Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 2., szerda 12:21

raul 4 ever írta: az igazság mindig a 2 végpont között van (egyik én: a hibátlan ZZ, másik (nem rád értem): hozzá nem értő ZZ), vannak hibái, van amiből már tanult, van ami még alakulhat.
a most a torkunkig érő guanoban is benne van ő is (meg 5-10 másik ember), és amikor ránkszakadt a kupáspolc sem csak egyedül az ő érdeme volt..
Ez teljesen így van. A mostani helyzetért a játékosok, a vezetőség és a szakmai stáb egyaránt felelős. Jelenleg én sem küldeném el ZZ-t azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem tudnék sokkal jobbat mondani helyette. Egy 2011-es José féle arc kellene nekünk most, sajnos ilyen nem nagyon van a piacon.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3126
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 2., szerda 11:55

Én is egyértelmüen megtartanám Zidanet. Apróbb dolgok elkezdödtek, itt ott van változás, de a játékosanyag adott, és belekerültünk egy negatív spirálba. Mintha nem lenne önbizalom és a játékoskból is hiányozna a hit.

A Valencia és a Villareal elleni meccs is jól indult. Tegnap is ott voltak az elején a helyzetek. Amit nem érzek az az amit régen, hogy hiába vezet az ellenfél a 90. percben van rá esély, hogy megfordítjuk. Ennek sok oka van és benne van Perez és Zizu is. De ha kipenderítjük Zizut akkor csak mélyebbre fogunk süllyedni.

Kell néhány friss igazolás - olyan akit be lehet rakni a kezdöbe, elég fiatal "tehetségünk" van. El kell szórni a ballasztot akik használhatatlanok és utána el lehet kezdeni lassan csapatot építeni. Tudtuk, hogy nem lesz nagy változás idén, mitöl is lett volna. Ez van. Meg kell újulni és az nem 2 nap alatt fog menni, türelem kell. Addig is nézzük azt amit elöadnak a pályán.

Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet kritikát megfogalmazni. Söt kell is. De tudtuk, hogy ez lesz, most együtt kell élni vele.

ps. gyanítom ha közönség elött játszanánk a Bernabeuben a játékosok jobban éreznék a szurkolók nyomását és a kritikáját. Így, hogy üres stadionban lötyögnek (ráadásul egy mini stadionban) nem tudnak felpörögni és azonnali feedback sincs. Jót tenne szerintem egy kis füttyszó
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 2., szerda 11:44

ArjenMagicRobben írta: Engem az szomorít el, hogy semmi fejlődés nem volt mióta ZZ visszatért. Tavaly valahogy összehoztunk egy bajnoki címet, és ez teljesen az ő érdeme, ezt nem akarom elvenni. Viszont továbbra is játszanak a spanok, mások esélyt sem kapnak, ugyanúgy nem tud cserélni és továbbra is csak fel vannak pakolva a játékosok a pályára aztán majd oldják meg.
nem kötekedésből írom, de sztem a haver témát kezdi engedni. igen, Marcelo játszott, mert néha Mendyt kímélni kell, Isco szerencsére már csak epizodista (bár annak is kevés és lehet télen koccol), Ase meg jobb mint Vini (akármennyire is gyenge úgy abszolút értékben).
a többi am. igaz, cserélni nem tud :D, de kizártnak gondolom h a 3 bl döntő előtt csak annyit mondott h vamos, azt lett vmi...
az igazság mindig a 2 végpont között van (egyik én: a hibátlan ZZ, másik (nem rád értem): hozzá nem értő ZZ), vannak hibái, van amiből már tanult, van ami még alakulhat.
a most a torkunkig érő guanoban is benne van ő is (meg 5-10 másik ember), és amikor ránkszakadt a kupáspolc sem csak egyedül az ő érdeme volt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 2., szerda 11:23

raul 4 ever írta: a tegnapi kezdő volt a legerősebb amit ZZ felrakhatott, de ennyit tudtak a fiúk így...
Pont ez a baj, hogy ZZ csak felrakja a csapatot és kész. Semmi taktika vagy elképzelés nincsen, pedig az is az edző dolga lenne. A Shakhtarnál sem aranylabdás játékosok futkároznak, és ugyanez igaz az Alaves-re meg a többi csapatra akik ellen játszottunk mostanában. Tényleg nagyon gyenge az idei keret, de azért nem ennyire, hogy egy Shakhtartól kapjunk ki kétszer is.
Engem az szomorít el, hogy semmi fejlődés nem volt mióta ZZ visszatért. Tavaly valahogy összehoztunk egy bajnoki címet, és ez teljesen az ő érdeme, ezt nem akarom elvenni. Viszont továbbra is játszanak a spanok, mások esélyt sem kapnak, ugyanúgy nem tud cserélni és továbbra is csak fel vannak pakolva a játékosok a pályára aztán majd oldják meg.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3581
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 2., szerda 11:08

zakók után mindig szoktam aludni az értékelésre, dübű sose jó..
egyrészt még nem estünk ki, az jó :D
másrészt tegnap be lett árazva a keret, BL-ről, Európa trónjáról álmodni most nem lehet (mindezt úgy, h jövő héten ha nyerünk, csoportelsők vagyunk :D :D )
most néztem végig a szégyen 04-től állandóan 16 között kieső meccseinket. Poszton kívüli Beckhamek, Raulbravo, Gravesen, M.Diarra, lassúGago, öreglefelecsúszóRaul+Ronaldo.
Schuszter a padon.. pfúú ott is volt baj rendesen.. azok sem voltak bl győztes matériák, jelenleg ez sem az.
elöl nincs veszély, a középpálya is csöves, a védelem vicc.. bőven egyébként a vezetőség hibája h itt tartunk, de bármi van ZZ-t nem küldeném el. ha továbbmegyünk ok minden, ha kiesünk.. oltári gáz, de másik edzővel sem lennénk bajnokok, és én továbbra is úgy gondolom, h trófelákat nyerni ZZ kaliberekkel a padon fogunk. meccseket és trófeákat nyerni 2 külön dolog. persze, jobb lett vna tegnap nem kikapni, de ha ez volt az ára, h nyáron 1-2 igazolás, azt előre, akkor lenyelem.
a hibáink egyértelműek, de attól h más csücsülne a padon: 30 éves Kroos továbbra sem vkp, Modric 35, LV továbbra is csak lelkes maradna, Mendy nem tanulna meg támadni (labdát levenni), stb-stb -> a tegnapi kezdő volt a legerősebb amit ZZ felrakhatott, de ennyit tudtak a fiúk így...
am. én egyrészt ZZ-bérenc vok, ha berakná Marcelot a kapuba, is védeném, de sztem maradjon. másrészt ez sokkal jobb lesz ha lesz Carvajal, meg Fede, meg Benzi kicsit belendül, és Hazardtól is jöttek a dolgok..
ha vmi csoda folytán januártól stabilan játszhat a tavalyi bajnokcsapat, van 5 emberünk kímélni őket (Vazquez, Modric, Öde, Ase, Mariano (Benz sérülésével ment bele a km, lelkes formáját elérte, cserének ennyi elég), a la liga meglehet. én realista/pesszimista vagyok, bl kizárt, de la liga lehet
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 2., szerda 10:48

nkább legyen 4 középpályásunk, Casemiro-Kroos-Valverde-Ödegaard, Modric pedig tehermentesíteni tud bárkit. Ezzel végre újra hatékonyan tudnánk letámadni, presszingelni, tartani a labdát, területeket nyitni, és nem a folytonos szélre kijátszom, aztán mehet a beadás 5 védő közé, 1 embernek...
Ez tök jó lenne, de szerintem nem jönne össsze 3 meccs egymást követően, hogy rendelkezésre állna a fenti középpályás sor.
Valaki mindig lesérül, tökmindegy mit talál ki ZZ... nincs olyan csapatrész ami egyben van, mert mindenhonnan esnek ki a kulcsjátékosok, ráadásul egyszerre.
Nem tud ZZ konkrét játékosokra taktikát építeni.

Szóval olyat kell kitalálni, ami adaptálható a keret szinte minden tagja számára... hát szép feladat, végignézve a játékosainkon.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4480
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 2., szerda 10:47

Na így legalább fixen ZZ-ért is játszanak a nyomorékok, ideje lenne 200on pörögni, aztán akkor legalább a szégyent elkerüljük. A top4 miatt nem aggódok, ahhoz fos ez a bajnokság, hogy az gond legyen.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 2., szerda 10:47

Én arra vagyok kíváncsi hogy ha valaha bevethető lesz a kp minden tagja, akkor a kopasz milyen hadrendben és összetételben fogja játszatni őket? Nagyon érdekelne, hogy milyen koncepció van a fejében. Én azt várom tőle idén, hogy találjon ki egy alapot, egy koncepciót, amire lehet majd építeni, ami szerint lehet majd igazolni, mert ez a katyvasz csak zűrzavart szül.

illgner
Hozzászólások: 2539
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. december 2., szerda 10:46

A legnagyobb gond a koncepció teljes hiánya. Nem tudjuk, hogy az igazolásokért ki a felelős, mert nem látunk bele a belső folyamatokba, de ennyi középszert nagyon rég sikerült idehozni, mint az utóbbi években.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. december 2., szerda 10:38

Zidane will be sacked if Real Madrid is eliminated from the Champions League next week. [@partidazocope]

Club sources have told @diarioas that Zidane's job is safe.

Ha kiesünk akkor gondolom amúgy is lemondana :/ Szörnyű, hogy a játékosok, ZZ és a vezetőség kézen fogva hagyta, hogy eljussunk idáig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 2., szerda 10:09

Továbbra is azt látom a legnagyobb gondnak, amit már hetek/hónapok, de akár szezonok óta. Gyenge szakmailag a stáb a padon. A kopasz is, meg a segítők is. A nagyobb rangadókon amikor odatettünk Simeone-nak, Pep-nek, bárkinek, nem azért tettük ezt, mert húztunk valami kumma nagyot. Felpörgött a csapat és mentek egymásért, a klubért, a kopaszért. K*rva jó motivátor ahogy írtam pár napja, ezt nem vitatja senki, de ez már kevés.

Ég a ház tegnap is, kellenének a pontok azért, látszik hogy nem működik a koncepció, erre szokásához híven, posztra cserél és későn.. Behozta volna Militao-t vagy Case-t, berakja harmadik védőnek hátra, egy szellő jobbon meg balon, két csatár elől, meg három ember középen és csókolom. Vagy bármi... de nem. Jöjjön Isco Ode helyett, Benz helyett Mariano, meg Rodry helyett Vini.. Shaktar padon meg biztos összef*sták magukat, hogy huuu most mit lépjünk ezekre a cserékre.. :fpalm:

Ahogy többen is írjátok, persze nem egy világverő a keret, meg hiányoznak emberek, de bőven erős keret. Csak nem csak felrakni kellene őket a pályára.

Nekem ez kevés, egy BL címeket nyert edzőtől főleg. :/ És ugyanezt fogom gondolni akkor is, ha jövő héten továbbjutunk. (Szerintem tovább fogunk btw.)

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. december 2., szerda 9:52

Jim írta:
Victorioo írta: Azokkal a kritikákkal viszont nem értek egyet, hogy ZZ alkalmatlan a fiatalitásra, mert aki a kellő szintet képviselte azt jól betudta épiteni. Az, hogy ez csak 1-2 embert jelent az nem az ő hibája, ennyien ütötték meg a szintet.
jó, de így maradtak a nyugdíjasok, meg a drága fiatalok, akik nem ütik meg a szintet :lol:
az olcsó fiatalok (saját nevelések, olcsón vásároltak) pont arra lennének jók
ha esetleg nem ütik meg a kezdő szintet, akkor a padról beszállhatnak, lassan be lehet őket építeni ha mégis úgy alakul a dolog, nincs nyomás, hogy egyből kezdők legyenek..
erre eddig úgy tűnik Zizu alkalmatlan
továbbra sem gondolom, hogy 1-2 játékost nem lehetne beépíteni a keretbe az utánpótlásban
jelen helyzetünkben
mindig voltak közepes képességűek a keretben, megfelelő akarattal küzdéssel stb.
Pedig hidd el, ennyit ér az utánpótlás. A közepes képességű megfelelő hozzáállással rendelkező játékosra amit irsz LV a példa, kevés van belőlük, többségük nem fog itt padozni hanem elmegy egy spanyol középbe kezdeni.
Nézd meg ZZ előtti edzőket, mennyi saját nevelésűt tudtak beépiteni...

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. december 2., szerda 9:46

Nyilván kellenek a sablon nyilatkozatok, de a jótól azért ez nagyon messze volt. Ami leginkább aggaszt, hogy a meccs jórészében így álltunk fel:

------------------------kapus------------------------
----------------Varane-------Nacho----------------
--------------Modric----------Kroos-----------------
--------------------------------------------------------
--LV-------------------Öde-----------Asensio-------
-------Rodrygo----------Benzema-----------Mendy

Mindez 40 méterre a szatyor kapujától.
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. december 2., szerda 9:44

Anthony írta: Courtois: TOP
Varane: forma a béka segge alatt
Militao: OK
Ramos: 34 éves
Nacho: OK
Mendy: OK
Marcelo: neki vége
Odriozola: cserének sem használjuk
Casemiro: OK
Valverde: OK
Kross: OK
Modric: 35 éves
Ödegaard: benne még van remény
Isco: AJTÓ
Hazard: sose lesz már egészséges
Vinicius: AJTÓ
Rodrygo: AJTÓ
Asensio: AJTÓ
Lucas: AJTÓ
Benzema: 33 éves
Jovic: AJTÓ
Mariano: AJTÓ

Kb így látom a keretet. Nem tudom ki hogy van vele, de ez akárhogy is nézem TRAGIKUS. Ezen nem lehet egy nyár alatt segíteni.
Ezen csak ugy lehet segiteni egy nyar alatt ha Zidane valtozik/valtoztat. Vagy ha talalunk egy edzot aki kepes olyan koncepciot kialakitani ami megfeleloen tudja alkalmazni ezeket a jatekosokat. Persze 3-4 erkezo azert realis lehet, de azzal nem cserelodik ki a keret. En tovabbra is ugy gondolom hogy tobb van ebben a keretben mint amit mostanaban latunk, csak meg kell talalni a modjat hogy kihozzuk a maxot belole.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. december 2., szerda 9:42

KP-n a legnagyobb bajunk, hogy Valverde sérült, aki az egyik legfontosabb középpályásunk mostmár.
Casemiro nem pihent, ez tisztán látszik rajta, hála Isconak és Ödegaard eddigi sérüléseinek Kroos-Modric már most ki van purcanva.

Ha Valverde felépül, és Ödegaard is végre beépül, akkor jól muzsikálhat a kp. De Case-Valverde egyikének a pályán kell lennie, mert Kroos és Modric nem képes 90 percet btb-be robotolni, az nem az ő szakmájuk. És akkor reméljük Iscot tényleg elengedjük a télen, bárkivel jobban járnánk, annyira nulla a csávó, hogy eszméletlen, egy lepukkant 40-esnek néz ki a fizimiskája.

Védelemben totál káosz Lucas szerepeltetése, mert szegényke akar, és csinálja de hihetetlen mennyiségű gólt kapunk róla. Ennél már tényleg bármi jobb lenne, Mendy játszon ott és Marcelo a balon, bármit, csak Carvajalt ne Lucas helyetessítse. Ha ezt Zidane nem ismeri fel, akkor az állásába kerülhet akár a jövőhéten...

A támadósor? Ja az menthetetlen...Vini, Rodrygo, Asensio, Mariano, Jovic, Benzema...kiváncsi vagyok év végére ez a 6-os hány gólt fog összehozni ÖSSZESEN. Majd összevetem CR idei teljesítményével...
Nem is játszatnék 2-nél többet egy meccsen.
Inkább legyen 4 középpályásunk, Casemiro-Kroos-Valverde-Ödegaard, Modric pedig tehermentesíteni tud bárkit. Ezzel végre újra hatékonyan tudnánk letámadni, presszingelni, tartani a labdát, területeket nyitni, és nem a folytonos szélre kijátszom, aztán mehet a beadás 5 védő közé, 1 embernek...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13160
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 2., szerda 8:41

Kit erdekel az arsenal? Nalunk szart sem csinalt es rossz volt nezni őt. Eleg mar ezekbol a semmire sem jo spanyol csoda kp sokbol.

Mar nyaron tudta mindenki h ez iden gyenge lesz, takaritani kell a keretben es kesz

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3461
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. december 2., szerda 8:33

Kerlon írta:
Berti írta: Az is sokat mondó, hogy a pár évvel ezelőtti csapatba egy Kovacic vagy egy Ceballos nem volt elég jó. Vagyis mondjuk úgy, hogy kezdőnek nem voltak elég jók, padra pedig vagy luxusok voltak vagy kellett nekik a játékperc. Ezzel szemben pedig most ők is képesek lennének felkavarni az állóvizet.
A vak is látja, hogy az Asensio-Isco féle vonalat már nem kellene erőltetni és már a télen kellene valamilyen fajta vérfrissítés, mégis nagyobb pénzt tennék rá, hogy senki sem fog jönni. Évek óta kihagyjuk a téli lehetőséget és többnyire ez igazolta is ZZ-t, mert jött a tavasz és 180 fokott vett a játék képe. Valószínüleg most is ez lesz a forgatókönyv.

Személy szerint nekem hiányoznak az Adebayor-Chicharito féle vészmegoldások, mert szinte mindig jól jöttünk ki belőlük.
Ceballos a gyenge arsenalba besul, hagyjuk mar... Kovacic sem kihagyhatatpan a Chelseaben, bar o tenyleg hasznos lenne a mai napig. Mondjuk nem a kp a problema, hanem az elso 3as.
Nézed is idén az Arsenal-Chelsea meccseket vagy csak eredmény-statisztika alapján beszélsz?

Mivel nézhetetlen idén a játékunk és alig találni élvezetes meccset a bajnokságban, így egyre több PL-t nézek.
Ceballos a hígfos arsenalban jelenleg felfele tűnik ki és ha Arteta képes lenne megszervezni a támadójátékot akkor sok assist állna a spanyol neve mellett. Nagyon jól keveri a játékot és aktívan presszingel. Kovacic dettó, sokkal stabilabb a középpálya vele és olyan formában játszik, mint amikor itt szinte mindenki kezdőbe követelte.

Tudom, hogy nem a kp a legnagyobb bajunk és továbbra sem adnék kezdő tagságot egyiknek sem, de szívesebben nézegetném őket, mint Iscot vagy Asensiot.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2020. december 2., szerda 8:20

Annyiban védhető a dolog, hogy középen tényleg meglennénk, azért a Kroos, Casemiro, Valverde, Ödegaard, Modric sor rutinban, összetételben, korban teljesen rendben van (Casemiro mögé kellene egy igazi vkp, de ha kell, lehozzuk máshogy).
Az, hogy közülük a meccsek felén valaki sérült, covidos már más történet.

A bajok tényleg elöl vannak, de itt is fel lehet hozni, hogy a frász gondolta, hogy Hazard idejön pocakkal, aztán azonnal üveglábúvá válik, Jovic semmire nem jó, Asensio kizárólag visszafelé tud fejlődni és egyik brazil sem tud legalább annyit előremozdulni, hogy egy Cádiz védelmét összekócolja alkalomadtán kicsit.

Szóval a játékosokat sem szabad mosdatni, de pont ilyen helyzetben kellene belenyúlnia az edzőnek, olyan taktikát felépíteni, ami palástolja a gyengeségeket. Nekem ez a nagy szívfájdalmam, alig próbálkozunk újítással. Az az érzésem, hogy tényleg fel vannak rakva a játékosok, kicsit hasonlóan, mint a korszakos csapatban voltak, csak a minőség leromlott mélygarázs szintre a felhőkarcolóból, így meg teljesen impotens semmi a támadójátékunk. Persze van kényszer is a dologban, nyilván a kiscsapatok buszozni fognak ellenünk. Akkor találjunk egy gólt pontrúgásból (ezt lehet gyakorolni orrvérzésig), aztán kontrázzunk, ha nincs más. Nem kell simogatni a labdát, meg betömörült védelmek ellen kis területen zsugázni (ami az ügyetlen Mariano, Vinicius duóval és az alibi Asensioval amúgy sem megy), használjuk ki, hogy legalább sebesség van elöl a két előbb említett jómadárban. Kroos meg Modric meg 10-ből 9-szer odatenné és olyan ütemben, ahová kell.

Persze nem értek a focihoz, csak szenvedek ezekkel, mert semmi elképzelést nem látok, semmi változtatási szándékot, hiába jönnek az egyre fájóbb pofonok gyengébb keretű, képességű csapatoktól.
Védelemben is komoly gondok vannak.
Mire gondolsz? Mármint szerintem is vannak bajok, de olyanok amikről szerintem nem a vezetőség vagy ZZ tehet. Összetételben nem mondanám rossznak a védelmet, az más kérdés - és eddig is tudtuk - hogy Ramos nélkül félkarú óriások vagyunk. A védelem is, és a csapat egészében...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. december 2., szerda 8:19

Courtois: TOP
Varane: forma a béka segge alatt
Militao: OK
Ramos: 34 éves
Nacho: OK
Mendy: OK
Marcelo: neki vége
Odriozola: cserének sem használjuk
Casemiro: OK
Valverde: OK
Kross: OK
Modric: 35 éves
Ödegaard: benne még van remény
Isco: AJTÓ
Hazard: sose lesz már egészséges
Vinicius: AJTÓ
Rodrygo: AJTÓ
Asensio: AJTÓ
Lucas: AJTÓ
Benzema: 33 éves
Jovic: AJTÓ
Mariano: AJTÓ

Kb így látom a keretet. Nem tudom ki hogy van vele, de ez akárhogy is nézem TRAGIKUS. Ezen nem lehet egy nyár alatt segíteni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. december 2., szerda 8:09

Kerlon írta:
Berti írta: Az is sokat mondó, hogy a pár évvel ezelőtti csapatba egy Kovacic vagy egy Ceballos nem volt elég jó. Vagyis mondjuk úgy, hogy kezdőnek nem voltak elég jók, padra pedig vagy luxusok voltak vagy kellett nekik a játékperc. Ezzel szemben pedig most ők is képesek lennének felkavarni az állóvizet.
A vak is látja, hogy az Asensio-Isco féle vonalat már nem kellene erőltetni és már a télen kellene valamilyen fajta vérfrissítés, mégis nagyobb pénzt tennék rá, hogy senki sem fog jönni. Évek óta kihagyjuk a téli lehetőséget és többnyire ez igazolta is ZZ-t, mert jött a tavasz és 180 fokott vett a játék képe. Valószínüleg most is ez lesz a forgatókönyv.

Személy szerint nekem hiányoznak az Adebayor-Chicharito féle vészmegoldások, mert szinte mindig jól jöttünk ki belőlük.
Ceballos a gyenge arsenalba besul, hagyjuk mar... Kovacic sem kihagyhatatpan a Chelseaben, bar o tenyleg hasznos lenne a mai napig. Mondjuk nem a kp a problema, hanem az elso 3as.
Védelemben is komoly gondok vannak.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 152 regisztrált és 0 vendég