Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 3., péntek 15:06

H.E.H.E. írta:egyébként nem tudom mit vártok pereztől most, meg aki baszogatja miért baszogatja :lol:

vérfrissítés kell - én minden évben csinálnám, ha rajtam múlna - de 2 játékos van a világon, akik előrelépést jelentenének.

akkor milyen érkezőkről beszéltek?
én kutyaszar embert 100ért nem akarok itt látni, de még 80ért se, csak azért hogy vegyünk vkit.
inkább 18 éves gyerek braziliából, meg asensiofélék potom pénzekért.

ez a céronaldo meg modric eltérő bánásmód meg már csak azért is bicskanyitogató, mert modriccsal sosem volt semmi baj, céronaldo meg nem egyszer nyilvánosan pofázott meg nyavajgott a sajtónak, kiteregetve a szennyest.
sok sikert neki a lyuvéban, biztos lőni fog pár gólt.
De akkor hagyni kell ezt az allomanyt, akik mar tavaly se voltak toppon? Marad Bale, aki vagy serult vagy szarul jatszik, legritkabb esetben hoz jo teljesitmenyt es ott van Benzema, aki stabil kezdokent produkalt egx 12 golos szezont ugy, hogy mar 2 vagy 3 tizit atadtak neki a tobbiek, hogy osszeszedje kicsit magat. Ott van Isco, aki evek ota nem tudja megugrani a kovetkezo lepcsofokot, par jo meccset hoz, aztan meccsekig tudja hatraltatni a csapatot. Illetve Asensio, aki konkretan nem fejlodott az elmult bo 1 evben. Igy, hogy se Bappe se Neymar nem jon, alap, hogy jonnie kene Hazardnak es egy csatarnak, aki be tudja szenvedni a labdat a haloba. De ha nem is kezdobe valo csatar jonne, akkor egy Mariano, aki koroket ver Mayoralra es tarsaira.
Nem fakadunj sirva egy nullkupas szezon utan ennyi BL cim utan, de en ugy latom, hogy konkretan magunkat lokjuk bele a godorbe jelenleg.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 3., péntek 14:52

Realista24 írta:
kiserik írta:R24:
Se stadion, se extra szponzor, se különleges bevétel holott szarrá vertük a világot és a legnagyobb klub vagyunk a jelen futballban és a történelemben is, mégsem vagyunk annyira vonzóak, mint kellene. Neki ez lenne a dolga, nem az, hogy belepofázzon a kezdőbe.
Ezt teles mértékben adom!

Belepofázik?
Lsd. Béla: Ancelotti out majd Zizou out, ezután mond, hogy Bélának ehhez a legkisebb mértékben sem volt ... :mrgreen:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 14:38

Zidane’98 írta:
kiserik írta:R24:
Se stadion, se extra szponzor, se különleges bevétel holott szarrá vertük a világot és a legnagyobb klub vagyunk a jelen futballban és a történelemben is, mégsem vagyunk annyira vonzóak, mint kellene. Neki ez lenne a dolga, nem az, hogy belepofázzon a kezdőbe.
Ezt teles mértékben adom!
Belepofázik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. augusztus 3., péntek 14:23

kiserik írta:R24:
Se stadion, se extra szponzor, se különleges bevétel holott szarrá vertük a világot és a legnagyobb klub vagyunk a jelen futballban és a történelemben is, mégsem vagyunk annyira vonzóak, mint kellene. Neki ez lenne a dolga, nem az, hogy belepofázzon a kezdőbe.
Ezt teles mértékben adom!
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 3., péntek 13:23

kiserik írta:
wxyz írta: Állítólag azért távozott Zidane, mert Perez a beleegyezése nélkül le akarta cserélni Navast és megakarta venni Hazard-t.
Igaz bármi is ezekből az összeesküvés-elméletekből?

Perez szerintem pont fejlődött.
Jó pillanatokban száll ki játékosokból, reális áron felüli bevetéllel.
Jó ez így, hogy nem megyünk bele eszetlen kiadásokba, kordában vannak tartva a fizetések. Milyen nagy hiba már, hogy nem jött a Navasnál nem jobb De Gea, az erős középpályánkra Pogba, nem vesszük meg 150 millióért a lufi belgát.
Ha már összeesküvés: az inkább úgy lehetett, hogy akart igazolni egy kapust, Neymart, megtartani Bale-t és eladni CR-t. Szerintem egyébként teljesen hihető, hihetőbb így, mint a "jajj, elfáradtam, pihenek picit". Perez, Sanchez és ZZ leültek, vázolták neki, hogy mi lesz, ő meg másnap közölte, hogy ok, de nélküle. Ilyen egyszerű. Aztán CR ment is terv szerint, Bale maradt, De Gea meg Neymar égett a VB-n, Allisson vicc kategória, Hazard (mint B opció) ára meg felkúszott. Talonban van még Courtois.

Azt pedig senki nem mondta, hogy nagy hiba az említett játékosok megszerzése. Nem is erről volt szó. Az alap tézis, hogy Perez ha lemond, akkor majd lehet nézni a középszereket, mert csak Perez tud megszerezni nagy neveket. Azt igazság viszont az, hogy Perez is csak akkor tudott megszerezni nagy neveket, ha bele állt a piacba és megadta az irreális átigazolási díjat és fizut nagyon kevés kivételtől eltekintve.
Akkor azt félreolvastam, bocs.

Egy fiatal, nagy tehetségnek tartott kapus igazolásával kezdtük a nyarat. Szerintem ez nem így lett volna, ha Navast le akarná cserélni.

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 3., péntek 13:17

egyébként nem tudom mit vártok pereztől most, meg aki baszogatja miért baszogatja :lol:

vérfrissítés kell - én minden évben csinálnám, ha rajtam múlna - de 2 játékos van a világon, akik előrelépést jelentenének.

akkor milyen érkezőkről beszéltek?
én kutyaszar embert 100ért nem akarok itt látni, de még 80ért se, csak azért hogy vegyünk vkit.
inkább 18 éves gyerek braziliából, meg asensiofélék potom pénzekért.

ez a céronaldo meg modric eltérő bánásmód meg már csak azért is bicskanyitogató, mert modriccsal sosem volt semmi baj, céronaldo meg nem egyszer nyilvánosan pofázott meg nyavajgott a sajtónak, kiteregetve a szennyest.
sok sikert neki a lyuvéban, biztos lőni fog pár gólt.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2018. augusztus 3., péntek 13:09

Megvédtük a BL címet, amit még soha senki, erre rápakoltak a srácok még egyet, tripla, ami már a BEK-ben is ritka, a világ futballjának rólunk kellene szólnia, de sehol semmi hír új gigantikus szponzori pénzekről és a stadion projekt is csak áll egy helyben.
Már 5-10 éve sem csak a sportsikerektől függtek a pénzek(mi voltunk rá a legjobb példa...), most meg már még kevésbé.Az MU utóbbi évtizedek leggyengébb időszakában szerezte vissza a bevételi lsta első helyét úgy, hogy BL-ben sem volt párszor. Senki nem esik hasra egy BL címtől manapság a szponzori oldalon, mert Pogba haja lehet hogy több pénzt hoz.
En zidanet megertem hogy azert ment el mert nem volt szive/ereje kicsapni azokat akiket ki kellett volna, akar perez, akar a teljesitmenyuk miatt.
Igazi jatekosbarat edzo, nem szamit hogy mashol esetleg nem valik be emiatt, ide tokeletes volt, legalabbis az epitkezesi idoszakban es a csucson. Aztan ennek a keretnek a kioregedesenel mar nem akart szeget verni a koporsokba.
Ezt meg egy korábbi hozzászólásomból copyztad ki. :)

Perez pár hibától eltekintve jól viszi a csapatot, és neki sokkal felelősebben kell gondolkodni, mint egy olyan csapatnak, akit jobbra-balra elpasszolgatnak maguk között a milliárdosok. Igazából a korábbi nagy költekezések miatt lehetne elővenni, mert ha nem jött volna össze, akkor teljesen tönkretehette volna a Madridot. De bejött, és ahogy írták lejjebb, ezzel ő indította el felfelé a klubot oda, ahol most is van. Lehet, hogy már öregebb, és nem akar akkora kockázatokat vállalni. Lehet, hogy most is neki lesz igaza, ha valamiért bedől az egész piac.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 3., péntek 13:08

H.E.H.E. írta:En zidanet megertem hogy azert ment el mert nem volt szive/ereje kicsapni azokat akiket ki kellett volna, akar perez, akar a teljesitmenyuk miatt.
Igazi jatekosbarat edzo, nem szamit hogy mashol esetleg nem valik be emiatt, ide tokeletes volt, legalabbis az epitkezesi idoszakban es a csucson. Aztan ennek a keretnek a kioregedesenel mar nem akart szeget verni a koporsokba.

Nem baj ez, nyilvan most sajnalni lehet a dolgot, de isten orizz meg egy lassu szenvedessel teli halaltol ami makelele utan bekmen alatt, ven raulokkal 10 evig tartott.
Jobb igy hogy meg most leptunk.
Vagy mert nem hagyta, hogy beleugassanak a dolgába és bábként mozgassák. Majd egyszer kiderül.

Remélem, hogy igazad lesz ezzel a "most léptünk"-kel. Egyelőre kicsit hasonlít a korábbi lassú verzióhoz, de cáfoljanak rám a srácok Bale-lel az élen :mrgreen:
wxyz írta: Állítólag azért távozott Zidane, mert Perez a beleegyezése nélkül le akarta cserélni Navast és megakarta venni Hazard-t.
Igaz bármi is ezekből az összeesküvés-elméletekből?

Perez szerintem pont fejlődött.
Jó pillanatokban száll ki játékosokból, reális áron felüli bevetéllel.
Jó ez így, hogy nem megyünk bele eszetlen kiadásokba, kordában vannak tartva a fizetések. Milyen nagy hiba már, hogy nem jött a Navasnál nem jobb De Gea, az erős középpályánkra Pogba, nem vesszük meg 150 millióért a lufi belgát.
Ha már összeesküvés: az inkább úgy lehetett, hogy akart igazolni egy kapust, Neymart, megtartani Bale-t és eladni CR-t. Szerintem egyébként teljesen hihető, hihetőbb így, mint a "jajj, elfáradtam, pihenek picit". Perez, Sanchez és ZZ leültek, vázolták neki, hogy mi lesz, ő meg másnap közölte, hogy ok, de nélküle. Ilyen egyszerű. Aztán CR ment is terv szerint, Bale maradt, De Gea meg Neymar égett a VB-n, Allisson vicc kategória, Hazard (mint B opció) ára meg felkúszott. Talonban van még Courtois.

Azt pedig senki nem mondta, hogy nagy hiba az említett játékosok megszerzése. Nem is erről volt szó. Az alap tézis, hogy Perez ha lemond, akkor majd lehet nézni a középszereket, mert csak Perez tud megszerezni nagy neveket. Azt igazság viszont az, hogy Perez is csak akkor tudott megszerezni nagy neveket, ha bele állt a piacba és megadta az irreális átigazolási díjat és fizut nagyon kevés kivételtől eltekintve.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2018. augusztus 3., péntek 13:06

H.E.H.E. írta:En zidanet megertem hogy azert ment el mert nem volt szive/ereje kicsapni azokat akiket ki kellett volna, akar perez, akar a teljesitmenyuk miatt.
Igazi jatekosbarat edzo, nem szamit hogy mashol esetleg nem valik be emiatt, ide tokeletes volt, legalabbis az epitkezesi idoszakban es a csucson. Aztan ennek a keretnek a kioregedesenel mar nem akart szeget verni a koporsokba.

Nem baj ez, nyilvan most sajnalni lehet a dolgot, de isten orizz meg egy lassu szenvedessel teli halaltol ami makelele utan bekmen alatt, ven raulokkal 10 evig tartott.
Jobb igy hogy meg most leptunk.
Jó, de azért ahhoz az időszakhoz képest sokkal tudatosabb és jobb a keret menedzselésünk. Zidanenak nem kellett volna egyből kikúrnia mindenkit, de azért okosan már kivonhatta volna fokozatosan a forgalomból az öregeket.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
H.E.H.E.
Hozzászólások: 4600
Csatlakozott: 2017. január 20., péntek 11:11
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: mi

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: H.E.H.E. » 2018. augusztus 3., péntek 12:48

En zidanet megertem hogy azert ment el mert nem volt szive/ereje kicsapni azokat akiket ki kellett volna, akar perez, akar a teljesitmenyuk miatt.
Igazi jatekosbarat edzo, nem szamit hogy mashol esetleg nem valik be emiatt, ide tokeletes volt, legalabbis az epitkezesi idoszakban es a csucson. Aztan ennek a keretnek a kioregedesenel mar nem akart szeget verni a koporsokba.

Nem baj ez, nyilvan most sajnalni lehet a dolgot, de isten orizz meg egy lassu szenvedessel teli halaltol ami makelele utan bekmen alatt, ven raulokkal 10 evig tartott.
Jobb igy hogy meg most leptunk.
taking currency fluctuation into account, the most expensive player in history would be Ronaldo Nazário at €433m :sziv:

patotomadrid2019jan
"a jutuboskodás 1 szakma, a városvezetés meg 1 másik szakma"

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: wxyz » 2018. augusztus 3., péntek 12:40

kiserik írta:
ZZ példaképet adott a srácoknak, akik a tűzbe is mentek miatta 2,5 éven keresztül. Aztán nagy ködösítés közben hipp-hopp elfáradt és felmondott (rossz nyelvek szerint Perez miatt).
Állítólag azért távozott Zidane, mert Perez a beleegyezése nélkül le akarta cserélni Navast és megakarta venni Hazard-t.
Igaz bármi is ezekből az összeesküvés-elméletekből?

Perez szerintem pont fejlődött.
Jó pillanatokban száll ki játékosokból, reális áron felüli bevetéllel.
Jó ez így, hogy nem megyünk bele eszetlen kiadásokba, kordában vannak tartva a fizetések. Milyen nagy hiba már, hogy nem jött a Navasnál nem jobb De Gea, az erős középpályánkra Pogba, nem vesszük meg 150 millióért a lufi belgát.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2018. augusztus 3., péntek 12:27

Realista24 írta: A keretünk nem rossz, főleg nem annyira mint amennyire gondoljátok, talán két játékos hiányzik belőle.
így van :salute:
komoly potenciál van a keretben, és nem csak a spanyol fiatalokat tekintve :mrgreen:
ha fele beválik és szintet lép, már jól jártunk

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. augusztus 3., péntek 12:27

RaúlCF írta:bármennyire is frusztráló én elhiszem hogy jobban tudja a dolgát mint itt bárki.
Igen es o lesz az, aki kivagja Lopit felev mulva, ha nem jonnek az eredmenyek. Tavalyi szezonban mar boven voltak jelek, hogy frissiteni kell a csapaton, foleg elol. Annyi lett a frissites, hogy valoszinuleg egy ellentet miatt el lett adva az elsoszamu jatekosunk, gollovonk es emiatt az edzonk is inkabb felallt a padrol. Raadasul nem is jott olyan kaliber helyette, aki megallna a helyet.
De lehet en vagyok pesszimista, hogy nem tudok bizni Baleben, Benzemaban es Iscoban, hogy majd ok szorjak a golokat. Bale, mint vezer, hat eleg szomoru szezont sejtet.

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 3., péntek 12:23

R24:
Sikerült kicsit félre értelmezni, amit írtam :D Csak arra akartam rámutatni, hogy Pereztől sem kell annyira hasra esni, mert az utóbbi időben semmit sem csinált. Annó mit is történt? Intézett egy nagy rakás pénzt banki hitel formájában, majd megvette a legjobb játékosokat magas áron, magas fizuval. A hívószó nem a személye volt, vagy a Real Madrid, hanem a pénz és CR személye, akit viszont nem Perez szerzett meg. Ezzel az anyagi bombával elindultunk a lejtőn fölfelé. Ami neki köszönhető, hogy ezt a hitelt szépen az idő folyamán visszafizette a klub. Ez egy nagy dolog. Az viszont, hogy mennyi mindent nyertünk az elmúlt időszakban nem az ő érdeme, viszont köze, az volt hozzá. Addig baszogatta az edzőket, míg végül majdnem az állásába került és csak ZZ mentette meg a seggét, aki nem tűrte, hogy beleugasson a dolgába.

Átigazolás: nem az a bajom, hogy nem veszünk C játékosokat, az nagyon helyes, csak azt a tévhitet akartam megingatni, hogy Perez miatt annyira vonzóak vagyunk mindenkinek, hogy két kézzel kapálóznának, mert ide akarnak igazolni. Elbukta De Gea-t, Neymart, Pogbát, Mbappet, most úgy néz ki Hazardot, hogy csak pár fontosabbat említsek. Előre láthatóan úgy jósolom, hogy ha ez a garnitúra kimegy (már pedig elég koros a csapat jobbik fele), akkor vagy visszaesünk, vagy ismét bankot kell robbantani, csak most nem lesz elég 400 millió, mint 10 éve.

Tojok a MU gazdasági mutatóira, csak Perez mellett a legfontosabb érv mindig, hogy gazdaságilag erősek vagyunk meg stabilak. Persze, ez megint csak dicséretes, és hatalmas dolog, de kicsit arra hajaz, mint mikor csinál valaki egy jól menő céget, aztán nem fejleszt, nem ruház be. Egy ideig megy a szekér, de utána elkezd stagnálni, majd szép csöndben mindenki elhúz mellette. Se stadion, se extra szponzor, se különleges bevétel holott szarrá vertük a világot és a legnagyobb klub vagyunk a jelen futballban és a történelemben is, mégsem vagyunk annyira vonzóak, mint kellene. Neki ez lenne a dolga, nem az, hogy belepofázzon a kezdőbe.

Mindegy. A lényeg annyi lett volna, hogy Grande Perez szobrát egy kicsit összefirkáljam, mert nem szín aranyból van az szerintem.

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5155
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. augusztus 3., péntek 12:08

a szponzori szerződésekkel nem lehet it csinálni ha érvényes szerződések vannak. már mentek a tárgyalások az adidas-al de ott vezető csere volt és indult minden az elejétől. azért azt is illik megemlíteni hogy amikor megkötöttük a szerződést mi kaptuk a legtöbbet csak azóta elszálltak a szponzori pénzek is. a stadion is haladt aztán betett a város aztán kihátrált a befektető ha jól rémlik. ezeket Perez nyakába varrni enyhén vicc kategória. folyamatosan dolgoznak rajta és igenis egy ekkora beruházásba nem lehet beleugrani. a Barcának is hány éve megy a stadion felújítása amihez még hozzá se kezdtek.

az edzőket szereti kitenni ez tény de nem egyedi eset. így hogy Wenger elment Simeone a legrégebbi edző nagy csapatnál. mindenhol megvan ez a 2-3 éves ciklus. az meg hogy nem igazoltunk senkit baj de ha meg hoz valakit akkor miért őt. eleve még megy a nyár. a top opciók nem mozdíthatók ergo maradna b meg c terv amire fanyalognak az emberek. én is szeretném pl ha jönne Hazard mert jó megoldás de abszolút korrekt hogy 200at nem ad érte. azelőtt ész nélkül összevásárolt mindenkit az volt a baj most nem szórja a pénzt ez a baj. egy kis következetesség nem árt néha. bármennyire is frusztráló én elhiszem hogy jobban tudja a dolgát mint itt bárki.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. augusztus 3., péntek 11:44

kiserik írta:
Realista24 írta: ... majd pislogtok, amikor Pérez lemond, jön egy Calderón féle arc és megint a kutya sem akar idejönni. Csak aztán azt a ganét nem fogja senki eltakarítani egy nyár alatt, mint anno Pérez az igazolásaival.
Lehetünk mi a Real Madrid, ha középszerekkel lesz tele a keret.
Áthoztam ide, mert ez egy érdekes téma.

Én már nem látom Perez csillagát olyan fényesen. Mi is történt az utóbbi időben?
Elzavarta Carlot, akit egy bábbal helyettesített. A komplett csapat sztrájkolt ellene, így meg is bukott. Aztán év közben végső megoldásként rázúdította a moslékot ZZ-re. ZZ példaképet adott a srácoknak, akik a tűzbe is mentek miatta 2,5 éven keresztül. Aztán nagy ködösítés közben hipp-hopp elfáradt és felmondott (rossz nyelvek szerint Perez miatt). Most megint egy vélhetően báb edzőnk van. Meglátjuk.
Az átigazolások is érdekesek. '14 óta nem vettünk senkit, csak kiegészítő embereket meg tiniket, akikre egyelőre nem lehet számítani és ki tudja, hogy mire fogják vinni. Perez újabban nem garancia arra, hogy vonzóak legyünk. Több esetben sem sikerült megszerezni a kiszemelt játékost, de legalább volt rá példa, hogy aránytalanul nagy összegért érkezett egy 'B' (vagy inkább 'C') opció, csak hogy meglegyen az ego. Emellett (egyelőre) pótlás nélkül megszabadult a legjobb játékosunktól, legnagyobb médiaértékünktől és nem kis bevételi forrásunktól, akivel amúgy sem volt jóban (hogy hogy nem a kivásárlási ár 10-ed részéért, persze lehet mondani, hogy csak rendes volt CR-rel, mert ő akart menni és csak lehetségessé tette ezt neki, csak nem biztos, hogy igaz).
Megvédtük a BL címet, amit még soha senki, erre rápakoltak a srácok még egyet, tripla, ami már a BEK-ben is ritka, a világ futballjának rólunk kellene szólnia, de sehol semmi hír új gigantikus szponzori pénzekről és a stadion projekt is csak áll egy helyben. Szép, hogy gazdaságilag stabil a csapat, meg a top 3-ban vagyunk ebben a tekintetben (azt hiszem most a MU, RM, Barca a sorrend), de a többi vetélytársunk úgy hozza a mutatóinkat, hogy közben zsákszámra szórják a pénzt igazolásokra, mi meg csak ülünk a kupac tetején, kiadás semmi.
Kíváncsi vagyok az elkövetkezendő évekre ezek tekintetében is, mert egyelőre én úgy látom, hogy kicsit bepunnyadt az öreg.
A piacot tönkretették a City és PSG féle arcok. De mondhatnám a ManU-t is vagy a Barcát.
Gond nélkül tudnak elkölteni milliárd feletti összegeket, anélkül, hogy megéreznék, korlátlan anyagi forrással rendelkeznek, büntetlenül.

Nekünk nincsenek korlátlan anyagi lehetőségeink, nem tudunk kiadni súlyos százmilliókat egyetlen játékosért. De nem mi vagyunk az egyetlen ilyen csapat, ott van a PSG is például.

A keretünk nem rossz, főleg nem annyira mint amennyire gondoljátok, talán két játékos hiányzik belőle. Logikus hogy ezen játékosok halmazába nem sokan férnek be. Pechünkre pont mozdíthatatlan mind. Most az a baj, hogy nem veszünk ezek helyett egy C verziót, korábban meg az volt a baj, ha igen.

A ManU gazdasági mutatóival jössz, ez komoly? :lol: valami noname angol kupát talán, meg egy EL-t. Ha ezen múlik, legyenek csak elsők, mi meg ötödikek, ha sportszakmailag előttük vagyunk. Ugyanez igaz a Barcára is. BL-t nem nyertek régóta, hazai bajnokságban dominálnak, Messi kiválásával ennek is vége lesz valószínű. Majd akkor térjünk vissza ezekre.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5838
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. augusztus 3., péntek 11:33

Realista24 írta: ... majd pislogtok, amikor Pérez lemond, jön egy Calderón féle arc és megint a kutya sem akar idejönni. Csak aztán azt a ganét nem fogja senki eltakarítani egy nyár alatt, mint anno Pérez az igazolásaival.
Lehetünk mi a Real Madrid, ha középszerekkel lesz tele a keret.
Áthoztam ide, mert ez egy érdekes téma.

Én már nem látom Perez csillagát olyan fényesen. Mi is történt az utóbbi időben?
Elzavarta Carlot, akit egy bábbal helyettesített. A komplett csapat sztrájkolt ellene, így meg is bukott. Aztán év közben végső megoldásként rázúdította a moslékot ZZ-re. ZZ példaképet adott a srácoknak, akik a tűzbe is mentek miatta 2,5 éven keresztül. Aztán nagy ködösítés közben hipp-hopp elfáradt és felmondott (rossz nyelvek szerint Perez miatt). Most megint egy vélhetően báb edzőnk van. Meglátjuk.
Az átigazolások is érdekesek. '14 óta nem vettünk senkit, csak kiegészítő embereket meg tiniket, akikre egyelőre nem lehet számítani és ki tudja, hogy mire fogják vinni. Perez újabban nem garancia arra, hogy vonzóak legyünk. Több esetben sem sikerült megszerezni a kiszemelt játékost, de legalább volt rá példa, hogy aránytalanul nagy összegért érkezett egy 'B' (vagy inkább 'C') opció, csak hogy meglegyen az ego. Emellett (egyelőre) pótlás nélkül megszabadult a legjobb játékosunktól, legnagyobb médiaértékünktől és nem kis bevételi forrásunktól, akivel amúgy sem volt jóban (hogy hogy nem a kivásárlási ár 10-ed részéért, persze lehet mondani, hogy csak rendes volt CR-rel, mert ő akart menni és csak lehetségessé tette ezt neki, csak nem biztos, hogy igaz).
Megvédtük a BL címet, amit még soha senki, erre rápakoltak a srácok még egyet, tripla, ami már a BEK-ben is ritka, a világ futballjának rólunk kellene szólnia, de sehol semmi hír új gigantikus szponzori pénzekről és a stadion projekt is csak áll egy helyben. Szép, hogy gazdaságilag stabil a csapat, meg a top 3-ban vagyunk ebben a tekintetben (azt hiszem most a MU, RM, Barca a sorrend), de a többi vetélytársunk úgy hozza a mutatóinkat, hogy közben zsákszámra szórják a pénzt igazolásokra, mi meg csak ülünk a kupac tetején, kiadás semmi.
Kíváncsi vagyok az elkövetkezendő évekre ezek tekintetében is, mert egyelőre én úgy látom, hogy kicsit bepunnyadt az öreg.

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2018. július 31., kedd 23:43

Az atletico tavaly majd 40 góllal kevesebbet rúgott, mint mi, mégis előttünk végeztek. Ennyire nem lehet leegyszerűsíteni a focit, hogy elment egy 50 gólos, helyette más kell, hogy megrúgja azt az 50 gólt. Eleve nem lesz már olyan ember, akinek nem kell védekezni, csak ha kedve tartja. Ez már eleve kapott gólokba meg fog mutatkozni. Ha már 10el kevesebbet kapunk ez miatt, akkor már csak 40, nem is 50. De ez is nagyon lesarkított amúgy. Lényeg, hogy ennél sokkal összetettebb a foci, minthogy 50 gólt kell most pótolni.

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. július 31., kedd 22:12

Még 4 óra és a srácok büntetnek...vagy minket szurkolókat vagy az ellenfelet :mrgreen:
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5

Zidane’98
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2018. június 12., kedd 12:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Zidane’98 » 2018. július 31., kedd 17:16

Kerlon írta:
yeaP17 írta:Igazatok van.De egyáltalán nem tetszenek azok a hirek,hogy Ronaldo szerepét Asensiora meg Iscora bizzuk...Mert ez igy nagyon sovány lesz.Biztos ebből kifolyólag gondolok bele olyat ami nem is létezik :-(
Senkire se lesz bízva Ronaldo szerepe. Fel kéne fogni végre, hogy ez egy csapatsport és erősen Ronaldora voltunk kihegyezve, most meg teljesen átalakulhat a játékunk. Lehet nem lesz évi 50 gólos csatárunk, de lesz helyette 3 db 17 gólos.
Kerlon, ki lesz az a 3 db? :mrgreen: pont ez a probléma sajnos a keretben :-( :(
“Senki se feledje, hogy az az éra, mely Messinek rendeltetett, végül Cristianoé lett.” /Tomas Roncero/ :goat: :goat: :goat: +1(+1) :workout: x5


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 165 regisztrált és 0 vendég