Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. szeptember 27., csütörtök 15:48

dzsi91 írta:Ha lopi bukik ott van guti.Ha guti bukik ott lesz Raul.Nyártól meg elérhető lesz allegri,ha eredményeket akarunk mindenáron.
Guti rég a törököknél van, nem?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2018. szeptember 27., csütörtök 15:44

markmadrid Ezeket a neveket nem is értem hogy gondoltad.. pep sarri klopp.. nyáron se tudtunk hozni még egy pochettinot se pedig biztos nem volt az első 5 név között lopetegi szóval érezheted mennyire esélyes az általad emitett nevek közül bárki is. Nekem is Guti neve ugrott be, ha ne adj isten nem javul a helyzet házon belül oldják meg szezon közben ebben biztos vagyok.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11243
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 27., csütörtök 15:26

Ha lopi bukik ott van guti.Ha guti bukik ott lesz Raul.Nyártól meg elérhető lesz allegri,ha eredményeket akarunk mindenáron.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. szeptember 27., csütörtök 15:09

realistahuni írta:
V. Mester 77 írta:Csak kíváncsiságból… Azok, akik már most Lupetegui fejét követelik, mégis kivel pótolnák? :|

Reális és elérhető edzőkben gondolkodva.

Nálam most 3 edző van akinek a játéka élvezhető és topnak gondolom.

Pep: Nem szeretem a Barca miatt és mindig örülök a bukásának de az egyértelmű,hogy az egyik legnagyobb név a szakmában. Új impulzusokat adott a focinak és a játék amit játszat brutális tud lenni. City meccsei is kifejezetten érdekesek szórakoztatóak.

Klopp: Hengerelnek a csapatai a pályán. Olyan 30 percet tud tolni ez a Pool ami brutális. Dortmund is ilyen volt. Én szeretem felfogását. Idővel megnézném őt a Real élén. Bár sztem neki a profiljába nem illik egy ennyire top klub. Dortmund,Pool, féle vonal azért más. Idővel a BM lehet neki a csúcs.

Sarri: A játék amit nyomat szerintem nagyon stílusos. Élvezhető és eredményesnek is mondható. Napoli játéka is kurva jó volt és egyelőre a Chelsea-nél is hozza ezt.

Nálam jelenleg játékban ők a legjobbak. Az ő játékuk tetszik a leginkább.

Ott van még Allegri akinek a stílusa közel sem ilyen erőteljes de eléggé top Edző.
Pochettino a másik akit szívesen látnék itt. Ő is alkalmazkodóbb figura.

Van a másik oldal mint Conte,Mourinho Simeone akiknek a játékát utálom de eredményes.

És ott van pl. Zidane. Ő nyerni tud :D A játék amit játszatott a Madriddal szerintem hatékony volt de szép csak elvétve.

Meg kell adni Lopinak az esélyt de kötve hiszem,hogy ő egy igazi Top edző lehet mint most Klopp,Pep vagy régebben Mou,Wenger stb

markmadrid
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2016. november 21., hétfő 11:01
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Di Maria, Coutinho, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: markmadrid » 2018. szeptember 27., csütörtök 14:52

[quote="V. Mester 77"]Csak kíváncsiságból… Azok, akik már most Lupetegui fejét követelik, mégis kivel pótolnák? :|

Én szkeptikusan fogadtam a Spanyolt nagyon. Nekem nem elég karizmatikus figura. Olyan semmilyen mint Valverde,Emery.... Nálam ő ez a vonal. Egyszerűen benne nem látom,hogy igazi top edző lehetne.

A játék amit képvisel az amúgy nekem bejön. Szép,kreatív,pozíciós. Viszont az igazság az,hogy ez a keret erre nem feltétlenül alkalmas. Ramos képtelen fegyelmezetten játszani csak úgy mint Marcelo. Nekik kell a szabadság. Egyik sem túl fegyelmezett játékos emiatt a teljes bal oldalunk állandón elvan csúszva.

Marcelo halál laza figura aki szenzációs dolgokra képes ha szabadon játszhat. Ő nem alkalmas pozíciós játékra. Zidane szabadságot adott a játékosoknak és az egyéni képességeikre hagyatkozott amiben pl. a brazil nagyon jól érezte magát. Lopinal viszont megvan,hogy mi a dolga minden játékosnak. ZZ alatt sokszor hiányoltuk amúgy ezt a játékot. Viszont szerintem körvonalazódik,hogy a Realnak ez nem feltétlen áll jól.

Eddig 4 komoly meccse volt eddig a spanyolnak.

Atletico:
Jól játszott a csapat. Végig meccsben voltunk de Varane egyéni hibái eldöntötték a meccset. Végül pedig a hosszabbításban szétszedtek minket.

Bilbao:
Nem voltunk rosszak de itt sem tudott nyerőt húzni. Nehéz terep nem is nyerni járunk ide de valahogy itt is kevésnek éreztem a csapatot.

Roma:
Összességében jók voltunk. Nagyon jók bár azért ha a Roma élesebb és Navas nem véd olyan jól simán szorosabb is lehetett volna az a meccs.

Sevilla:
Nekem ez Óriási csalódás volt. Ez a Sevilla most közel sem tűnt verhetetlennek ehhez képest egy félidő alatt lerendeztek minket. Nagyon megalázóan és könnyedén. Itt akár nagyobb zakó is kinézhetett volna. Örülhettünk,hogy csak 3 lett közte. Azért egy Real Madrid ne kapjon ilyen verést egy derbin. Kilátástalan volt az első félidő.

4 meccsből 3 meccsen sem sikerült jó eredményt elérni.

Az már látszik,hogy nem ő lesz az Új Guardiola. Egy remek edző amúgy de közel sem tűnik olyan győztes alkatnak.
Ami mellette szól,hogy a keret is nekem nagyon hiányos. Rég volt ilyen de nincs olyan játékosunk akiért lelkesedni lehetne. Modric,Marcelo,Isco zseniálisak de azért már évek óta itt vannak. Kellett volna új vér ebbe a csapatba. Egy új sztár.

Az utóbbi években csak gyengül ez a keret.... Pepe,James,Kovacic,Ronaldo...

Pepe azóta is a török bajnokság legjobb védője. Hiba volt nem itt tartani. 3-4 számúnak. Persze tudom,hogy játszani akart volna. Plusz magas fizu stb... Nacho miatta virágzott ki de ő elsősorban Vallejo miatt lépett. Aki pedig vagy sérült vagy semmit nem mutat.

James a BM. egyik legjobbja mióta ott van. Több edző alatt is jól teljesít. Gólveszélyes játékos. Most már úgy vagyok vele,hogy visszahoznám a kolumbiait.

Kovat szintén. Tegnap néztem a Pool ellen és látszik,hogy egyre nagyobb az önbizalma. Megindulásai már ott is megvannak.

Ronaldo elengedése jó döntés volt de nem így... Egyszerűen pótolni kellett volna.
Tudom,hogy ott van Asensio akinek megkellet adni az esélyt de ő nem fogja pótolni Ronaldot. Nem is lehet a portugált egykönnyen.

Néztem tegnap a Pool-Chelseat. B csapattal tolta mind a kettő de a játék kurva jó volt. Élvezhető,gyors,labdabiztos. Sarri egy mágus,hogy ebből a Chelsea-ből mit hozott ki ennyi idő alatt.

Tavaly amit műveltek Conteval ahhoz képest ez hatalmas változás.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2018. szeptember 27., csütörtök 14:22

V. Mester 77 írta:Csak kíváncsiságból… Azok, akik már most Lupetegui fejét követelik, mégis kivel pótolnák? :|

Reális és elérhető edzőkben gondolkodva.

Mourinhoval majd helyet cserélnek, legalább nem labdabirtoklós focink lesz. :mrgreen:
Love football, hate antifa.

Avatar
Mester77
Hozzászólások: 2083
Csatlakozott: 2015. december 4., péntek 15:13
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mester77 » 2018. szeptember 27., csütörtök 14:17

Csak kíváncsiságból… Azok, akik már most Lupetegui fejét követelik, mégis kivel pótolnák? :|

Reális és elérhető edzőkben gondolkodva.
"Sokkal jobban akarom a győzelmet annál, mint amennyire utálok veszíteni. És nagyon utálok veszíteni."

"Egy nap mind meghalunk. De az összes többin viszont nem. "

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5899
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Süti » 2018. szeptember 24., hétfő 13:50

Pipita írta:Nézhetetlenül játszott a Zidane-csapat, úristen, jó tudni, kösz az infót. :lol: :lol: :lol:

Volt jópár unalmas bajnokink, de azért remélem a BL meccseinket nem aludtátok át az elmúlt 3 évben.

A Man Cityt leszámítva szembejött Európa össze túlfújt, "végsőgyőzelemrelegesélyesebbcsodacsapata". Mindet úgy mostuk le a pályáról, hogy öröm volt nézni. Momentumaik voltak 180 perces párharcokban. A döntőkben pillanataik se, esélyt se hagytunk senkinek. Csapatot olyan jól, olyan szervezetten, olyan tökéletesen játsznai, mint a Zidane csapat, nem láttatok az elmúlt három évben, mert egyszerűen nem láthattatok. :lol:

Sajnálom ha őszintén úgy emlékeznek emberek a Zidane-érára, klubunk 12 évtizedes történelmének második legsikeresebb korszakára, mint "az éra, amikor nézhetetlen volt a játékunk," mintha a Zidane-csapat valami Mourinho vagy Chelsea féle buszozós, gusztustalan favágó nézhetetlen mocsok lett volna.

Elképesztő dolgokat tanul itt az ember nap mint nap.
City is jött szembe, le is térdeltek ők is, a többit adom. :mrgreen:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2242
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: mocsok » 2018. szeptember 24., hétfő 13:09

En mindkettőt akarom :-(

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2018. szeptember 24., hétfő 12:19

rashidm írta:Már ne haragudj, de ki a tökömet érdekli a spanyol bajnoki cím ha bl-t megnyerheti?
Mondjuk engem :sly:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: rashidm » 2018. szeptember 24., hétfő 11:57

Jim írta:
wZoLee7 írta:Aza baj hogy ilyen hangok madridban is vannak, iden szerintem inkabb egy bajnoksag orientalt csapat leszunk.
ez miért baj? :hmmm:
kevés bajnokságot nyertünk mostanában, nem lennék szomorú
ha a bl helyett spanyol bajnokok lennénk :salute:

Lopi játékával amúgy is könnyebb lesz a bajnoki cím, mint a bl győzelem szerintem
Már ne haragudj, de ki a tökömet érdekli a spanyol bajnoki cím ha bl-t megnyerheti?

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5866
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. szeptember 24., hétfő 10:57

wZoLee7 írta:Aza baj hogy ilyen hangok madridban is vannak, iden szerintem inkabb egy bajnoksag orientalt csapat leszunk.
ez miért baj? :hmmm:
kevés bajnokságot nyertünk mostanában, nem lennék szomorú
ha a bl helyett spanyol bajnokok lennénk :salute:

Lopi játékával amúgy is könnyebb lesz a bajnoki cím, mint a bl győzelem szerintem

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pipita » 2018. szeptember 24., hétfő 10:12

Nézhetetlenül játszott a Zidane-csapat, úristen, jó tudni, kösz az infót. :lol: :lol: :lol:

Volt jópár unalmas bajnokink, de azért remélem a BL meccseinket nem aludtátok át az elmúlt 3 évben.

A Man Cityt leszámítva szembejött Európa össze túlfújt, "végsőgyőzelemrelegesélyesebbcsodacsapata". Mindet úgy mostuk le a pályáról, hogy öröm volt nézni. Momentumaik voltak 180 perces párharcokban. A döntőkben pillanataik se, esélyt se hagytunk senkinek. Csapatot olyan jól, olyan szervezetten, olyan tökéletesen játsznai, mint a Zidane csapat, nem láttatok az elmúlt három évben, mert egyszerűen nem láthattatok. :lol:

Sajnálom ha őszintén úgy emlékeznek emberek a Zidane-érára, klubunk 12 évtizedes történelmének második legsikeresebb korszakára, mint "az éra, amikor nézhetetlen volt a játékunk," mintha a Zidane-csapat valami Mourinho vagy Chelsea féle buszozós, gusztustalan favágó nézhetetlen mocsok lett volna.

Elképesztő dolgokat tanul itt az ember nap mint nap.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2018. szeptember 24., hétfő 8:25

Aza baj hogy ilyen hangok madridban is vannak, iden szerintem inkabb egy bajnoksag orientalt csapat leszunk.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. szeptember 24., hétfő 1:22

Remy írta: Hozzáteszem, egy valóra vált álom volt az elmúlt 5ből 4 esztendő. Ennél több nincs a futballban, ki lett maxolva. :salute:
Az az egy szezon sem volt csufos, sot az elso feleben talan az egyik legjobban jatszo csapatot lathattuk. Kar, hogy jottek a serulesek es elfogyott a csapat tavaszra. De ha ez es Benitez :roll: kellett ZZ-hez, akkor megerte.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2018. szeptember 24., hétfő 0:36

Van, akinek semmi nem elég, álomvilág, amit soha nem fog megkapni.

Hozzáteszem, egy valóra vált álom volt az elmúlt 5ből 4 esztendő. Ennél több nincs a futballban, ki lett maxolva. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5163
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2018. szeptember 24., hétfő 0:23

Szomoru milyen gyorsan felejtenek az emberek.
Ez igaz CR-re és Zidanera is.
Nem volt szep jatekunk. Jezusom. Gyonyoru focit toltak a sracok Zizou alatt is. Az hogy szenvedtunk sokszor igaz. Mint minden csapat. Ideje lenne felfogni és kimászni a fifa18bol.


Az meg a masik hogy van internet rengeteg archivum. Nezzetek vissza a meccseket.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2018. szeptember 24., hétfő 0:15

kierkegaard írta:Nekem ez az oldala se jött át igazán. Mondjuk vele kapcsolatban egyáltalán nem tudok objektív lenni. Átment nagyon unszimpatikusba egy idő után és az utolsó szezonján csak kimaxolta ezt.
kierkegaard írta:én nagyon örültem neki mikor lelépett.
nem nagyon értem, hogy 3 egymást követő BL győzelem + egy rahedli megnyert kupa után (plusz játékosként is legenda) hogy lehet ilyen véleménnyel lenni róla. attól függetlenül, hogy sokszor nézhetetlen volt a játékunk, hát inkább ez a BL tripla, minthogy látványos játékkal 0. nem értem egy Real szurkoló hogy írhat ilyeneket.
kierkegaard írta:Borzalmasan unalmas volt nézni. Szezon végefelé pedig már meg se néztem a bajnokikat mert inkább találtam más elfoglaltságot.
Lehet, hogy a tavalyi bajnokik már tényleg szarok voltak, előtte viszont másfél évig akadtak nagyon jó meccseink. A BL menetelésekről nem is beszélve. Hogy a 2017-es Juve elleni döntőt meg se említsem. Hát te jó ég, mit játszottunk azon a meccsen? Ráadásul BL döntőben 4 gólt rúgni egy Juventusnak... fura egy ember vagy.
kierkegaard írta:Tudom egyedül vagyok a véleményemmel
hát így ebben a formában 1000%, hogy igen.

Avatar
Raúlito
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2018. július 26., csütörtök 14:04
Kedvenc játékosaid: Raúl, Cristiano Ronaldo, Modric, Isco, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Raúlito » 2018. szeptember 23., vasárnap 23:59

Szerintem Zidane egy olyan szobor, melyet nincs értelme “faragni” Kierkegaard :( Legendáknak - bár kritizálni mindenkit lehet és adott esetben kell is - nem csúszunk be páros lábbal...
Zizou mind játékosként, mind edzőként történelmet írt, a panteon egyik legfényesebb csillaga! A hibái és makacsságai ellenére a döntései Őt igazolták, a csapat a versenykiírások közül csak a kupát nem tudta megnyerni az irányításával (ugyanakkor Ancelotti segítőjeként Ő is benne volt a Bale futásáról nevezetes kupagyőzelemben
"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

Bill Shankly

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11243
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. szeptember 23., vasárnap 21:46

Az tényleg egy görény húzás volt amikor az utolsó tét nélküli bajnokin pályára küldte az egyetlen játékost a keretből aki még nem játszott egy percet sem.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 156 regisztrált és 0 vendég