Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
poronty
Hozzászólások: 2712
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. december 4., péntek 12:49

Google-t használva rá lehet keresni, hogy mielőtt odament, mondjuk az előtte lévő 10 évben hányszor ért oda BL helyre a Spurs, és hányszor az 5 év alatt, amíg Ő volt az edző. Ugye egy BL döntőbe is odaértek vele. Szerintem tök nézhető focijuk volt, Kane, Eriksen meg Sonaldo pl szépen kinőtték magukat a keze alatt, csapata sincs, relatíve fiatal, pont Béla eladása után érkezett 1 évvel és kellett lényegében új csapatot építenie, szóval bőven van ráció abban, hogy elhozzuk. Nálam vannak előtte néhányan a sorban mondjuk.

Azt meg mindenki úgyis felhozza majd, nagyjából bárki jön edzőnek, ha esetleg elküldik ZZ-t, hogy más a Real Madrid-ba sztárokat edzeni, mint egy kisebb csapatnál. Meg olyan jöjjön, akinek tekintélye van és letett valamit az asztalra és hasonlók. Aztán majd realizálódik sokakban, hogy ilyen edző nem sok van a jelenlegi futballban, és lejjebb kell adni az igényekből.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 4., péntek 12:46

Szerintem semmi extra, ezért kérdezem. Nincs csapata, egy közepes edző akinek egy középcsapat padja való.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. december 4., péntek 12:37

Faust írta: Egyebkent en abszolut nem vagom, Pochettino mennyire karakteres arc egy takaritashoz? Ide sajna most kemeny kez szukseges, amennyiben ZZ tavozik.
akkor vissza solari :mrgreen:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. december 4., péntek 12:34

Egyebkent en abszolut nem vagom, Pochettino mennyire karakteres arc egy takaritashoz? Ide sajna most kemeny kez szukseges, amennyiben ZZ tavozik.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2020. december 4., péntek 12:32

wZoLee7 írta: Miert pont Pochettinot irkaljak? Abszolut nem ertem miert tartja valaki erdemesnek ot es foleg kepesnek, hogy a Real Madrid edzoje legyen
Beszéli a nyelvet, ismeri a bajnokságot, viszonylag magasan jegyzett csapatnál volt, korábban még nem volt itt edző, nem olasz, nem votl barca edző, nem olyan csapatnál van, akitől nem lehet kirobbantani, és még a barcát se szereti különösebben...Még jó, hogy felmerül a neve ilyen esetben. Talán még Nagelsmann merülhet fel, de ő egyszer már megköszönte a lehetőséget, majd pár év múlva esetleg...Allegri talán még...
De a felhozatal alapján Pochettino adja magát, ha felmerül az edző csere, biztosan ő lesz.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. december 4., péntek 12:10

wZoLee7 írta: Miert pont Pochettinot irkaljak? Abszolut nem ertem miert tartja valaki erdemesnek ot es foleg kepesnek, hogy a Real Madrid edzoje legyen
Szabad, es egyszer elkottyantotta hogy madridista. Ennyi eleg, mint barcaeknal Cruyff neve. :mrgreen:

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2020. december 4., péntek 11:58

Miert pont Pochettinot irkaljak? Abszolut nem ertem miert tartja valaki erdemesnek ot es foleg kepesnek, hogy a Real Madrid edzoje legyen

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3434
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2020. december 2., szerda 17:53

Nekem az a problémám, hogy ZZ-nél valahogy nem fejlődnek a fiatalok. Volt itt egy raklapnyi fiatal tehetség, de őszintén szólva közülük nem sokan léptek előrébb. Casemiro talán, aki odaért a csúcsra, meg most talán Valverde. Rajtuk kívül megfordult a madrid háza táján pár fiatal, de itt egyik sem ragadt meg, lépett feljebb. És ahhoz túl sok fiatal jött. És nem olcsón, nem a másod ligából lettek kikukázva, hogy csoda, hogy egyik sem lett komoly ember eddig. Félreértés ne essék, mindenhol vannak félrenyúlások bőven, de nálunk és ZZ-nél szerintem az átlagnál több. Az idősebb profikból szépen kihozza azt, amit tudnak, de fiatalokat fejleszteni valahogy nem tud. Ami a probléma, hogy már elfogyott a csapat olyan szempontból, hogy nincs elég 25-30 közötti profink, akiket fel kell húzni állandóra arra a szintre, amit amúgy tudnak, és azzal leigázunk mindenkit. Öregek még most is úgy ahogy tartják magukat, de már túl sok az, akinél olyan szintre kell hozni, amilyenen még nem volt korábban, konkrétan szinteket kéne lépnie felfelé. Zidane erre sajnos nem tűnik alkalmasnak. Nálam mindig helye van a franciának, ha olyanok a körülmények, mindig leültetném a padra, de szerintem most nem olyanok. És a második kinevezésekor se voltak olyanok, függetlenül, hogy nagy hajrával behúztuk a bajnokságot az előző szezonban. Pont ezért nem támogattam annyira akkor se a kinevezését, mert nem kéne a karizmáját elhasználni a nem megfelelő feladatra.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 2., szerda 12:21

raul 4 ever írta: az igazság mindig a 2 végpont között van (egyik én: a hibátlan ZZ, másik (nem rád értem): hozzá nem értő ZZ), vannak hibái, van amiből már tanult, van ami még alakulhat.
a most a torkunkig érő guanoban is benne van ő is (meg 5-10 másik ember), és amikor ránkszakadt a kupáspolc sem csak egyedül az ő érdeme volt..
Ez teljesen így van. A mostani helyzetért a játékosok, a vezetőség és a szakmai stáb egyaránt felelős. Jelenleg én sem küldeném el ZZ-t azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem tudnék sokkal jobbat mondani helyette. Egy 2011-es José féle arc kellene nekünk most, sajnos ilyen nem nagyon van a piacon.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
babaking
Hozzászólások: 3106
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 14:11
Kedvenc játékosaid: Guti, Kaká, Varane, Marcelo, SR4, Modric, Kroos, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: babaking » 2020. december 2., szerda 11:55

Én is egyértelmüen megtartanám Zidanet. Apróbb dolgok elkezdödtek, itt ott van változás, de a játékosanyag adott, és belekerültünk egy negatív spirálba. Mintha nem lenne önbizalom és a játékoskból is hiányozna a hit.

A Valencia és a Villareal elleni meccs is jól indult. Tegnap is ott voltak az elején a helyzetek. Amit nem érzek az az amit régen, hogy hiába vezet az ellenfél a 90. percben van rá esély, hogy megfordítjuk. Ennek sok oka van és benne van Perez és Zizu is. De ha kipenderítjük Zizut akkor csak mélyebbre fogunk süllyedni.

Kell néhány friss igazolás - olyan akit be lehet rakni a kezdöbe, elég fiatal "tehetségünk" van. El kell szórni a ballasztot akik használhatatlanok és utána el lehet kezdeni lassan csapatot építeni. Tudtuk, hogy nem lesz nagy változás idén, mitöl is lett volna. Ez van. Meg kell újulni és az nem 2 nap alatt fog menni, türelem kell. Addig is nézzük azt amit elöadnak a pályán.

Ezzel nem azt mondom, hogy nem lehet kritikát megfogalmazni. Söt kell is. De tudtuk, hogy ez lesz, most együtt kell élni vele.

ps. gyanítom ha közönség elött játszanánk a Bernabeuben a játékosok jobban éreznék a szurkolók nyomását és a kritikáját. Így, hogy üres stadionban lötyögnek (ráadásul egy mini stadionban) nem tudnak felpörögni és azonnali feedback sincs. Jót tenne szerintem egy kis füttyszó
A Futball mindenké. A pénz viszont, csak a kiválasztott keveseké, és mindent meg is tesznek, hogy ez így is maradjon.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 2., szerda 11:44

ArjenMagicRobben írta: Engem az szomorít el, hogy semmi fejlődés nem volt mióta ZZ visszatért. Tavaly valahogy összehoztunk egy bajnoki címet, és ez teljesen az ő érdeme, ezt nem akarom elvenni. Viszont továbbra is játszanak a spanok, mások esélyt sem kapnak, ugyanúgy nem tud cserélni és továbbra is csak fel vannak pakolva a játékosok a pályára aztán majd oldják meg.
nem kötekedésből írom, de sztem a haver témát kezdi engedni. igen, Marcelo játszott, mert néha Mendyt kímélni kell, Isco szerencsére már csak epizodista (bár annak is kevés és lehet télen koccol), Ase meg jobb mint Vini (akármennyire is gyenge úgy abszolút értékben).
a többi am. igaz, cserélni nem tud :D, de kizártnak gondolom h a 3 bl döntő előtt csak annyit mondott h vamos, azt lett vmi...
az igazság mindig a 2 végpont között van (egyik én: a hibátlan ZZ, másik (nem rád értem): hozzá nem értő ZZ), vannak hibái, van amiből már tanult, van ami még alakulhat.
a most a torkunkig érő guanoban is benne van ő is (meg 5-10 másik ember), és amikor ránkszakadt a kupáspolc sem csak egyedül az ő érdeme volt..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2020. december 2., szerda 11:23

raul 4 ever írta: a tegnapi kezdő volt a legerősebb amit ZZ felrakhatott, de ennyit tudtak a fiúk így...
Pont ez a baj, hogy ZZ csak felrakja a csapatot és kész. Semmi taktika vagy elképzelés nincsen, pedig az is az edző dolga lenne. A Shakhtarnál sem aranylabdás játékosok futkároznak, és ugyanez igaz az Alaves-re meg a többi csapatra akik ellen játszottunk mostanában. Tényleg nagyon gyenge az idei keret, de azért nem ennyire, hogy egy Shakhtartól kapjunk ki kétszer is.
Engem az szomorít el, hogy semmi fejlődés nem volt mióta ZZ visszatért. Tavaly valahogy összehoztunk egy bajnoki címet, és ez teljesen az ő érdeme, ezt nem akarom elvenni. Viszont továbbra is játszanak a spanok, mások esélyt sem kapnak, ugyanúgy nem tud cserélni és továbbra is csak fel vannak pakolva a játékosok a pályára aztán majd oldják meg.
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2020. december 2., szerda 11:08

zakók után mindig szoktam aludni az értékelésre, dübű sose jó..
egyrészt még nem estünk ki, az jó :D
másrészt tegnap be lett árazva a keret, BL-ről, Európa trónjáról álmodni most nem lehet (mindezt úgy, h jövő héten ha nyerünk, csoportelsők vagyunk :D :D )
most néztem végig a szégyen 04-től állandóan 16 között kieső meccseinket. Poszton kívüli Beckhamek, Raulbravo, Gravesen, M.Diarra, lassúGago, öreglefelecsúszóRaul+Ronaldo.
Schuszter a padon.. pfúú ott is volt baj rendesen.. azok sem voltak bl győztes matériák, jelenleg ez sem az.
elöl nincs veszély, a középpálya is csöves, a védelem vicc.. bőven egyébként a vezetőség hibája h itt tartunk, de bármi van ZZ-t nem küldeném el. ha továbbmegyünk ok minden, ha kiesünk.. oltári gáz, de másik edzővel sem lennénk bajnokok, és én továbbra is úgy gondolom, h trófelákat nyerni ZZ kaliberekkel a padon fogunk. meccseket és trófeákat nyerni 2 külön dolog. persze, jobb lett vna tegnap nem kikapni, de ha ez volt az ára, h nyáron 1-2 igazolás, azt előre, akkor lenyelem.
a hibáink egyértelműek, de attól h más csücsülne a padon: 30 éves Kroos továbbra sem vkp, Modric 35, LV továbbra is csak lelkes maradna, Mendy nem tanulna meg támadni (labdát levenni), stb-stb -> a tegnapi kezdő volt a legerősebb amit ZZ felrakhatott, de ennyit tudtak a fiúk így...
am. én egyrészt ZZ-bérenc vok, ha berakná Marcelot a kapuba, is védeném, de sztem maradjon. másrészt ez sokkal jobb lesz ha lesz Carvajal, meg Fede, meg Benzi kicsit belendül, és Hazardtól is jöttek a dolgok..
ha vmi csoda folytán januártól stabilan játszhat a tavalyi bajnokcsapat, van 5 emberünk kímélni őket (Vazquez, Modric, Öde, Ase, Mariano (Benz sérülésével ment bele a km, lelkes formáját elérte, cserének ennyi elég), a la liga meglehet. én realista/pesszimista vagyok, bl kizárt, de la liga lehet
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 2., szerda 10:48

nkább legyen 4 középpályásunk, Casemiro-Kroos-Valverde-Ödegaard, Modric pedig tehermentesíteni tud bárkit. Ezzel végre újra hatékonyan tudnánk letámadni, presszingelni, tartani a labdát, területeket nyitni, és nem a folytonos szélre kijátszom, aztán mehet a beadás 5 védő közé, 1 embernek...
Ez tök jó lenne, de szerintem nem jönne össsze 3 meccs egymást követően, hogy rendelkezésre állna a fenti középpályás sor.
Valaki mindig lesérül, tökmindegy mit talál ki ZZ... nincs olyan csapatrész ami egyben van, mert mindenhonnan esnek ki a kulcsjátékosok, ráadásul egyszerre.
Nem tud ZZ konkrét játékosokra taktikát építeni.

Szóval olyat kell kitalálni, ami adaptálható a keret szinte minden tagja számára... hát szép feladat, végignézve a játékosainkon.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4427
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2020. december 2., szerda 10:47

Na így legalább fixen ZZ-ért is játszanak a nyomorékok, ideje lenne 200on pörögni, aztán akkor legalább a szégyent elkerüljük. A top4 miatt nem aggódok, ahhoz fos ez a bajnokság, hogy az gond legyen.

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. december 2., szerda 10:47

Én arra vagyok kíváncsi hogy ha valaha bevethető lesz a kp minden tagja, akkor a kopasz milyen hadrendben és összetételben fogja játszatni őket? Nagyon érdekelne, hogy milyen koncepció van a fejében. Én azt várom tőle idén, hogy találjon ki egy alapot, egy koncepciót, amire lehet majd építeni, ami szerint lehet majd igazolni, mert ez a katyvasz csak zűrzavart szül.

illgner
Hozzászólások: 2517
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2020. december 2., szerda 10:46

A legnagyobb gond a koncepció teljes hiánya. Nem tudjuk, hogy az igazolásokért ki a felelős, mert nem látunk bele a belső folyamatokba, de ennyi középszert nagyon rég sikerült idehozni, mint az utóbbi években.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7229
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2020. december 2., szerda 10:38

Zidane will be sacked if Real Madrid is eliminated from the Champions League next week. [@partidazocope]

Club sources have told @diarioas that Zidane's job is safe.

Ha kiesünk akkor gondolom amúgy is lemondana :/ Szörnyű, hogy a játékosok, ZZ és a vezetőség kézen fogva hagyta, hogy eljussunk idáig.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 2., szerda 10:09

Továbbra is azt látom a legnagyobb gondnak, amit már hetek/hónapok, de akár szezonok óta. Gyenge szakmailag a stáb a padon. A kopasz is, meg a segítők is. A nagyobb rangadókon amikor odatettünk Simeone-nak, Pep-nek, bárkinek, nem azért tettük ezt, mert húztunk valami kumma nagyot. Felpörgött a csapat és mentek egymásért, a klubért, a kopaszért. K*rva jó motivátor ahogy írtam pár napja, ezt nem vitatja senki, de ez már kevés.

Ég a ház tegnap is, kellenének a pontok azért, látszik hogy nem működik a koncepció, erre szokásához híven, posztra cserél és későn.. Behozta volna Militao-t vagy Case-t, berakja harmadik védőnek hátra, egy szellő jobbon meg balon, két csatár elől, meg három ember középen és csókolom. Vagy bármi... de nem. Jöjjön Isco Ode helyett, Benz helyett Mariano, meg Rodry helyett Vini.. Shaktar padon meg biztos összef*sták magukat, hogy huuu most mit lépjünk ezekre a cserékre.. :fpalm:

Ahogy többen is írjátok, persze nem egy világverő a keret, meg hiányoznak emberek, de bőven erős keret. Csak nem csak felrakni kellene őket a pályára.

Nekem ez kevés, egy BL címeket nyert edzőtől főleg. :/ És ugyanezt fogom gondolni akkor is, ha jövő héten továbbjutunk. (Szerintem tovább fogunk btw.)

Avatar
Victorioo
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 15:00
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo9,Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Victorioo » 2020. december 2., szerda 9:52

Jim írta:
Victorioo írta: Azokkal a kritikákkal viszont nem értek egyet, hogy ZZ alkalmatlan a fiatalitásra, mert aki a kellő szintet képviselte azt jól betudta épiteni. Az, hogy ez csak 1-2 embert jelent az nem az ő hibája, ennyien ütötték meg a szintet.
jó, de így maradtak a nyugdíjasok, meg a drága fiatalok, akik nem ütik meg a szintet :lol:
az olcsó fiatalok (saját nevelések, olcsón vásároltak) pont arra lennének jók
ha esetleg nem ütik meg a kezdő szintet, akkor a padról beszállhatnak, lassan be lehet őket építeni ha mégis úgy alakul a dolog, nincs nyomás, hogy egyből kezdők legyenek..
erre eddig úgy tűnik Zizu alkalmatlan
továbbra sem gondolom, hogy 1-2 játékost nem lehetne beépíteni a keretbe az utánpótlásban
jelen helyzetünkben
mindig voltak közepes képességűek a keretben, megfelelő akarattal küzdéssel stb.
Pedig hidd el, ennyit ér az utánpótlás. A közepes képességű megfelelő hozzáállással rendelkező játékosra amit irsz LV a példa, kevés van belőlük, többségük nem fog itt padozni hanem elmegy egy spanyol középbe kezdeni.
Nézd meg ZZ előtti edzőket, mennyi saját nevelésűt tudtak beépiteni...


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég