Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2021. január 15., péntek 2:40

Így van, a ZZ féle szokásos közhelycsokor, amibe tényleg nem lehet belekötni. Kb. annyira fantáziátlan nyilatkozatok, mint a "taktika".

(Egyébként ezúton is köszönet tcskhunnak az autentikus idézetért, így legalább, kultúrnyelven értem. Nekem üde színfolt azzal szemben, mint amikor pl. spanyol játékosok, vagy ZZ nyilatkozatait dobálják fel angolra fordítva, tömegével, szintén magyarosítás nélkül. Klasszikus műveltségű emberként én meg ezekkel boldogulok nehezen. Ezért jobb mindennél a megszokott anyanyelvünk.)
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. január 15., péntek 1:21

tcskhun írta: Azért ezek a nyilatkozatok érdekesek:
La mala dinámica del equipo: "Lo que tenemos que hacer es seguir trabajando y cambiar la dinámica. Tenemos que cambiar lo nuestro y sacarlo como equipo, porque lo de fuera va a seguir siendo lo mismo".

Fracaso: "No es un fracaso. No es un fracaso porque lo hemos intentado".
Még szerencse, hogy mindenki perfekt spanyol, és érti amit belinkeltél... :kivagyhe: :kivagyhe: :kivagyhe:

Gondolom a szokásos maszlag, "dolgozunk tovább, tudjuk hol a hiba, csak a mai napon nem volt szerencsénk, ez nem bukás, megpróbáltuk, nem jött össze".

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 15., péntek 1:00

Azért ezek a nyilatkozatok érdekesek:
La mala dinámica del equipo: "Lo que tenemos que hacer es seguir trabajando y cambiar la dinámica. Tenemos que cambiar lo nuestro y sacarlo como equipo, porque lo de fuera va a seguir siendo lo mismo".

Fracaso: "No es un fracaso. No es un fracaso porque lo hemos intentado".

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 15., péntek 0:50

füst írta:
reeed_ati írta:

Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Majd lesz, tavaszra feljavulunk ahogy szoktunk, és a szezon végére eldől mire lesz elég. El lettünk kényeztetve és azt hisszük hogy a hullámhegyek után nincsenek völgyek. Pedig vannak, és akkor fog majd igazán lefele görbülni mindenki szája, ha Perez is elköszön, mert sajnos közeleg az idő. Nyugodtan el lehet ültetni a gondolat magvát a fejekben, mert nem lesz már fiatalabb, egy újabb elnöki ciklus már nem elvárható tőle, hanem bravúros vállalás lenne.
ZZ megérdemli a türelmet, mert ismeri a receptet, és mert olyan nincs hogy edző ne hibázzon, pláne ha halmozottan verik a körülmények. Néha meg kell játni a poklot is, mert ez a természetes. Ameddig van motivációja, addig hagyni kell.

Amit most látunk az pedig kutyafüle, más topcsapatok szurkolói minden 2-3. évben ezt élik át. És ismét jelzem ez nagyon nem a gödör alja, épp csak bepillantást nyertünk. Jöhetnek még igazán mucsai évek is, az öregek tudják. Csak elfelejtették?
Amikor az edző annyira noname hogy itt ismerjük meg a nevét, amikor az elnök súlytalan, és amikor a kiszemelt játékosokból pedig a B megoldás se akar jönni hiába hívjuk. Lehet megérdemlünk egy kis emlékeztetőt, urak. :mrgreen:
Igen emlékszem arra az időszakra is! Csak itt most a játékosok minősègibbek meg azért lehetne a fiatalokat is be építeni plussz a Castillábol sem hív fel senkit és véleményem szerint ez azért nagyon nagy hiba ZZ-től! Én eddig vártam és reménykedtem,hogy megtud újulni vagy a hibáit próbálja javítani de ő ezt nem akarja vagy nem látja... nagy kedvencem ZZ de én nyáron elengedném!

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. január 15., péntek 0:38

Szerintem szezon vegeig erdemes varni azert legalabb Zidane megitelesevel, addig meg sokminden tortenhet. Nekem se tetszik hogy nem latok semmilyen iranyt a megujulasra , de varjuk ki a veget.

Attol felek amugy hogy ot egy uj csapat felepitese egyaltalan nemis erdekli. Meg meghuzza a mostanival amig hagyjak aztan felall megint. Amikor eloszor felallt akkor azt mondta hogy masvalakire van szuksege a klubnak most es nem ra. Gondolom erre gondolt, hogy olyanra aki atviszi a csapatot egy uj projectbe.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 15., péntek 0:29

reeed_ati írta:
Steve írta:
Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.
Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Majd lesz, tavaszra feljavulunk ahogy szoktunk, és a szezon végére eldől mire lesz elég. El lettünk kényeztetve és azt hisszük hogy a hullámhegyek után nincsenek völgyek. Pedig vannak, és akkor fog majd igazán lefele görbülni mindenki szája, ha Perez is elköszön, mert sajnos közeleg az idő. Nyugodtan el lehet ültetni a gondolat magvát a fejekben, mert nem lesz már fiatalabb, egy újabb elnöki ciklus már nem elvárható tőle, hanem bravúros vállalás lenne.
ZZ megérdemli a türelmet, mert ismeri a receptet, és mert olyan nincs hogy edző ne hibázzon, pláne ha halmozottan verik a körülmények. Néha meg kell játni a poklot is, mert ez a természetes. Ameddig van motivációja, addig hagyni kell.

Amit most látunk az pedig kutyafüle, más topcsapatok szurkolói minden 2-3. évben ezt élik át. És ismét jelzem ez nagyon nem a gödör alja, épp csak bepillantást nyertünk. Jöhetnek még igazán mucsai évek is, az öregek tudják. Csak elfelejtették?
Amikor az edző annyira noname hogy itt ismerjük meg a nevét, amikor az elnök súlytalan, és amikor a kiszemelt játékosokból pedig a B megoldás se akar jönni hiába hívjuk. Lehet megérdemlünk egy kis emlékeztetőt, urak. :mrgreen:

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 15., péntek 0:28

Miért jönne ide egy Nagelsmann megbukni? Teljesen jó helyen van a Lipcsében, ő sokkal hamarabb lesz a Bayern edzője, mint bárki másé, nem véletlenül épített házat Münchenben.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 15., péntek 0:14

Aki idejon es elbukik, az nehezen ter magahoz utana. Ezt a kihivast nem hiszem egy olyan fiatal edzo mint o bevallalna, foleg, hogy epitheti a lipcset, penz van, nincsenek nagy elvarasok.
Egyedul Klopprol tudom elkepzelni, hogy azt mondana egye fene, ha barkit eladhatok akkor vallalom, mert ugy nem kezdene el semmit, hogy nem o iranyit.
Mas meg... Allegri vagy Low fele vonal inkabb szoba se jojjon. Pochettino kiszallt egy idore, Tuchel rossz vicc lenne.
Hazon belul meg sem Gutit sem pedig Rault nem erzem ugy h jobb lenne mint Zidane.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. január 15., péntek 0:08

ArjenMagicRobben írta:
reeed_ati írta:

Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Szezon közben nem, de nyáron ki ne hagyna ott egy Lipcsét egy Real Madridért?
Jelenleg az, akinek van esze.

Avatar
ArjenMagicRobben
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:51
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: UT

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2021. január 15., péntek 0:06

reeed_ati írta:
Steve írta:
Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.
Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:
Szezon közben nem, de nyáron ki ne hagyna ott egy Lipcsét egy Real Madridért?
Sportklub Csíkszereda
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Mikaela Shiffrin Federica Pellegrini
St.Louis Blues Utah Utes

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 15., péntek 0:05

Zidane no cambia y él sigue con su filosofía. "Trabajo y trabajo :coffee:
Ennyi volt kb a sajtótájékoztató lényege....

illgner
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2017. május 6., szombat 20:18

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: illgner » 2021. január 15., péntek 0:01

Ha kapna két minőségi támadót, és velük is ez menne, akkor azt mondom, el kell tőle köszönni. De ezzel a támadósorral nem lehet mit kezdeni, ez édeskevés minden szinten.

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. január 14., csütörtök 23:59

Steve írta: Érik sajnos az edzőcsere, mert semmi sem változik, márpedig szükség van rá.Nagyon sajnálnám.
Ez az egész CR távozása óta egy lassú haldoklás.

Nagyon kedvelem Zidanet és szeretném, hogy ő maradjon, de SEMMIT nem változik a játék jó irányba. Nem tud neki valaki segíteni, hogy valami történjen?

Ennyire a keret sem rossz, ez nem igaz.

Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.
Perez sztem nem fogja meneszteni Zidane-t, ő az egyik kulcs Mbappéhoz.
Ha viszont nem jön Mbappé és/vagy a nagy szerelme Pogba nyáron, akkor lehet Zidane dobbant inkább.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 14., csütörtök 23:55

Steve írta:
Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.
Én max Nagelsmann-ra váltanék, de ő szerintem nem hozható, miért hagyná ott most a lipcsét?
Nehéz ügy, de nagyon nem épül a csapat és még játékunk sincsen, vagy ez így egyben inkább.. :hmmm:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2021. január 14., csütörtök 23:49

Érik sajnos az edzőcsere, mert semmi sem változik, márpedig szükség van rá.Nagyon sajnálnám.
Ez az egész CR távozása óta egy lassú haldoklás.

Nagyon kedvelem Zidanet és szeretném, hogy ő maradjon, de SEMMIT nem változik a játék jó irányba. Nem tud neki valaki segíteni, hogy valami történjen?

Ennyire a keret sem rossz, ez nem igaz.

Ha ZZ távozna, akkor egy karizmatikus edzőre van szükségünk. Egy Klopp-féle szenvedélyes emberre.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. január 14., csütörtök 23:46

Nika91127 írta:
wZoLee7 írta:

magyarul simán jöhetne egy új edző is :lol:
Exactly...
Csak tudnám, ki? Aki kikukázza/eladatja a sok balfaszt (Vini, Ase, Isco, Mariano, Bale, és ide sorolnám a nagy hamburger- és waffelzabáló motiválatlan belga szarkupac Hazardot is), az öregeket (Ramos, Modric, Benz) megfelelően tudja még használni, és a fiatalok, akik használhatóak (Öde, Fede, Militao?) beépíti...
Ja és kell csatár, balszélső, jobbszélső, szélsővédő... Hakimi akár jobb szélső támadónak is visszajöhetne.
Egyszerű. Adjuk el Ödét, Fedét, Militaot a PSG-nek és kezdjünk el nekik szurkolni. Akkor lesz egy Mbappénk és Pochettinónk is egyből. :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6480
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2021. január 14., csütörtök 23:45

wZoLee7 írta:
Nika91127 írta: Akkor meg:
1. Vegyenek fel valakit mellé, aki ért a taktikához.
2. Tanuljon meg cserélni
3. Felejtse el az alibi-spanyol vonalunkat végre
4. ERŐNLÉT
magyarul simán jöhetne egy új edző is :lol:
Ez is egy verziója volt a szépítésnek, hogy mennyire "beleszerettünk" itt a kopaszba, és jó lenne együtt építkezni tovább, újjászületni, de nagyon úgy néz ki, hogy ő jelenti most a balsorsot a Himnuszban. Rengeteg meccs ment már el ebben a szezonban a makacssága miatt, és nem képes tanulni belőle. Ha pedig véletlenül igen, akkor szünet nélkül nyomatja ugyanazt a sablont, ami ha egyszer már sikerült, akkor őt igazolja. Szép volt az a pár eredmény tényleg a múltkor, de semmi elképzelés nincs a játékunkban, nulla taktika, mintha minden meccs olyan lenne, mintha először ismerkednének egymással a játékosaink. Fáj így látni a kedvenc csapatomat, a kedvenc edzőmmel az élén. :'(
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2021. január 14., csütörtök 23:40

wZoLee7 írta:
Nika91127 írta:

Akkor meg:
1. Vegyenek fel valakit mellé, aki ért a taktikához.
2. Tanuljon meg cserélni
3. Felejtse el az alibi-spanyol vonalunkat végre
4. ERŐNLÉT
magyarul simán jöhetne egy új edző is :lol:
Exactly...
Csak tudnám, ki? Aki kikukázza/eladatja a sok balfaszt (Vini, Ase, Isco, Mariano, Bale, és ide sorolnám a nagy hamburger- és waffelzabáló motiválatlan belga szarkupac Hazardot is), az öregeket (Ramos, Modric, Benz) megfelelően tudja még használni, és a fiatalok, akik használhatóak (Öde, Fede, Militao?) beépíti...
Ja és kell csatár, balszélső, jobbszélső, szélsővédő... Hakimi akár jobb szélső támadónak is visszajöhetne.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13140
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2021. január 14., csütörtök 23:25

Nika91127 írta:
füst írta: Ne kövessétek el azt a hibát, hogy elhiszitek nem lehet ennél szarabb, ezért menjen ZZ minél hamarabb. Lehet szarabb, és lesz is, Del Bosque távozása utáni idő intő példa. A közelmúltból Benitez és Lopi.
Tavaly is gyengék voltunk, és azóta nem hozhatott az edző új játékost a kezdőbe, ezzel párhuzamosan a csapat amúgyis öreg motorja még egy évet öregedett.
Ez az időszak a bekkelésről szól, minden leesett serleg ajándék. A csapatépítés nem 1 év és nem 2. Korán van még háborogni, ha megy ZZ és a probléma nem szűnik meg hanem tovább mélyül, akkor fog majd koppanni a nép.
Akkor meg:
1. Vegyenek fel valakit mellé, aki ért a taktikához.
2. Tanuljon meg cserélni
3. Felejtse el az alibi-spanyol vonalunkat végre
4. ERŐNLÉT
magyarul simán jöhetne egy új edző is :lol:

tcskhun
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2021. január 14., csütörtök 23:25

füst írta: Ne kövessétek el azt a hibát, hogy elhiszitek nem lehet ennél szarabb, ezért menjen ZZ minél hamarabb. Lehet szarabb, és lesz is, Del Bosque távozása utáni idő intő példa. A közelmúltból Benitez és Lopi.
Tavaly is gyengék voltunk, és azóta nem hozhatott az edző új játékost a kezdőbe, ezzel párhuzamosan a csapat amúgyis öreg motorja még egy évet öregedett.
Ez az időszak a bekkelésről szól, minden leesett serleg ajándék. A csapatépítés nem 1 év és nem 2. Korán van még háborogni, ha megy ZZ és a probléma nem szűnik meg hanem tovább mélyül, akkor fog majd koppanni a nép.
Én csapatépítés jelét egyáltalán nem látom és még a taktikát sem látom megújulni,és ha öregszik csapat akkor miért nem nyúl a fiatalokhoz? Inkább elküldte őket kölcsönbe vagy lelátora!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 154 regisztrált és 0 vendég