Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 4., szerda 20:09

lesliejr írta: Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.
Volt már a futballtörténelemben egy Pavel Nedved is, aki zseniális labdarúgó volt, esze, szeme, lába, mindene megvolt a játékhoz mégis az a hír járta róla, hogy nem egy agytröszt. Én Messivel kapcsolatban kicsit ilyen autista jellegű beütést látok, ami a fociban teljesedik ki. Ahogy elmélyül néha (rossz májúak szerint bambul), teljesen olyan érzésem van, mint ha magával beszélgetne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 4., szerda 20:04

Nézzük Neymarék hogy ütik be, amit mi a hétvégén nem tettünk meg. Remélem 1 hónapon belül fordul a forma.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:56

dzsi91 írta: Ezt mondom én is
Akkor félreértelmeztem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 4., szerda 19:51

lesliejr írta:
dzsi91 írta:Ez így volt,de abban mindenki biztos lehet szerintem,hogy nem Messi-t akarta kirakni.
Miért akarta volna kitenni a csapat legjobbját?
? Ezt mondom én is
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:36

morientes írta:Mindent elért már szinte pályafutása során,(kivéve a kilincset )
Mélynövésű, ez tény. Ezzel nem lehet vitatkozni. :) Amit a sors ott elvett tőle, azt a másik oldalon bőkezűen visszaadta.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 19:28

Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.
Ezt adom.Nem hiszem hogy debil lenne....
Mindent elért már szinte pályafutása során,(kivéve a kilincset :lol: )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:21

hamesz írta:Emberileg CR sokkal nagyobb szerintem. Messihez ha beszalad egy szurkoló 10-ből 8-szor nem foglalkozik vele, alig várja, hogy jöjjenek a biztonsági őrök és vigyék. Ezzel szemben meg lehet nézni CR-t, hogy viselkedik ilyen esetben. Nagyon nem egy szint itt a két játékos.
Emberileg tök más a kettő, ez tény. Messi egy szótlan fiú, rengetegszer lehetett már olvasni erről, meg látjuk a pályán is. A többiekhez képest alig beszél. CR igazi portugálos, brazilos habitusú. Felesleges is így összehasonlítani őket.
h3x0r írta:de mintha valami olyasmit is olvastam volna, hogy Guardiola tobb kezdo jatekos helyett is ujakat akart venni a nyaron, de Rosell nem engedte.
Én is így olvastam.
dzsi91 írta:Ez így volt,de abban mindenki biztos lehet szerintem,hogy nem Messi-t akarta kirakni.
Miért akarta volna kitenni a csapat legjobbját? Alves,Piqué,Fabregas és Villa. Ha igazak a leírt dolgok ők 4en voltak első körben. Ebből 2 már nincs itt, 1nek nem kellene itt lennie, Piqué meg hol megyei szint, hol átjátszhatatlan. Messi továbbra is meghatározó. Nem a levegőbe beszélt Pep, pontosan tudta mit akar a csapattal. Rosell állítólag azt mondta, ha ezt a 4 játékost eladja, felkötik a szurkolók. Ezt könyvben olvastam, amit az az angol Graham írt, aki állandóan ott volt a csapat közelében és tudósított. Valami valóságalapja csak van, legalábbis több, mint amit a neten össze lehet kukázni.
Toti írta:sztem nagyon levehető, h messi szellemileg nem egy 27-28 éves (nemtudom pontosan mennyi most) férfi szintjén mozog. elég ránézni a fejére. még csak túl okosnak sem mondanám, de abba ne menjünk bele, az már más. szóval sztem biztos, h vmilyen szinten visszamaradott ilyen téren.
Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 4., szerda 18:22

cruyff megint keménykedik

annyira utálom a palit.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 3., kedd 20:31

de itt például sokat olvasni, hogy még mindig így nyomnak minket odafentről meg úgy stb.
Nem hiszem,hogy az én véleményem fontos,de meg tudom erősíteni,hogy a barcát manapság nem nyomják. Volt idő,ezt kár is tagadni,vagy nem észrevenni....volt ilyen,és szemetszúró és pofátlan volt az a jópár év,de nem lehetett mit tenni.

Ma nem tolják őket,a maguk urai.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 3., kedd 13:13

thiago11...
Azért....azt azért javítanám hogy "sokan" elfogultan gyűlölnek és blődek.(blőd=hülye,csak ha vki esetleg nem vágná).
Aztán....hol olvastál te itt Messi gyűlöletről?Itt szinte mindenki elismeri a tudását,nem úgy mint pl odaát Ronaldonak,aki volt már ott Rinyaldo,Hisztikriszti,Penaldo és még sorolhatnám...de viszont vannak körülötte ködös ügyek,ahogy a barca körül is,amit sokan megpróbálnak elbagatelizálni,vagy szimpla gyűlölet kampánynak beállítani...
Sztm válts nevet,mondjuk F.C.B.-re,és remek csatákat vívhattok R.M.C.F.-el hosszú-hosszú oldalakon keresztül,többek közt a média mindenhatóságáról,ami átmossa a szerencsétlen birkák agyát,és mindezt tehetitek teljesen elfogulatlanul persze... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 2., hétfő 23:20

Ilyen magas labdát. Mi csak szimpla bírói döntéseket, meg sorsolásokat szoktunk emlegetni, de Te most megkavartad az állóvizet. Suarezt a büntetéssel együtt vettétek. Állítom ha nem a Barca, akkor nem is edzhetett volna. Az átigazolási büntetés? Ha nem függesztik fel a jogos büntetést mondvacsinált indokkal, most védhetne a B kapusa meg hiányos lenne a komplett kezdő. Neymar ügy: lehet lemaradtam, de én nem tudok büntetésről az adócsalás, hatóságok félrevezetése, illegális szerződés kötés ügyekben.

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. március 2., hétfő 22:40

Eléggé túl van itt lihegve itt néhány dolog. Észrevehetnének ti is, hogy a média mindig affelé ferdít, akinek aktuálisan jobban megy. A másiknál a legapróbb dolgokat is nagyítóval nézik és felfújják, így volt ez mindig csak sokan nem akarják észrevenni. januárig a csapból is Cr folyt, hogy mekkora Isten stb. Ahogy romlott a teljesítménye, Messié meg javult, a sajtóban is fordult a kocka. Nem akarok általánosítani, mert annyi ember tartozik egy-egy szurkolói csoportba, hogy nem lehet egy kalap alá venni (személy szerint ezt tartom a legnagyobb hibának hovatartozástól függetlenül, ahogy azt is hogy mindkét portálon vannak olyan emberek, akiket elhomályosít a gyűlölet vagy csak simás blődek), de itt például sokat olvasni, hogy még mindig így nyomnak minket odafentről meg úgy stb. Azért van jó néhány példa, ha csak ezt a szezont vesszük figyelembe, hogy olyan büntetéseket kaptunk, ami -legalábbis szerintem- eléggé túlzó. Suarez eltiltásánál, ami ráadásul nem is a klub színeiben történt, a fellebezés utáni ennyhítés is annyi volt, hogy edzhet a csapattal. Az átigazolási ban, pedig jó eséllyel kinyírja a következő szezonunkat. Az oka pedig közel sem arányos a büntetés nagyságával.(szvsz) Ezt nem azért írom, hogy velünk ennyire kib...tak, meg mekkora igazságtalanság ért, hanem, hogy ugyanúgy mi is szívunk, nem köthető ez klubhoz.
A Neymar-ügyről pedig, ha 100 Barcást megkérdezel maximum 5 (talán még annyi sem) fogja mosdatni Rossell-t és bandáját, meg is kapták, amit érdemeltek, nem lett eltusolva az ügy, bármennyire is ez a véleménye itt sokaknak.

Ezek a sajtóhírek sem feketék meg fehérek, ezt kéne belátni. Ha objektíven nézitek, mindkét klubról vannak pozitív és negatív hangok a médiában. De, ha egy NSO szenzációhajhászásból ír valami baromságot mondjuk Pepe-ről, akkor egy Busquets-ről megjelentettet is aképp kéne kezelni. Főleg, ezek az "egyes források szerint" meg "klubhoz közeli források szerint" kezdetű szövegek. Arról nem is beszélve, hogyan fordítják ezeket.

Ezt a "Messi szellemi fogyatékos" véleményt nem is tudom hova tegyem. :agree:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 2., hétfő 15:25

Nem kell radikalizálni,nem azt mondtam hogy Messi rúgta ki Guardiolat,hanem esetleg arra akartam célozni,hogy amikor a tilitoli beszart,lehetett közte meg az edző közt nézeteltérés.És ez is közrejátszhatott hogy abbahagyta.

L kollegának meg annyit,hogy nem Messizek csak mert jól megy most neki,én mindig is magasra qualifikáltam a tudását,még akkor is mikor sokan,(már a barcások közül is),leírták...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 2., hétfő 14:37

Nem a média mondja, hogy Messi ne foglalkozzon a szurkolóival akik beszaladnak hozzá.
nem kell ebbe sokat belelátni.

sztem nagyon levehető, h messi szellemileg nem egy 27-28 éves (nemtudom pontosan mennyi most) férfi szintjén mozog. elég ránézni a fejére. még csak túl okosnak sem mondanám, de abba ne menjünk bele, az már más. szóval sztem biztos, h vmilyen szinten visszamaradott ilyen téren.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 2., hétfő 14:28

h3x0r írta:
torjack írta:Már Guardiolát is Messi rúgta ki?

Ugyan. A csapata szép csendben elindult a lejtőn, tudta mikor kell kiszállni. Aztán bevárta a számára legmegfelelőbb ajánlatot.
Ez az egyik, de mintha valami olyasmit is olvastam volna, hogy Guardiola tobb kezdo jatekos helyett is ujakat akart venni a nyaron, de Rosell nem engedte.
Ez így volt,de abban mindenki biztos lehet szerintem,hogy nem Messi-t akarta kirakni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 2., hétfő 14:21

torjack írta:Már Guardiolát is Messi rúgta ki?

Ugyan. A csapata szép csendben elindult a lejtőn, tudta mikor kell kiszállni. Aztán bevárta a számára legmegfelelőbb ajánlatot.
Ez az egyik, de mintha valami olyasmit is olvastam volna, hogy Guardiola tobb kezdo jatekos helyett is ujakat akart venni a nyaron, de Rosell nem engedte.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 2., hétfő 13:51

Erről beszélek. Szerinted Cé-nél csak az újságok fújják fel, aztán azt írod, hogy Messi-nél meg kb az van, hogy vagy fizetnek neki vagy elmegy. De ez honnan van? Ez csak találgatás, semmi más. Ahogy szidod az újságokat (sokszor joggal, amúgy is szennylap szinte mind), hogy Cé a rosszfiú, Messi a jó, te pont fordítva próbálod beállítani. Csak ez a két véglet lehet? Egyik fehér másik fekete? Nem hiszem.
Csak logikáztam kicsit, de lehet rosszul. Viszont akkor másképp nem tudom miért emelné minden évben a barca messi fizuját pláne úgy, hogy nem igen szolgál rá most. Mégis mindig súlyos milliókkal növelik. De lehet ilyen jól megy nekik. :mrgreen:

Nekem nincs bajom Messivel. Minden játékosnak megvannak a dolgai a cérna mindkettőnél elszakadhat. És mindkettőnél volt már rá példa, de a média és a legtöbb barca szurkoló szerint ilyenkor se Messi a hibás meg véletlen volt. Messivel teljesen másképp bánnak erre a legjobb példa Blatter esete. Pedig ugyanolyan, mint a többi focista. Neki is vannak rosszabb napjai, elszakad a cérna stb... Ezekről mégis valahogy elfeledkeznek az emberek. Emberileg CR sokkal nagyobb szerintem. Messihez ha beszalad egy szurkoló 10-ből 8-szor nem foglalkozik vele, alig várja, hogy jöjjenek a biztonsági őrök és vigyék. Ezzel szemben meg lehet nézni CR-t, hogy viselkedik ilyen esetben. Nagyon nem egy szint itt a két játékos.
A média Messit kezeli jófiúnak CR-t nem. Pedig ahogy mondtam egyformák mindkettőnél szakadt már a cérna. Ahhoz meg nem kell média, hogy lássam a videón ki, hogy bánik a szurkolóival. És nem kérek olyan videót, hogy Messi is elmegy valahova gázsiért fotózkodni meg néha a csapatbuszhoz igyekezve aláír egy két mezt.

De nézhetjük tovább is. Média részről ugyanúgy a barca az angyal. Több, mint egy klub. Akik össze vissza hazudnak Neymar árával kapcsolatban. Mikor már rég kiderült, hogy nem annyi volt, de ők mégis most is ragaszkodnak hozzá, hogy nem volt drága... De mehetünk régebbre is. Anno mikor kikaptunk a barcától 5:0-ra vagy abban az évben vagy később ha jól emlékszem talán egy buszra lett kitéve, hogy ötöt kaptunk. Vagy plakátok voltak már nem tudom. A lényeg,hogy El Classico előtt volt. Ilyet nem lehet csinálni. Az meg külön vicc, hogy Neymar árával kapcsolatban hazudtak és amikor gond lett belőle kiderült, hogy drága volt nem az volt, hogy hát igen hibáztak. Sunnyogtak. Ááá dehogy... ki volt a hibás? Perez meg a Madrid, mert biztos ő adta fel őket. És a legtöbb barca szurkoló ezt be is kajálja. Az ő klubjuk a szent és Perez adta fel őket. Ha valami gond van mindig másra mutogatnak, hogy tereljenek.

Nem azért, mert Real szurkoló vagyok és azért is nekem legyen igazam, de szerintem ezeken a dolgokon nincs mit magyarázni. Nem a média mondja, hogy Messi ne foglalkozzon a szurkolóival akik beszaladnak hozzá.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 2., hétfő 13:14

Nyáron az volt, hogy Luis Enrique Messi döntése. Majd rá pár hónapra majdnem összeverekednek edzésen és most már az a szöveg, hogy Messi fogja kirúgni.
Az a baj, hogy többet akartok belelátni mint ami valójában. Messi miatt. Én elhiszem, hogy sok ellendrukker csőrét böki, mert a szemét Barca-nál lett a világ legjobbja és még csak pénzbe se került, hogy idehoztuk, de ha Messi jól játszik, akkor azonnal napirendre kerülnek a különböző elméletek. De ezek csak a levegőbe feldobott dolgok, mert még soha semmi bizonyíték nem került elő.
Egyébként ha igaz is lenne, nem mindegy? Ha nyer a csapat v kikap azt együtt teszik, tök mindegy ki ül a padon, ki hozta ide. Az a fontos, hogy a pályán mi zajlik. Ez semmi másról nem szól, mint arról, hogy találjunk fogást a kis argentínon, amiért lehet szidni...szerintem.

hamesz!
Erről beszélek. Szerinted Cé-nél csak az újságok fújják fel, aztán azt írod, hogy Messi-nél meg kb az van, hogy vagy fizetnek neki vagy elmegy. De ez honnan van? Ez csak találgatás, semmi más. Ahogy szidod az újságokat (sokszor joggal, amúgy is szennylap szinte mind), hogy Cé a rosszfiú, Messi a jó, te pont fordítva próbálod beállítani. Csak ez a két véglet lehet? Egyik fehér másik fekete? Nem hiszem.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 2., hétfő 13:13

morientes írta:
Martino
Nem vagyok az összeesküvés elméletek híve,de őt pont hogy Messi számlájára írom...ugyan is addig dél-amerikán kívül azt sem tudták hogy létezik.Valamint földik is Messivel,rémlik mintha edzette volna kölyök korában.Szal abba hogy ő odakerült,igen csak része lehet az argentinnak.
Fél katalonia könyörgött Pepnek oke...de vajon mi miatt ment el?Vagy inkább ki miatt?Hát ezt már sosem tudhatjuk meg,de hogy neki hirtelen pihennie kellett egy évet,majd aztán hirtelen rábólint a bayern ajánlatára....minden esetre furcsa...ha nekem csak negyed katalónia könyörög,akkor is oda megyek vissza,de ehelyett...németország.
Már Guardiolát is Messi rúgta ki?

Ugyan. A csapata szép csendben elindult a lejtőn, tudta mikor kell kiszállni. Aztán bevárta a számára legmegfelelőbb ajánlatot.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 2., hétfő 13:05

Ronaldo hányszor játszotta ki a United kártyát? Ősszel sírt, hogy mennyire hiányzik neki a volt csapata, mennyire jól érezte magát ott, bla bla stb. Aztán megkapta az új szerződését és másnap örök hűséget esküdött a Real-nak és elmondta, mindig is itt akart maradni.
Azért ez erős. Szerintem nem ugyanaz a kettő. Cristianót mióta itt van szinte minden évbe címlapra teszik, hogy visszamegy a Unitedbe, főleg ha átigazolási szezon van. Találgatnak az újságok, hogy legyen bevétel. Úgy ahogy Messinél is vannak pletykák, hogy ide meg oda megy stb... Attól, hogy az újság kitalálja meg leírja a bevétel miatt azt még nem a játékos mondta. A másik kérdést meg szinte minden évbe felteszi egy újságíró neki, hogy mit gondol a volt csapatáról meg visszamenne-e oda? Most erre szerencsétlen mit mondjon? Még ha rossz is lett volna neki, akkor se mondhatja, hogy szar volt. De nyilván nem volt az. A visszamenne-e kérdésre meg szintén nem akar megbántani senkit így minden évbe a "sosem tudhatod" a választ nyomja rá. Szerintem ez teljesen korrekt. Nem azért csinálja, hogy minden évbe kapja a fizu emelést. Meg ha jól tudom nem is minden évbe kapott. Egyszer egy beteg gyerektől kérdezte meg, hogy milyen mezben látná szívesen őt. A gyerek azt mondta rá, hogy Benfica. CR meg szintén erre azt mondta viccesen hogy hát "sosem tudhatod". Ebbe ég és föld a különbség Messi és CR között. Messinél kb az van, hogy vagy fizetnek neki vagy megy.(Eltanulta Di mariától :mrgreen: ) meg CR is anno gyűlölte Mourinhot meg nem értett egyet a játékával és néha kritizálta is, de attól még nem szarta telibe a meccset, hogy sétálgatott, mert ő neki a bunker taktika nem tetszik. A média szerint persze Messi a "jó" CR meg a "rossz fiú", de a valóságban teljesen más a helyzet.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 91 regisztrált és 0 vendég