Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 21:12

Tipikusan olyan játékos, akit elég, ha egyszer-kétszer lát az ember, de azonnal le tudja szűrni, hogy igen tehetséges. Halilovic szinte minden labdaérintése erről tanúskodik,

Majd hiszem ha látom.....ha be is fut,a barcánál alapból még a 17 éves takarítónő is esélyes az aranylabdára az elmondások alapján......majd ha rendszeresen ott lesz,be is mutatja ezt,akkor meghívom egy maracujára.....addig CSAK egy a sok közül.

Vagy olyan lesz mint a csúcs bojan....akire akkor megmondtam(csak véletlen jött be) hogy egy kislány és nem focista amikor a világelitbe minősítették...vagy ez a nagyképű sz@rdarab kimondhatatlan nevű delofeu aki a plben sem tudott megragadni,de őt is ronaldinhonak minőséítették.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 21:08

GT37 írta:de még mindig éretlen, sokszor meggondolatlan és egyedül akarja végigvinni a támadásokat, így pedig sok labdát veszít, pláne, hogy az utolsó passzokat, kiugratásokat sem érzi még annyira.
A nagyoknál azért ez másként nézne ki, ott Ő lenne a kishal, tenné szépen a dolgát és nem önzőzne 19 évesen egy Iniesta mellett például. Az utolsó passzokkal, kiugratásokkal is könnyebb lenne, mert egy Suarezt például nem nehéz kiugratni.
De ráér még ja, biztos jót fog tenni neki az az 1 év kölcsön. Sajnos nálatok van, pedig Ő is jó Modric pótló lett volna...
GT37 írta:Egyébként Ødegaard-ban én kicsit többet látok, de ez szubjektív dolog lehet.
Én is. Imádom a játékát. Tinédzser ként annyi esze van, mint egy fél csapatnak. :mrgreen:
Csak majd a dinamikáján, robbanékonyságán kell dolgozni, mert kicsit "lomhának" tűnik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 8., szombat 20:42

Hát nekem sem tűnt egy nagy tehetségnek a fiú. Amennyit elcsíptem a meccseitekből, az a Sandro gyerek lehet majd jó, illetve Rafinha is alakul.

Vagy helyettük összeáll a Kombaó csirke, Dongó, Döglégy hármas. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 8., szombat 20:39

M1Ö írta:Csak annyit akartam kihozni belőle, hogy nálam lehet lenne helye. Mert nem láttam sokat játszani, de nagyon jónak tűnik.
Tipikusan olyan játékos, akit elég, ha egyszer-kétszer lát az ember, de azonnal le tudja szűrni, hogy igen tehetséges. Halilovic szinte minden labdaérintése erről tanúskodik, ahogy a hirtelen irányváltásai, megindulásai és a kiváló távoli lövései is. Fizikálisan sokat fejlődött tavaly, de még mindig éretlen, sokszor meggondolatlan és egyedül akarja végigvinni a támadásokat, így pedig sok labdát veszít, pláne, hogy az utolsó passzokat, kiugratásokat sem érzi még annyira. Ha ezeken tud javítani, akkor könnyedén világklasszis lehet majd, én szurkolok neki. (Egyébként Ødegaard-ban én kicsit többet látok, de ez szubjektív dolog lehet.)
ziro4vr írta:Azért már nem úgy van nálatok mint mondjuk 5 éve, hogy sorra jönnek fel a tehetségek és meg is ragadnak. Inkább igazolgattok már ti is. Rafinha kerülhet szép lassan a tűz közelébe, de oda is lesz egy nagy igazolásotok szerintem jövő nyáron, Pogba vagy mondjuk Gündogan. Ja igen, egyik meccsen elcsíptem valami Gumbao gyereket vagy kit, először mikor hallottam azt hittem betörtetek az ázsiai piacra, de aztán hamar feltűnt, hogy nem. :lol: Ő kicsoda?
Igen, ez sajnos így van, pedig én lennék a legboldogabb, ha továbbra is akkora hangsúlyt fektetnénk a fiatalokra, mint a közelmúltban. Pogbát szerintem is elhozzuk jövőre, minden bizonnyal csillagászati összegért, aztán remélem, 2017-ben már egy galaktikus igazolás sem lesz. :D

Mondjuk Grimaldo esete annyiban más, hogy oda világsztárt nem tudunk igazolni, értelme sem lenne, van egy idősödő és lassacskán visszaeső Adriano és Mathieu, aki jobban érzi magát középen, és ennyi. Grimaldo pedig más típusú játékos, mint Alba, plusz variációs lehetőségeket hozna magával a jelenléte, és én egyáltalán nem tartom elképzelhetetlennek, hogy rövid időn belül valódi konkurenciát tudna jelenteni Alba számára.

Gumbaut a Girona B-ből hoztuk a B-be kiegészítő embernek, ehhez képest érthetetlen módon szinte alapemberré vált, és 37 meccsen adott szörnyülködésre okot a B csapat mérkőzéseit néző barçásoknak. Szerintem nem túlzok, ha azt mondom, hogy Dongou-val egyetemben a csapat leggyengébb játékosa volt. Ehhez képest Lucho valamiért felhívta a nagyokhoz a nyáron... Amúgy elsősorban vkp a srác, de játszik néha középső középpályásként is (általában nagyon rosszul), illetve a B-ben megnézhettük párszor középhátvédként is, én ezeken a meccseken nagyjából ötpercenként kerültem sokkos állapotba a szerencsétlenkedései láttán. :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. augusztus 8., szombat 19:27

GT37 írta: Hát ha ez tényleg így van, az számomra elég érthetetlen dolog... Bár sokatmondó, hogy még akkor sem hívta fel a nagyokhoz az előszezon során, amikor Adriano és Mathieu sem volt bevethető, hanem inkább végig a pályán hagyta Albát.
Azért már nem úgy van nálatok mint mondjuk 5 éve, hogy sorra jönnek fel a tehetségek és meg is ragadnak. Inkább igazolgattok már ti is. Rafinha kerülhet szép lassan a tűz közelébe, de oda is lesz egy nagy igazolásotok szerintem jövő nyáron, Pogba vagy mondjuk Gündogan. Ja igen, egyik meccsen elcsíptem valami Gumbao gyereket vagy kit, először mikor hallottam azt hittem betörtetek az ázsiai piacra, de aztán hamar feltűnt, hogy nem. :lol: Ő kicsoda?
Nem illik.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 19:05

GT37 írta:M1Ö, az előző hsz-emben csak arra akartam utalni a bő keret kifejezéssel, hogy minden poszton elegendő számú játékos áll rendelkezésre jelenleg, így igen nehéz lenne mindenkinek elegendő játékidőt biztosítani, ha még a kis horvát is csatlakozna a kerethez a szezonra. A minőség más kérdés, alapvetően nagy problémáim nincsenek ugyan ezzel sem, de egy Roberto-Samper és egy Adriano-Grimaldo cserének azért kimondottan örülnék. Kár, hogy egyikre sem mutatkozik nagy esély jelen állás szerint.
Értem. :) Csak annyit akartam kihozni belőle, hogy nálam lehet lenne helye. Mert nem láttam sokat játszani, de nagyon jónak tűnik.
M1Ö írta:De támadólag meg lenézve írom
Ez meg természetesen úgy lett volna, hogy nem támadólag, lenézve írom. :) Még jó, hogy visszaolvastam. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 8., szombat 18:42

lesliejr írta:Én Grimaldo-val kapcsolatban azt olvastam valahol, hogy Luis Enrique nem kedveli. Szóba se jöhet nála.
Hát ha ez tényleg így van, az számomra elég érthetetlen dolog... Bár sokatmondó, hogy még akkor sem hívta fel a nagyokhoz az előszezon során, amikor Adriano és Mathieu sem volt bevethető, hanem inkább végig a pályán hagyta Albát.

M1Ö, az előző hsz-emben csak arra akartam utalni a bő keret kifejezéssel, hogy minden poszton elegendő számú játékos áll rendelkezésre jelenleg, így igen nehéz lenne mindenkinek elegendő játékidőt biztosítani, ha még a kis horvát is csatlakozna a kerethez a szezonra. A minőség más kérdés, alapvetően nagy problémáim nincsenek ugyan ezzel sem, de egy Roberto-Samper és egy Adriano-Grimaldo cserének azért kimondottan örülnék. Kár, hogy egyikre sem mutatkozik nagy esély jelen állás szerint.

Ami Munirt meg Sandrót illeti, én azon kevesek közé tartozom, akik előbbit tartják többre, még ha most talán Sandro többet is képes adni a nagycsapatnak. Munirnak nem tett jót az, hogy nagyjából fél év alatt a Juvenil A-tól eljutott a nagycsapatig, aztán meg elkezdték agyonhájpolni a bemutatkozó gólja után. Később viszont, ahogy visszatért a B-be, rendre jó teljesítményt nyújtott, és több szempontból is fejlődött - remélhetőleg mentálusan rendben lesz, és ezt majd itt is bizonyítja, ha marad végül.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. augusztus 8., szombat 18:01

Én Grimaldo-val kapcsolatban azt olvastam valahol, hogy Luis Enrique nem kedveli. Szóba se jöhet nála.
A cserékhez annyit, hogy mindegy kit teszünk a padra, ha az MSN-ből 1, de még inkább 2 kiesik akkor senkivel se tudjuk őket pótolni. Olyan kalibert képtelenség a padon tartani, aki ha beugrik nem esik a szint.
Sandro szerintem tökéletes cserének. Érti a játékot elöl, érzi a kaput, nem fél felvállalni a játékot.
Munir-ral kapcsolatban nem vagyok ilyen biztos. Ügyes srác, de valahogy mégse mutatja azt a pályán, amitől azt mondja az ember, hogy kell. Aztán cáfoljon rám. Az erőnléte pedig tényleg kuka. Arról már nem is beszéove, hogy tavaly Lucho azért küldte vissza a B csapathoz, hogy fejlődjön még, de a hírek szerint egy helyben toporog.
Arda jö lesz, ahogy Vidal is. Januárig kell valahogy megúsznunk nagyobb sérülések nélkül, utána bővül a keret minőségi emberekkel.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 15:53

palesz77 írta:Halilovic középpályás, oda meg jelenleg van Ini, Rakitic, Busi, Masch, Rafinha és SR - az utóbbi kettőnek pedig kiváló előszezonja volt. Támadóknál meg előtte van az MSN-en kívül Munir és Sandro is - egyelőre Pedro is -, nem sok vizet zavarna ott sem. Durva sérüléshullám kéne ahhoz, hogy ő akár csak a padra kerüljön, pedig neki elsősorban a liga ritmusát kéne felvennie, ahhoz meg kellenek a percek..
Igen, ez megvan, hogy csak sokadik a sorban. Inkább a bőven megvagyunk kifejezés lepett meg. Mert minőségi cserétek nem lesz. Rafinha mondjuk igen, csak ha pl kidől Neymar 2 hónapra akkor majd nézhetitek Munir-t. Ha középről kidől valaki hosszabb időre, akkor Rafinha még okés lehet, csak oda is ilyen Sergi Roberto-k szállhatnak be.
De támadólag meg lenézve írom, mert ezzel a kerettel tripláztatok, de minden csak nem bő a keret, esetleg létszámban.
Kb mint nálunk. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 8., szombat 15:43

M1Ö írta:Ezt kifejtenéd hosszabban? :hmmm:
Halilovic középpályás, oda meg jelenleg van Ini, Rakitic, Busi, Masch, Rafinha és SR - az utóbbi kettőnek pedig kiváló előszezonja volt. Támadóknál meg előtte van az MSN-en kívül Munir és Sandro is - egyelőre Pedro is -, nem sok vizet zavarna ott sem. Durva sérüléshullám kéne ahhoz, hogy ő akár csak a padra kerüljön, pedig neki elsősorban a liga ritmusát kéne felvennie, ahhoz meg kellenek a percek..

GT, Grimaldos dologban egyetértek. De így bízom benne, hogy 1-2 év múlva kerül majd fel Adriano helyére, és addig kölcsönadjuk egy nagyobb csapatnak, hogy szokja a nagyobb iramot, kicsi rutint szerezzen - mondjuk kétlem, hogy így lesz, sajna tartok tőle, hogy Samperrel együtt elherdáljuk.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. augusztus 8., szombat 15:28

GT37 írta:és nélküle is elég bő a keret.
Ezt kifejtenéd hosszabban? :hmmm: Mert ha nem olyan éve lesz az MSN-nek, mint tavaly és a sérülés is több lesz, akkor PEdro nélkül pláne rövidek vagytok. Elöl is és középen is. Legalább is januárig mindenképp, aztán meglátjuk Turan mit villant.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. augusztus 8., szombat 15:09

Az alapján, amit tavaly a B-ben láttam tőle, Halilovicnak még nagyon korai lenne az első csapat, arról nem is beszélve, hogy posztja sincs igazán ebben a szisztémában, és nélküle is elég bő a keret. Én kölcsönadnám mondjuk a Rayónak, a Villarrealnak vagy a Celtának, hogy szokja a La Liga stílusát és színvonalát. Aztán ha úgy alakul, akkor jövőre megpróbálhatjuk valahogy beilleszteni a nagycsapatba.

Nolitót én nagyon kedvelem, de nem biztos, hogy szükség lesz rá. Januárig Pedro pótlását megoldja Munir és Sandro (ha mindketten maradnak), esetleg időnként Rafinha vagy Iniesta, aztán januárban bejön a képbe Arda és Aleix is, akik szintén tudnak szélsőként játszani. Viszont ha mondjuk Sandrót vagy Munirt kölcsönadjuk januárban, akkor már több értelme lenne Nolito leigazolásának... És akkor még ott lehetne Adama is, de úgy tűnik, Lucho (egyelőre?) nem számol vele.

És úgy tűnik, Adrianóval hosszabbítani fogunk, pedig annyira adta volna magát az a forgatókönyv, hogy a brazilt elengedjük a Romához és felhozzuk Grimaldót...

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. augusztus 8., szombat 15:04

R.M.C.F írta:
Mike írta:
mikor? Már igazolhatnak? Lemaradtam valamiről?
Folyamatosan igazolnak.....
Mert még mindig nem attól vannak eltiltva.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. augusztus 8., szombat 13:18

Anyaka írta:Egyébként meg idén már ideje lesz erősebben próbálgatni a "horvát Messi-t". 19 éves lett, fizikailag sem lesz már sokkal erősebb, szóval nincs mire várni. Rakitic-el megértenék egymást, meg pont jó lenne rotálni.
"Halilovic kölcsönbe fog kerülni, keressük a lehetőségeket, amik a legjobban támogatják a fejlődését. Nagyon tehetséges, szeretnénk, ha egy év múlva visszatérhetne." - Robert Fernández, a Barcelona sportigazgatója

Szó van a Celtáról, és hogy belevesszük a Nolito ügybe, a Sporting Gijonról, akik kölcsönvennék, csak a fizetését nem tudnák állni, meg most a Hamburgról is olvasok, de több angol csapat is érdeklődik. A Gijonnak örülnék a legjobban, kis csapat, tuti kezdő lenne szinte minden meccsen, és a La Liga ritmusát venné fel legalább, nem egy idegen bajnokságét. Celta se lenne rossz választás ilyen szempontból amúgy, remélem valamelyik a kettő közül lesz a befutó végül.

Rotálni meg ott van Rafinha, nem lenne még helye a kis horvátnak az első csapatban, okos döntés a kölcsön szerintem jelen esetben.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 8., szombat 12:49

danianevem írta:
wZoLee7 írta:Egyértelmű, ha valaki azt írja hogy "kár" Pedro távozása akkor az Madridista :lol:
Akkor viszonylag sok "barcás madridista" van.
Amikor kezdő volt mindig, akkor nem lett volna érte kár. Szóval akkor mindenki madridista volt. :mrgreen:
De kiegészítőembernek tökéletes Neymar óta, annyi, hogy a tavalyinál talán valamivel több játékpercet érdemelne, esetleg néha egy egész meccset.

Egyébként meg idén már ideje lesz erősebben próbálgatni a "horvát Messi-t". 19 éves lett, fizikailag sem lesz már sokkal erősebb, szóval nincs mire várni. Rakitic-el megértenék egymást, meg pont jó lenne rotálni.

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. augusztus 8., szombat 11:17

wZoLee7 írta:Egyértelmű, ha valaki azt írja hogy "kár" Pedro távozása akkor az Madridista :lol:
Akkor viszonylag sok "barcás madridista" van.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. augusztus 8., szombat 10:50

Egyértelmű, ha valaki azt írja hogy "kár" Pedro távozása akkor az Madridista :lol:

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. augusztus 8., szombat 10:12

Anyaka írta:
Mike írta:Ini nem a legjobb ott, meg amugy is mintha kezdene visszaesni, és akkor a kp-ra is kell vki helyette
Oda jött Arda, de ez nem is titok. Xavi utódnak meg Rakitic. Előbbi is tud a szélen támadóként játszani.
Rotálni meg eddig sem nagy nevekből sikerült, hanem a fiatalokból. Szoros helyzetben úgysem állnak be, eldőlt meccsen meg nagyjából mindegy ki tölti ki azt a pozíciót az utolsó 15 percre, főleg ha némi küzdőszellem is szorul belé, ennél több nem kell egy cserejátékostól, és ebben Pedro nagyon jó volt mindig is. Ideális csere. Kár érte, hogy elmegy, de ha tényleg 30 milliót akarnak adni, akkor vigyék, annyi pénz ne üljön a padon.
Egyébként, veled nem tudok napirendre térni, te melyik csapatnak szurkolsz?:D Mert nagyon nem evidens. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. augusztus 8., szombat 8:12

Mike írta:
Realista24 írta:A Barca 14 millióért vinné Nolitót.
mikor? Már igazolhatnak? Lemaradtam valamiről?
Folyamatosan igazolnak.....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. augusztus 8., szombat 1:16

Mike írta:Ini nem a legjobb ott, meg amugy is mintha kezdene visszaesni, és akkor a kp-ra is kell vki helyette
Oda jött Arda, de ez nem is titok. Xavi utódnak meg Rakitic. Előbbi is tud a szélen támadóként játszani.
Rotálni meg eddig sem nagy nevekből sikerült, hanem a fiatalokból. Szoros helyzetben úgysem állnak be, eldőlt meccsen meg nagyjából mindegy ki tölti ki azt a pozíciót az utolsó 15 percre, főleg ha némi küzdőszellem is szorul belé, ennél több nem kell egy cserejátékostól, és ebben Pedro nagyon jó volt mindig is. Ideális csere. Kár érte, hogy elmegy, de ha tényleg 30 milliót akarnak adni, akkor vigyék, annyi pénz ne üljön a padon.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég