Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. szeptember 20., szerda 18:24

+emellett ők tökéletes védekezéssel is nyomják. :roll: :fpalm:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 16:52

Mi is sokat támadunk.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. szeptember 20., szerda 16:43

Azért ez már pofátlanság. Értem én hogy sokat támadnak, az ellenfeleik meg nem, de mindennek van egy határa.
Már csak arra lennék kíváncsi, hogy hány erősen vitatható eset történt a 16-osukon belül. :hmmm:

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. szeptember 20., szerda 15:44

ilyen segítséggel fognak végig menetelni bl-ben és bajnokságban az érdekes lesz.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 15:37

Faust írta:Tudod Laci, aki rengeteget támad, annál nagyobb az esélye a büntetőknek.

:lol:
Azt még alá is írom, ha olyan hangulatban vagyok, na de hogy Piqué folyamatosan kézzel védekezhet a tizenhatoson belül :lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2017. szeptember 20., szerda 15:34

Tudod Laci, aki rengeteget támad, annál nagyobb az esélye a büntetőknek.

:lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 15:05

https://pbs.twimg.com/media/DKJ-qUBW0AA6cuS.jpg
Beszédes.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 13:59

Nem is a köz véleménye a gond,hanem a köz véleményének ki induló pontja az igazán nagy képmutatásoknál mint a sajátneveléses mizéria,tiki-taka mind-mind a klubtól jöttek, nem pedig messiástól meg fosi bácsitól.
Továbbra is azt az elvet vallom, hogy nem azt nézem mit mondanak, hanem, hogy ki mondja. Ezzel pedig rengeteg energiát meg lehet spórolni az életben.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 13:24

Realista24 írta:
dzsi91 írta:
Attól,hogy utálom a barcát és esetleg nem virágnyelven fogalmazom a véleményem még igazak az állításaim.
Igazak, de szélsőségesek, plusz két dolgot kell megtenned.
1. Nem általánosítani.
2. És ha valóban nem érdekel a köz véleménye, mert csak élvezed a sikereket, akkor ne is fordíts rá ennyi időt, hogy ezeket olvasod, nézed, gyűjtöd. Ahogy én teszem. Facomat se érdekli.
Vettem Főni :mrgreen:

Nem is a köz véleménye a gond,hanem a köz véleményének ki induló pontja az igazán nagy képmutatásoknál mint a sajátneveléses mizéria,tiki-taka mind-mind a klubtól jöttek, nem pedig messiástól meg fosi bácsitól. Az általánosítás valóban hiba, csak mindig lemarad,hogy kivéve Palesz( :mrgreen: ). Persze idézek én általános forum véleményeket, de a nagyja és az évekig hangoztatott nagyot mondó verseny magától a klubtól indult. Így amikor azt mondja leslier,hogy Nso-s tinivéleményeken vitázunk ez nem igaz, mert ezek mind(legalább is a főbb témák) elhagyták Xavi vagy piké vagy tököm tudja ki száját.Ha csak elhagyatott zugokban lehetne olvasni ezeket a véleményeket és nem a tv-ben,sport oldalakon hallanám-olvasnám vissza vagy elkerülhetetlen helyeken nyilván nem is foglalkoznék vele.

És a legnagyobb gond nem is azzal van amikor ők sikeresek,hanem amikor mi.Na akkor szabadult el igazán a pokol.

Egyébként én is élvezem a sikereket természetesen. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3848
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2017. szeptember 20., szerda 13:20

sebydani írta:Továbbra is életem rejtélye, hogy Barca szurkolók miért járnak a Real Madrid fórumára a saját igazukat bizonygatni. De még csak 23 éves vagyok, szóval van még időm, hátha megértem egyszer.
Én mondjuk palesz,GT kommentjeit mindig szívesen olvasom a fórumon, ők azok a kivételek akik tudják, hogy ez egy Madridi fórum és ettől függetlenül tudnak normális hozásszólásokat írni anélkül, hogy balhét kezdeményezzenek. Palesz írásait meg külön öröm számomra olvasni, mert nagyon sok érdekességet tud megosztani.
Egyszer látnék egy BM,Juve,MU drukkert aki hasonlóan objektívan látja a dolgokat mint Palesz és nem azért jön fel, hogy ócsárolja a Madridot, hanem inkább érdembe hozzászóljon egy-egy témához.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 12:58

dzsi91 írta:
Attól,hogy utálom a barcát és esetleg nem virágnyelven fogalmazom a véleményem még igazak az állításaim.
Igazak, de szélsőségesek, plusz két dolgot kell megtenned.
1. Nem általánosítani.
2. És ha valóban nem érdekel a köz véleménye, mert csak élvezed a sikereket, akkor ne is fordíts rá ennyi időt, hogy ezeket olvasod, nézed, gyűjtöd. Ahogy én teszem. Facomat se érdekli.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4188
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2017. szeptember 20., szerda 12:55

Dr.Dre írta:Azért jól mondja lesliejr, páran itt is az NSO-n meg fészbúkon kommentelő 14 éves gyerekek szintjén vannak. Hihetetlen, hogy mennyire elfogultak páran. Én már itt inkább nem megyek semmilyen vitába bele.
Messit szerrel etették jóég, földönkívüli, ő nem számít. Óvoda b@zdmeg. Óvoda.
Ha nem bírod ezt a fórumot, meg a kommenteket, akkor mégis minek jössz ide? Látom már mentél is a túloldalra sírva mutogatni, hogy valaki adjon neked igazat.
Én sem értek különösebben egyet dzsivel, mert kiemeli a szélsőségeket, azt beállítja általános véleménynek és azzal példálózik. Ugyanakkor bőven van igazság abban, amiket ír, így nem értem, hogy te Barca szurkolóként miért érzed kötelességednek, hogy "idegenben" megváltoztasd -ami úgy sem fog összejönni- a másik véleményét. Fórumozz továbbra is nálatok, mutogass nyugodtan mindenkire, aki hülyeséget ír itt, tapsikoljatok meg nevetgéljetek ezen miroval, meg a nézeteidet osztókkal, de ha házhoz jössz a pofonért, akkor ne neked álljon már feljebb, ha megkapod azt.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2017. szeptember 20., szerda 12:54

Ezen mi az óvoda? Volt is cikk anno erről, hogy Argentínában nem fizették volna a növekedési hormon kúrát (nem tudták), amit a Barca vállalt, mert látták, hogy mennyire TEHETSÉGES. Ezt senki nem vitatja, szerintem is a valaha volt egyik legjobb játékos. Ettől még tény, hogy hormonkezelés nélkül nem lehetne profi focista, meg az is, hogy nem véletlen használnak ilyen kúrát testépítők, mert az izomzatot durván ellenállóvá teszi. Ha jól tudom a legtöbb profi sportban tiltott is, aki ilyen kúrát kap, nem indulhat hivatalos versenysorozatban.
Nem tehet róla, hogy tudatlan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2017. szeptember 20., szerda 12:52

Ezen mi az óvoda? Volt is cikk anno erről, hogy Argentínában nem fizették volna a növekedési hormon kúrát (nem tudták), amit a Barca vállalt, mert látták, hogy mennyire TEHETSÉGES. Ezt senki nem vitatja, szerintem is a valaha volt egyik legjobb játékos. Ettől még tény, hogy hormonkezelés nélkül nem lehetne profi focista, meg az is, hogy nem véletlen használnak ilyen kúrát testépítők, mert az izomzatot durván ellenállóvá teszi. Ha jól tudom a legtöbb profi sportban tiltott is, aki ilyen kúrát kap, nem indulhat hivatalos versenysorozatban.

Most Messinek nyilván alapvetően is kellett, hogy ne legyen olyan alacsony, és nem is állítom, hogy kizárólag ettől van, de sokszor olyan rúgásokból áll fel, vagy épül fel komolynak tűnő sérülésekből rekordidő alatt, amit más játékosoknál ritkábban látni.


A többi részre érdemben nem reagálnék, továbbra sem csak a szurkolói attitűd volt terítéken, az egész klub árasztotta magából a maszlagot, saját magukat magasztalták fel sorra, az ellenfelet pedig kicsit sem tisztelve köpködtek, rugdosódtak és pocskondiáztak vállvetve. Ha ezt nem sikerül belátni, akkor kár vitát nyitni.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2017. szeptember 20., szerda 12:52

lesliejr írta:dzsi! Idézgeted ide a tinik nso-s meg fbook-os megszólalásait, hogy milyen buták meg gagyik, de amit te csinálsz se különb. Azt már megszoktam, hogy (vszínű) Pep óta te a Barca gyűlölettől és dühtől nem látsz objektíven. Hónapok óta bizonygatod, talán magadnak is, hogy az micsoda ámítás volt, hazugság, ibra ennyi volt, unicef...kit érdekel ez egy fociban? A játék a fontos, a többi arra jó, hogy piszkáljuk vele a másikat. Azt meg a tizenévesek csinálják fb-n. Nem csak a Barca-sok ám, hanem a Real-osok is ugyanúgy. Tudom, mert olvasok sok fórumot, fb-n Barca oldalakon én is hozzászólok néha. Persze nem ugrok bele a "kinek a kukaca nagyobb" című játékban, meg bibi Cé-nek is mindjárt 5 lasztija lesz.
Akikről ti beszéltek, azok a tinédzserek, de továbbra sem értem miért őket kell alapnak venni. Tény, összehordanak sok hülyeséget, csak hagyjuk már ezt az általánosítást. Vagy egyszerűbb elővenni őket, ráhúzni az egész szurkoló táborra és újjal mutogatni, hogy na ugye.
Most már Messi illegális szereken feltápolt földön kívüli. Erről van vmi hiteles forrásotok? Vagy csak a lelkeknek jó ezt táplálni,mert az nem lehet, hogy a Barca kinevelt csak úgy egy igazi világklasszist, az csak a Real-nak járt/jár, Barca-ék csaltak, mutyiztak, doppingoltak, véletlen volt és különben is csak most az egyszer, soha többet úgyhogy örüljünk...stb...
Szidják itt páran a 12 éves Barca divat drukkereket, aztán azok se különbek semmivel akik itt nem látnak a dühtől.
Szép és jó amit írsz,csak tőled is halottam már ezeket a faszságokat.És nem a jurobarszás tinivélemények a bajom, azon jókat nevetek.Elnökeitek ex és jelenlegi játékosaitok szájából hangzottak el a legnagyobb képmutatások(Xavi,Laporta,Piké,Stoichkov stb stb).A tinik meg te csak a kihangosító vagy.

Tőlünk 1-2 porkézáson meg arbeloa twitteren kívül a kutya nem foglalkozott a barca mocskolásával a klub képviseletéből.

Attól,hogy utálom a barcát és esetleg nem virágnyelven fogalmazom a véleményem még igazak az állításaim.

Ja és utóirat:
Nagyon tévedsz ha azt hiszed a ti sikereitek okozták a "haragomat" barcelona irányába...A szomorú tény,hogy az egész a mi sikereinkhez köthető, mert én ilyet még nem láttam előttetek, hogy valaki ennyire rosszul legyen a másik sikerétől.De nyugodtan nézz utána 2015ben mi volt itt és 2016-17 barcás helyeken.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dzsi91 2017. szeptember 20., szerda 12:56-kor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2017. szeptember 20., szerda 12:50

sebydani írta:Továbbra is életem rejtélye, hogy Barca szurkolók miért járnak a Real Madrid fórumára a saját igazukat bizonygatni. De még csak 23 éves vagyok, szóval van még időm, hátha megértem egyszer.
Nincs problema azzal ha tobb oldalrol olvashatunk egy dologrol, legalabbis engem erdekel a masik oldal velemenye is amig normalis keretek kozt megy a dolog. Na viszont ezt a reszet egyik oldalnak sem sikerult betartani, enyhen tultolja mindenki.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sebydani » 2017. szeptember 20., szerda 12:46

Továbbra is életem rejtélye, hogy Barca szurkolók miért járnak a Real Madrid fórumára a saját igazukat bizonygatni. De még csak 23 éves vagyok, szóval van még időm, hátha megértem egyszer.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Dr.Dre
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:56
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Henry
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dr.Dre » 2017. szeptember 20., szerda 12:41

Azért jól mondja lesliejr, páran itt is az NSO-n meg fészbúkon kommentelő 14 éves gyerekek szintjén vannak. Hihetetlen, hogy mennyire elfogultak páran. Én már itt inkább nem megyek semmilyen vitába bele.
Messit szerrel etették jóég, földönkívüli, ő nem számít. Óvoda b@zdmeg. Óvoda.
Henry - The Legend!

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2017. szeptember 20., szerda 12:36

lesliejr írta:...
Amit leírtam, konrkétan Barcához köthető emberektől lehetett olvasni, nem csak szurkolóktól. A Realtól max csak Guti veszi néha szájára a Barcát, senki más. Se játékos, se vezető, senki, aki hivatalosan a kubhoz köthető, erre nagyon odafigyelnek. A Barcánál viszont jóval gyakoribb jelenség ez. Emlékszem, mikor Tata nyilatkozta le, hogy Bale ára a foci szégyene, vagy ilyesmi, közben meg nálatok ment a sumákolás Neymar körül, ami még máig nincs tisztázva.
A mi kineveljük az aranylabdásokat, mások pedig veszik szinte a Barca szlogenjévé vált abban az időben.
Merci Zizou!

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2017. szeptember 20., szerda 12:29

dzsi! Idézgeted ide a tinik nso-s meg fbook-os megszólalásait, hogy milyen buták meg gagyik, de amit te csinálsz se különb. Azt már megszoktam, hogy (vszínű) Pep óta te a Barca gyűlölettől és dühtől nem látsz objektíven. Hónapok óta bizonygatod, talán magadnak is, hogy az micsoda ámítás volt, hazugság, ibra ennyi volt, unicef...kit érdekel ez egy fociban? A játék a fontos, a többi arra jó, hogy piszkáljuk vele a másikat. Azt meg a tizenévesek csinálják fb-n. Nem csak a Barca-sok ám, hanem a Real-osok is ugyanúgy. Tudom, mert olvasok sok fórumot, fb-n Barca oldalakon én is hozzászólok néha. Persze nem ugrok bele a "kinek a kukaca nagyobb" című játékban, meg bibi Cé-nek is mindjárt 5 lasztija lesz.
Akikről ti beszéltek, azok a tinédzserek, de továbbra sem értem miért őket kell alapnak venni. Tény, összehordanak sok hülyeséget, csak hagyjuk már ezt az általánosítást. Vagy egyszerűbb elővenni őket, ráhúzni az egész szurkoló táborra és újjal mutogatni, hogy na ugye.
Most már Messi illegális szereken feltápolt földön kívüli. Erről van vmi hiteles forrásotok? Vagy csak a lelkeknek jó ezt táplálni,mert az nem lehet, hogy a Barca kinevelt csak úgy egy igazi világklasszist, az csak a Real-nak járt/jár, Barca-ék csaltak, mutyiztak, doppingoltak, véletlen volt és különben is csak most az egyszer, soha többet úgyhogy örüljünk...stb...
Szidják itt páran a 12 éves Barca divat drukkereket, aztán azok se különbek semmivel akik itt nem látnak a dühtől.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 103 regisztrált és 0 vendég