Edző és vezetőség

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Faust » 2021. február 1., hétfő 15:03

Akkor viszont lepjen Ramos is, ha valamire nem lesz szukseg az egy velemenyvezer, aki megint edzot valaszt majd akit kirugatnak 3 honap mulva.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 1., hétfő 14:51

Ha választani kéne Zizou utánra valakit, nyilván gondolom a nagytöbbség Kloppot mondaná, de kétlem, hogy őt kirobbantjuk Liverpoolból.

Közben Marca:
Zidane won't be managing Real Madrid next season. Everything is already decided.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sorrentino
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 18:47

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sorrentino » 2021. február 1., hétfő 14:42

Pad'em írta:
sonic írta:

Nem tudom mi igaz abbol hogy mar el van dontve a sorsa Zidane-nak. Nem tartom realisnak. Viszont abban van racio hogy ha vegul menesztik is az nyaron lesz pont azert hogy legyen tobb valasztasi lehetoseg a helyere.
Én meg pont azt tartom reálisnak, hogy már hónapok óta tudják, hogy max nyárig van ZZ. Ezért adogatjuk kölcsön a játékosainkat, ezért nem teszünk semmi előremutatót. Lepörgeti még a régi brigáddal ezt az évet hátha valami gigászi együttállással összejönne a BL, aztán elköszön. A csapat kritikán aluli mégis semmi hír, hogy esetleg hoznánk valakit, vagy, hogy Zidane akarna valakit. Ha szeretne valamit még itt hosszútávon, akkor úgy sejtem lennének hírmorzsák, hogy mit alakítana nyáron. Neadjisten néztünk volna valakit most télen esetleg kölcsönbe, nyári opcióval, vagy akármi olyan gyenge a csapat, hogy valamit mozgolódnánk. Csak Mpabbét dobálgatják be, amiből meg úgyse lesz semmi, max 22-ben ingyen. Nyáron nagy tételben mernék fogadni rá, hogy jön terv A -> Nagelsmann, terv B -> Raúl.
Az a baj, hogy túl logikusan hangzik ez. :lol:
Viszont akkor legyen inkább A-> Klopp, B -> Nagelsmann, terv C -> Raúl

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 1., hétfő 14:25

sonic írta:
TheBull6 írta: Ha a nyárig nézzük Zidane "remekelését", akkor abban bízhatunk hogy valami bitang edző jön. Ha a nyáron is egy Raúlt vagy Allegrit fog leültetni, akkor viszont biztos kiröhögöm az öreget. Ingyen hónapokat vesz csak el akkor tőlük most....
Nem tudom mi igaz abbol hogy mar el van dontve a sorsa Zidane-nak. Nem tartom realisnak. Viszont abban van racio hogy ha vegul menesztik is az nyaron lesz pont azert hogy legyen tobb valasztasi lehetoseg a helyere.
Én meg pont azt tartom reálisnak, hogy már hónapok óta tudják, hogy max nyárig van ZZ. Ezért adogatjuk kölcsön a játékosainkat, ezért nem teszünk semmi előremutatót. Lepörgeti még a régi brigáddal ezt az évet hátha valami gigászi együttállással összejönne a BL, aztán elköszön. A csapat kritikán aluli mégis semmi hír, hogy esetleg hoznánk valakit, vagy, hogy Zidane akarna valakit. Ha szeretne valamit még itt hosszútávon, akkor úgy sejtem lennének hírmorzsák, hogy mit alakítana nyáron. Neadjisten néztünk volna valakit most télen esetleg kölcsönbe, nyári opcióval, vagy akármi olyan gyenge a csapat, hogy valamit mozgolódnánk. Csak Mpabbét dobálgatják be, amiből meg úgyse lesz semmi, max 22-ben ingyen. Nyáron nagy tételben mernék fogadni rá, hogy jön terv A -> Nagelsmann, terv B -> Raúl.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: sonic » 2021. február 1., hétfő 13:14

TheBull6 írta: Ha a nyárig nézzük Zidane "remekelését", akkor abban bízhatunk hogy valami bitang edző jön. Ha a nyáron is egy Raúlt vagy Allegrit fog leültetni, akkor viszont biztos kiröhögöm az öreget. Ingyen hónapokat vesz csak el akkor tőlük most....
Nem tudom mi igaz abbol hogy mar el van dontve a sorsa Zidane-nak. Nem tartom realisnak. Viszont abban van racio hogy ha vegul menesztik is az nyaron lesz pont azert hogy legyen tobb valasztasi lehetoseg a helyere.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. február 1., hétfő 13:05

KAG írta:
Pad'em írta: Since November it's been decided that Zidane can not carry on as Real Madrid's manager - changes will be made in the summer. [@carrusel]

Only winning the Champions League will allow Zidane to carry on as Real Madrid's manager. [@diarioas]

Csak akkor itt a kérdés, hogy miért hagytuk Poch.-t elúszni?
Egyértelműen ő lett volna a legértelmesebb név a hozható arcok közül.

Szvsz jön egy Allegri majd...
Előre borzongok.
Valószínűleg megvannak az első számú opciói Pereznek (legyen az Nagelsmann vagy Klopp vagy bárki), őket nem tudja mozdítani szezon közben, szezon végén lehet nekik ajánlgatni.

Ha Raúl lenne az első számú opció pl, vagy Allegri (aki ugye most elérhető), akkor ő egy bl kiesés után leülne már valszeg a padra, vagy már rég leültették volna.

Ha a nyárig nézzük Zidane "remekelését", akkor abban bízhatunk hogy valami bitang edző jön. Ha a nyáron is egy Raúlt vagy Allegrit fog leültetni, akkor viszont biztos kiröhögöm az öreget. :D Ingyen hónapokat vesz csak el akkor tőlük most....

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: KAG » 2021. február 1., hétfő 12:47

Pad'em írta: Since November it's been decided that Zidane can not carry on as Real Madrid's manager - changes will be made in the summer. [@carrusel]

Only winning the Champions League will allow Zidane to carry on as Real Madrid's manager. [@diarioas]

Csak akkor itt a kérdés, hogy miért hagytuk Poch.-t elúszni?
Egyértelműen ő lett volna a legértelmesebb név a hozható arcok közül.

Szvsz jön egy Allegri majd...
Előre borzongok.
ZIDANE

Avatar
füst
Hozzászólások: 3865
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: füst » 2021. február 1., hétfő 11:17

Nincs mit tenni, akkor jöhet a 14. :D

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2021. február 1., hétfő 11:11

Since November it's been decided that Zidane can not carry on as Real Madrid's manager - changes will be made in the summer. [@carrusel]

Only winning the Champions League will allow Zidane to carry on as Real Madrid's manager. [@diarioas]
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Sierra » 2021. január 31., vasárnap 16:01

En Perezt nem tudom hibaztatni. Amit tett ezert a klubert az elmult 20 evben az paratlan, meg ha az elso eraban ugymond meg is bukott. Ugy tudom amikor atvette a klubot, eleg instabil penzugyi helyzetben voltak, es 20 ev alatt a vilag leggazdagabb es legsikeresebb klubjava tette a Realt. Csak a regnalasa alatt nyertunk annyi BL-t, amennyit nemelyik topcsapat fennallasa soran nyert. :D Nagyon szomoru leszek, amikor egyszer visszavonul majd, a neve teljesen osszeforrt mar a Real Madriddal. Eljen sokaig az “oreg”! :salute:

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 31., vasárnap 15:41

Professore írta:
RaúlCF írta: az azért ugye megvan hogy nem csak a focicsapat elnöke? elég jól vezeti az egész brandet még így szegény szenilis vén fejével is. :fpalm: amíg tudja csinálja csak mert kivételes elnök. nézz csak körbe mik mennek máshol
Igen tudom nem is azt mondtam hogy most álljon fel. Megasztán ahogy írod nem csak a csapatot vezeti stb. Lehet ő kivétel lesz és akár majd 80+ is zseniálisan irányít de nem ez a várható forgatókönyv. Nem véletlenül lépnek vissza felelős pozíciókból egy adott életkor után a emberek (vagy csak kirakat szerepet töltenek be). Na de ez már off a javából...

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 31., vasárnap 15:41

RaúlCF írta: az azért ugye megvan hogy nem csak a focicsapat elnöke? elég jól vezeti az egész brandet még így szegény szenilis vén fejével is. :fpalm: amíg tudja csinálja csak mert kivételes elnök. nézz csak körbe mik mennek máshol
Igen tudom nem is azt mondtam hogy most álljon fel. Megasztán ahogy írod nem csak a csapatot vezeti stb. Lehet ő kivétel lesz és akár majd 80+ is zseniálisan irányít de nem ez a várható forgatókönyv. Nem véletlenül lépnek vissza felelős pozíciókból egy adott életkor után a emberek (vagy csak kirakat szerepet töltenek be). Na de ez már ott a javából...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62794
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2021. január 31., vasárnap 15:39

Mindig van lejjebb :kalapos:
Nem elég a csapat teljesítménye, meg a fórum is :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2021. január 31., vasárnap 15:27

az azért ugye megvan hogy nem csak a focicsapat elnöke? elég jól vezeti az egész brandet még így szegény szenilis vén fejével is. :fpalm: amíg tudja csinálja csak mert kivételes elnök. nézz csak körbe mik mennek máshol

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 31., vasárnap 15:22

raul 4 ever írta:
de az öreg meg pláne maradjon. olyan szinten dzsigoló, sz@rkeverő, lehúzó, előrelátó (meg nem), businessman, h még maradjon jó sokáig.. nemtom persze mi a felhozatal pénzes madridista körökben spanyolországban, de akkora cápa bizti nincs még1 :lol:
Perez most 73 mire meglesz a stadion tokkal vonoval 74-75. Ez már az a kor amikor ahogy mondják otthon az unokáját nem merik rábízni de egy országot vezet. 75 körül és felett azért durván megkezdődik a szellemi leépülés sajnos nagyon sok kivételes ember esetében tapasztaltam már ezt. Egyre rögeszmésebb és szubjektív döntések a jellemzők. És olyan pozíciót tölt be ami nagy teherbírást követel és sok stresszel jár. Ezért mondom legyen ő a tiszteletbeli és adja át lassan a stafétát egy fiatalabb, ambíciózusabb személynek. Nem csak Calderonok léteznek abban biztos vagyok.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 31., vasárnap 13:24

Professore írta: Az egy dolog ha szerinted nem Allegri ide a jó megoldás (szerintem se) és nagyon más tál tészta ha le futball senkized. Nekem ez volt erős ennyi az egész. Nagelsmannt meg tegnap dzsi hozta fel nem neked szólt.
Egyébként meg attól szép az élet a fórumon ha van vélemény különbség.
ja. persze, értelmes diskurzust jó folytatni :)
mondom, nekem Allegri a futball Rex Grossmane, Jason Garrettje, kisgrófója :D, a fején látszik h messziről kerülni kell.. én kerülném.. sajnálom, rühellem :D
Ha ZZ megy nem lesz itt palota forradalom. Akkor se volt mikor CR elment. Majd akkor lesz ha Perez erőlteti esetleg jövőre is ZZt. Legyen meg a stadion vágja át a szalagot az öreg aztán vonuljon vissza
ha ZZ magától megy, az más.. (mondjuk nem csodálnám ha megtenné, bőven kellemetlen helyzetbe hoztuk, csak veszthetett azzal h visszajött.. mondjuk nálam a tavaly bl címmel (h még egy OLYAN csapattal IS behúzta) csak nőtt), de ha most kiRAKNÁ, az kb mintha Perez egyszerre küldené el CR-,t hosszabbítana Bale-lel, küldené el delBosquet és nevezné át diego costára a stadiont..

de az öreg meg pláne maradjon. olyan szinten dzsigoló, sz@rkeverő, lehúzó, előrelátó (meg nem), businessman, h még maradjon jó sokáig.. nemtom persze mi a felhozatal pénzes madridista körökben spanyolországban, de akkora cápa bizti nincs még1 :lol:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 31., vasárnap 11:34

raul 4 ever írta: már nem tom szerkeszteni.
de a szezon közbeni váltás egyik legfontosabb eleme maga Perez. nemtudom jelenleg mi az illusztráció a lexikonokban a politikai öngyilkosság szó mellett (gondolom most az h keresztény-konzervatív politikusként gatya nélkül, drogos hátitütyővel menekülni a meleg-gangbangről), de ha Perez meglépné, az egy nagy markolólapátnyi föld lenne a saját sírja helyének..
a játékosként bálványozott, edzőként még több mindent elért legendát kitenni úgy, hogy miután vissza lett hozva a mission impossible kövi részébe, és egy bolondokkal-félvakokkal bőven megtűzdelt kerettel még bajnok is volt... ááááááá, kizártnak tartom.
olyan népharagot kapna.. szerintem ezért sem fogja kitenni.. amúgy sincs (nekem :D :D ) megfelelő utód a piacon, meg mondom, saját sír.. ezt már hagyni kell lecsorogni.. bl hely meglesz, ZZ haverjai azt lehozzák. 18 meccs..
Ezzel még nem értek egyet. Ha ZZ megy nem lesz itt palota forradalom. Akkor se volt mikor CR elment. Majd akkor lesz ha Perez erőlteti esetleg jövőre is ZZt. Legyen meg a stadion vágja át a szalagot az öreg aztán vonuljon vissza s legyen tiszteletbeli elnök. Kell a vérfrissítés a vezetőség szintjén is szerintem.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: Professore » 2021. január 31., vasárnap 11:29

raul 4 ever írta:
de akkor is, Allegri sem a fiatalok istápolója, az akadémisták híres beépítője.. elnökökhöz simulékony fajta.. Perez jól járna vele :D, kuss lenne a neve, és továbbra sem hiszem h ő a jó megoldás..
Az egy dolog ha szerinted nem Allegri ide a jó megoldás (szerintem se) és nagyon más tál tészta ha le futball senkized. Nekem ez volt erős ennyi az egész. Nagelsmannt meg tegnap dzsi hozta fel nem neked szólt.
Egyébként meg attól szép az élet a fórumon ha van vélemény különbség.

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3576
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2021. január 31., vasárnap 11:26

már nem tom szerkeszteni.
de a szezon közbeni váltás egyik legfontosabb eleme maga Perez. nemtudom jelenleg mi az illusztráció a lexikonokban a politikai öngyilkosság szó mellett (gondolom most az h keresztény-konzervatív politikusként gatya nélkül, drogos hátitütyővel menekülni a meleg-gangbangről), de ha Perez meglépné, az egy nagy markolólapátnyi föld lenne a saját sírja helyének..
a játékosként bálványozott, edzőként még több mindent elért legendát kitenni úgy, hogy miután vissza lett hozva a mission impossible kövi részébe, és egy bolondokkal-félvakokkal bőven megtűzdelt kerettel még bajnok is volt... ááááááá, kizártnak tartom.
olyan népharagot kapna.. szerintem ezért sem fogja kitenni.. amúgy sincs (nekem :D :D ) megfelelő utód a piacon, meg mondom, saját sír.. ezt már hagyni kell lecsorogni.. bl hely meglesz, ZZ haverjai azt lehozzák. 18 meccs..
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2751
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Edző és vezetőség

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. január 31., vasárnap 11:20

Mivel a mostani koncepciónk az, hogy igazolunk egy csomó csikót, horror áron, így olyan edzőre lenne szükség, aki fel is tudja építeni őket..
Láthatóan ez nem Zidane lesz.
Zizu akkor kellett volna, ha megint "Galaktikus" csapatot építünk..
Megjegyzem, amilyen összeget elvertünk fiatalokra Vini/Rodri/Militao/Jovic, simán épülhetett volna galaktikus csapat is, mert ha ezeket összeadjuk, ennyiből jöhetett volna még egy sztár igazolás is akár..
Nekem ezzel a hozzunk fiatalokat koncepcióval sem lenne bajom, csak tényleg akkor ehhez megfelelően kell edzőt is választani..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 149 regisztrált és 0 vendég