-2-ben lenne ez az igazi. Remélem az edzőnk is belátja, hogy új embereket kell itt bevetni végre.
Odri nincs keretben. Regu az egyetlen védőcsere.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
R. Carlos
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 16:15
Kedvenc játékosaid: Daniel Carvajal, Xabi Alonso, Roberto Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: R. Carlos » 2018. szeptember 29., szombat 11:44

A mai kezdő nálam:
Navas - Odriozola, Varane, Ramos, Nacho - Kroos(Ceballos?), Casemiro, Modric - Benzema, Mariano, Bale

Ennél alkalmasabb nincs. Szívem szerint Benzemát is kihagynám, de inkább őt nézem mint Asensiot. A két csatárunkat együtt szeretném látni, nem tudom ebben a felállásban vagy 4-4-2-ben lenne ez az igazi. Remélem az edzőnk is belátja, hogy új embereket kell itt bevetni végre.
"When everyone thinks we are dead and buried we go and win the Champions League. This is what Real Madrid is all about." - Alvaro Arbeloa

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. szeptember 29., szombat 11:30

M1Ö írta:
Victorioo írta:Nekem személy szerint nem a stilussal van bajom vagy ahogy irod 1-2 játékos kivételével a kezdő alkalmas lehetne rá de maga ez a foci már nem megy, ha megnézed se klub, se nemzetközi fociban.. más dominál már.
Lehetne ezzel is. Csak nem ilyen felfogásban, meg nem ilyen rövid idő alatt. Meg hát az is egyetértés a fórumon, hogy kellett volna előre egy klasszis. 3 apró pont, ami nem megoldhatatlan és egyből könnyebb lenne Lope dolga.
Egy komolyabb taktikus simán megöli ezt a focit de legyen igazad. Igazolás meg mindenképp lesz előre, akár sikeres akár sikertelen lesz a szezon.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 29., szombat 9:25

Victorioo írta:Nekem személy szerint nem a stilussal van bajom vagy ahogy irod 1-2 játékos kivételével a kezdő alkalmas lehetne rá de maga ez a foci már nem megy, ha megnézed se klub, se nemzetközi fociban.. más dominál már.
Lehetne ezzel is. Csak nem ilyen felfogásban, meg nem ilyen rövid idő alatt. Meg hát az is egyetértés a fórumon, hogy kellett volna előre egy klasszis. 3 apró pont, ami nem megoldhatatlan és egyből könnyebb lenne Lope dolga.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. szeptember 28., péntek 22:03

M1Ö írta:Én azt nem értem, hogy a játék stílusa miatt miért kell kikezdeni, hogy ez a csapat nem erre a játékra van kitalálva. Hát a csapat magja erre a focira született. Egyedül Casemiro meg Bale nem illik bele. De szerencsére eddig rájuk sem lehet panasz.
Nekem személy szerint nem a stilussal van bajom vagy ahogy irod 1-2 játékos kivételével a kezdő alkalmas lehetne rá de maga ez a foci már nem megy, ha megnézed se klub, se nemzetközi fociban.. más dominál már.


Steve véleményével egyetértek teljesen. Úgy látszik elkerülhetetlen lesz a vérfrissités.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. szeptember 28., péntek 21:43

Én csak annyit tennék hozzá, hogy nem véletlenül lépett le ZZ sem..

Látta ő, hogy jól lakott a csapat, CR menni akar,igazolni bármennyiért pedig nem fogunk.

Ehhez képest Lopi próbálkozik, a kezdőivel nincs gond, focit is akart tanítani..de lehet ez a gyengébb kivitelű tiki-taka felsül a nagyobb csapatok ellen.,

Én nem tudok a faszira haragudni, vagy hibáztatni őt.Valakinek el kell végezni a piszkos munkát.

Ha majd nagyon nem megy, akkor lehet cserélni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 316 regisztrált és 0 vendég