Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

HusDen2
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2018. július 28., szombat 2:20

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: HusDen2 » 2018. október 28., vasárnap 11:29

Csak hogy olvassatok egy másik oldali véleményt is:
Az esetek 99%-ban optimista vagyok, ma mégis azt mondom a Real behúzza, legrosszabb esetben egy X, de szerintem ha beindul a gépezet, nem állnak meg X-nél. Soha nem számított az aktuális forma..mindenki 110%on fog pörögni, és én a realban többet érzek, hogyha ténylegesen tudnak olyan teljesítményt nyújtani mint tavaly Ronaldo nélkül.
Illetve nagyon sok múlik a két edzőn, ha Lopi feladná a fociját, akkor a Barca behúzza, de szerintem egyik sem.fogja és a sajat stílus másikra erőltetéséről.fog szólni a meccs.
Ha az argentin nem sérült volna le, nálam nem lenne kérdés, hogy hazai, mert ő jelenti jelenleg a különbséget,de így teljesen 50-50 ami szerintem vendég fele fog billeni. Coutinho nem tudja átvenni a szerepkörét, lehetett látni az inter ellen is.
Remélem egy kva jó meccs lesz, én (elég gáz) de egy x-et aláirnek..

Még egy gondolat: szerintem Dembele kezdetésével nagyot lehetne húzni, mint tudjátok Valverde nem erőlteti a jobb oldalt, de ha van esze ma fogja..Marcelo már nem a régi, és sokszor fent is ragad, amit a francia megfuthatna. De ez nem veszélyeztet, mert úgyis Rafinha, vagy egy Semedo+Roberto kezd.
Tippem legyen kissé szívre hallgatva is:
2-2 ( Rakitic,Suarez ill. Benzema, Ramos)

p.csabi1
Hozzászólások: 2223
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2018. október 28., vasárnap 11:13

Nem tudom elképzelni,hogy ezzel a védekezéssel nyerjen a csapat.De ebben a meccsben minden benne lehet.
Sajnos az is, hogy nagy verés lesz.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 28., vasárnap 10:54

meghágjuk őket.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 28., vasárnap 7:57

kiserik írta:
Professore írta:Hagyjatok mar ezzel a Navas milyen szuperul iranyitja a vedelmet baromsaggal. Mintha evekig nem azert sirt volna a forum milyen szarul mozdul ki pontrugasoknal milyen bizonytalan stb. Jobban ossze van szokva a tarsakkal s ennyi.

Amugy meg nem az fogja eldonte a mai meccset hogy ki ved.
Az Iker volt. B-)

Navasra csak sokan rákenték Marcelo ""védekezése"" miatt bekapott gólok nagy részét, ezzel mosdatva a brazilt.
Aha azet szuletett kismillio hsz a de Gea ugyben stb. Mindegy en elengedem...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2018. október 28., vasárnap 7:54

kiserik írta:
Professore írta:Hagyjatok mar ezzel a Navas milyen szuperul iranyitja a vedelmet baromsaggal. Mintha evekig nem azert sirt volna a forum milyen szarul mozdul ki pontrugasoknal milyen bizonytalan stb. Jobban ossze van szokva a tarsakkal s ennyi.

Amugy meg nem az fogja eldonte a mai meccset hogy ki ved.
Az Iker volt. B-)

Navasra csak sokan rákenték Marcelo ""védekezése"" miatt bekapott gólok nagy részét, ezzel mosdatva a brazilt.
Főleg amikor a rovidbe kapott gólt. Teljesen jogosan.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kiserik
Hozzászólások: 5828
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2018. október 28., vasárnap 7:49

Professore írta:Hagyjatok mar ezzel a Navas milyen szuperul iranyitja a vedelmet baromsaggal. Mintha evekig nem azert sirt volna a forum milyen szarul mozdul ki pontrugasoknal milyen bizonytalan stb. Jobban ossze van szokva a tarsakkal s ennyi.

Amugy meg nem az fogja eldonte a mai meccset hogy ki ved.
Az Iker volt. B-)

Navasra csak sokan rákenték Marcelo ""védekezése"" miatt bekapott gólok nagy részét, ezzel mosdatva a brazilt.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 28., vasárnap 7:24

Hagyjatok mar ezzel a Navas milyen szuperul iranyitja a vedelmet baromsaggal. Mintha evekig nem azert sirt volna a forum milyen szarul mozdul ki pontrugasoknal milyen bizonytalan stb. Jobban ossze van szokva a tarsakkal s ennyi.

Amugy meg nem az fogja eldonte a mai meccset hogy ki ved.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 28., vasárnap 4:52

RealAsensio írta:En a jovo mellett teszem le a voksom, nyomatni kell a belgat. Ott kell lennie a kapuban elete elso El Clasicojan.
Navas kifele megy mar sajnos. B-)
Navas kifelé megy? :lol: 31 évesen? :lol:

akkor szóljatok Ikernek s Buffonnak, hogy nem illik...
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 27., szombat 21:14

En a jovo mellett teszem le a voksom, nyomatni kell a belgat. Ott kell lennie a kapuban elete elso El Clasicojan.
Navas kifele megy mar sajnos. B-)
:goat:

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2648
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2018. október 27., szombat 21:00

RaúlCF írta:
Kercsó írta: a kapuban mindenképp Navas kellene legyen, de nem lesz. ezért a védelem ismét szervezetlen lesz.
amúgy a Barca védelme se valami acélos.
lassan beivódik ez a legenda mintha Navas valami elképesztő tábornok lenne ahogy védelmet szervez meg irányít. ha valaki irányítja a védelmet az Ramos de idén inkább nem csinálja. teljesen jó lesz Courtois is a kapuba mert eddig se rajta múltak a dolgok hanem a jómadarakon előtte.

Csak Navas szimpatikus tag es alapvetoen a teljesitmenye is jo volt. Igy szerencsetlen belga, aki szerintem jobb kepessegu kapus, olyan hendikeppel indult itt, hogy elkepeszto. De abban majdnem teljesen biztos vagyok, hogy nem azert esett vissza a vedekezes, mert Navas ugy iranyitotta oket, mint egy isten.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2018. október 27., szombat 20:52

Ce itteni karrierjebol egy dolog maradt ki, egy rohadt nagy Barca veres. Szoval adja magat, hogy nelkule azonnal osszejojjon :mrgreen:

Avatar
RaúlCF
Hozzászólások: 5146
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:10
Kedvenc játékosaid: Raúl, Modric, Casillas, Zidane, Ronaldinho, Marcelo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RaúlCF » 2018. október 27., szombat 20:38

Kercsó írta: a kapuban mindenképp Navas kellene legyen, de nem lesz. ezért a védelem ismét szervezetlen lesz.
amúgy a Barca védelme se valami acélos.
lassan beivódik ez a legenda mintha Navas valami elképesztő tábornok lenne ahogy védelmet szervez meg irányít. ha valaki irányítja a védelmet az Ramos de idén inkább nem csinálja. teljesen jó lesz Courtois is a kapuba mert eddig se rajta múltak a dolgok hanem a jómadarakon előtte.

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2018. október 27., szombat 20:01

G. V.tinho írta:4-2-3-1
Kérdés Isco, mert az utóbbi három meccse felháborító volt.
Asensionak az egész szezonja felháborító :lol:

a kapuban mindenképp Navas kellene legyen, de nem lesz. ezért a védelem ismét szervezetlen lesz.
amúgy a Barca védelme se valami acélos.

ha lesz, aki gólt rúgjon, akkor könnyen adok-kapok lesz ebből.
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

G. V.tinho
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2015. december 5., szombat 14:08
Kedvenc játékosaid: Raul, Michel, El Buitre
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: G. V.tinho » 2018. október 27., szombat 19:39

4-2-3-1

Marianot előre harcolni, Benz jönne balra, kicsit Cé posztjáról szervezni a játékot. Jobbra hátra kell Nacho, mert Dzsesszika sokat jön előre, és ott egyébként is nyerhető a meccs, ha Bale észnél lesz. Kérdés Isco, mert az utóbbi három meccse felháborító volt.

Professore
Hozzászólások: 1996
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:49
Kedvenc játékosaid: Zidane, Redondo, Hierro, Casillias
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Professore » 2018. október 27., szombat 19:27

dzsi91 írta:
Ami okot ad az aggodalomra ha lopi a vágóhídra küldené a csapatot amennyiben tikitakában akarja megverni a barszát.Azt ember nem gondolhatja komolyan,hogy mi ebben az állapotban majd megverjük őket a saját focijukkal.De valverde pl van olyan beszari alak,hogy beáll kontrázni és az pl gyönyörű lenne ha a barsza kontrákban veri meg a tikitakázó Realt :D bízon benne ,hogy a fáradt zsülien megpróbál végre az ellenfélhez is alkalmazkodni nem pedig a saját szarát erőltetni egy olyan csapat ellen akik ugyanazt a fost játsszák csak jobban.
Pedig en pont erre a forgatokonyvre szamitok mert eddig mast nem jatszottunk igy most valtani eleg rizikos (meg a mostani taktika sem megy :D jol nemhogy egy vadiuj pont a barca ellen ) masreszt meg Lopi megakarja mutatni hogy amit obtol az mukodik. Nem fog...de ez egy masik tortenet.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2018. október 27., szombat 18:59

Courtois - Nacho, Ramos, Varane, Marcelo - Kroos, Casemiro, Modric - Bale, Benzema, Isco.
4-3-3, vedekezesben 4-4-2.
:goat:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2018. október 27., szombat 18:52

Torquemada írta:Casemiro érdekes lehet, a Barca ellen nem nagyon szokott működni, a sok gyors tilitolit, testcselt nem vagy csak késéssel tudja lekövetni, inkább az ATMÁs meccseken jó, ahol izomból kell megoldani. Bár most nincs messzi, így ő is használható lehet. Az argentinnal szemben látványosan mattot kapott mindig.
Egyik legjobb meccsét hozta kb. 2 éve a Barca ellen. Messit akkor teljesen hatástalanította. Szerintem a Barca ellen van rá a legnagyobb szükség.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1264
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2018. október 27., szombat 18:44

Odri rengeteget hibázik hátul, Nacho szerintem stabilabb. Ez meg nem árt, mert Marceloval a bal oldalon biztosan meg fogjuk nyomni, és nem fog visszaérni. Előre játékban viszont Odri lenne jobb. Magam a Nachos változatot támogatnám, ha viszont ég a ház, akkor Odri be, Nacho át balra, Marci eggyel feljebb, így mindkét oldalunk támadóbb szellemű lenne plusz valamennyire a stabilitás is maradna. Elég baj, hogy most Marcinak kell rugdosni a gólokat, most ezt a részét érzi eléggé, ha baj van, én hagynám, hogy kiélhesse magát előrébb.
Casemiro érdekes lehet, a Barca ellen nem nagyon szokott működni, a sok gyors tilitolit, testcselt nem vagy csak késéssel tudja lekövetni, inkább az ATMÁs meccseken jó, ahol izomból kell megoldani. Bár most nincs messzi, így ő is használható lehet. Az argentinnal szemben látványosan mattot kapott mindig.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3157
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2018. október 27., szombat 18:13

Nagy a csend a közösségi oldalakon is... Sehol egy ready, power, team hashtag. Nagy lehet a koncentráció.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2018. október 27., szombat 18:02

Szerintem is túltolják itt páran az aggódást.Már a messis barsza sem egy nagy szám bár vele kétségtelenül jobbak a jelenlegi madridnál.Azért csui szuáreztől meg kutinnyótol nem foson össze a bokám.

Ami okot ad az aggodalomra ha lopi a vágóhídra küldené a csapatot amennyiben tikitakában akarja megverni a barszát.Azt ember nem gondolhatja komolyan,hogy mi ebben az állapotban majd megverjük őket a saját focijukkal.De valverde pl van olyan beszari alak,hogy beáll kontrázni és az pl gyönyörű lenne ha a barsza kontrákban veri meg a tikitakázó Realt :D bízon benne ,hogy a fáradt zsülien megpróbál végre az ellenfélhez is alkalmazkodni nem pedig a saját szarát erőltetni egy olyan csapat ellen akik ugyanazt a fost játsszák csak jobban.

De ha kikapunk sincs baj mert akkor végérvényesen kiderül,hogy nem idevaló a filozófiája.

Benitez érával szerintem kár példálózni,az elmúlt 50 év pegjobb csapata volt a kezében (akik ráadásul a legjobb korban voltak) a pincérnek ő meg góllövő dvd-ket küldözgetett Céronaldonak.Nem akarom kissebbíteni Zidane érdemeit,de ha 3 nem is,valószínüleg még egy bl leesett volna Carlettoval is ha marad.

Lopi azért közel sincs olyan jó helyzetben mint benitez volt,ráadásul perez meg nyíltan beáldozta ezt az évet a passzivitásával.Ettől függetlenül ez a hígfos amit eddig produkált a csapattal az ő felelőssége, csak azért nem akkora katasztrófa a tag mint benítez volt.

Nagy vizsga lesz neki a holnapi,bánja a tököm ,hogy átmegy-e vagy sem.Barszáékat megverni mindig fun de nem tudom,hogy hosszútávon jól járnánk-e egy győzelemmel holnap.Azért a klub vb-t már nem szivesen buknám el,kitudja mikor látom legközelebb azt a kupát.

Na mind1 elkalandoztam.Beszarni nem kell,szerintem win-win,ha nyerünk az sem rossz ha meg bukunk legalább valami változás jön.Megboldogult CéRonaldo emlékére egy Calma-t nyomhatna valaki.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 131 regisztrált és 0 vendég