Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8212
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 28., szombat 22:44

Nem elég, hogy szarok vagyunk, mostanában meg a szerencse sem all mellettünk a bajnokikon. Nem tudom mennyi időt el meg így Zidane.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 28., szombat 22:39

Remy írta:
lestat írta: idonk se volt a jatekunkat jatszani mert az elejen hatranyba kezltunk azota konnyebb dolga van az Alavesnek.
Hát igen, a veretes, legendás, ex-UEFA kupadöntős Deportivo Alavés nem hagyott minket játszani. :'( :D

Ertelmezd pls... :roll:
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020. november 28., szombat 22:35

lestat írta: Most zizounak mi koze a maihoz?

Elmaradt ket tizi, hazardot agyonrugjak, csere.
Körte balfasz.

Mi koze van a taktikanak vagy barminek, idonk se volt a jatekunkat jatszani mert az elejen hatranyba kezltunk azota konnyebb dolga van az Alavesnek.

Az hogy nem egy Pandemic kellos kozepen fogunk milliokat kolteni meg keretet frissiteni sem Zidane sara.
Hát ez az..

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 28., szombat 22:33

lestat írta: idonk se volt a jatekunkat jatszani mert az elejen hatranyba kezltunk azota konnyebb dolga van az Alavesnek.
Hát igen, a veretes, legendás, ex-UEFA kupadöntős Deportivo Alavés nem hagyott minket játszani. :'( :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4757
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Toti » 2020. november 28., szombat 22:31

lestat írta: idonk se volt a jatekunkat jatszani
Es tulajdonkeppen az micsoda?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
impossible
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:29
Kedvenc játékosaid: R9
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Nír Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: impossible » 2020. november 28., szombat 22:30

Mondjuk csak annyi köze van hozzá, hogy kiba. nulla eddig amit egész évben csinálunk, ha volt igazolás, ha nem.

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5151
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: lestat » 2020. november 28., szombat 22:28

Most zizounak mi koze a maihoz?

Elmaradt ket tizi, hazardot agyonrugjak, csere.
Körte balfasz.

Mi koze van a taktikanak vagy barminek, idonk se volt a jatekunkat jatszani mert az elejen hatranyba kezltunk azota konnyebb dolga van az Alavesnek.

Az hogy nem egy Pandemic kellos kozepen fogunk milliokat kolteni meg keretet frissiteni sem Zidane sara.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2020. november 28., szombat 22:18

A teljesen ötlettelen Zidane, és az ő megfáradt, megszürkült, unalmas, jóllakott, elkopott kis kedvencei..

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 26., csütörtök 13:46

Semmi. :lol:


Azért az zseni, ahogy ZZ összekapja a komoly meccsekre a brigádot. Ebben valószínűleg no1. Szép munka volt a tegnapi. :salute:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
flori
Hozzászólások: 3868
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 21., szombat 18:23

Mi van ha kikapunk szerdán? Úgy már azért tényleg meleg lesz a pite.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4529
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. november 10., kedd 23:11

Jim írta:
ziro4vr írta: Asensio érthetetlen, de oda se nagyon van más.
ehhez jó a visszapasszoló, nem kockáztató Asensio
más indokot nehéz találni :kalapos:
Ezzel valóban kompatibilis a csóka. De mondjuk kanadai pontot szerezni viszont alkalmatlan.

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5850
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Jim » 2020. november 10., kedd 19:53

ziro4vr írta: Asensio érthetetlen, de oda se nagyon van más.
Zizu biztonsági játékra törekszik
ehhez jó a visszapasszoló, nem kockáztató Asensio
más indokot nehéz találni :kalapos:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 10., kedd 18:20

Én mindig mondom hogy ez ZZ hülyesége is, emocionális ember, egy Marcelot túljátszatt kötődésből is, de ha meg azonnal kiszórta volna az lenne a baj hogy nem becsüljük meg a legendákat.

Szerintem pl a brazilokat akiket vszeg nem ő kért jól kezeli nagyjából, Asensio érthetetlen, de oda se nagyon van más.

Abból se feltétlenül indulnék ki más hogyan játszik máshol, a real madridban más focizni és ott nincs idő annyira bleszokni mint egy nyugdíjas milanban.
Nem illik.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. november 10., kedd 18:08

ziro4vr írta: Ebből a névsorból Bale-en kívül a többi összesen ha lehozott 15 jó meccset real mezben. De tudom, mindegyik ZZ hibája volt mert bibis volt a lelkük miatta. Theo azért volt világi balfasz, Ceballos közepesebb mint az origo, Odriozola nagyobb balfasz mint ez a fuzi tea.
Volt akinek kb. esélyt nem adott. De én főleg azt kérdem hogy akkor minek vették meg őket?
(Egyelőre csak halkan mondom hogy a Tottenham, Atletico, és a Milan legjobban teljesítő játékosai között vannak az iparosok.)
Azért mégis 11 emberről beszélünk, nem kettőről. És közben. csodáljuk Marcelot, Asensiot,. Vinit, stb.
Valaki csak hibás ezért a gyenge keretért?

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2020. november 10., kedd 18:01

___Samy___ írta:
Professore írta:

Komolyan nem kötekedni akarok de srácok hogy jön az össze hogy a játék képet összehasonlítjátok mikor Solari néhány hónapig volt ZZnek még ez a második turnusa (játékoskeret gerince ugyanaz) még durván másfél éve tart? Solarit még Lopival se lehetne összevetni mert nem volt neki nyári felkészülés időszaka mint Lopinak...

Mégegyszer NEM Solari az edzők Caesarja de na azért a reformalashoz talán alkalmasabb lett volna mint ZZ aki mondjuk ki puhakezű egyesekkel szemben.... Itt van ZZ hát szurkoljunk neki hogy valahogy oldja meg ezt a feladatot az lesz a legjobb mindenkinek.
Az felettébb érdekes, hogy Solari játéka nem mérvadó, mert keveset volt a kispadon, előszezon nélkül, de ugyanennyi idő alatt kiderült, hogy alkalmasabb lenne a generáció váltásra, mint ZZ...

Egy ilyen váltás nem csak annyiból áll, hogy kirakom a szemetet, a fiatalokat meg beteszem a helyükre. Ha nincs játék, nincs eredmény, a vége ugyanaz.
Nézd én másképp látom. Igen fél év alatt is volt tökös húzása pedig messze nem volt olyan szolid alatta a pad mint ZZ alatt innen látszik hogy mit szeretett volna keresztülvinni. Nagyon jól érezte hogy kik azok akik több kárt okoznak a csapatnak mint hasznot és cselekedet. Te hozzád fel a párhuzamot erre reagáltam hogy ácsi ez így nem korrekt mert nem lehet az.

ZZ meg mit csinál? Random mód dobja be az embereket ahogy meg formába lendülne padra vágja és jegeli és helyükre jönnek a fáradt arcok akik N+1 esélyt is megkapják. Ki az a fiatal akit sikerüt beépíteni és fejlődött, szintet lépett Feden kívül? Aztán az is megér egy misét hogy 4-8 perceket kapnak sok esetben a cserék indokolatlanul stb. Így nem lehet fejlődni már bocs. Én szeretem ZZt de nem igyekszem nem elfogult lenni vele szemben. Szerintem ez a takarítós műfaj neki nem megy... Egyáltalán nem látom hogy a keret előrébb lenne sőt...csak szaporodnak a gondok. És akkor jöhet a nincs pénz duma csak éppen nem csicskanak jött vissza ZZ és megeszem a kalapomat ha nincs elég nagyfokú beleszólása a keret alakításába.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 10., kedd 17:21

Ebből a névsorból Bale-en kívül a többi összesen ha lehozott 15 jó meccset real mezben. De tudom, mindegyik ZZ hibája volt mert bibis volt a lelkük miatta. Theo azért volt világi balfasz, Ceballos közepesebb mint az origo, Odriozola nagyobb balfasz mint ez a fuzi tea.
Nem illik.

Fuzzzyyy Dunlop
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2020. november 10., kedd 16:44
Kedvenc játékosaid: Guti
Kedvenc csapatod: Reál

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Fuzzzyyy Dunlop » 2020. november 10., kedd 16:54

Hát én meg aztat mondom itten is hogy idén mindenütt coppylemez lesz nekünk sajna.Engem lassan jobban foglalkoztat hogy a Benzema avataros moderátoros arculatú tag meddig kártékonykodik itten tovább.Ha látjátok errefelé szóljatok mert majd én kivágom a Bütyök fajtáját mint macskát szarni!!!

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 10., kedd 16:15

Jó, mesélek. Címvédők vagyunk minden tavalyi sérülés és besült igazolás ellenére, a lenti 11 játékossal vagy nélkülük.
Mi lesz akkor ha még csúcsigazolást is kap az edzőnk.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Anthony » 2020. november 10., kedd 15:51

Mesélj még.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 10., kedd 15:49

Nem egészen értem mit nem engedhet meg magának más edző? Mi olyan kirívó ebben, mindenhol vannak távozó és mellőzött játékosok, ráadásul ez a 11 név 2-3 év terméke. Szerintem ez elég hétköznapi, a legtöbb csapatnál így mennek a dolgok.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 134 regisztrált és 0 vendég