Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:32

Csabi írta: gyengébbek kedvéért, 2021-2022 :(

Laci is tudná hogy kötőjel megbontja a hashtaget, ha a twittert nem csak info snipeolásra használná. :(
Bazzeg, ma is tanultam valamit. :kalapos:

Azt tudtad amúgy hogy ez nem a twitter?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. október 21., szerda 21:30

Az elmult 2 szezon nagy szenvedes volt sztem,bajnoki cim ide vagy oda. A jatek kepet tekintve mindenkepp. Nem is tudom emlekszem-e szorakoztato jatekkal megnyert meccsunkre,biztos volt de nem ugrik be. Az idei ev meg eddig.. hat okadek.

A keret oregszik,stadionunk sincs,160millas igazolasunk jatszott vagy 10meccset masfel ev alatt,stbstb..kezdenek kriminalis eredmenyek is lenni.

Nemtudom,de lassan elkellene gondolkozni egy hatalmas reseten.

Semmi de semmi garancia nincs sem mbappera,sem haalandra,sem camavingara,sem senkire.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 21., szerda 21:29

gyengébbek kedvéért, 2021-2022 :(

Laci is tudná hogy kötőjel megbontja a hashtaget, ha a twittert nem csak info snipeolásra használná. :(

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 21., szerda 21:26

Faust írta:
Csabi írta:
#RM2122
Messze van az kicsit, annyira tán nem rossz a helyzet. :mrgreen:
És még oriassal is írja. :lol:
Szeretunk Csabi :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2020. október 21., szerda 21:25

Csabi írta:
#RM2122
Messze van az kicsit, annyira tán nem rossz a helyzet. :mrgreen:

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. október 21., szerda 21:21

lukaszvazkeznek hálisten lejár a szerződése.
iscóval nyáron szerződést bontunk. fizetni nem fog érte senki. kölcsön nem kell senkinek. teljesen feleslegesen rontja a levegőt.
marianóval is.
asensiót eladjuk bárkinek aki hajlandó érte fizetni
jovic dettó
rodrygo megy kölcsönbe
viniciust berántjuk a bappé dealbe. ha az nem jön össze marad.
marcelóval csak azért nem bontunk szerződést mert legenda. őt rávesszük, hogy ideje váltania.

visszahozzuk jobbosra diazt. balbekknek meg reguilónt. megvesszük haalandot meg cavabungát. bappére úgyse lesz esélyünk jövőre sem. ő majd 2 év múlva ingyen jön.

#RM2122

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. október 21., szerda 21:16

Gyorsan tippeljünk nyilatkozatokat:

"Büszke vagyok a csapatra amit a második félidőben nyújtottak. Az első félidőben nem játszottunk jól, az ilyen dolgok megtörténnek a futballba, le kell vonni a következtetéseket és javítani a hibákat, vezetjük a bajnokságot, bl-ben még van 5 fordulónk javítani, mindentmegakarunknyerni."
Love football, hate antifa.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3404
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 21., szerda 21:12

kezdem. marcelo,odri,isco,asensio,rodry,lucas,jovic,mariano. semmi értelmük.nyáron byebye. jöjjön vissza kubo,diaz vegyünk már pár értelmesebb szélsőt akik sprintben közlekednek, ezeknek semmi értelmük arra a pár kupa meccsre, ott van a castilla ez mind lejárt lemez

besteve7
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2020. október 21., szerda 20:51

Hát ha szombaton sem tudunk váltani, akkor számomra nem kérdés. Ugy tűnik, ami ZZ azzá tette a Realnal ami , a személyes varázsa, lassan kezd elkopni. És lássuk be ennél sokkal többet nem tudott hozzatenni. Játékunk évről évre siralmasabb, nemhogy fejlodes. Nem látni semmit, hogy mit akar játszani.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. október 21., szerda 20:37

Sierra írta: Kit kéne akkor hozni? Jelenleg nincs alkalmasabb edző a Real élére. Mindegyik kókler. Zidane tökéletes ide. Itt tényleg inkább a játékosok és a keret a hibás. A felét ki kéne pucolni meg visszavonultatni, és értelmes játékosokat hozni.
Pochettino az egyetlen alternatíva jelenleg. Ő elérhető. De nem kéne Zidane-tól megválni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 21., szerda 20:02

Engem már nem is az idegesít, hogy milyen a játék, vagy hogy most is egunk egy Shaktar ellen otthon. Megszoktam már hogy a Zidane fele csapat rapszodikus, nem kiegyensúlyozott.

Hanem az hogy itt lenne az esély, hogy meglepjunk katalanektol minden tekintetben, mert szarban vannak ők is, de nem, inkább visszafelé haladunk. Ugyanaz, mint mikor a bajnoki hajrában botlik a Barca, akkor borítékolható, hogy mi is azt tesszük.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. október 21., szerda 19:47

kodo írta:
Kercsó írta: újra kellene indítani ezt a szavazást :ozil:
Miért? Mi változott?
ZZ elvesztette a pszichológiai superpowerjét.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 21., szerda 19:42

Kercsó írta: újra kellene indítani ezt a szavazást :ozil:
Miért? Mi változott?

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2020. október 21., szerda 19:41

Kit kéne akkor hozni? Jelenleg nincs alkalmasabb edző a Real élére. Mindegyik kókler. Zidane tökéletes ide. Itt tényleg inkább a játékosok és a keret a hibás. A felét ki kéne pucolni meg visszavonultatni, és értelmes játékosokat hozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sierra 2020. október 21., szerda 19:42-kor.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2020. október 21., szerda 19:38

újra kellene indítani ezt a szavazást :ozil:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

kiserik
Hozzászólások: 5839
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. október 19., hétfő 11:35

Zizu szerintem soha nem fog támadás építést begyakoroltatni. Ő ehhez túl kreatív. A védelmet meg lehet szervezni, de egy Real Madrid szintű támadósortól elvárható, hogy megoldják. Ez hiba vagy sem, eddig hozott pár kupát neki.
A hétvégi vereség meg simán a ZZ sara, vagy mégsem? 3 meccs zsinórban ebből 1 BL csoport meccs, 1 El Clasico. Minden kp-s fáradt a válogatott szünet miatt és 1 le is sérül (Martin). Nehéz úgy matekozni, hogy jó legyen minden meccs. Talán a Cadizt gondolta úgy, hogy belefér pihentetni Mendy-t, Casemirot és Valverdét, mert valamikor pihenni kell Modricnak és Kroosnak is. Úgy gondolom, hogy a terv az volt, hogy pihen Mendy, Case, Fede, a Shaktar ellen meg Kroos, Modric, hogy a klasszikusra a legerősebb kp rendelkezésre álljon.
Az igazolások terén, szerintem Hazard az ő sara, de Jovic nem. Jovic szerintem egy Mbappe pótlék akart lenni a vezetőségtől (fiatal, jó mutatók), ha már a francia nem volt elérhető. Messziről lehetett látni, hogy Jovic nem az a játékos, aki nekünk kell/fekszik.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3160
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. október 19., hétfő 10:37

Egyébként szerintem a jó mentalitás hiányzik most a csapatból. Tele vagyunk Bale, Hazard, Mariano, Isco féle beleszarok nímandokkal.

Hát hol van már CR mindenkit f..ra húzunk mentalitása? Hogy lökdösi Jesét a pályát, hogy takarodj már letámadni?
Ramos is, én nem is tudom...egyáltalán nincs meg benne idén ez. Zidane is elmondja, a sablont, és nem érzed, hogy a rengeteg léhűtő teljesítménynek amit leadnak a fentiek, meg Marcelo stb. annak lenne következménye.

Nincs egy olyan játékosunk, akit most a többiek követnének, aki úgy megy ki a pályára, hogy a többiek ránéznek és azt gondolják, igen, így kell nekünk is kimenni, ma csak a 120% elfogadható, és nyerni fogunk nincs más opció...
De lehet még csak idény elején vagyunk. A shaktar ellen nagyon kellene ez a mentalitás. Ebben azért azért bízok, mert a legjobb 11-ünkben többen is vannak. Marcelohoz képest üde színfolt Mendy akarása, Isco helyett Valverde 90 perces robotolása, és akármilyen ügyetlen, Vini is...Benzemát sem tudom bántani (pedig én nagyon sokat ekéztem évekig), de hétvégén is ő volt az, aki végig futotta az egészet.

De, hogy a cserepadunk semmire nem jó az is biztos. A kezdő is csak egy TOP szint alattig.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8214
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. október 19., hétfő 10:33

Az, hogy most nem jött senki, az nem a stadion miatt van, hanem a covid miatt.

Siralmas a támadójáték, de ilyen nevsortol nem is várnék mást. Karim meg Vini a használható ember, a többi kula. Jobb oldalunk nincs konkretan. Így kutya nehéz.

Ha fejben úgy ott leszünk nagyjából az idényben, mint a tavasszal, akkor jók lehetünk. Játék ide vagy oda.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3795
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Mickey » 2020. október 19., hétfő 10:21

A védelem meg a középpálya egész pofás, kapus is magára talált már egy ideje, hála az égnek.
Pedig kapuban is volt matekozás.

Ami elöl van az elég gyászos, pláne a Hazard Jovic páros fényében, ez az összeg akár a kasszában is maradhatott volna, mert a sokéves Benzema, meg a lelakott isco vasqez van még mindig terítéken, Asensiot is ide veszem.
Aztán van még két csikó brazil tehetség, akik inkább csere vagy kölcsön szintek, de még mindig előrébb vannak mint a fentiek, számomra....ami megint csak gáz.

Temetéshez még korán van, de ilyen hazai vereségek remélem nem lesznek sűrűn, bár a meccset nem néztem, azért kellemetlen.

Egyébként meg, itt van ez a Covid, stadionprojekt meg sztm tuti vannak képben igazolások is.
Ráadásul elöl két izmosabb játékos kapufa.....ehhez képest egész jók vagyunk. :agree:
Legalább már Bale nincs itt.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8473
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 19., hétfő 10:13

realistahuni írta: Én nem küldeném el, ha viszont elküldik ebben a szezonban akkor valószínű, hogy Hazard és Jovics az ő sara, mert a kérésére jöttek. Akárhogy nézzük, 200 millió le a wc-n, ha nem nyerünk kupát szerintem megy is, mert már most mindenhol világvége hangulat van, nem csak a fórumon.
Nyertünk pár éven belül 4 BL-t.
Mai napig felfoghatatlan ez és rohadtul nem érezzük még át mit is csináltak a fiúk.
Lett tervezve pár év, ahol picit pihi van, újraépítjük brigádot stb, erre pont a mostani támadóigazolások fuccsoltak be telibe, amit pont el tudtunk még költeni az amúgy nem túl nagy büdzséből plusz bejött még ez a korona dolog is....

El kell fogadni, hogy ez van, szar a helyzet, de ez mind azért van, hogy jobb legyen minden pár év múlva nem lehet mindig a csúcson lenni, az sajna lehetetlen és az hogy ez alatt kaptunk egy bajnoki címet az maga a csoda bakker :lol:

Egésszel tényleg nem lenne baj, ami most van nálunk, csak ahogy írták is korábban a Jovic+Hazard duó miatt tűnik csúnyának a helyzet, nélkülük egy rossz szót nem lehetne arra szólni ami most van, mert ez most a realitás, amit el kell fogadni, mert még hagyján, hogy újra lesz a csapat építve pár éven belül komoly nevekkel, de még mi a stadion projektet is lebonyolítjuk ezalatt, ami aztán pláne a pofátlanság netovábbja.... :lol: Más klubokat ilyenek 5-10 évre parlagra tesz, nem csak párra, amibe belecsúszik egy bajnoki cím is :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 241 regisztrált és 0 vendég