Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9208
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 6., péntek 15:47

GT kuldott nekem egy cikket Rosell Barcelonai tevekenysegeirol.

Par oldal meg hatra van, de Real szurkolokent orom olvasni, ahogy allitanak valamit, majd fel ev mulva kiderul hogy hazudtak, megkotnek egy szerzodest a Katar alapitvannyal, majd kiderul hogy ez meg veletlenul se egy alapitvany :lol: Na meg a birosagon a portas mar olyan jol ismeri a teljes bandat, hogy messzirol koszon nekik :mrgreen:

October 2nd, 2013 utan van egy szamomra teljesen uj resz, valami MCM nevezetu ceg beperelte oket, mert a klub nem teljesitette a szerzodesben leirtakat es most 100 millio eurot akarnak karpotlaskent. :lol: (aprilis 9-en hoznak iteletet)

"Kicsit" hosszu a cikk, raadasul angolul is van, de aki megerti a szoveget, az tenyleg olvassa el. :coffee:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 5., csütörtök 21:02

Messiás írta:
dzsi91 írta:mert amíg nem találsz nekem egy klubot aki tényleg bűnös addig bizony csak a barca lesz meghurcolva, minden más csak feltételezés.
Ezzel nincs is gond ez így helyes! De ha mondjuk a Madrid ellen jelen pillanatban is folyó vizsgálatok (telekspekuláció, FIFA kiskorú labdarúgók) során kiderül simliskedtek akkor megköveted a Barca szurkolóit ? Mert az tiszta sor hogy a Barcánál történt egy-két ( :D ) törvénytelen dolog de hogy ez csak a katalánok sajátja lenne háát nem tudom! :hmmm:

Nem a katalánok sajátja ,ezt senki sem állítja,de a real madrid a fő gonosz eddig ilyet nem tett,holott mi lettünk a sok piszlicsáré sz*rjankó támadásainak céltáblája,mi tehetünk mindig mindenről...főleg ugye perez,aki ezt "intézte".
A probléma az,hogy a barca önmagát ennek gyökeres ellentettjének állította be,egy tökéletes és a többitől MÁS klubnak, etettek sok drukkert éveken át,aki meg ennek ellentmondott,az hülye volt. lásd aláírás.

Bár én nem nagyon szólhatok,mivel hülyeségéket írok,el is toltam a bicajt.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 4., szerda 23:06

Hagyjuk már a Bayernt, közelébe sincs a 2 spanyol óriásnak marketing szempontból...
Mondjuk a marketing nem a legjobb szó, mivel marketing bevétele bőven több, mint a két spanyol óriásnak. :) Mondjuk ők ezt nagyrészt a német nyelvterületből szedik be, de azért a Bayern is bőven top csapat.

Egyébként Hoeness ügyét azért kár idevenni, mivel az egy magánember ügye, nem a bayerné. Itt viszont a Barcelona adózásával van a gond, nem az elnök, mint magánember kreatív könyvelésével. Óriási különbség.

Avatar
Messiás
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2015. január 14., szerda 14:13
Kedvenc játékosaid: Kocsis S. , Varga Z. , Maradona, Messi,
Kedvenc csapatod: F.T.C. F.C.B.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Messiás » 2015. február 4., szerda 21:09

dzsi91 írta:mert amíg nem találsz nekem egy klubot aki tényleg bűnös addig bizony csak a barca lesz meghurcolva, minden más csak feltételezés.
Ezzel nincs is gond ez így helyes! De ha mondjuk a Madrid ellen jelen pillanatban is folyó vizsgálatok (telekspekuláció, FIFA kiskorú labdarúgók) során kiderül simliskedtek akkor megköveted a Barca szurkolóit ? Mert az tiszta sor hogy a Barcánál történt egy-két ( :D ) törvénytelen dolog de hogy ez csak a katalánok sajátja lenne háát nem tudom! :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 4., szerda 18:45

lesliejr írta: A Bayern elnökét, Hoenesst lecsukták adócsalasért. Fele ekkora figyelmet nem kapott. Ezt a feszkót vkik folyamatosan napirenden tartják.
Hagyjuk már a Bayernt, közelébe sincs a 2 spanyol óriásnak marketing szempontból... Gyakorlatilag ha fejre állnak akkor se lesznek soha semmilyen körülmények között érdekesebbek, mint egy Real vagy Barca és ez őket is nagyon zavarja.Hiába vannak ott sportszakmailag az elitben, pár bekattant félnémet öntudattal rendelkező szurkolón kívül mást nem nagyon tudnak toborozni csak a sajátjaikat.Jó ,hogy kevesebb hírverést kap egy Bayern mint egy Barca, megnyugodhatsz ,ha egyszer majd a Real Madrid lesz adócsaló, meg mindenféle gusztustalan dolognak az elkövetője, az utcára nem tudsz majd kilépni úgy ,hogy ne nyomjanak egy plakátot az arcodba a csúnya gonosz csaló Realról.

Az meg csak a ti igazság érzeteteket sérti,hogy "csak" ti buktatok le... Vagy ez annyira adja magát,hogy ha a szent és sérthetetlen barca is csunya dolgokat követ el akkor mások meg 100% ? Mivan ha tényleg csak a Barca csalt ? Ezt nehezebb lenne megemészteni vagy mi ? mert amíg nem találsz nekem egy klubot aki tényleg bűnös addig bizony csak a barca lesz meghurcolva, minden más csak feltételezés.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 4., szerda 18:38

BH710 írta:
lesliejr írta: A Bayern elnökét, Hoenesst lecsukták adócsalasért. Fele ekkora figyelmet nem kapott.
Talán azért mert ő beismerte,nem pedig magyarázkodott állandóan.és nem 3 éve baszogatnak minket,hanem a neymar-ügy óta,jogosan.nem kellett volna rossellnek x milla kenőpénzt fizetni a papának és nem lenne gond...plusz bevallani h mennyi is volt pontosan.
Tegyük hozzá hogy azt magánemberként követte el. A klubnak semmi köze nem volt hozzá, nem is érintette.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 4., szerda 18:33

emlékszem mi volt a két klub között amikor mourinho jogosan ( :) ) színészkedéssel vádolta a katalán csapatot, szinte háborús viszonyok voltak, szerencsére ennek az időszaknak vége, erre a barca elnöke a saját adócsalási ügyébe keveri a real madridot, hülye az ilyen? ráadásul nem is az első ilyen balhéjuk, a fifával is addig b*szakodtak, hogy hirtelen a maradék 3 nagy spanyol klubot is átnézték, mégse sírt meg mutogatott senki. most komolyan, hányingerem van az ilyen emberektől és ez a barcától független, őt gyanúsítják erre nekiáll mocskolódni mindenféle bizonyíték nélkül, a rivális csapatot a szájára veszi, a legszebb, hogy a nemzetiségi "én csak egy szegény katalán vagyok akit elnyomnak" dolgot is mellétette, neymar meg továbbra is két ropiba került, sőt még a santos fizetett, hogy menjen már végre.. aztán utána még fizettek sutyiba valami adót is, de látom azt nem kell ebbe beleszámolni, miért is kéne?! kezd olyan lenni mint a jó öreg barátom Eto'o sztorija, akinek a fizetését meg még a zokniját is bele kellett számolni az átigazolásba, hogy kozmetikázzanak az árán, de végül legalább kiderült, hogy pluszban jöttek ki és paliravették az intert, a marhák meg még ibrát is mellé csapták. és akkor a barca elnök nyilatkozik, hogy "ki kell mondjuk, elég volt'" ez akkora fail és önámítás... rég volt ilyen rossz vezetése a barcának, így őket és a szurkolóikat is rossz helyzetbe hozza.

BH710
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 15:01
Kedvenc játékosaid: Alexis, Thiago, Tello, Ronaldinho, Zidane
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Ferencváros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BH710 » 2015. február 4., szerda 18:21

lesliejr írta: A Bayern elnökét, Hoenesst lecsukták adócsalasért. Fele ekkora figyelmet nem kapott.
Talán azért mert ő beismerte,nem pedig magyarázkodott állandóan.és nem 3 éve baszogatnak minket,hanem a neymar-ügy óta,jogosan.nem kellett volna rossellnek x milla kenőpénzt fizetni a papának és nem lenne gond...plusz bevallani h mennyi is volt pontosan.

Laportánál emlékeim szerint ilyen soha nem fordult elő. Laporta is egy bűnöző de legalább jól csinálja :mrgreen:

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 4., szerda 16:56

Én nem védem a semmirekellő elnökségünket. Többször is leírtam itt, hogy alkalmatlanok, ez által biztos vagyok benne, hogy követtek el hibákat. Nyáron megszabadulunk tőlük és nem sározzák tovább a klub nevét. 5 hónap és vége. Ezt már röhögve is...
De a hülye is látja, érti, mi megy. Elmúlt a Fifa ügy, újra előkerült a Neymar kártya. Én biztos vagyok benne, hogy ott vmi simlisség volt a dologban. Sosem fogjuk már megtudni, mennyibe is került. Őszinte leszek ez engem nem is érdekel. Játsszon jól az a fontos. A többi érdekelje a hatóságokat.
De azt nem fogadom el, hogy ebben a korrupt világban (pl Blatter és csapata), csak mi követünk el ilyen hibákat és az egész világ rajtunk csámcsog. Mintha azt mondanánk, csak az xy ország kormánya lop, csal, a többi nem.
Na ezt nekem nem adják be. Itt egy szép lejárató kampány részesei vagyunk. Fogalmam sincs miért, egyszer majd ez is kiderül biztos.
De, hogy állandóan velünk foglalkozzanak most már 3 éve...

Az meg, hogy vkik erre vérszemet kapnak és azt mondják a Barca mindig ilyen volt...erre reagálni se tudok értelmesen.

Rosell és a hagyaték elnökségünk tuti, hogy csalt vmit, hisz akkor nem lenne ügy. De ezt az egészet vkik generálják és az a gyanúm, hogy klubon belül vagy egy volt alkalmazott.
A Bayern elnökét, Hoenesst lecsukták adócsalasért. Fele ekkora figyelmet nem kapott. Ezt a feszkót vkik folyamatosan napirenden tartják.
Bár mondjuk míg Messi-ék 3asával lövik a gólokat, a kutyát nem érdekli.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 4., szerda 11:32

Annyit javítok,ha szabad, hogy barca drukkerek a sikerkorszak előtt nem nagyon voltak,én személy szerint 2 db-ot ismertem. Ma neki sem mernék kezdeni az ismeretségi körben ezt megszámolni. Nekem ez a véleményem erről,úgyhogy elfogadom ha ezért nem szeretnek.
Hát,konkrétan '98 előttről én öt,(5) magyar Real szurkolót ismertem,abból 3 a haverom volt :D Aztán persze 2000 után megnőtt a számuk,mint ahogy szerintem tavaly óta megint :D
Barca szurkolót viszont ismertem jópárat,2006 előttről is,de mondjuk '98 környékén ugyan úgy nem sokat :)
Ezzel azt akarom csak mondani,hogy egy egy sikeres év,évek után megnőhet egy csapat szurkolói bázisa,más kérdés hogy mennyien gondolják akkor is komolyan ha már nem megy úgy a szekér :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. február 4., szerda 11:29

Viszont az 57 milliós transzfer díj, mikor lett más? Konkrétan az elejétől ezzel volt probléma, 17 ment a Santosnak 40 pedig a Neymar papáék cégének.
Ja nyilvánosan "lepapírozva" katalánék szerint ennyi, csak akkor nem tudom, hogy miért folyik eljárás 2 országban is a transzfer miatt? :coffee: :hmmm: Lehet továbbra is álomvilágban élni.
Ha az aláírási pénzt, marketingdíjakat, fizetést, barátságos meccseket, elővásárlási jogokat meg mindent hozzászámolnak a transzferhez, akkor valóban simán 150 fölé lehet menni. Ezeket tudtommal nem szokták a transzferdíjhoz számolni, mert az egy másik tétel.
Fizetést, marketingdíjakat nem is kell; de a többit nyugodtan odaveheted és érdekes módon sokszor a Barcanál is odaveszik, ha érdekük, Neymar esetében nyilván nem volt az! :roll: Azért mert külön dokumentumokat képeznek (nyilván nem véletlenül, leplezve a valós kifizetéseket, részleteket a culék, szerződőpartnerek [Santos, DIS csoport] és a nyilvánosság előtt B-) ) ezek bizony nem kis részét képezték ennek a "szerződésnek", transzfernek --> ezek bizony kőkemény kifizetések voltak, ami nélkül Neymar most nem lenne Barca játékos és nem írta volna alá a szerződését. A Barca Neymar játékjogáért fizetett a Santosnak, DIS-nek, Neymar apjának (több formában is), meg magának a játékosnak is (a fizetésen felül külön aláírási pénzt is) biztos, ami biztos alapon, akkor miről is beszélünk?
El Barça irá a por Pogba o Isco
Ez meg ... :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára madridronie 2015. február 4., szerda 11:32-kor.
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
danianevem
Hozzászólások: 739
Csatlakozott: 2014. július 23., szerda 21:46
Kedvenc játékosaid: Puyol, Messi, Koeman, Xavi, Ronaldinho, Cruyff
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: danianevem » 2015. február 4., szerda 10:50

madridronie írta:...
Bartomeuék másra való mutogatása tényleg szánalmas, magukról állítanak ki szegénységi bizonyítványt az ilyen megnyilvánulásokkal. Viszont az 57 milliós transzfer díj, mikor lett más? Konkrétan az elejétől ezzel volt probléma, 17 ment a Santosnak 40 pedig a Neymar papáék cégének. Utóbbi ki tudja milyen úton és mennyi adót elkerülve, erre is szállt rá az adóhatóság. A vezetőség meg nyilván tudott a simlisségről, egyből fizettek tizenvalahány milliót az illetékes szervnek.

Ha az aláírási pénzt, marketingdíjakat, fizetést, barátságos meccseket, elővásárlási jogokat meg mindent hozzászámolnak a transzferhez, akkor valóban simán 150 fölé lehet menni. Ezeket tudtommal nem szokták a transzferdíjhoz számolni, mert az egy másik tétel.

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. február 4., szerda 10:48

Bartomeu: "Továbbra is az igazat fogjuk mondani. A Barça nem csinált semmi rosszat. Leigazoltuk Neymart úgy, hogy a tanácsokat közben a legjobb ügyvédektől kaptuk."

Ez amúgy annyira tetszett, csak egy kérdésem van. Most éppen melyik igazat mondják a sok közül? :D Össze-vissza beszélnek, megy a propaganda gépezet. A híveknek nyomatják, hogy mi vagyunk az igazság bajnokai, mi mindig mindent jól csinálunk, a Barca szent, a bíróságon meg csak nyögnek, mert hibáztak orrba-szájba...

Egyébként az is vicces, hogy a legjobb ügyvédektől kapták a tanácsokat... nem hiába tartják őket a legjobb ügyvédeknek. Általában azok ismerik a kiskapukat, és benne vannak a simlis dolgokban is, ha nem túl kockázatos. Ezért szedik meg magukat :)

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. február 4., szerda 10:34

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2392583

Egy bizonyos rétegnek (max20%) tiszta,hogy egy barcás tag tett feljelentést,de azért a maradék 80% simán pályázhat a "perez intézte" vagy a "rászálltak a barcára" szlogenre......mennek is majd rá mint légy a sza**a.
Nem kell "pályázni" sem; Bartomeu finoman, burkoltan a Realra és arra a bizonyos fekete kézre mutogat máris, illetve véleménye szerint e lejárató kampány mögött természetesen politikai okok is meghúzódnak (csak mert katalánok). :roll: :-*
It’s what we said, although there are other contracts for work the father does. We still say Neymar cost 57 million euros.
Ez meg a kedvencem, tavaly ilyenkor kénytelenek voltak bevallani, hogy akkor igazából mennyibe is fájt nekik az emberünk (plusz gyorsan ugye betokoltak még 13,6 milla adót utólag :mrgreen: ), erre most újból, de bizony 57 milla volt! :lol: :lol: :lol:

Itt mindenki csúnya, gonosz; csak ők nem, csupán áldozatok! :smile: Szánalom a köbön!!! :ike:
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 4., szerda 7:14

Mar megint a Barcasok próbáljak szabályozni egy Realos véleményét egy Realos oldalon?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. február 3., kedd 23:00

R.M.C.F írta:Én nem fikázni szoktam , legalábbis remélem italosan nem követtem el olyan sokszor,hanem igyekeztem alá is támasztani a negativ véleményemet,ami mellé sokszor oda írtam a pozitivokat is.

Szerintem korrekt dolgokat írtam már anno is,az hogy ezt sokat leírtam,az szar....az oké,de 100x annyiszor se lett volna elég hogy elfedjen sok olyan elferdült gondolatot amikről Dzsi beszél. Döbbenetes amiket megéltem cselekvőképes emberek között az elmúlt közel 10 évben......iszonyat.

Az pl tetszett amikor barcás írt Pü-t és leírta hogy egyébként jól látom ezeket,de az össznépi felfogás mást mutat és teret soha sem fogok nyerni a véleményemmel.
Nem a te irányodba sarkítottam le, hogy fikázod a másik klub játékosát, hanem hogy sajnos elég sok embernek ennyiben ki is merül a szurkolás, értem én hogy minden szentnek maga felé hajlik a keze, csak nem szeretem az olyat pl, hogyha annyira le van sarkítva, hogy (ha a saját csapatom gólt lő akkor mekkora királyok, hogyha amelyiket utálom akkor minden esetben szerencse.) sajnos ezek azok a dolgok amit jó páran szeretnek túlzásba ejteni.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 22:47

Én nem fikázni szoktam , legalábbis remélem italosan nem követtem el olyan sokszor,hanem igyekeztem alá is támasztani a negativ véleményemet,ami mellé sokszor oda írtam a pozitivokat is.

Szerintem korrekt dolgokat írtam már anno is,az hogy ezt sokat leírtam,az szar....az oké,de 100x annyiszor se lett volna elég hogy elfedjen sok olyan elferdült gondolatot amikről Dzsi beszél. Döbbenetes amiket megéltem cselekvőképes emberek között az elmúlt közel 10 évben......iszonyat.

Az pl tetszett amikor barcás írt Pü-t és leírta hogy egyébként jól látom ezeket,de az össznépi felfogás mást mutat és teret soha sem fogok nyerni a véleményemmel.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. február 3., kedd 22:40

R.M.C.F írta:
MesQueUnClub írta:Nem a véleményalkotással van a probléma hisz az mindenkinek saját szíve joga, másik dolog nem szeretem mikor valaki azt hiszi, hogy a Barca szurkolók 2008 előtt még csak nem is léteztek és olyan aspektusban beszél a dolgokról, mintha pepre lehetne az összes szurkolót visszadatálni, másik gond, hogy sokan keverik a szurkolást a másik klubbok felesleges gyűlöletével és még akkor is ezeken kattognak ha épp sajátjuk jól teljesít érdekes módon én sosem gyűlöltem a real-t annak ellenére, hogy Barca szurkoló vagyok, nem hívtam Ronaldot zselének és még csak nem is fikáztam a játékos állományt, sokkal kritikusabb szemmel nézek saját csapatom terén. De hát mindenkinek szíve joga a szólásszabadság, csak nem mind1, hogy mindezt fikázva tesszük meg vagy épkézláb keretek közt.

Annyit javítok,ha szabad, hogy barca drukkerek a sikerkorszak előtt nem nagyon voltak,én személy szerint 2 db-ot ismertem. Ma neki sem mernék kezdeni az ismeretségi körben ezt megszámolni. Nekem ez a véleményem erről,úgyhogy elfogadom ha ezért nem szeretnek.

Ronaldo vs zselé.....talán sokan egy szót sem ejtenének a barca drukkerekről,ha CSAK ennyi lett volna a cink. De mi 100x annyit kaptunk mi Ti,és nekünk ezeket szó nélkül szabadott volna csak tűrni,különben megszóltak.....fordítva meg,szinte szólni sem lehet negativ dolgot mert neked mennek.

Önkritika,kritika,azt hiszem kimondhatom,hogy jellemzően én is önkritikus vagyok a klubommal,játékosaimmal,még a kedvenceimmel is,sőt a nagy ikonjainkkal is......ha kell. Ebben nem is lehet eltántorítani .


Ezek amikor ezekről beszéltem,még szóba sem kerültek de bocs.
- Itt most ilyenekre gondolok mint, hogy ha Messi nem lesz, a Barca nehezebb helyzetben lesz dolgok

- A másik tök mind1 melyik fél ha neki annyit takar a szurkolás, hogy fikázzuk a rivális klub játékosait, na az szánalmas akár saját berkeken belül akár nem, az ilyennek annyi esze van mint 3 marék szárított molylepkének akinek csak ennyit jelent a szurkolás..

-Az meg hogy melyik oldalon melyik hozzászólást, a moderátorok, hogy reagálják le.. sajnos a saját szájízük szerint.
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 22:34

MesQueUnClub írta:Nem a véleményalkotással van a probléma hisz az mindenkinek saját szíve joga, másik dolog nem szeretem mikor valaki azt hiszi, hogy a Barca szurkolók 2008 előtt még csak nem is léteztek és olyan aspektusban beszél a dolgokról, mintha pepre lehetne az összes szurkolót visszadatálni, másik gond, hogy sokan keverik a szurkolást a másik klubbok felesleges gyűlöletével és még akkor is ezeken kattognak ha épp sajátjuk jól teljesít érdekes módon én sosem gyűlöltem a real-t annak ellenére, hogy Barca szurkoló vagyok, nem hívtam Ronaldot zselének és még csak nem is fikáztam a játékos állományt, sokkal kritikusabb szemmel nézek saját csapatom terén. De hát mindenkinek szíve joga a szólásszabadság, csak nem mind1, hogy mindezt fikázva tesszük meg vagy épkézláb keretek közt.

Annyit javítok,ha szabad, hogy barca drukkerek a sikerkorszak előtt nem nagyon voltak,én személy szerint 2 db-ot ismertem. Ma neki sem mernék kezdeni az ismeretségi körben ezt megszámolni. Nekem ez a véleményem erről,úgyhogy elfogadom ha ezért nem szeretnek.

Ronaldo vs zselé.....talán sokan egy szót sem ejtenének a barca drukkerekről,ha CSAK ennyi lett volna a cink. De mi 100x annyit kaptunk mi Ti,és nekünk ezeket szó nélkül szabadott volna csak tűrni,különben megszóltak.....fordítva meg,szinte szólni sem lehet negativ dolgot mert neked mennek.

Önkritika,kritika,azt hiszem kimondhatom,hogy jellemzően én is önkritikus vagyok a klubommal,játékosaimmal,még a kedvenceimmel is,sőt a nagy ikonjainkkal is......ha kell. Ebben nem is lehet eltántorítani .

Félreértés ne essék, nincs magával mint emberrel bajom vele csak, nem szeretem mikor triviális tények olyan marha nagy jóslatként vannak beállítva. :D
Ezek amikor ezekről beszéltem,még szóba sem kerültek de bocs.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. február 3., kedd 22:33

sonic írta:
MesQueUnClub írta:az tiszta hogy 3 éve vannak ezek a semmire kellők ott ugye?
Az elozo vezetes se volt kutya... :)


Masik meg hogy nem kotelezo RMCF-et olvasni. Ha nem tetszik a stilusa ne olvasd el. Egyszeru. Vagy tiltsd le a hsz-eit, es akkor nem kell naponta 3 kulonbozo forumban is azt olvasni, hogy "RMCF hagyd abba az okoskodast". :coffee:
Félreértés ne essék, nincs magával mint emberrel bajom vele csak, nem szeretem mikor triviális tények olyan marha nagy jóslatként vannak beállítva. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 260 regisztrált és 0 vendég