Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. április 7., kedd 9:12

Ebben a PSG-ben Motta nagyon meghatározó.
Sajnálom őket mert így már semmi esélyük sincs.
Azért nem kell őket leírni, Londonban is sikerült kiharcolniuk a továbbjutást 10 emberrel... majd meglátjuk, hogy aznap milyen formában lesznek a csapatok. Engem nem zavarna ha továbbjutna a Barca... +2 meccs nekik is, a bajnokság szempontjából nem jó, ha pihenhetnek. Az más kérdés, hogy ha továbbjutunk és őket kapjuk, akkor annak nem örülnék :D

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 7., kedd 9:07

Luigi-K1 írta:
-Az első meccsen Motta sem játszhat még... Ő is megsérült..
Bár nem annyira meghatározó,mint a fent említettek,de így már 4 kezdőjátékosuk sérült...
Így alighanem egyszerűbb lesz a katalánoknak... :hmmm:
Ebben a PSG-ben Motta nagyon meghatározó.
Sajnálom őket mert így már semmi esélyük sincs.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
Luigi-K1
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:16
Kedvenc játékosaid: Zidane,Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Luigi-K1 » 2015. április 7., kedd 9:06

david luiz 4 hét off. kihagyja a barcelona elleni meccseket.
+ az első meccsen nem lesz ibra és verratti sem.
-Az első meccsen Thiago Motta sem játszhat még... Ő is megsérült..
Bár nem annyira meghatározó,mint a fent említettek,de így már 4 kezdőjátékosuk sérült...
Így alighanem egyszerűbb lesz a katalánoknak... :hmmm:
Courtois---- Carvajal-Militao-Alaba-Mendy-----Valverde,Casemiro,Modric-----Vinícius--Benzema-MBappé


Több ezer telefonszámot tudok fejből. Csak azt nem tudom, melyik kié...

„Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt"

Sastre
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 9:36
Kedvenc játékosaid: Raúl, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sastre » 2015. április 7., kedd 8:50

Na akkor így szembenézhetnek azzal a fiatal sráccal, akit nem sikerült leigazolniuk :mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. április 7., kedd 8:47

david luiz 4 hét off. kihagyja a barcelona elleni meccseket.
+ az első meccsen nem lesz ibra és verratti sem.

ez lehet gyors kör lesz. :|
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62859
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 6., hétfő 21:08

:lol: :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 6., hétfő 19:36


Csak a nyakkendőjét akarta megigazítani. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 6., hétfő 18:51

na és ez már bizonyítható hogy bemondásra szerezte a sárgát? minket anno elmeszeltek ezért. josét is. gondolom itt semmi sem fog történni.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 6., hétfő 18:02

Két dolgot kérek. Ne írd be egyik fontos meccs előtt se, hogy mennyivel tömjük ki az ellent, és hogy ki mekkora király lesz.
Am lehet van benne valami, mert most nem írtam semmit és mekkorát gáláztunk. :lol: Pedig telóról gondolkoztam, hogy bejelentkezek és aktívan kiveszem a részem a fórumozásból a meccs alatt, de nem volt kedvem a telefonnal vacakolni. :mrgreen:

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. április 6., hétfő 17:05

http://www.trollfootball.me/upload/thum ... 66932e.jpg :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 6., hétfő 16:48

hamesz írta:Tavaly is akkor buktak, amikor senki nem számított rá. Most is fognak ez biztos. Nekünk pedig végig kell gyalogolnunk mindenkin mint ősszel. Nem lenne fair ha ők nyernének, mert bár eddig elég gyatra volt a 2015-ös évünk. Ahogy nekik az egész őszük. De mi csináltunk 21 meccses győzelmi sorozatot nem ők és szerintem szebben is játszottunk mint ők. + a mostani klasszikón is lefociztuk őket, de Bravo meg a kapufa megmentette a seggüket. Okés, hogy legalább egy X-et elérhetünk volna a klasszikón és nincsen gond, de akkor is szerintem a Real Madrid jobban megérdemelné a bajnoki címet a rossz időszak ellenére is. Na meg nem akarom Luis Enrique fejét látni, hogy ő nyert egy bajnokságot a Barcával. :lol: Nem bántom szegényt, de szerintem sok köze nem lenne hozzá. Ha bajban van a csapat látszik a tanácstalanság az arcán... Csak Messi a legtöbbször összekotorta a 3 pontot a csapatnak.
Két dolgot kérek. Ne írd be egyik fontos meccs előtt se, hogy mennyivel tömjük ki az ellent, és hogy ki mekkora király lesz. És Remy haverodnak is írj, hogy szintén ne próbáljon telejósdást játszani. Köszönöm. :lol:

Amúgy meg jó objektív lett a hozzászólásod. :mrgreen:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:44

hamesz írta: Csak Messi a legtöbbször összekotorta a 3 pontot a csapatnak.
*Matyi


:mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 6., hétfő 16:40

Tavaly is akkor buktak, amikor senki nem számított rá. Most is fognak ez biztos. Nekünk pedig végig kell gyalogolnunk mindenkin mint ősszel. Nem lenne fair ha ők nyernének, mert bár eddig elég gyatra volt a 2015-ös évünk. Ahogy nekik az egész őszük. De mi csináltunk 21 meccses győzelmi sorozatot nem ők és szerintem szebben is játszottunk mint ők. + a mostani klasszikón is lefociztuk őket, de Bravo meg a kapufa megmentette a seggüket. Okés, hogy legalább egy X-et elérhetünk volna a klasszikón és nincsen gond, de akkor is szerintem a Real Madrid jobban megérdemelné a bajnoki címet a rossz időszak ellenére is. Na meg nem akarom Luis Enrique fejét látni, hogy ő nyert egy bajnokságot a Barcával. :lol: Nem bántom szegényt, de szerintem sok köze nem lenne hozzá. Ha bajban van a csapat látszik a tanácstalanság az arcán... Csak Messi a legtöbbször összekotorta a 3 pontot a csapatnak.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8350
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. április 6., hétfő 16:26

Ha azon múlik, az Atma három öngóllal fog szopni a Nou Campban, effelől senkinek ne legyen kétsége.

Engem már nem is érdekel, csak a BL, első félidőben rúgni kellett volna nekik egy hármast és akkor most nem kéne ennyire latolgatni. Behúzzák a bajnokságot.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 6., hétfő 16:26

ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Akkor járnánk jól, ha a Sevilla és a Valencia megelőzhetné őket, ha nem szereznek pontot/pontokat a Barca ellen. Minden más esetben leadják azt a meccset a Barcának.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 6., hétfő 16:25

dzsi91 írta:
ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Én az atletico meccsel nem számolok,matracék nem fognak minket bajnokká avatni ezt el is felejthetjük.Simán kinézem belőlük,hogy inkább kezdik hamarabb a következő szezont,csak hogy alánk tegyenek. Ha a blből kivágjuk őket akkor meg főleg :D .
Azért ha mondjuk a bl indulásuk lenne a tét vagy ilyesmi, akkor esetleg...de jah, szívás ez megint. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:23

ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Én az atletico meccsel nem számolok,matracék nem fognak minket bajnokká avatni ezt el is felejthetjük.Simán kinézem belőlük,hogy inkább kezdik hamarabb a következő szezont,csak hogy alánk tegyenek. Ha a blből kivágjuk őket akkor meg főleg :D .
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 6., hétfő 16:21

Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11237
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:08

Realista24 írta:
Barcelona: 19 victorias en los últimos 20 partidos
A nagy számok törvénye alapján két botlás fog jönni még náluk a maradék 9 meccsen.
Sevilla, Valencia, Espanyol csomagból egy.
Sociedad, Atlético, Depor csomagból a másik.
Ebben én is biztos vagyok és abban is,hogy képesek vagyunk a 9/9et lehozni.Így ráfordulva a célegyenesre a mutatott játék is ebbe az irányba mutat mind2 csapatnál.A barcánál ami nagy pozitívum,hogy mostanában képesek behúzni azokat a meccseket amiken nem érdemelnek győzelmet.A Barca február március környékén elérte a csúcsteljesítményt amire képesek azóta kicsit leeresztettek persze nem túlzottan(náluk igazából messi viszi az egész kócerájt,ha ő jó akkor felhúzza maga után a 2 másikat,ezért nagy kérdés,hogy Messi aranylabdás formája kitart-e a szezon végéig, mert már a classicon és a tegnapi meccsen sem volt az igazi és ez meglátszik az egész hármason), de náluk az volt a max annál jobbak nem tudnak lenni, nálunk ez a határ szerintem jóval magasabb, ezt láttuk ősszel, láttuk a klasszikón és tegnap(most az ellenfél minőségétől függetlenül, ez egy olyan szintű erődemonstráció volt amire nagyon kevés csapat volt képes a futballtörténelemben, mert a többség 4-5 gól után leül, nem feltétlenül szándékosan).Persze ettől függetlenül helyén kell kezelni a tegnapi meccset, de szerintem tökéletesen megmutatta,hogy mi rejlik ebben a csapatban, mekkora potenciál.Ráadásul pont akkor amikor "hivatalosan" is visszatért minden hiányzó.

A baj az elszabott 3 hónap, ami köszönhető a szerencsétlen sérüléseknek,a rossz keretkialakításnak(igazából annyira nincs baj a kerettel, Alonso elengedése volt egy világi baklövés.Respect imádom meg minden,de ilyenkor mutatni kell neki a fákkot,hogy maradsz mert szükség van rád, nem korrektkedni,kicsit duzzog aztán nyomatja tovább) és Ancelotti rotációjának.

Most szerdán lesz egy iszonyatosan fontos meccsünk lélektanilag, mert -7ről fogunk neki menni, ha ezt hozzuk szerintem utána a ligában már sinen leszünk az idegenbeli Sevilla meccs az egyetlen necces, a többi kötelező.

Bl: Nekem az a megérzésem,hogy valaki 3 nagyból kipottyan ebben a körben, csak ezek nehogy mi legyünk.Megkaptuk számunkra a lehető legnehezebb ellenfelet, senkitől se tartok ennyire mint matracéktól, de ha rajtuk túl vergődünk valahogy (akárhogy) onnantól én fő esélyesként tartom számon a csapatot, 2 meccsen szerintem mind a barca mind a bayern ellen mi jönnénk ki győztesen (persze most ezt úgy irom,hogy ha csúcsra vagyunk járatva, ha ebben a 2 hónapban nem leszünk csúcsra járatva megette az egészet a fene).



A Real Madridot csak a Real Madrid verheti meg. :Đ
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 6., hétfő 15:27

Realista24 írta:
Barcelona: 19 victorias en los últimos 20 partidos
A nagy számok törvénye alapján két botlás fog jönni még náluk a maradék 9 meccsen.
Sevilla, Valencia, Espanyol csomagból egy.
Sociedad, Atlético, Depor csomagból a másik.
Ezt én is így gondolom. Viszont a Realnak ismételnie kell az őszi formát. :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég