Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 10., péntek 14:37

Realista24 írta:"A Real Madrid érdeklődött, de én a Barcelonáról álmodtam (...) nem hiszem, hogy Barcelonában fejezem be a pályafutásomat. Korábban is jeleztem már, hogy szívesen játszanék az Ajaxnál, vagy hazatérnék a Nacionalhoz”

Az milyen alak,aki nem egy realról álmodik..... :lol: :lol: barcáról? :D :D valaki megtérítette.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13162
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 10., péntek 14:32

Örülök hogy nem hozzánk jött...vannak játékosok akik ha felvennék a mezt én rosszul lennék, ő az egyik ilyen.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 14:04

"A Real Madrid érdeklődött, de én a Barcelonáról álmodtam (...) nem hiszem, hogy Barcelonában fejezem be a pályafutásomat. Korábban is jeleztem már, hogy szívesen játszanék az Ajaxnál, vagy hazatérnék a Nacionalhoz”
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. április 10., péntek 13:44

soadroli írta:Hát néha én is fogom a fejem a beadásain, de még így is hasznosabb mint az alternatívái. De ha megy, akkor Adriano is pótolhatná még szerintem, csak akkor kéne a balosra valaki Alba mögé a padra. Matyi nem lenne jó megoldás, ő maradjon csak középen.
Ott van Grimaldo, ő szerintem készen áll a nagycsapatra. Egy Alba-Grimaldo és egy Adriano-Montoya kettős tűnik a legjobb opciónak, ha Alves a távozás mellett dönt végül.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 10., péntek 13:42

Mondjuk ez erősen amatőr lépés volt a varca vezetőségétől, hogy Dougles szintű emberekkel akarták pótolni Alvest, amikor tudták, hogy ez lesz. De Adriano szerintem nem lenne olyan rossz megoldás, nekem meglepő, hogy ilyen keveset játszik, az elején egész jó teljesítményt lehozott.

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. április 10., péntek 12:51

Realista24 írta:Na, ez meglep egy Barcástól. Mindenki zavarná el.
Hát néha én is fogom a fejem a beadásain, de még így is hasznosabb mint az alternatívái. De ha megy, akkor Adriano is pótolhatná még szerintem, csak akkor kéne a balosra valaki Alba mögé a padra. Matyi nem lenne jó megoldás, ő maradjon csak középen.
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 12:46

Bár én még szeretném, hogy maradjon Alves 1-2 évet.
Na, ez meglep egy Barcástól. Mindenki zavarná el.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2833
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: soadroli » 2015. április 10., péntek 12:42

Visszahozzuk Bellerint az Arsenalból :D Montoyával szerintem elegek lennének. Bár én még szeretném, hogy maradjon Alves 1-2 évet.
Kép

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. április 10., péntek 12:38

Realista24 írta:A vezetőség helyében valahogy megpróbálnám Alvest marasztalni még egy fél vagy egy évre, akár úgy, hogy magasabb fizetést kapna valamivel, mint ami van.
Írom ezt úgy, hogy nem vagyok képben az utánpótlásotokkal és nem tudom, hogy meg tudnátok-e oldani házon belül.
Jelenleg sajnos nem. Aki szóba jöhet majd valamikor, az vagy éppen visszatérésre készül egy hosszú regenerációt igénylő sérülés után (Godswill) vagy mostanában debütált csak a Barça B-ben (Palencia). Csak meg kéne valahogy egyezni Alvessel...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 12:30

A vezetőség helyében valahogy megpróbálnám Alvest marasztalni még egy fél vagy egy évre, akár úgy, hogy magasabb fizetést kapna valamivel, mint ami van.
Írom ezt úgy, hogy nem vagyok képben az utánpótlásotokkal és nem tudom, hogy meg tudnátok-e oldani házon belül.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. április 10., péntek 12:27

Realista24 írta:Lehet Xavi is marad még, nem?
Vagy az változott az utóbbi pár napban?
A vezetőség és Lucho is azt szeretné, hogy maradjon még egy évet (vagy legalább januárig), de elvileg olyan ajánlatot kapott Katarból, amit nehéz visszautasítani. Semmi sincs még eldöntve. Mindenesetre érdekes lenne, ha Alvessel kéz a kézben mennének Katarba.

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. április 10., péntek 12:20

Realista24 írta:Lehet Xavi is marad még, nem?
kell a plusz 70-80 passz a statba meccsenként? :mrgreen:

kiöregedett.
joabulicsak

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 12:11

ahogy Xavi távozásával is.
Lehet Xavi is marad még, nem?
Vagy az változott az utóbbi pár napban?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. április 10., péntek 12:01

Szerintem Pedro remek kiegészítő ember. Keveset játszik, így kiemelkedőt nem tud nyújtani, de amikor pályán van egy alap jó játékra számíthatunk tőle. Azért mikor stabil kezdő volt, rugdosta a gólokat.
Alves a büntetésünkre játszik, de úgy néz ki inkább szélnek eresztjük. Magas a fizuja, ha marad még pár évre nem vszínű, hogy addig igazolnánk a helyére minőségi embert. Így legalább felszabadul egy komolyabb összeg a bérlistában, ahogy Xavi távozásával is.
Egy idényre a B csapatból kell feltölteni a keretet, így a következő egy átmeneti év lesz. Aztán még jól is elsülhet. Hátha vki berobban a csapatba. Mint pl az említett Adama.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 10., péntek 11:50

eReMA írta:
Miro... Hagyjuk már. Pedro egy szerencsétlen, haszontalan játékos már két éve.Az ilyen max létszamban veszteség. Alvés lesz a veszteség, remekül zsarol az a tróger. :D
Ezzel nem igazán értek egyet, lsd. Bale esete nálunk. Őt is mindenki elcserélné egy sok kilométeres Kadettre, de amikor lehozta a Marca a kamu lábujjtörést, akkor egyből volt para, hogy de azért a padra elfért volna, mert kevesen leszünk...
Persze,pontosan erre gondolok..
Nem igazolhatnak,innentől kezdve ha valaki elmegy a keretből és pótolni kell már probléma.
Pedro bármilyen szerencsétlen az MSN mögött tökéletes volt,ha Jesé csak ennyire lenne megoldás nekünk akkor nem lenne probléma a cseréinkkel.
De persze,szar,mindenki szar,haszontalan,gyenge,nem tud focizni blablablabla.. :roll:
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 11:32

Kérdés mit akar Alves. Ahogy nézem, csak pénzt keresni.
PSG-t olvastam, hogy kilőve, remélem is, mert csípem a párizsiakat.
MU nem hinném, hogy pénzt áldoz rá, a City-t már annál inkább el tudom képzelni. Vagy marad Katar.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. április 10., péntek 11:31

Realista24 írta:Alves sem hülye.
Most alá tud írni nagy fizetésért akárhozva. ha egy év múlva fizetnie kell érte valakinek, akkor közel sem biztos, hogy megkapja azt a fizut amit szeretne.
Évi 15 millában van Alves nagyjából, és a teljesítményével erre már nem szolgál rá, legalábbis a vélemények alapján, amiket olvasok.
Hát ahogy olvastam, még így sem szívesen adnák meg neki a fizetést, amit szeretne. A PSG-vel hozták szóba elég sokszor az utóbbi hetekben, aztán néhány napja jött több olyan hír is, hogy a franciák végül mégsem akarják megszerezni a szerintük túlzottan magas fizetési igényei miatt. A MU-ról tudnám még talán elképzelni, hogy megadják neki, amit kér, elvileg van Gaal szép mennyiségű költőpénzt kap a nyárra. Ennek egy részét simán félretehetik Alves részére.

Na mindegy, érdekes hónapoknak nézünk elébe, ami Alvest illeti, szerintem lesznek még itt fordulatok bőséggel.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62890
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 10., péntek 11:26

aztán legfeljebb jövő nyáron vagy télen megválunk tőle.
Alves sem hülye.
Most alá tud írni nagy fizetésért akárhozva. ha egy év múlva fizetnie kell érte valakinek, akkor közel sem biztos, hogy megkapja azt a fizut amit szeretne.
Évi 15 millában van Alves nagyjából, és a teljesítményével erre már nem szolgál rá, legalábbis a vélemények alapján, amiket olvasok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. április 10., péntek 11:15

Van egy olyan érzésem, hogy Alvessel végül mégiscsak hosszabbítani fogunk, végső esetben akár meg is adjuk neki azt a fizetést, amit mindeddig hiába kért - aztán legfeljebb jövő nyáron vagy télen megválunk tőle. Persze ki lehetne húzni 2016 januárjáig nélküle is: Adriano, Montoya, esetleg Pedro, netalántán Bartra (akár a klasszikus 4-3-3-ban defenzív jobbhátvédként, akár esetenként egy 3-4-3-ban). Opciók vannak, de mindegyik kicsit rizikós, és Alves tűnik a legbiztosabb megoldásnak, még úgy is, hogy nem képes már azt a szintet hozni, mint néhány évvel korábban.

Ami Pedrót illeti, én mindenképpen megtartanám 2016-ig, bár nehéz ügy lesz, mert teljesen érthető, hogy többet szeretne játszatni, ezt pedig valószínűleg jövőre sem tudjuk garantálni neki... Igaz, hogy itt van nekünk Deulofeu és Adama is, de egyikükre rögtön első számú támadócsereként számítani talán kissé kockázatos lenne. Jobban örülnék annak, ha mondjuk visszahívnánk Deulofeut (habár vele kapcsolatban vannak kétségeim), Pedro maradna, Adama pedig menne kölcsönbe egy évre, lehetőleg egy olyan csapatba, amely normális, Adama fejlődését lényegében segíteni képes edzővel rendelkezik.

Avatar
eReMA
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 22:48
Kedvenc játékosaid: 4
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: eReMA » 2015. április 10., péntek 11:08

Miro... Hagyjuk már. Pedro egy szerencsétlen, haszontalan játékos már két éve.Az ilyen max létszamban veszteség. Alvés lesz a veszteség, remekül zsarol az a tróger. :D
Ezzel nem igazán értek egyet, lsd. Bale esete nálunk. Őt is mindenki elcserélné egy sok kilométeres Kadettre, de amikor lehozta a Marca a kamu lábujjtörést, akkor egyből volt para, hogy de azért a padra elfért volna, mert kevesen leszünk...
“Játssz nyugodtan!” - Puskás

The time on the clock is etched on our memories, 92:48.

El Real Madrid es el equipo más importante del mundo y lo será hasta que yo lo diga


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 224 regisztrált és 0 vendég