Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 16., hétfő 11:35

dannen írta:sok mindent el fog dönteni nálunk a barca elleni meccs, ha esetleg nyernénk az hatalmas lökést adhatna. ha viszont kikapunk..
A camp nou-ba ki lehet kapni,nem ezen megy el a bajnokság.(Már ha elmegy egyáltalán,messze még a vége)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 15., vasárnap 23:58

Ha nem is neki....hanem....
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 15., vasárnap 23:16

R.M.C.F írta:esett a hatékonysága.
Ebbe sajnos nem vagyok biztos, de Téma off.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 15., vasárnap 23:11

ikarus93 írta:Nem akarok tűzet szítani, csak régebben sokszor olvastam azt, hogy Messi Xavi és Iniesta nélkül sehol sincs.
Sajnos idén ezt Messi megcáfolta.

A sehol az nyilván túlzás,vannak ezen dologban túlkapások...de azért a válogatottban sokszor igazolta,hogy azt nem tudja ő sem leadni amit velük. Messi csúcsjátékos,mindig benne van a megoldás a rejtvényre,esett a hatékonysága,ha nem is annyira neki,a csapatának 100%, hogy nincs a két robot.....messi lehozza még,nincsen baj,most is brutál a forma,mert azt láthatjuk,hogy ő az aki hozza nekik a pontokat.......de nem kell sok ész átlátni,ha ő sem lesz,akkor ........na mindegy. Hagyjuk. Téma off.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 15., vasárnap 23:06

Nem akarok tűzet szítani, csak régebben sokszor olvastam azt, hogy Messi Xavi és Iniesta nélkül sehol sincs.
Sajnos idén ezt Messi megcáfolta.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 15., vasárnap 20:16

dzsi91 írta:Egyetértek,csak az a bökkenő,hogy szerintem a legelvakultabbak is elismerik tőlünk,hogy Messi egy extraklasszis,addig odaát tényleg csak egy egysíkú 11eslövőt látnak Cr-ben.Semmiven nem ismerik el.
Ezt kénytelen vagyok neked/nektek elismerni, mert én nem járok "odaát". Ahogy ti nevezitek. Az oldalt minden nap olvasom, mármint a híreket, de nem fórumozok. Ennek egyszerű oka van. A Barca dolgait Barca szurkolóval meg tudom beszélni, de közeli ismeretségi körömben nincs Real szurkoló és ha tetszik ha nem, sokszor a másik tábor világít rá olyan dolgokra, amit egy elvakult szurkoló nem vesz észre. Most itt nem arra a szintre kell gondolni, hogy penaldo meg lesszi.
Viszont ti mindig abból indultok ki, hogy odaát mit mondanak és sajnos ezt ráhúzzátok az egész szurkoló táborra. Értem én, persze, csak azt el kell fogadni, hogy sokan vagyunk, akik nem az ottani "szabályok" szerint játszanak. Plusz szerintem aki itt van, az nagyobb részt nem onnét néz át.
Én anno suliban is szerettem Real szurkolóval dumálni a meccsekről és bizony ők voltak többen. Itt is sok értelmes írással találkoztam már.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 16:43

ikarus93 írta:
dzsi91 írta: Egyetértek,csak az a bökkenő,hogy szerintem a legelvakultabbak is elismerik tőlünk,hogy Messi egy extraklasszis,addig odaát tényleg csak egy egysíkú 11eslövőt látnak Cr-ben.Semmiven nem ismerik el.


Kedvenceim a BM szurkolók és véleményük CR-ről. :lol:
Ha 5 jó szót hallotam tőlük CR felé már sokat mondtam. :lol:

Tisztelet a kivételnek.
A bayernesek egy külön faj.Ők mindent utálnak ami nem német :lol:

Nem is találsz olyan Bayern szrukolót,aki mellette nem mániákus nationalelf fan is :D szerintem sokan elis hiszik,hogy ők is németek :lol:

A kissebbségi komplexusukat a Real-ál szemben még ha akarnák se tudnák tagadni,süt az elnyomottság és a fájdalom minden egyes hozzászólásból :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 15., vasárnap 16:42

másnál már rég lement volna a redőny. lásd cantona :lol:
Haggyad már,sokan azt sem tudják ö kicsoda :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 16:37

lesliejr írta:Ez az állandó Messi vs CR vita parttalan. A Real rajongók mindig is a portugálhoz, a Barca szurkolók meg az argentínhoz fognak húzni. Innentől a többi megint csak duma, magyarázás. Mint az, hogy Messi azért tud jobban szlalomozni a védők között mert kisebb. Ronaldo meg azért fejel több gólt mert magasabb és erősebb. Nincs olyan, hogy tökéletes játékos, mindenkinek vannak fizikai korlátai. Ovis dolog, hogy magyarázzuk a másik tábornak az igazunkat. Úgyse fogadja el. Miért tenne? Egy Real-os meglátja Messi-t és nem a szupersztárt látja, hanem a gonosz törpét, aki annyi gondot és bánatot okozott már a csapatának. Ráadásul miért nem a Realban focizik.
Ronaldo ugyanez. A Barca-sok csak 1 fújtató, vágtató, izomból játszó terminátort látnak, aki habfehérben kergeti a labdát.
A másik ez az "angol ligában Messi nem lenne jó" szöveg. Ronaldo a MU-ban a PL legnagyobb cselgépe volt. Pont azért, mert sokkal több területe volt. Én azért tartom nagyra, mert átjött Madridba és átállt egy másik stílusra. Itt a legtöbb ellenfél szorosan visszazár, nincs területe ide-oda pattogni a labdával, így a gyorsaságát és a fizikumát érvényesíti.
Messi kis területen is bokából eltologatja a labdát 4 ember között, a PL-ben erre még több területe lenne. Ráadásul kicsi, alacsony a súlypontja, feldönteni is nehéz, mert kibújik mellőled és te előbb kiesel a ritmusból, mert hamarabb veszted el az egyensúlyodat. Mire lépsz egyet, ő a labdával kettőt és már azt se tudod merre van az előre. Még csak a falábú és komphajóként forduló angol védők között érezné magát jól.
Az angol csapatok területet védenek, sokkal több az 1-1 szituáció. Mourinho nem ér, egyedül ő buszozik a PL menők között. A United, City, Arsenal féle csapatok egyszer sem álltak be ellenünk a kapu elé, mert ez arrafelé nem módi. SAF 2x végignézte a döntőben, hogy lefocizzuk őket, mert nem adta fel a stílusukat. Nekünk akkoriban a döntőig nehezebb volt eljutni mint azt megnyerni. Ha ezekből vki azt szűri le, hogy Messi nem élne meg a PL-ben, hát lelke rajta.
Egyetértek,csak az a bökkenő,hogy szerintem a legelvakultabbak is elismerik tőlünk,hogy Messi egy extraklasszis,addig odaát tényleg csak egy egysíkú 11eslövőt látnak Cr-ben.Semmibe nézik a tagot.

El nem tudják képzelni,hogy a világ másik fele,hogy gondolhatja,hogy Cr-t preferálja.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 15., vasárnap 16:31

dzsi91 írta: Egyetértek,csak az a bökkenő,hogy szerintem a legelvakultabbak is elismerik tőlünk,hogy Messi egy extraklasszis,addig odaát tényleg csak egy egysíkú 11eslövőt látnak Cr-ben.Semmiven nem ismerik el.


Kedvenceim a BM szurkolók és véleményük CR-ről. :lol:
Ha 5 jó szót hallotam tőlük CR felé már sokat mondtam. :lol:

Tisztelet a kivételnek.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 15., vasárnap 16:24

lesliejr írta:Ez az állandó Messi vs CR vita parttalan. A Real rajongók mindig is a portugálhoz, a Barca szurkolók meg az argentínhoz fognak húzni. Innentől a többi megint csak duma, magyarázás. Mint az, hogy Messi azért tud jobban szlalomozni a védők között mert kisebb. Ronaldo meg azért fejel több gólt mert magasabb és erősebb. Nincs olyan, hogy tökéletes játékos, mindenkinek vannak fizikai korlátai. Ovis dolog, hogy magyarázzuk a másik tábornak az igazunkat. Úgyse fogadja el. Miért tenne? Egy Real-os meglátja Messi-t és nem a szupersztárt látja, hanem a gonosz törpét, aki annyi gondot és bánatot okozott már a csapatának. Ráadásul miért nem a Realban focizik.
Ronaldo ugyanez. A Barca-sok csak 1 fújtató, vágtató, izomból játszó terminátort látnak, aki habfehérben kergeti a labdát.
A másik ez az "angol ligában Messi nem lenne jó" szöveg. Ronaldo a MU-ban a PL legnagyobb cselgépe volt. Pont azért, mert sokkal több területe volt. Én azért tartom nagyra, mert átjött Madridba és átállt egy másik stílusra. Itt a legtöbb ellenfél szorosan visszazár, nincs területe ide-oda pattogni a labdával, így a gyorsaságát és a fizikumát érvényesíti.
Messi kis területen is bokából eltologatja a labdát 4 ember között, a PL-ben erre még több területe lenne. Ráadásul kicsi, alacsony a súlypontja, feldönteni is nehéz, mert kibújik mellőled és te előbb kiesel a ritmusból, mert hamarabb veszted el az egyensúlyodat. Mire lépsz egyet, ő a labdával kettőt és már azt se tudod merre van az előre. Még csak a falábú és komphajóként forduló angol védők között érezné magát jól.
Az angol csapatok területet védenek, sokkal több az 1-1 szituáció. Mourinho nem ér, egyedül ő buszozik a PL menők között. A United, City, Arsenal féle csapatok egyszer sem álltak be ellenünk a kapu elé, mert ez arrafelé nem módi. SAF 2x végignézte a döntőben, hogy lefocizzuk őket, mert nem adta fel a stílusukat. Nekünk akkoriban a döntőig nehezebb volt eljutni mint azt megnyerni. Ha ezekből vki azt szűri le, hogy Messi nem élne meg a PL-ben, hát lelke rajta.
Egyetértek,csak az a bökkenő,hogy szerintem a legelvakultabbak is elismerik tőlünk,hogy Messi egy extraklasszis,addig odaát tényleg csak egy egysíkú 11eslövőt látnak Cr-ben.Semmiven nem ismerik el.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 15., vasárnap 16:05

Én egyikhez sem húzok....volt hogy messi volt a jobb,volt hogy cr...most éppen messi megint....ez van.

Nem is lehet egyik vagy másik felé húzni ha a teljesítményét akarod megítélni,max azt hogy kinek melyik stílus tetszik jobban.
Hogy melyik a jobb éppen,azt lehet látni ha valaki a tv-vel szembe fordulva ül és úgy nézi a meccseket.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 15., vasárnap 16:04

Persze, sokszor volt szerencséje, de ezeket hogy az istenbe szülöd? :lol: Le lehet az ilyeneket sarkítani arra is akár, hogy CR mennyi gólt lőtt büntetőből. És ha a büntetőt meg eltörölnék a fociból, akkor fele ennyi gólja lenne. Nagyjából ugyanilyen értelmes volt ez a gondolat, mint a te kommented.
De ettől még kettőjük közül mindig Messi a mákosabb. Ha csak a szerencséket nézzük abból Messinek sokkal több jutott. Már nevetek kínomba mikor a tizenegyesét kifogja a kapus de még az is visszapattan hozzá. :lol: Ez már nem X faktor, hanem Mák faktor. :D

de szerintem abban egyetérthetünk, hogy mindkettő nagy játékos és kinek melyik stílus áll közelebb... :)

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 15., vasárnap 16:03

Ez az állandó Messi vs CR vita parttalan. A Real rajongók mindig is a portugálhoz, a Barca szurkolók meg az argentínhoz fognak húzni. Innentől a többi megint csak duma, magyarázás. Mint az, hogy Messi azért tud jobban szlalomozni a védők között mert kisebb. Ronaldo meg azért fejel több gólt mert magasabb és erősebb. Nincs olyan, hogy tökéletes játékos, mindenkinek vannak fizikai korlátai. Ovis dolog, hogy magyarázzuk a másik tábornak az igazunkat. Úgyse fogadja el. Miért tenne? Egy Real-os meglátja Messi-t és nem a szupersztárt látja, hanem a gonosz törpét, aki annyi gondot és bánatot okozott már a csapatának. Ráadásul miért nem a Realban focizik.
Ronaldo ugyanez. A Barca-sok csak 1 fújtató, vágtató, izomból játszó terminátort látnak, aki habfehérben kergeti a labdát.
A másik ez az "angol ligában Messi nem lenne jó" szöveg. Ronaldo a MU-ban a PL legnagyobb cselgépe volt. Pont azért, mert sokkal több területe volt. Én azért tartom nagyra, mert átjött Madridba és átállt egy másik stílusra. Itt a legtöbb ellenfél szorosan visszazár, nincs területe ide-oda pattogni a labdával, így a gyorsaságát és a fizikumát érvényesíti.
Messi kis területen is bokából eltologatja a labdát 4 ember között, a PL-ben erre még több területe lenne. Ráadásul kicsi, alacsony a súlypontja, feldönteni is nehéz, mert kibújik mellőled és te előbb kiesel a ritmusból, mert hamarabb veszted el az egyensúlyodat. Mire lépsz egyet, ő a labdával kettőt és már azt se tudod merre van az előre. Még csak a falábú és komphajóként forduló angol védők között érezné magát jól.
Az angol csapatok területet védenek, sokkal több az 1-1 szituáció. Mourinho nem ér, egyedül ő buszozik a PL menők között. A United, City, Arsenal féle csapatok egyszer sem álltak be ellenünk a kapu elé, mert ez arrafelé nem módi. SAF 2x végignézte a döntőben, hogy lefocizzuk őket, mert nem adta fel a stílusukat. Nekünk akkoriban a döntőig nehezebb volt eljutni mint azt megnyerni. Ha ezekből vki azt szűri le, hogy Messi nem élne meg a PL-ben, hát lelke rajta.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 15., vasárnap 15:56

hehe írta:
Igaz nem pályán kívüli esetek, de ha Barca mez lenne rajta, akkor mindenki elküldené melegebb éghajlatra. :mrgreen:
annyi faszszopó köcsög játékos és szurkoló között céronaldo a béke és nyugodtság savak melletti illusztráció a szótárban. béke nobelt kéne kapnia, még ezek mellett is, másnál már rég lement volna a redőny. lásd cantona :lol:

pont ezek miatt cseppet sem tudok haragudni pepére se..

még mindig kedvenc, ahogy peppet arrébblöki a nyilvánvaló időhúzásért, meg aztán az egész hobbitgárdának nekimegy :lol:

Jogos,jól szólsz angyalom.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. március 15., vasárnap 14:29

hamesz írta: De ha a fele gólja nem úgy született, hogy pont odapattant elé vagy az ötösről begurította akkor egy se. Még van hogy ha cselez is és a védő hozzáér a labdához hogy elrúgná, de nem bírja mert valahogy mindig Messi előtt marad vagy pont annyira pattan el az ellenfél lábáról hogy pont eléri még és mehet vele tovább. Tuti, hogy minden nap mákos tésztát eszik.
Persze, sokszor volt szerencséje, de ezeket hogy az istenbe szülöd? :lol: Le lehet az ilyeneket sarkítani arra is akár, hogy CR mennyi gólt lőtt büntetőből. És ha a büntetőt meg eltörölnék a fociból, akkor fele ennyi gólja lenne. Nagyjából ugyanilyen értelmes volt ez a gondolat, mint a te kommented.


Bár CR-t nem különösebben kedvelem, Messit pedig kifejezetten utálom, szerintem emberileg Ronaldo Messi felett áll, persze ezt csak a videókból és a szurkolókkal való kapcsolatuk alapján szűrtem le. Ugyanakkor számomra is eléggé unszimpatikusak CR egyes megnyilvánulásai, itt leginkább én is a BL döntős gólörömére és az Aranylabda átvételére gondolok.
Játék szempontjából viszont Messi szerintem Cé felett áll, leheletnyivel. Elismerésre méltó amit a portugál évről évre letesz az asztalra, megkockáztatom, hogy ilyesfajta hozzáállás a fociban még nem nagyon volt, de ha mindkettő játékos csúcsformában játszik, akkor az argentint vinném.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 15., vasárnap 14:13

hehe írta:annyi faszszopó köcsög játékos és szurkoló között céronaldo a béke és nyugodtság savak melletti illusztráció a szótárban. béke nobelt kéne kapnia, még ezek mellett is, másnál már rég lement volna a redőny. lásd cantona
Persze, két oldalú a dolog, annyi lett volna a célja a videónak, hogy Őt sem kell félteni, ha flegmázásról köcsögösködésről van szó. :mrgreen:
hehe írta:még mindig kedvenc, ahogy peppet arrébblöki a nyilvánvaló időhúzásért, meg aztán az egész hobbitgárdának nekimegy
Na az viszont kifejezetten tetszett. Valdés szerintem új világcsúcsot állított fel a 100 gyorson, hogy roh***on meg... :vivo: :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 15., vasárnap 13:59

Enrique írta:
ikarus93 írta:..Az emberek nagytöbbsége sajnos a médián keresztül kapja ezeket a dolgokat...az zavar, hogy a népek ezt nyelik be és elkönyvelik magukba, hogy ki a jó és ki a rossz..
ikarus93 írta: Brutál, hogy milyen hatalmas rajongótábora van CR-nek. :ozil:
107 millióan kedvelik csak a facebookon.
A facebookot szerintem hagyjuk. Ez valóban hatalmas szám, de azért azt ne felejtsd el, hogy CR a MU-ba is játszott.
Két hatalmas rajongótáborral rendelkező csapatba focizott és a MU-s ismerőseim mai napig imádják CR-t és nézik a meccseit.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3457
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2015. március 15., vasárnap 13:56

hehe írta:még mindig kedvenc, ahogy peppet arrébblöki a nyilvánvaló időhúzásért, meg aztán az egész hobbitgárdának nekimegy :lol:

Talán az volt az a pont, ahol igazán a szívembe zárta magát. :D :lol:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 15., vasárnap 13:51

Igaz nem pályán kívüli esetek, de ha Barca mez lenne rajta, akkor mindenki elküldené melegebb éghajlatra. :mrgreen:
annyi faszszopó köcsög játékos és szurkoló között céronaldo a béke és nyugodtság savak melletti illusztráció a szótárban. béke nobelt kéne kapnia, még ezek mellett is, másnál már rég lement volna a redőny. lásd cantona :lol:

pont ezek miatt cseppet sem tudok haragudni pepére se..

még mindig kedvenc, ahogy peppet arrébblöki a nyilvánvaló időhúzásért, meg aztán az egész hobbitgárdának nekimegy :lol:
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég