Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. május 21., csütörtök 21:11

Xavi: remek játékos volt, se nagyítani, se kisebbíteni nem érdemes a tehetségét, vagy azt amit elért. Nyilatkozatokkal kapcsolatban a Madridistáknak adok igazat, mert ez tény. Számomra ezért sem ér fel Puyollal. De ha magatokba néztek, Mou 3 éves mocskolódását kiegyenlíteni még Xavinak is évekbe telne.

Johan: értem, hogy semmi köze a Madridhoz, de most igaza volt, ezt egyedül Perez nem látja, vagy nem akarja látni. Másik: minket is eleget támadott mostanában, abban is volt igazság, de inkább már csak beszél az öreg össze-vissza.


GT, ez remek hír. :mrgreen: Na most nagy baj, hogy Grimaldo nem jobb védő. Vagy hogy Douglas nem tud focizni... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mahitoo(Henke) 2015. május 21., csütörtök 21:13-kor.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. május 21., csütörtök 21:07

Alves a jövő hét folyamán sajtótájékoztatót tart, több forrás is arról ír, hogy nem fogadta el a végső szerződéshosszabbítási ajánlatunkat és távozik a szezon végén... Elleszünk Montoyával és Douglas barátunkkal 2016-ig... :lol: :|

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 21., csütörtök 20:56

Amúgy amit Cruyff emleget az létező probléma, többen is írtuk az elmúlt napokban, hogy egy 7/1 a bajnokságban az nem Real Madridhoz méltó.
Az összetartás kapcsán is mi állunk rosszabbul az utóbbi időben.
Persze Cruyff messze nem problémára akar rávilágítani, hanem az aljas képmutató szokása szerint csak köpköd amikor lehet.
Love football, hate antifa.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 21., csütörtök 20:43

Xavi buger szokott lenni a madriddal,ezt én is megerősíthetem,mégpedig ez többször is előfordult.....tiszteletlen,és leszóló. Guti is hasonló volt,de nálunk más nem. Hála isten,ezt a divatot tartsák meg maguknak.

más....
Azt mondjuk nem értem miért foglalkoznak megint velünk,több barcás,vagy a klubhoz erősen kötőtő ember nyilatkozott már a napokban a madridról...mintha házifeladatuk lenne.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:39

gólvonal írta:Ha kérhetném a Barcásokról is leírhatnád, hogy milyen személyiséghibáik és jellemük van.

A barcások sem szentek nyilván, nem élek álomvilágban. Busi szerintem egy vidéki suttyó, akinek az a baja, hogy még egyszer se verték meg érte normálisan. Neymart én alapból nem akartam idehozni, mert ránézek és rögtön elfordulok. Messivel is sajnos egy-két éve elszállt a ló, vagy hogy mondják.. Lényeg a lényeg, hogy Xavi azon játékosok közé tartozik akiket imádok és nem tartottam korrektnek az itt leírtakat. De ez már túl van tárgyalva, elfogadom a véleményeitek. Majd a stílusomra is figyelek. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:28

Valószínüleg az a siker, ha olyat írsz aminek senki sem örül, sőt, idegesít...jó logika.
Most én is menjek át hozzátok, és kezdjem el fikázni a Barcásokat, majd másoljak be kismillió Realt éltető nyilatkozatot?

Ezt nagy túlzásnak érzem, mert én mindössze Xavit védtem meg, mert az egyik kedvenc játékosom. Őszintén senkit nem akartam felidegesíteni, de akkor most elnézést kérek a szavaimért, nem gondoltam, hogy ekkora port kavar! (Barcát éltető nyilatkozatot se másoltam ide). Remélem ezzel ezt a dolgot elrendeztük. :agree:
Som i Serem!
6oat

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. május 21., csütörtök 20:22

DinhoL írta:
Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.[/quote]

Miért? Mert olyat írtam amivel nem mindenki ért egyet? Ha itt a siker azt jelenti, hogy olyat kell írni aminek mindenki örül akkor vállalom. Az álszentkedést nem én kezdtem, csak tény, hogy Madridban is van egy-két ilyen játékos. Szerintem ez nem fikázás, de ha te úgy érzed ez már túl megy egy bizonyos határon..büntess. :)[/quote]
Valószínüleg az a siker, ha olyat írsz aminek senki sem örül, sőt, idegesít...jó logika.
Most én is menjek át hozzátok, és kezdjem el fikázni a Barcásokat, majd másoljak be kismillió Realt éltető nyilatkozatot?

Ha kérhetném a Barcásokról is leírhatnád, hogy milyen személyiséghibáik és jellemük van.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 20:19

Olvasd vissza a hozzászólásaidat. Nezd meg hany bújtatott szurkalas es provokáció van benne, es meg noncs húsz hozzászólásod. Majd gondold at ujra, amit irtal most. Aztan ha van meg kerdes irjal privatot, hogy ne offolj.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 20:15

[/quote] Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.[/quote]

Miért? Mert olyat írtam amivel nem mindenki ért egyet? Ha itt a siker azt jelenti, hogy olyat kell írni aminek mindenki örül akkor vállalom. Az álszentkedést nem én kezdtem, csak tény, hogy Madridban is van egy-két ilyen játékos. Szerintem ez nem fikázás, de ha te úgy érzed ez már túl megy egy bizonyos határon..büntess. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62796
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 21., csütörtök 20:04

DinhoL írta:Mondjuk az álszentség nálatok se ismeretlen fogalom, de hagyjuk ezt a témát inkább... :D

M. Sanchis szavaival zárnám a Xaviról való megemlékezést: "Ha definiálnom kellene a labdarúgás fogalmát, de nem használhatnék szavakat, elegendő lenne csak azt nézni, ahogy Xavi játszik." :) 6racias Xavi!
Nem leszel túl sikeres ezen a fórumon. Gondoltam szólok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 19:33

Ez mostanában egy elég érzékeny téma pár embernél, szóval ezt se vedd biztosra. :lol:[/quote]

Igaz. :D Bár szerintem a jelen formáján túl nincs amit meg lehetne kérdőjelezni nála, igazi sportember és példakép. :salute:
Som i Serem!
6oat

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 21., csütörtök 19:30

DinhoL írta:Plusz ha Iker jóbarátja olyan szar ember nem lehet.. :)
Ez mostanában egy elég érzékeny téma pár embernél, szóval ezt se vedd biztosra. :lol:

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 19:28

Xavi-Xavi, dobálja a magas labdákat...

Most ebben mi volt a "magaslabda"? Egy szimpla témához vágó poén. Plusz ha Iker jóbarátja olyan szar ember nem lehet.. :)
Som i Serem!
6oat

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24561
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 21., csütörtök 19:23

DinhoL írta:Casillasal amúgy nagy cimborák. Egyszer valami olyasmit nyilatkozott róla, hogy olyan mintha házasok lennének.
Xavi-Xavi, dobálja a magas labdákat...

Btw én amúgy Iniesta párti voltam mindig is kettejük közül, Xavi amit níújtott egy pár évig az világklasszis volt de "nem több".
Nem illik.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 21., csütörtök 19:21

ateeemadrid írta:Lehet félreérthető volt, nyilván messze van még attól a szinttől, szimplán csak kvalitásokra gondoltam, és abban azért szerintem nem képvisel magasabb szintet Xavi, mint mondjuk Kroos vagy Verratti. Én el is ismerem a katalánt, nagyon hasznos játékosnak tartom, és mondom nekem ez a stílus is tetszik, amit képviselnek, csak röhejesnek tartom, hogy úgy beszélnek sokszor róla, mint minden idők egyik legjobb középpályásáról.
Így szerintem ok, a tehetsége, adottságai megvannak hozzá, de hány játékos fürdött már be mikor igazán bizonyítania kellett volna és azért tudjuk, hogy a PSG akármilyen gazdag, nem Real Madrid vagy Barcelona. Ott jól elvan, tuti a helye, itt lenne 2 rossz meccse és a Bernabeu vagy a Camp Nou (na meg a spanyol sajtó) úgy kikezdené, hogy csak Bale-lel merne egy szobában aludni, mert legalább a walesi megértené a helyzetét. :)
Kroos más tészta, ő világbajnok, BL győztes, a porondon is megmutatta, hogy ott van. Sajnáltam is, hogy lemaradtunk róla, mert most nem kellene Xavi utódát kutatni.

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. május 21., csütörtök 19:19

Casillasal amúgy nagy cimborák. Egyszer valami olyasmit nyilatkozott róla, hogy olyan mintha házasok lennének. Néha beszélgetnek aztán elfelejtenek mindent. :D :D
Som i Serem!
6oat

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2015. május 21., csütörtök 19:17

Mondjuk egy 22 éves, még pályája elején járó olasz gyereket egy lapon emlegetni egy többszörös bajnok, BL, EB, VB győztes irányítóval nem szerencsés.
Verratti nagy tehetség, de már most azt kijelenteni, hogy ilyen meghatározó lesz végig és ennyi címet hoz a csapatainak elég merész. Volt 2 jó éve a PSG-nél. Nagy ügy. Bale meg a PL legjobbja volt anno. :)
Verratti a táskáját nem vihetné Xavi-nak jelenleg...
Lehet félreérthető volt, nyilván messze van még attól a szinttől, szimplán csak kvalitásokra gondoltam, és abban azért szerintem nem képvisel magasabb szintet Xavi, mint mondjuk Kroos vagy Verratti. Én el is ismerem a katalánt, nagyon hasznos játékosnak tartom, és mondom nekem ez a stílus is tetszik, amit képviselnek, csak röhejesnek tartom, hogy úgy beszélnek sokszor róla, mint minden idők egyik legjobb középpályásáról.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 21., csütörtök 19:15

adamzz írta:Nálunk mindig is volt, és van is néhány játékos akik magukat előrébb helyezik a klubnál.
Nagy eséllyel ez az oka annak, hogy az utóbbi években nem nyer annyit a csapat, mint azt elvárnák a szurkolók ilyen játékoskerettel.

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. május 21., csütörtök 19:11

Lehet itt csesztetni a vén hollandot, de ebben az esetben pont igaza van.
Nálunk mindig is volt, és van is néhány játékos akik magukat előrébb helyezik a klubnál.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 21., csütörtök 19:10

ateeemadrid írta:Egyértelmű, így is van, habár szerintem Verratti játéka látványosabb egy fokkal, mint Xavié. Kroos stílusa is hasonló hozzá, és én odáig is vagyok ezért, ez idáig mind szép és jó. Csak még mondjuk Verrattit meg Kroost szimplán nagyszerű középpályásokként emlegetik, addig Xavira ilyen mindenidőklegjobbirányítója jelzőket dobálnak, holott hasonló szintet képvisel, mint a most említett másik 2 játékos.
Mondjuk egy 22 éves, még pályája elején járó olasz gyereket egy lapon emlegetni egy többszörös bajnok, BL, EB, VB győztes irányítóval nem szerencsés.
Verratti nagy tehetség, de már most azt kijelenteni, hogy ilyen meghatározó lesz végig és ennyi címet hoz a csapatainak elég merész. Volt 2 jó éve a PSG-nél. Nagy ügy. Bale meg a PL legjobbja volt anno. :)
Verratti a táskáját nem vihetné Xavi-nak jelenleg...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2015. május 21., csütörtök 19:12-kor.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 219 regisztrált és 0 vendég