Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. május 8., péntek 0:14

Míg mi kaptunk egy Atletcio-Juve párost akik bár papíron nem mutatnak olyan jól,de mégis az ő stílusuk ami nem fekszik a 2 spanyolnak,
Azért a BL topikban a szavazást magasan a Juve nyerte, papíron is meg kívánalmak szintjén is. Ott akkor az állandó hozzászólók rejtőzködő szavazók voltak? Vagy mi történt? A Madridnak a Juve elleni esetleges kiesés blama. Nem magyarázható semmivel!

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 8., péntek 0:09

Pár emberrel sokszor olyan értelmetlen vitázni, hogy nem is értem miért kezdtem neki. Hol írtam olyat, hogy a City jobb csapat nálatok vagy alapból gondotok lett volna velük? Sehol. De kiragadtok egy sort és mint egy ragadozó ugratok rá, mert állandóan keresitek, mibe lehet belekötni.
Azt írtam, hogy abban a periódusban, mikor a Schalke-val játszottatok, gondok lehettek volna az angolok elleni továbbjutással. Hazai pályán benyelni 4 gólt egy lúzer német csapattól nem épp azt mutatta, hogy ott akkor toppon lennétek. Nem arról beszéltem, hogy ha holnap meccselnétek az angolokkal.
De nektek mindig az a nehezebb, akit a Real kap, érdekes, a sorsolás alatt és után senkitől nem olvastam, hogy a Juve-t akarja elkerülni, mindenki azt írta, hogy kapja csak a Barca a Bayern-t, rendezzék le egymást, ti meg ellesztek az olaszokkal.
Felhoztátok az Atlético-t példaként, mi év elején 3-ból 3x lenyomtuk őket 9 gólt berámolva, ti abban az időben 4-et kaptatok tőlük, szóval azt gondolom volt annak alapja, hogy azt írtam, ha a Schalke-nál erősebbet kaptok (és náluk csak erősebbet lehetett szinte), akkor gondok lehettek volna a továbbjutással (így is meleg volt a vége). Egy időszakban 2x 4-et benyelni nem azt mutatja, hogy egy csapat képes elbánni bárkivel. Teljesen mindegy, hogy formahanyatlás és/vagy sérülések miatt. Az első körben szerencsétek volt, hogy a németeket hozta a sors.
De ezt az egész makkolást nem én hoztam fel, csak reagáltam arra, hogy itt már általános vélekedés, hogy nekünk milyen könnyű utunk volt. Nem tudom kiket kellett volna kapnunk, hogy nehezebb legyen. Jah tudom, Chelsea és ha őket is kiejtettük volna, akkor meg az lenne, hogy bezzeg ha a PSG-t......na mindegy. :)

Avatar
MesQueUnClub
Hozzászólások: 2913
Csatlakozott: 2014. október 21., kedd 23:29
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Zizou, Kaká, Messi, Eto'o, CR, Deco
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MesQueUnClub » 2015. május 7., csütörtök 23:21

PSG-nek pont ugyan az a gyerekbetegsége, mint a Reálnak vagy Barcának, vedd ki Ibrát és szenvednek.. CR/Messi kiesése ugyan az kb. City átlag életkora meg kb 30 év. :D
♠Ronaldo♣Ronaldinho♥Zidane♦

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. május 7., csütörtök 20:29

dzsi hsz-ét adom én is, hozzátéve, hogy a PSG azért fejlődött szerintem, és szintet lépett, bár más kérdés, hogy még mindig kevés. Illetve a City továbbra is egy világi lúzer csapat marad (és lesz) már évek óta, összevásárolt lelketlen zsoldoscsapat edző nélkül.
Aki a topcsapatok közül nem képes kiejteni őket 2 meccsen, az nézhet magába. Fejben rettenet gyenge banda a BL-hez, meg úgy általánosságban is. Nevek alapján gyönyörűen hangzik, de amúgy szart sem érnek.

Ezzel nem a Barca érdemét akarom kisebbíteni, de kezeljük helyén a dolgokat.
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 7., csütörtök 20:24

dzsi91 írta:Azt kéne megérteni,hogy itt nem a papírt kell nézni ki erős ki gyenge.

Atletico-Chelsea-Inter-Bayern Ez a 4 csapat tudott igazán rágós falat lenni a 2 spanyol óriásnak az elmúlt években, ebből a Bayern összehozott egy nagyon erős csapatot heynkess alatt akik tényleg támadó focival is letudták gyűrni a Real-t és a Barcát. A maradék 3ban mi a közös? Az atom bunker, csak ez lehet az ellenszer ellenük,mert ők képesek elrontani a spanyolok játékát, képesek küzdeni taktikusan védekezni, elvenni a klasszisok kedvéd az élettől is.

Egy top csapatnak számító de támadó felfogású csapat 10ből 8szor alul maradna a Real-Barca 2őssel szemben, mert focizni azt jobban tudnak mindenkinél, ezért gyakran belemennek ezek a támadó szellemű csapatok,hogy egy számukra stílus idegen védekezőbb focit játsszanak amiből jó sosem sül ki mert nincsenek meg erre a focira az embereik és nem is érzik jól magukat ebben.

A Barca megkapta a City-PSG-Bayern triót.Névre nagyot szólnak de innen valós veszélyt csak a bayern rejtegetne számunkra és a Barca számára is de ők meg ugye meg tizedelődtek így láthattuk,hogy tegnap rákényszerültek arra,hogy egy számukra idegenebb védekezőbb focit játszanak, nem is ízlett nekik.

Míg mi kaptunk egy Atletcio-Juve párost akik bár papíron nem mutatnak olyan jól,de mégis az ő stílusuk ami nem fekszik a 2 spanyolnak, persze így is kijöhet a klasszis különbség(ki is fog jönni) de egy támadó szellemű csapat ellen sokkal komfortosan mozgunk mi is és a Barca is.

Szóval ha megkapom előre a barca és a real sorsolását,gondolkodás nélkül a Barcáét választom, főként az Atletico miatt.De ettől még a barca megérdemelten döntőzik, csak szerintem a mi utunk a nehezebb a döntőig és ha ott leszünk a döntőben valószínüleg az a műsor fog menni,hogy a barca végigverte európát mi meg bekínlódtuk magunkat egy atletico meg juventus ellen.(amit egyáltalán nem bánok, nagyon örülnék az underdog szerepnek, csak legyünk már ott :mrgreen: )
Egy az egyben adom.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 7., csütörtök 20:19

nmate írta:
tucsoki írta:, de ez nem az eurobarca, ne adja már be hogy a City velünk elbánt volna, viszont ők megcsinálták....
Gyomorforgató
Jó, hát aki ezt így gondolja azzal nem lehet mit kezdeni, bár tény abban a formában nem lett volna egy sima Real siker az is fix :lol: Főleg a jó öreg Aguero ellen Nachonak.
Jó, érted, 5-0-ás vezetésnél ha Nacho enged egyet, egye-fene...

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11218
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 7., csütörtök 20:17

Azt kéne megérteni,hogy itt nem a papírt kell nézni ki erős ki gyenge.

Atletico-Chelsea-Inter-Bayern Ez a 4 csapat tudott igazán rágós falat lenni a 2 spanyol óriásnak az elmúlt években, ebből a Bayern összehozott egy nagyon erős csapatot heynkess alatt akik tényleg támadó focival is letudták gyűrni a Real-t és a Barcát. A maradék 3ban mi a közös? Az atom bunker, csak ez lehet az ellenszer ellenük,mert ők képesek elrontani a spanyolok játékát, képesek küzdeni taktikusan védekezni, elvenni a klasszisok kedvéd az élettől is.

Egy top csapatnak számító de támadó felfogású csapat 10ből 8szor alul maradna a Real-Barca 2őssel szemben, mert focizni azt jobban tudnak mindenkinél, ezért gyakran belemennek ezek a támadó szellemű csapatok,hogy egy számukra stílus idegen védekezőbb focit játsszanak amiből jó sosem sül ki mert nincsenek meg erre a focira az embereik és nem is érzik jól magukat ebben.

A Barca megkapta a City-PSG-Bayern triót.Névre nagyot szólnak de innen valós veszélyt csak a bayern rejtegetne számunkra és a Barca számára is de ők meg ugye meg tizedelődtek így láthattuk,hogy tegnap rákényszerültek arra,hogy egy számukra idegenebb védekezőbb focit játszanak, nem is ízlett nekik.

Míg mi kaptunk egy Atletcio-Juve párost akik bár papíron nem mutatnak olyan jól,de mégis az ő stílusuk ami nem fekszik a 2 spanyolnak, persze így is kijöhet a klasszis különbség(ki is fog jönni) de egy támadó szellemű csapat ellen sokkal komfortosan mozgunk mi is és a Barca is.

Szóval ha megkapom előre a barca és a real sorsolását,gondolkodás nélkül a Barcáét választom, főként az Atletico miatt.De ettől még a barca megérdemelten döntőzik, csak szerintem a mi utunk a nehezebb a döntőig és ha ott leszünk a döntőben valószínüleg az a műsor fog menni,hogy a barca végigverte európát mi meg bekínlódtuk magunkat egy atletico meg juventus ellen.(amit egyáltalán nem bánok, nagyon örülnék az underdog szerepnek, csak legyünk már ott :mrgreen: )
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 7., csütörtök 20:17

tucsoki írta:, de ez nem az eurobarca, ne adja már be hogy a City velünk elbánt volna, viszont ők megcsinálták....
Gyomorforgató
Jó, hát aki ezt így gondolja azzal nem lehet mit kezdeni, bár tény abban a formában nem lett volna egy sima Real siker az is fix :lol: Főleg a jó öreg Aguero ellen Nachonak.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 7., csütörtök 20:13

nmate írta:
rashidm írta:Kicsit elszálltak ismét.
Van miért. Mi is elszálltunk az október-novemberi forma miatt.
Az erős-gyenge ellenféllel kapcsolatban is egyetértünk, és szálljanak el maguktól, mert valóban jól játszanak, de ez nem az eurobarca, ne adja már be hogy a City velünk elbánt volna, viszont ők megcsinálták....
Gyomorforgató

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 7., csütörtök 20:09

rashidm írta:Kicsit elszálltak ismét.
Van miért. Mi is elszálltunk az október-novemberi forma miatt.
Barcánál ami remek idén, az a formaidőzítés. Meg az MSN összeszokott. Többi maradt a régi.

Tavaly azért voltunk jók tavasszal, mert év elején volt sok a sérült, Illarra ősszel nyomott jó pár meccset, Xabi apó későn tért vissza, nem volt kifacsarva. Modric és Bale a legjobb formájukat tavaszra érték el, szintén fittek voltak. DM 2 évenkénti fél évig tartó remek periódusa pont oda esett. + CR még (magához képest) gyengén is jó volt. Röviden, tömören. Minden a formaidőzítésen és fejbeli fittségen múlik, idén pedig ebben a Barca van csúcson a tavasszal.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27364
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. május 7., csütörtök 20:05

realistahuni írta:Idén mondjuk a barca összes fontos meccsén legalább egy, de sokszor több meghatározó játékos hiányzott az ellenféltől. De mártírkodjatok tovább...
És tényleg... a Cityből is hiányzott Yaya... :lol: Jó, így is úgy is kiesett volna a City, de azért na. Vicces ez a sorozat. :lol:

A sorsoláshoz pedig. Tavaly a Dortmund és a Bayern is nehezebb feladat volt, mint idén ez a papíron jó, de a sérültek és eltiltottak miatt hiányos PSG vagy Bayern.

De mindegy is. Bejutunk a döntőbe és nyerünk. a többi már csak történelem. :salute:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 7., csütörtök 20:03

realistahuni írta:Idén mondjuk a barca összes fontos meccsén legalább egy, de sokszor több meghatározó játékos hiányzott az ellenféltől. De mártírkodjatok tovább...
Nem én akartam írni, így is már azt hiszik, hogy én úgy gondolom, hogy "nem megérdemelt a továbbjutásuk" vagy "mák volt csak", stb. közben meg nem. Megérdemelték, mert tettek érte, de azért na. Kicsit elszálltak ismét.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7370
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 7., csütörtök 20:01

Idén mondjuk a barca összes fontos meccsén legalább egy, de sokszor több meghatározó játékos hiányzott az ellenféltől. De mártírkodjatok tovább...
Love football, hate antifa.

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 7., csütörtök 20:01

Matyi írta:Hát ennél nehezebb sorsolást nehéz lett volna elképzelni szerintem...
Papíron lehet hogy nehezek voltak, de azért ezeket a meccseket valószínű mi is megcsináltuk volna.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 7., csütörtök 19:58

Ez melyik ellenfél gyenge, melyik nem, annyi tényezőtől függ... felesleges rajta rágódni. Chelsea lehet kicsapta volna a Barcát, vagy épp minket egy buszozással. Mert másképp mennek ki, másképp készülnek, mint egy PSG ellen. Közben a PSG leszerepel a Barca ellen. Nem ennyire egyszerű, mint itt vázoljátok.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2015. május 7., csütörtök 19:57

rashidm írta:
Matyi írta:Tehát ha valakit 3/3x ütünk, az csak rossz csapat lehet?

A City esetében igen. Azért nem kell elájulni tőlük. Mindig be vagytok fosva tőlük, aztán a 6 meccs alatt talán 3 gólt kaptatok és 12+ gólt lőttetek nekik... :hmmm: A másik meg a PSG. Kicsit úgy állítjátok be a bl sorozatotokat, mintha valami hatalmas nagy eredmény lenne, közben meg eléggé kötelező ellenük.
Hát ennél nehezebb sorsolást nehéz lett volna elképzelni szerintem...

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. május 7., csütörtök 19:54

Matyi írta:Tehát ha valakit 3/3x ütünk, az csak rossz csapat lehet?

A City esetében igen. Azért nem kell elájulni tőlük. Mindig be vagytok fosva tőlük, aztán a 6 meccs alatt talán 3 gólt kaptatok és 12+ gólt lőttetek nekik... :hmmm: A másik meg a PSG. Kicsit úgy állítjátok be a bl sorozatotokat, mintha valami hatalmas nagy eredmény lenne, közben meg eléggé kötelező ellenük.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 7., csütörtök 19:50

kicsit más a barcások hangneme azért mostanában.
meg mintha kicsit aktívabbak is lennének. :D

de hát nem csodálom.
ha az én csapatom játszana ilyen formában én is biztos mennék a létező összes fórumra és mondanám a tutit a többi szurkolónak.

oh wait..

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 7., csütörtök 19:43

Matyi írta:Tehát ha valakit 3/3x ütünk, az csak rossz csapat lehet?
Az előbb írtuk hogy nem, nyilvánvalóan jó csapat, csak a Barcelona extra-világ-űr klasszis teljesítményével még ők sem tudtak mit kezdeni.

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2015. május 7., csütörtök 19:38

rashidm írta:
lesliejr írta:Mi meccselünk a Schalke-val, ti meg a City-vel, mikor sorra jöttek a vereségek, a csapatotok szét volt esve. Nagy eséllyel túl se éltétek volna az angolokat. Akármennyire xaroknak is vannak gondolva, egy lecsúszott Real Madrid-dal elbántak volna. Most akkor melyik 4 csapatot látnád az elődöntőben Dortmund szurkolóként? :) Ennyi a mák faktor, minden csapatnál ott van vastagon.
A Juve is először kap igazán nagyágyút. A 4 között. Senkit se fog érdekelni, ha végül behúzzák a BL-t.

Mindig jókat röhögök, amikor nem csak te, hanem más barcás a City-vel jön. Ha jól emlékszem 3/3x mindig ti mentetek tovább, semmit nem érnek a BL-ben.
Tehát ha valakit 3/3x ütünk, az csak rossz csapat lehet?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 140 regisztrált és 0 vendég