Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 23., szombat 16:55

Nyugivan írta: Üdvös ahogy be tudsz pötyögni pár betűt egymás után aztán nyomsz rá pár smiley-t... kétszer is...ezek után kíváncsi vagyok sikerül e egy mondatot kinyögni?
Ne erőlködj,mert már nem fogom elolvasni, leülhetetsz,egyes...
annyira végtelenül buta vagy, hogy minden karakter pazarlás rád. tipikusan az az 1bites véglény vagy, akinek akármivel lehet érvelni, nem fogja fel, mert sötét mint a szar. Ennyit érsz, smiley-kat meg pejoratív jelzőket.

Nyugivan
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2024. március 18., hétfő 5:14
Kedvenc játékosaid: Puyol, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Eto'o
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nyugivan » 2024. március 23., szombat 16:53

Sierra írta:
Nyugivan írta: Kíváncsi vagyok hogy az alaptalan Negreira- ügy hová is fog vezetni....kb sehová,csak arra volt jó hogy kicsit bekavarjon az ellennek...
:lol: :lol: :lol:
te ostoba te :lol:
Üdvös ahogy be tudsz pötyögni pár betűt egymás után aztán nyomsz rá pár smiley-t... kétszer is...ezek után kíváncsi vagyok sikerül e egy mondatot kinyögni?
Ne erőlködj,mert már nem fogom elolvasni, leülhetetsz,egyes...

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2024. március 23., szombat 16:52

Nyugivan írta: Néha muszáj odacsapni a retkeknek,csakhogy kicsit megugorjon a pulzusuk az ömlengés közben.
A mezei szurkolásról meg annyit, hogy ez a mezei szurkoló bizony végig nézte ahogy a nagy rivális kiegyenlítette az örök mérleget a gengszter klubotok ellen.
Lehet vásárolni a továbbiakban is idegenben kezdődő kieséses szakaszt(persze mostanra el lett törölve az idegenben pöckölt gólok lényege), rajtatok kívül még a vak is látta ahogy Kassai és társai betoltak titeket a trikó meg a májmedence elleni finálékba.
Kíváncsi vagyok hogy az alaptalan Negreira- ügy hová is fog vezetni....kb sehová,csak arra volt jó hogy kicsit bekavarjon az ellennek...
HEHE szeretni fog téged...jó hogy jöttél. :salute:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mickey 2024. március 23., szombat 16:53-kor.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 23., szombat 16:46

Koszonjetek ezt is gyurcsanyeknak. :kalapos:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2024. március 23., szombat 16:43

Na az ilyenek miatt kar hogy bezart a harshegyen az elmegyogyintezet.
Es az ilyenek koztunk maszkalnak, az utcan, a mindennapi elet reszei.. felelmetes belegondolni.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 23., szombat 16:39

Nyugivan írta: Kíváncsi vagyok hogy az alaptalan Negreira- ügy hová is fog vezetni....kb sehová,csak arra volt jó hogy kicsit bekavarjon az ellennek...
:lol: :lol: :lol:
te ostoba te :lol:

Nyugivan
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2024. március 18., hétfő 5:14
Kedvenc játékosaid: Puyol, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Eto'o
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nyugivan » 2024. március 23., szombat 16:33

Néha muszáj odacsapni a retkeknek,csakhogy kicsit megugorjon a pulzusuk az ömlengés közben.
A mezei szurkolásról meg annyit, hogy ez a mezei szurkoló bizony végig nézte ahogy a nagy rivális kiegyenlítette az örök mérleget a gengszter klubotok ellen.
Lehet vásárolni a továbbiakban is idegenben kezdődő kieséses szakaszt(persze mostanra el lett törölve az idegenben pöckölt gólok lényege), rajtatok kívül még a vak is látta ahogy Kassai és társai betoltak titeket a trikó meg a májmedence elleni finálékba.
Kíváncsi vagyok hogy az alaptalan Negreira- ügy hová is fog vezetni....kb sehová,csak arra volt jó hogy kicsit bekavarjon az ellennek...

MarioCirolo
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2015. július 23., csütörtök 19:03
Kedvenc játékosaid: Raul, Guti, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MarioCirolo » 2024. március 23., szombat 16:26

Torquemada írta: Még mindig nem találkoztam a nagyokos laporta nyilatkozatával a Valencia-RM meccs hosszabbításában történtekkel kapcsolatban. Ha már mindenbe beleszól.

Az meg tényleg vicc, hogy ezek állandóan a Real Madriddal vannak elfoglalva. Szerencsére ez visszafelé nem így működik. Nem veszünk tudomást róluk, szükségtelen rosszak, ennyi.

Xavi kérdés. Utáltam játékosként, edzőként, ritka ellenszenves figura. Viszont szerintem amit lehet, azt kihozza a csapatából. 17 évesekkel leiskolázták a matracosokat. Egy nagyrészt ifi kerettel a legrosszabb esetben is megvan a második hely. BLben állnak, bár nem fogják megnyerni. Többet attól a kerettől nem is lehet elvárni.
Nem elvitatva a barca fiataljainak a tehetseget, mert nem tudjuk mi lesz veluk a jovoben, de Xavi egy fele jatekrendszert ismer, amiben ezek a jatekosok 7 eves koruk ota felnottek. Ha beraksz ebbe a rendszerbe egy 17 eves sracot, egy adott szintig sokkal jobban fog kinezni, mint amilyen valojaban. Xavi jatekoskent erre tokeletes pelda volt szerintem, egy csucsra jaratott barcaban volt egy tokeletes fogaskerek, ha elment volna mas csapatba ma senki nem emlegetne (szerintem tevesen) a vilag vala volt legjobb kozeppalyasanak. Ami teny, hogyha megnezzuk hogy az utobbi evekben kinevelt, mara felnott masia jatekosok mire vittek mas csapatokban, vagy akar a barcaban, akkor a realitas az, hogy nagyon messze vannak a mai elittol es akkor meg finoman fogalmaztam. A blben kaptak egy nagyon gyenge csoportot, ahol sokaig rezgett a lec es utana egy a 3. edzojet fogyaszto, a bajnoksagban jelenleg 7. helyen allo napolit.

mila
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 1:19
Kedvenc játékosaid: ramos, kroos
Kedvenc csapatod: rmcf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mila » 2024. március 23., szombat 16:24

olyan a mezei barca szurkoló is mint laporta és xavi.
mi le se szarnánk, nem is foglalkoznánk velük, erre megint jönnek a semmiből idehányni vmit agyhalott módjára
92:48

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 23., szombat 16:16

Takarodj már innen te kutyaszar :lol:

Nyugivan
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2024. március 18., hétfő 5:14
Kedvenc játékosaid: Puyol, Xavi, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Eto'o
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nyugivan » 2024. március 23., szombat 16:14

doncsontos írta:
na mindegy ha igaz, az nekunk csak jó mert nagyon kepzetlen a csavo
Ja,kb annyira képzetlen hogy már párszor meg is oblákoltatta az asszimetrikus képű digót a csokis sleppjével együtt,de sebaj, hátha a trikó ismét eljut a döntőig csakhogy ismét nektek ajándékozzon egy-egy BL-serleget mint anno 14-ben meg 16-ban..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nyugivan 2024. március 23., szombat 16:17-kor.

Avatar
Torquemada
Hozzászólások: 1257
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 7:54
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Modric, Bellingham, Camavinga, Nacho, Kroos, Militao
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Honvéd FC
Tartózkodási hely: Sz.Sz.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Torquemada » 2024. március 23., szombat 14:45

Még mindig nem találkoztam a nagyokos laporta nyilatkozatával a Valencia-RM meccs hosszabbításában történtekkel kapcsolatban. Ha már mindenbe beleszól.

Az meg tényleg vicc, hogy ezek állandóan a Real Madriddal vannak elfoglalva. Szerencsére ez visszafelé nem így működik. Nem veszünk tudomást róluk, szükségtelen rosszak, ennyi.

Xavi kérdés. Utáltam játékosként, edzőként, ritka ellenszenves figura. Viszont szerintem amit lehet, azt kihozza a csapatából. 17 évesekkel leiskolázták a matracosokat. Egy nagyrészt ifi kerettel a legrosszabb esetben is megvan a második hely. BLben állnak, bár nem fogják megnyerni. Többet attól a kerettől nem is lehet elvárni.
""Pff, was heißt nicht selbstverständlich? Wir haben gewonnen, fertig!" (T.Kroos)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2024. március 23., szombat 14:27

ELSiete írta: Tuti elmebeteg a tag. Perez kioffolhatná egy életre végre ezt a semmirekellő alkeszt.
Addig jó, amíg ott van a barca élén. :D Kicsit olyan ez mint Gyurcsán meg Orbi kapcsolata. :lol:

ELSiete
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 23., szombat 12:08

Joan Laporta: “I'm still angry and outraged because what Real Madrid Television is doing is a shame!” @diarioas

Joan Laporta: “Real Madrid is pressuring referees and appearing in ‘Negreira Case’ so they can somehow keep preaching that Barça tries to influence the referees when that's what they are doing. And it's this double game, that I don’t like.”

Tuti elmebeteg a tag. Perez kioffolhatná egy életre végre ezt a semmirekellő alkeszt.
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. március 22., péntek 9:53

Pad'em írta: Én inkább azt látom, hogy Laporta győzködi de Xavi továbbra is lépni akar év végén.
Pont ezt akartam irni, hogy ez tovabbra is egyoldalunak tunik Laportaek reszerol, Xavi tartja magat a korabbiakhoz.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7290
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. március 22., péntek 9:42

Én inkább azt látom, hogy Laporta győzködi de Xavi továbbra is lépni akar év végén.
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13111
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2024. március 22., péntek 9:20

Nem hiszem, hogy trükköznek. Lehet hamarabb jelentették be, mint hogy lett volna utód. A nagy a keresés közben meg arcul csapta őket a valóság, nincs értelmes opció aki igent mondott volna szóval vészmegoldásnak maradjon xavi, ha nem lesz jobb. Halkan tenném hozzá, szerintem xavi után nem nehéz jobbat találni, de örülnék ha maradna.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2024. március 22., péntek 8:52

realmadrid95 írta: Mar mindenhol irjak, hogy Xavi hosszabbit a nyaron. :coffee: Annyira atlatszo volt mar ez az elejen is.

de most ebbe mi a nagy elmejatek?:DDD beadtak a keretnek h ez a balfasz eltakarodik hatha megtaltosodnak(ami ugy nagyjabol vegbe is ment) es majd most kozlik veluk h jovore is o fog veletek ordibalni? :lol:
na mindegy ha igaz, az nekunk csak jó mert nagyon kepzetlen a csavo
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

magnus666
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. március 21., csütörtök 22:22

realmadrid95 írta: Mar mindenhol irjak, hogy Xavi hosszabbit a nyaron. :coffee: Annyira atlatszo volt mar ez az elejen is.
ha igaz, ez lesz a legnagyobb igazolásotok egész nyáron, ehhez képest még Mbappé is kutyafasza :lol:

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. március 21., csütörtök 22:05

realmadrid95 írta: Mar mindenhol irjak, hogy Xavi hosszabbit a nyaron. :coffee: Annyira atlatszo volt mar ez az elejen is.
Tökéletes!

Remélem egy jó 20évre. :agree:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 63 regisztrált és 0 vendég