Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

petiamadridista
Hozzászólások: 5218
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 21., szombat 18:59

Örülök, hogy kikapott a Barca.
egyébként valahol számítottam is rá, gondoltam megrakom a Malagát, de aztán nem tettem.
Hülye voltam.
De mindegy, ha holnap nyerünk 4 pontra növeljük az előnyt, azt pedig minimum tartani kell az ElClassicóig, szépen be kell húzni idén a ligát, nincs mese.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 21., szombat 18:58

hehe írta:maradjunk annyiban, hogy szabadrúgás a barcának.
egy normális világban.
releváns kérdés, hogy kinek mi a normális...
nekem se ez, se Pepe megmozdulása nem az

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 21., szombat 18:58

Túlságosan túlértékelték páran ezt a kb 10 meccses sorozatot a Barcánál... Ilyen csapatok ellen volt nekünk is egy 22 meccses sorozatunk, nem is értem mi volt ez a hangulat itt, hogy innentől a Barca aláz megint.
:agree:

Na ugye, hogy nem csak én látom így? Ezen a héten írtam hasonlót a vereség előtt, jaj de sokan voltak, akik ezért lehurrogtak. Nem állt össze jobban ez a Barca, csak Messi kicsit megnyugodott, mi vesztettünk pár meccset, és nagy volt a kontraszt a két csapat között. Nem kell elájulni a Barcától, én szívesebben játszanék velük a BL-ben, mint a BM Chelsea Atma trióval.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 21., szombat 18:55

maradjunk annyiban, hogy szabadrúgás a barcának.
egy normális világban.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 21., szombat 18:51

hehe írta:
Bullet T írta:Nem akarom a tuzet sitani, de a Barcasok allandoan azzal jonnek, hogy mekkora allat ez a Pepe, meg elkene tiltani orokre...holott eloszor a sajat hazuk tajan kene soprogetni.
https://www.youtube.com/watch?v=AgCVoMrxchU
ne vicceljünk már, eleve ott volt egy flop, aztán direkt ráfekszik a labdára, vicc az egész.
ja, meg kétszer "lehátalta" Alba lábát, full gáz

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 21., szombat 18:46

Bullet T írta:Nem akarom a tuzet sitani, de a Barcasok allandoan azzal jonnek, hogy mekkora allat ez a Pepe, meg elkene tiltani orokre...holott eloszor a sajat hazuk tajan kene soprogetni.
https://www.youtube.com/watch?v=AgCVoMrxchU
ne vicceljünk már, eleve ott volt egy flop, aztán direkt ráfekszik a labdára, vicc az egész.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. február 21., szombat 18:45

Nem akarom a tuzet sitani, de a Barcasok allandoan azzal jonnek, hogy mekkora allat ez a Pepe, meg elkene tiltani orokre...holott eloszor a sajat hazuk tajan kene soprogetni.
https://www.youtube.com/watch?v=AgCVoMrxchU

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 21., szombat 18:38

Enrique írta:
dzsi91 írta:Lélektanilag a legrosszabkor szoptak ki.Nagy nehezen felzárkóznak erre szinte egyből el is szúrják.Ez igy nagy pofon és még csak most jön a java.
Annyiszor leírjátok már, hogy kész, ennyi volt, itt a vég, hogy állítom már csak ezért begyűjtenek idén valami komoly címet. :lol:
Ebben a naptári évben még kb nem volt rossz meccsük, ma mondjuk ha reggelig játszanak sem lőnek gólt, de ilyen is előfordul minden csapattal. Szóval túlzásnak érzem nagyon, de aztán lehet nektek lesz igazatok.
Bocsi de én egész évben temetem őket, akkor is amikor formában vannak... El nem tudom képzelni,hogy luis enriqe azzal a bamba képével sikerre vezesse őket...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 21., szombat 18:31

Túlságosan túlértékelték páran ezt a kb 10 meccses sorozatot a Barcánál... Ilyen csapatok ellen volt nekünk is egy 22 meccses sorozatunk, nem is értem mi volt ez a hangulat itt, hogy innentől a Barca aláz megint. Továbbra is Messin áll vagy bukik az egész. Legalábbis amíg a pályán van, mert amúgy lehet, hogy Neymar képes lenne hátára venni a csapatot, de amíg Messi kezdő, ha ő nem fickándozik, akkor nagyon a többi sem.

Holnap hoznunk kell még a meccset, de legalább nyugodtan játszhatunk és Ronaldo is talán megnyugszik, hétközben gólt lőtt, Messinek ma nem sikerült, bukták a pontokat is.. Nem Ronaldo miatt mondom, mert az nem érdekel lő e gólt vagy nem, de a csapat érdeke "sajnos" az, hogy lőjön..

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. február 21., szombat 18:29

dzsi91 írta:Lélektanilag a legrosszabkor szoptak ki.Nagy nehezen felzárkóznak erre szinte egyből el is szúrják.Ez igy nagy pofon és még csak most jön a java.
Annyiszor leírjátok már, hogy kész, ennyi volt, itt a vég, hogy állítom már csak ezért begyűjtenek idén valami komoly címet. :lol:
Ebben a naptári évben még kb nem volt rossz meccsük, ma mondjuk ha reggelig játszanak sem lőnek gólt, de ilyen is előfordul minden csapattal. Szóval túlzásnak érzem nagyon, de aztán lehet nektek lesz igazatok.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 21., szombat 18:27

Press írta:Majd a Clásico-n elkenjük a szájukat, akkor!
addig hozni kell akárhogyan is a meccseket, és arra a meccsre mindent beleadni. Ha ott nyerünk, 7 pont az előny, az legalább 3 meccs.
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 21., szombat 18:25

A Malaga érdemét ne vegyük el. Magukhoz képest szinte tökéletes meccset játszottak. Nyerték a párharcokat, végig koncentráltan fociztak. Idén 1x se tudtuk őket megverni.
Ahogy egy jó erős hónap után se lehetett azt mondani, hogy most aztán mindenkit leverünk, úgy ezután se kell temetni a csapatot. Tudtuk, hogy előbb-utóbb lesznek ilyen meccsek, nem fogunk mindig 3-4 gólt rúgni.
A bajnokság még nem ment el, függetlenül attól, mit játszik a Real. Sok van még hátra.

Avatar
Press
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:11

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Press » 2015. február 21., szombat 18:23

Örömködés ide vagy oda, a Real is tipikusan akkor szabja el amikor nem kéne, szóval még nem tuti az a 4 pont :mrgreen: Amúgy meg jövőhéttől ugyanúgy meglövik a 3-4-5 gólt, szóval messzemenő következtetéseket sztm nem kell ebből a vereségből levonni.




Majd a Clásico-n elkenjük a szájukat, akkor! :lol:
1956 ● 1957 ● 1958 ● 1959 ● 1960 ● 1966 ● 1998 ● 2000 ● 2002 ● 2014 ● 2016 ● 2017 ● 2018

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 21., szombat 18:10

Lélektanilag a legrosszabkor szoptak ki.Nagy nehezen felzárkóznak erre szinte egyből el is szúrják.Ez igy nagy pofon és még csak most jön a java.

Nekünk meg élni kell a lehetőséggel.. Így az egész hullámvölgyünket lehozzuk 0ra és kezdödhet a szezon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 21., szombat 18:08

azér engem rendesen felkúrt a Malaga. Hát annyi lehetőségük volt hogy hihetetlen...
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 21., szombat 18:08

ziro4vr írta:
Matt009 írta:Remélem ezek után LE felrúgja a meg nem támadási szerződést. :mrgreen: Amikor ezek ketten marakodtak a Barca még sebezhetőbb volt, de így sem rossz.
Akkor az ő szerződését fogják felrúgni, abban a pillanatban. :lol:
De komolyan így mihez kezdjen egy edző? Nem kedvelem LE-t, de kicsit kezdem sajnálni. Rendet kellene ot tenni, és lehet Messivel kel kezdeni. De ha egy ember kimarad a szórásból, akkor semmit sem ér az egész.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 21., szombat 18:05

Matt009 írta:Remélem ezek után LE felrúgja a meg nem támadási szerződést. :mrgreen: Amikor ezek ketten marakodtak a Barca még sebezhetőbb volt, de így sem rossz.
Akkor az ő szerződését fogják felrúgni, abban a pillanatban. :lol:
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 21., szombat 18:03

Remélem ezek után LE felrúgja a meg nem támadási szerződést. :mrgreen: Amikor ezek ketten marakodtak a Barca még sebezhetőbb volt, de így sem rossz.

nagyi
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 9:38
Kedvenc játékosaid: Zinédine Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nagyi » 2015. február 21., szombat 18:00

Félve kapcsoltam oda az utolsó percekre de kitartott a Malaga :salute:

Remélem egy kicsit megtörik a lendület náluk mert jól mentek az elmúlt pár meccsen.

Meccs végi elemzés is érdekes volt a " nem jellemző a Barcára a rugdosódás és reklamálás" WTF????

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. február 21., szombat 17:59

Pedig City ellen egy rosszabb napon is minimum X összejön szerintem a Barcának. Nagyon nem tartom tényezőnek az angolokat és most nem álszenteskedésből.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég