Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. október 29., hétfő 21:42

azt nyilván vágjátok, hogy nem nyerheti már a béellt ezek után, csak mi :lol: :lol: :lol:
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2018. október 29., hétfő 21:40

Tehát akkor a 2000-es évekre jellemző edzőkeringő valszeg kezdetét vette. Nem lesz benne sok köszönet, ebben biztosak lehetünk. Solari, te jó ég. :|

Ezek után értelmes edző nem fog leülni a padra, majd jönnek sorra az ilyen Luxemburgo, Lopez Caró szintű arcok. De szép lesz. :lol: Nyáron ha nem hozunk minimum egy Mané-Hazard pakkot, akkor hiába lesz stadion, megyünk az EL-be a Vidivel viaskodni a következő években.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 29., hétfő 21:39

Ide nem kell válogatott edzo, aki évi három hónapot dolgozik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 29., hétfő 21:33

Az lesz a szép ha Martinezt elhozzák és bejárja szegény Lope útját. :lol:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2018. október 29., hétfő 21:22

van pereznek 2 hete edzőt szerezni (nem fog), ha nem akkor végig ő lesz. szerintem megvárja az első két meccset, ha jönnek akkor marad ő

perez kinevezte solarit edzőnek, mert így lehet hogy vinicius több lehetőséget kap :lol:

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 29., hétfő 21:21

Ideiglenes. Contét még puhítják. Ha esze van, nem jön.
Ha meg Perez akarja kijelölni a kezdő mindig, akkor üljön le ő oda.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 29., hétfő 21:18

Most akkor Solari megoldás lesz?!

Mondjuk ő már lehet “kivívta a tiszteletet” a Castlla sikertelenségével. Vagy ez ilyen bejött ZZ-vel, akkor vele is be fog jönni..??!! :hmmm:


Érdekes egy döntés.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 29., hétfő 21:16

Így igaz. Az as.com is ezt hozza. Nem nyugodtam meg tőle, de az első lépést meg kellett tenni. Szarabb már tényleg nem lehet, mint ami volt.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2018. október 29., hétfő 21:15

Szanalmas ami itt folyik, atyaeg. Sok sikert Santiagonak de hat tudjuk, ki fogja a kezdot osszerakni...

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. október 29., hétfő 21:07

BBeno írta:solari az uj edzo

Ideiglenes
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: BBeno » 2018. október 29., hétfő 21:05

solari az uj edzo
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2018. október 29., hétfő 21:03

Menesztve. Hivatalos.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2018. október 29., hétfő 20:59

Ugyan nem engem kérdeztetek, de szerintem is Klopp rohadtul tud valamit. Jelenleg őt látnám a legszívesebben(nyilván nem lehet)
Rendezett, látványos focit játszat.

Ancelotti miért jó?
Az öreg bárhol volt élre vitte a csapatot. BL címek nyilván magukért beszélnek.

A Napolin is meglátszik a munkája. Uaz a keret, nem extra nevek. De pl a PSG ellen uúgy játszottak, mint a Real Ancelotti alatt szebb napjaiban, vagy ZZ alatti Real.

Letámadások, egymás segítése, közel egymáshoz passzok és gyors kontrák. A PSG meg csak nézett, hogy ez most mi.

Teljesen úgy nézett ki a PSG-Napoli meccs, mint a mi korábbi Real-PSG meccsünk.Csak egy egyéni hiba miatt nem nyert a Napoli. Szóval Ancelotti nagyon tud valamit.
Nyilván nem fog minden évben BL-t nyerni és nem minden csapatnál működött ez. De jó edző.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2018. október 29., hétfő 20:45

Sierra írta:Nem mondtam hogy jobb, de eléggé le van nézve. Ezért kérdeztem, hogy Klopp mitől jobb.
Klopp papa mondjuk már másodszor építette fel Európa leglátványosabban játszó csapatát, ráadásul nem úgy, hogy össze-vissza igazolt sztárokat, hátha bevál valamelyik elven, mint mondjuk Pep. Többféle stílusban is jól játszik a csapata, zseniálisan presszingelnek, és kontrákban is eléggé rendben vannak. Emellett azért eredményeket is hozott, egyedül a sok bukott döntőt lehet felhozni ellene, de ahhoz a játékosok FGY-sége is kellett. Nálam bőven a legjobb edzők között van, Simeoneval együtt mondjuk.
Pochettinot tudnám még nálunk elképzelni, de őt úgyse fogjuk elhozni, szóval az aláírásomban van a megoldás. :D

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. október 29., hétfő 20:29

Solari...
Hát komolyan mondom ezek hülyék.
Minden lesz csak normális meló nem.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. október 29., hétfő 20:28

Lassan meg eljutunk oda, hogy az összes edző szar. Én nem tudom, meg merjem-e kérdezni, de szerintetek ma mi számít jó taktikai elemnek egy edző repertoárjában? Lopeteguival nekem annyi bajom van, hogy történhet bármi, ugyan azt a szart erőlteti a játékosokra és a csapatra. A játékosok meg látják, hogy ez sehová sem vezet, hát ez lett az eredmény, nem törték össze magukat, mert az egész úgy szar ahogy van. Kb egy közepes taktikai "zseni" is lehet eredményes, ha felismeri a játékosai képességeit, de még inkább az ellenfél gyengéit. Hihetetlen, hogy ellenünk mindenki előre tudja mit fogunk csinálni, aztán lehet mondani a barcára, hogy évek óta ugyan azt csinálják, mégis olyan könnyen rúgtak gólt vasárnap, ahogy akartak.
Nekem senki ne mondja, hogy Odriozola padoztatása egy jó húzás, én is láttam, hogy amikor támadtunk Marcelo baszott vissza futni, Isco sprintelt ő meg megállt fent, de Nacho nem szélső védő. LV meg végképp nem az. A védekezésünk nem is létezik. Nem tudok olyan dolgot felhozni, ami Lopetegui érdeme lenne, amit pozitívumként írhatnánk a neve mellé. Ez kb egy Benitez féle bukás.
Kellene e olyanokat a padra tolni mint Guti vagy Raul most azonnal? NEM! Üljön le Solari, vigye végig a szezont. Csak oda érünk egy bl induló helyre. Nyáron meg ha nem veszünk senkit, kinevezünk egy új edzőt, ugyan úgy szar marad minden és tolunk még egy ilyen évet. Előbb utóbb Pérezt veszik majd előés akkor az öregnek még csak a stadiont sem lesz esélye befejezni.
Egyébként, a spanyolos focink megbukott, az olasz stílusra mi alkalmatlanok vagyunk. A német vonallal lehetne valamit kezdeni, fegyelmezett, mégis támadó szép megoldások.

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. október 29., hétfő 20:18

RealAsensio írta:
Victorioo írta:Vicc ha tényleg a játékosok vétózták meg, jöjjön csak megint egy haver aztán folytassák a lötyögést.. ennél lejjebb jutni már úgyis nehéz lesz.
Ha a játékosok egyértelműen elutasítanak valakit, akkor semmi értelme rájuk erőltetni. Első 5 meccsen kicsinálnák. Ennyi.
Okok attól még a dolog vicc.. De mondom jöjjön Solari vagy Martinez aztán haverság meg minden.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 29., hétfő 20:16

Nem mondtam hogy jobb, de eléggé le van nézve. Ezért kérdeztem, hogy Klopp mitől jobb.

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. október 29., hétfő 20:12

Sierra írta: Heynckesszel sikerült egy öngólt lőnöd de sebaj. Viszont Ancelottiban mit látsz? Huszonyakárhány év alatt 4 bajnoki címet sikerült összehozni. Oké, nyert 3 BL-t, tök szép eredmény, de mitől lenne ő olyan hú de expert? Kloppról nem is beszélve. Jó edző, de pl mitől expertebb Conténál?
Nem védeni akarom hehe-t, de Conte mitől jobb? :lol: :lol: Ha már így nagyon benne vagyunk az összehasonlításban.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. október 29., hétfő 19:52

hehe írta:ha esetleg sikerülne is, az pl már nélkülem lenne, mert én azonnal kinyomnám a gecibe az exitgombot, ha ilyen focit kezdenénk játszani. viva conte, jó az irány....
jajj hagyjuk már, 2 havonta kántálod ezt, de úgy 10 éve kb, aztán mégis még mindig itt vagy.
hehe írta:én azt látom, hogy basznak futni, basznak küzdeni, önbizalom zokni, modric elfogyott, letámadás nincs már, mert lassúak vagyunk elöl, emiatt nincs nálunk a labda, emiatt még többet kéne futni az ellenfél után.
igen biztos mindenki elfelejtett focizni pár hónap alatt, a VB legjobbja meg leépült 3 hónap alatt.
hehe írta:egyik se taktikai zseni volt, hanem olyan ember, aki pszichológus/pedagógus/motivátor, stb.
ancelotti, zidane, murinnyó, delboszke, heynckes, akikkel a legnagyobb sikereket értük el az elmúlt 2 évtizedben, egyik sem az überexpert szakmai képességei miatt érte el azt, amit.
Victorioo írta:Már bocs hogy megkérdezem, de te kit tartasz überexpert tudású edzőnek?
hehe írta:ha csak a szakmát nézem, akkor klopp például.
vagy ancelotti.
heynckes.
Heynckesszel sikerült egy öngólt lőnöd de sebaj. Viszont Ancelottiban mit látsz? Huszonyakárhány év alatt 4 bajnoki címet sikerült összehozni. Oké, nyert 3 BL-t, tök szép eredmény, de mitől lenne ő olyan hú de expert? Kloppról nem is beszélve. Jó edző, de pl mitől expertebb Conténál?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 77 regisztrált és 0 vendég