Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. október 19., hétfő 10:04

Én nem küldeném el, ha viszont elküldik ebben a szezonban akkor valószínű, hogy Hazard és Jovics az ő sara, mert a kérésére jöttek. Akárhogy nézzük, 200 millió le a wc-n, ha nem nyerünk kupát szerintem megy is, mert már most mindenhol világvége hangulat van, nem csak a fórumon.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. október 19., hétfő 9:56

Realista24 írta: Na, nézzük, ki küldené el ZZ-t.
én nem, de részremről ez a cadiz elleni az övé volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7415
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Steve » 2020. október 19., hétfő 9:16

kodo írta:
Realista24 írta: Na, nézzük, ki küldené el ZZ-t.
A picsaba, rosszra nyomtam. :lol:

Pont azt akartam írni hogy megvan a velemenyem azokról akik sírnak mar most hogy ki kéne rúgni zidane, erre ramentem hogy igen. :kalapos:
Én meg nézem, hogy ki az a hülye aki elzavarná szerencsétlent, miközben bajnokságot nyer ezzel a kerettel.

A támadósor egy rossz vicc.Majd észre fogjuk venni, ha lesznek újra értelmes támadóink, hogy mi is volt a gond.

A kp szerintem nem gond. Viszont a szélsők normális fellépésének a hiánya az szintén mínusz.

A nacho-marcelo kettős segíti támadásban a fantasztikusan erős támadósorunkat..ez a gond.

Mielőbb minőségi támadókat kell venni és lecserélgetni majd idővel az öregeket,C-kategóriás arcokat is. Addig ne is akarja senki elővenni Zidanet vagy más edzőt.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2020. október 19., hétfő 9:14

Szamomra ez a kerdes inkabb a szezon vegen lesz relevans. Jelenleg nem aktualis.

Vannak elvarasaim Zidane iranyaba, de nagyjabol ugyanazok mint amik eddig is. Tavaszra szeretnem latni hogy egy Real Madrid szinten legalabb ertekelheto tamadojatekot kialakit. Nem urfocit, csak olyat amitol nem hanyom el magam minden meccsen. Tudatosan kialakitott helyzetek, a nalunk gyengebb csapatok ellen lathato mezonyfoleny, ilyesmik. Ez nem nagy keres - ez a minimum amit egy mindenkori Real Madrid edzonek teljesiteni KELL. Es ezzel a kerettel is!! Ehhez nem kell MBappe, meg Haaland meg Sancho... koncepcio kell. Reszemrol ez alol nincs tovabb kibuvo, nincs tovabb haladek, ha ebben a szezonban sem latszik pozitiv iranyu valtozas, akkor el kell engedni ezt a dolgot sajnos.

Eredmeny szinten nincsenek kulonosebb elvarasaim, de azert az abszolut minimumot teljesitsuk - BL csoportbol tovabbjutas, es legyunk lotavon belul a szezon vegeig a bajnoksagban, nem szeretnek 7-10 pontos hatranyt tavaszra ez ellen a Barca ellen. Ha ezek nem sikerulnenek azert nagyon csalodott lennek, de nyilvan trofeakat nem varok el.


Ironikus hogy annak idejen Zidane miatt ultem le egy-egy meccs ele, most meg eljutunk oda hogy legszivesebben kikapcsolnam, es csak megszokasbol ulok le megnezni mert tudom hogy egy rakas szar lesz. De a forum nepenek hozzaszolasait olvasva masok is ebben a helyzetben vannak.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3401
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. október 19., hétfő 9:07

keretet kellene már frissíteni, de még mindig azt mondom zizu hamarabb el fog menni magától, mint hogy kirúgják

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. október 19., hétfő 8:51

Realista24 írta: Na, nézzük, ki küldené el ZZ-t.
A picsaba, rosszra nyomtam. :lol:

Pont azt akartam írni hogy megvan a velemenyem azokról akik sírnak mar most hogy ki kéne rúgni zidane, erre ramentem hogy igen. :kalapos:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. október 19., hétfő 8:34

Na, nézzük, ki küldené el ZZ-t.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. október 17., szombat 22:28

ToniKroos írta: Állítólag idén azt ígérte, hogy több lehetőséget ad a fiataloknak, ahhoz képest egy kb. 5 évvel ezelőtti kezdőt küldött fel.
az igéretes fiatalok egy része, főleg akik nem 30-40 millióba kerültek :mrgreen:
távoztak, mert ők voltak piacképesek, nem a megbukott játékosok...

amit nem értek, ha már fiatalok, hogy Militao miért csak vészhelyzetben játszik
egy válogatott szünet után fáradt Ramos/Varane helyett mi indokolta hogy nem kezdett ? :hmmm:

Avatar
ToniKroos
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 23:11

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ToniKroos » 2020. október 17., szombat 22:18

Ez a mai meccs Zidane bukása volt. Hiába látta be hibáját a félidőben, akkor már nehezebb változtatni a meccs képén és késő is volt. Állítólag idén azt ígérte, hogy több lehetőséget ad a fiataloknak, ahhoz képest egy kb. 5 évvel ezelőtti kezdőt küldött fel.

poronty
Hozzászólások: 2733
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 21:59
Kedvenc játékosaid: M. Laudrup, Modric, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: poronty » 2020. október 17., szombat 20:44

Azért az érdekelne, hogy ZZ hogyan készült taktikailag erre a meccsre az elmúlt két hétben. Meg, hogy mennyire érzi, hogy a veterán barátai sajnos nem ütik meg a szintet már rotációs opcióként sem. Hogy mit mondhatott félidőben, miután 4 csere után is ugyanazt a lófaszt nyomta a csapat.

Na mindegy, majd a Shakhtar meg a Barca ellen nyerünk.
--------------Körte
Hakimi-Militao-van de Ven-Davies
------Fede------Camavinga
Saka------Bellingham------Musiala
-------------Haaland

https://www.youtube.com/watch?v=kRzMmt_MFko

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3159
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Babinho » 2020. szeptember 14., hétfő 22:30

dzsi91 írta:
Realista24 írta: Covid ide, beruhazas oda, Perezeknek sikerült kb nullasra kihozni az üzleti évet a beszámoló szerint.

Elvileg a pénz megvan Mbappera.
Camavinga ügyében nagyon jól állunk.

Le a kalappal.
:salute:
Tartom ,hogy az öreg olyan stabilan lehozza nekünk a válságot új stadionnal mindennel,hogy leuraljuk megint a világot amíg mások majd úsznak az adósságban.

Ezért is nem kell panaszkodni a játék miatt. Minden eggyes trófea amit elhozunk a 2 aranykorszak között ajándék.
Nagyon adom. Sokkal fontosabb most a stabilitás, mint egy két kupa. Személy szerint is nagyon szimpatikus ahogy a klub vezetősége eljár a covid megjelenése óta.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 14., hétfő 18:41

Realista24 írta: Covid ide, beruhazas oda, Perezeknek sikerült kb nullasra kihozni az üzleti évet a beszámoló szerint.

Elvileg a pénz megvan Mbappera.
Camavinga ügyében nagyon jól állunk.

Le a kalappal.
:salute:
Tartom ,hogy az öreg olyan stabilan lehozza nekünk a válságot új stadionnal mindennel,hogy leuraljuk megint a világot amíg mások majd úsznak az adósságban.

Ezért is nem kell panaszkodni a játék miatt. Minden eggyes trófea amit elhozunk a 2 aranykorszak között ajándék.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 13., vasárnap 20:50

revolver írta: hol érhető el? rm.com-on még csak a tavalyit látom, beküldöd pls?
Egyelőre csak cikket olvastam, most prezentalta Perez.
Marcan olvastam.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

revolver
Hozzászólások: 877
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:24
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Xabi Alonso, Raphael Varane, Alvaro Arbeloa
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: revolver » 2020. szeptember 13., vasárnap 20:49

hol érhető el? rm.com-on még csak a tavalyit látom, beküldöd pls?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. szeptember 13., vasárnap 20:44

Covid ide, beruhazas oda, Perezeknek sikerült kb nullasra kihozni az üzleti évet a beszámoló szerint.

Elvileg a pénz megvan Mbappera.
Camavinga ügyében nagyon jól állunk.

Le a kalappal.
:salute:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
füst
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 25., kedd 22:32

Pótolhatatlan. Akárki jön, visszaesésre számítok.
Perez tekintélyét nem a hangyák hordták össze, évtizedes elhivatottság és állhatatosság gyümölcse. És a tehetsége, mert ő erre a feladatra született.
Én annak örülnék, ha már pihenne, korából fakadóan. De ha így alakult, akkor szívből remélem hogy minden percét élvezi az elnökségének.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3869
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2020. augusztus 25., kedd 22:28

Előbb utóbb ő se fogja már birni és nálunk is új elnök lesz.
Biztosan gondol már a jövőre is, ő fogja kiválasztani az utódját, szerintem már lehet is róla 1-2 kósza gondolata. Az biztos, hogy a stadion után, kitörölhetetlen lesz a világ futballjának történelméből. A legnagyobb elnökök egyike.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2020. augusztus 25., kedd 22:25

A történtek kapcsán jutott eszembe, hogy a jó öreg Perez papa se lesz már fiatalabb. Előbb utóbb ő se fogja már birni és nálunk is új elnök lesz. A kérdés, szerintetek ki lesz az (marha lehet ilyet megtippelni), illetve sikerül-e majd tovább vinni Perez örökségét, vagy legalabb hasonlóan jó elnök lesz-e a következő.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. augusztus 8., szombat 15:32

holnap majd jönnek a hírek cr-ről is,hogy jönne vissza.

Amúgy oké,hogy sarri nem volt odavaló de ugyanaz megy ott is már mint barszáéknál, szar valami akkor kaszáljuk az edzőt, az mellékes,hogy a keret 80%ából hiányzik a szpiritóóó...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

tcskhun
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 19:26
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Benzema, CR7,
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: tcskhun » 2020. augusztus 8., szombat 15:02

Kerlon írta:
tcskhun írta: Mi ez a sok juve-ZZ cikk ma? Marca meg pár olasz újság is cikkezik róla... jó persze van Pocchettino cikk is... :ike: :hmmm:
Sarrit kirúgták a tegnapi kiesés után és gondolom ezt próbálják most tolni.
mondjuk tegnap este töb ujsagiro is rákérdezett,hogy meddig marad de csak azt mondta,hogy szerződés köti a Madridhoz és bármi megtörténhet.... de szerintem marad :hmmm:
Allegri vagy Pochettino lesz a befutó


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 138 regisztrált és 0 vendég