Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 16., hétfő 17:56

Az utóbbi hetekben volt Deportivo és Cordoba is. Ezeknél könnyebbet kit akarsz?
Azokat a meccseket meg is nyertük.
Ne vicceljünk már...semmivel sem könyebb ez az időszaka, mitn az őszi, sőt, inkább ez a keményebb
Ősszel sem azok ellen az ellenfelek ellen szenvedett a Barca, akik ellen most játszik. 6 vagy 7 bajnokit nyertek kapott gól nélkül, mikor először pontot hullajtottak. Most megint a tavaszi kör elején vagyunk, nincs semmi extra, a Barca azokat a meccseket hozza, akik ellen ősszel is taroltak.
Persze sokat javult a játékuk. Én azon kevesek közé tartoztam, akik azt állították, hogy ez a Barca nem annyira szar, mint amilyennek látszik, most meg azt állítom, hogy nem is olyan jók, mint amilyennek az utóbbi pár meccs eredményei beállítják. Tavaly mi is oktattuk a kupában az Atmát, 3-0, 2-0 aztán a bajnokságban nem tudtunk nyerni ellenük. Ne vonjunk már le 2 jó meccsből hosszú távú következtetést.

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 16., hétfő 17:15

Elmondta legutóbb, hogy a sprinteknél zavarja, mert fáj.
Erről dobjál már be légyszi egy linket, mert nem olvastam.
De pont azt írtam le, hogy ha zavarja a játékát a sérülés, akkor ne játszon. Nálam onnantól kezdve, hogy egy játékos játszik, az nem sérült.
A Barca most futja azokat az ellenfeleket, akik ellen mi a 22-es győzelmi szériát nyomtuk, ott mi is aláztunk fél gőzzel. Ha emlékeztek a Barca nagyon jól kezdte a szezont (könnyű ellenfelek ellen ugye), aztán amikor bekeményedett a széria
Ne vicceljünk már...semmivel sem könyebb ez az időszaka, mitn az őszi, sőt, inkább ez a keményebb. Mi se azért szenvedünk, és nem lövünk 6 gólt, mert a kőkemény Cordoba meg Depor az ellenfelünk.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 16., hétfő 16:32

Matt009 írta: Ha könnyűek az ellenfelek, akkor a Real is elpakol 3-4 gólt simán, amiből 1-2 tuti CR-é, akkor meg hiába nem tud egy darab cselt sem megcsinálni, a gólok miatt azt mondják, hogy jó formában van.
Az utóbbi hetekben volt Deportivo és Cordoba is. Ezeknél könnyebbet kit akarsz? :hmmm:
Matt009 írta: A Barca most futja azokat az ellenfeleket, akik ellen mi a 22-es győzelmi szériát nyomtuk, ott mi is aláztunk fél gőzzel. Ha emlékeztek a Barca nagyon jól kezdte a szezont (könnyű ellenfelek ellen ugye), aztán amikor bekeményedett a széria, jött a krízis, Messi vs. Lucho, stb... Mi is túl vagyunk azokon a meccseken, mi is el fogunk kezdeni nyerni. Azért az, hogy melyik játékos mekkora formában van, az az ellenféltől is függ.
Ezeket nem értem. Alázni fél gőzzel? Nekünk milyen széria keményedett be? Krízis? Januárig csak kerestük a játékunkat, ha vkinek nem tűnt volna fel. Mindegy volt ki az ellenfél.
Matt009 írta:Én ezen nem aggódnék, megnézném ezt a Barcát 2-3 meccsen zsinórban kemény ellenfelek ellen
Megvertük a Valencia-t, aztán nagyon gyorsan 3x az Atlético-t, oda-vissza-keresztbe. Tudom, hogy itt vannak akik nem teszik őket Európa legjobbjai közé, pedig ott vannak a kellemetlen stílusukkal, ami ellen nagyon nehéz játszani.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 16., hétfő 16:20

CS0ki írta:És néha tud vele focizni, néha nem? Nem hinném, hogy a szabadrúgásoknál annyira zavarná a térde, vagy amikor sorozatban rossz döntéseket hoz. Biztos rossz a térde, de akkor is rossz volt, amikor hármasával lőtte a gólokat.
Elmondta legutóbb, hogy a sprinteknél zavarja, mert fáj. Csak képzeljük a helyébe magunkat. Fájdalommal akaratodon kívül is elkezdesz spórolni, visszavenni, mert egyrészt fáj, másrészt nem akarsz lesérülni és ez ott van végig a fejedben. Aztán ebből lesz a mentális probléma, mert se vége, se hossza. Nem a nő ügyei a gond szerintem. Kap helyette száz másikat, ahogy lehetett olvasni, már egy tv-s kiscsajra rá is mászott.
Sérüléssel, legyen az akármilyen, nem tudsz toppon lenni. Nála ráadásul különösen fontos, hogy robbanékony legyen, de ezzel elvesztette egyik fő erejét. Közben azt is elvárják, hogy kilendítse csapatát a gödörből. Így, sérülten.
Mint mikor bajban voltunk a PSG ellen és behoztuk Messi-t, aki Pedro gólján kívül szinte csak ácsorgott a pályán, mert lépni is alig bírt. Rá is sérült és a következő 1,5 évét meg is határozta. Vannak akik meg azt nézik, hogy Ronaldo mennyit fut vagy lép vissza labdáért egy meccsen. Ki nem állhatom a portugált, de már sajnálom lassan, mert tényleg azt hiszik Madridban, hogy ő az új terminátor.
ericco írta:A Barcánál semmi sem történt, csak Messi újra god-modeban tolja. Ha meleg volt a pite, azonnal jött tőle egy vagy két gól. Így a többieknek, főleg Neymarnak is könnyebb játszani, több a terület, nagyobb az önbizalom, stb.
Szerintem ez meg oda-vissza történet. Neymar és Suarez játéka miatt is van több területe Messi-nek. Már nem csak 1 emberre kell figyelni, hanem 3-ra. Óriási különbség és Messi is levegőhöz jutott. Évekig azt kellett csak megoldani, hogy a Messi-Iniesta vonalat elvágják. Sokszor már egy kiesőjelöltnek is ment, mert már az oviban is fújták, mi a helyes taktika a Barca ellen. Ezt most el lehet dobni a kukába.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 16., hétfő 16:08

Matt....
Csak mondjuk alázták az atmat,meg legyűrték a valenciat is....
Bár mindig elfelejtem hogy ezek ellenünk megdöglöttek a pályán,míg ellenük csak ímmel-ámmal... :mrgreen:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 16., hétfő 16:01

Géci írta:
hunmadridista írta:akkor sem mikor formán kívül voltak,
Nem a barca volt formán kívül, hanem Messi, mint ahogyan most nálunk Cé van formán kívül. Ez látszik a gólok számában is, és a csapaton is.

Én megfordítanám. A Barca most futja azokat az ellenfeleket, akik ellen mi a 22-es győzelmi szériát nyomtuk, ott mi is aláztunk fél gőzzel. Ha emlékeztek a Barca nagyon jól kezdte a szezont (könnyű ellenfelek ellen ugye), aztán amikor bekeményedett a széria, jött a krízis, Messi vs. Lucho, stb... Mi is túl vagyunk azokon a meccseken, mi is el fogunk kezdeni nyerni. Azért az, hogy melyik játékos mekkora formában van, az az ellenféltől is függ. Ha könnyűek az ellenfelek, akkor a Real is elpakol 3-4 gólt simán, amiből 1-2 tuti CR-é, akkor meg hiába nem tud egy darab cselt sem megcsinálni, a gólok miatt azt mondják, hogy jó formában van.

Én ezen nem aggódnék, megnézném ezt a Barcát 2-3 meccsen zsinórban kemény ellenfelek ellen, lenne gond ott is. Én abba még nem vagyok biztos, hogy a jelenlegi Barca hátsó sor meg a kp elbírja az MSN-t. Mert ugye a Barca mostani ellenfelei ellen mi is aláztunk a magunk "4-0-6"-os :mrgreen: formulájával.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 16., hétfő 15:50

hunmadridista írta:akkor sem mikor formán kívül voltak,
Nem a barca volt formán kívül, hanem Messi, mint ahogyan most nálunk Cé van formán kívül. Ez látszik a gólok számában is, és a csapaton is.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. február 16., hétfő 15:43

Nem gondoltam volna, hogy ekkora formába tud lendülni majd a Barca...én sokakkal ellentéteben nem írtam le őket akkor sem mikor formán kívül voltak, de akkor mértékű javulásra nem számítottam...hatalmas formában focizik szinte az egész keretük...nem mellesleg meccsenként 4-5 gólokat mindenféle megerőltetés nélkül elraknak bármilyen csapatnak...a Messi-Neymar duó meg egyelőre halálos...
Nagyon örülök neki, hogy nem a következő 1-2 hétben találkozunk velük, mert nem tartanék elképzelhetetlennek egy Atletico szintű alázást sem...
Nagyon remélem, hogy a mi csapatunk lassacskán újra elkezd focizni, mert így még eléggé meleg lehet a pite tavasszal a bajnokságban...

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 16., hétfő 12:27

Jungee írta:Sztem ezt a god-mode dolgot Isco is tolja nálunk, csak még mindig korlátozzuk. Annyira zseni a srác hogy élményszámba mennek a labdaérintései. Kíváncsi lennék kötetlen poszton hogyan tolná, önbizalom már van hozzá és potenciál is.
Engem a fiatal Figora emlékeztet,ő tolta ilyen kreativan,hasonló a stílus.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 16., hétfő 12:10

Jungee írta:Sztem ezt a god-mode dolgot Isco is tolja nálunk, csak még mindig korlátozzuk. Annyira zseni a srác hogy élményszámba mennek a labdaérintései. Kíváncsi lennék kötetlen poszton hogyan tolná, önbizalom már van hozzá és potenciál is.
Csak a kapu előtt ne iniestásodjon el. Mondjuk amíg odáig elér, nem csoda ha nem marad elég "ereje". Kicsit túl nagy terhet raknak rá mostanában a társak.
Nem illik.

Jungee
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014. szeptember 21., vasárnap 11:15
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jungee » 2015. február 16., hétfő 12:08

Sztem ezt a god-mode dolgot Isco is tolja nálunk, csak még mindig korlátozzuk. Annyira zseni a srác hogy élményszámba mennek a labdaérintései. Kíváncsi lennék kötetlen poszton hogyan tolná, önbizalom már van hozzá és potenciál is.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 16., hétfő 12:06

Realista24 írta:
És néha tud vele focizni, néha nem? Nem hinném, hogy a szabadrúgásoknál annyira zavarná a térde, vagy amikor sorozatban rossz döntéseket hoz. Biztos rossz a térde, de akkor is rossz volt, amikor hármasával lőtte a gólokat.
ha ennyire zavarja a térde, akkor ne játszon, hagyjon ki pár hetet vagy amennyit kell, de ha játszik, akkor ez ne legyen kifogás.
Persze, én nem is azért írtam, hogy kifogás legyen. Meg egyértelműen látszik, hogy nála a gondoknak más forrása van, ami kevésbé fizikális, sokkal inkább mentális.
Csak aztán ha mentálisan rendbe teszi magát, akkor is az a térd egy időzített bomba. Cé egy robot, mindent megtett, megtesz és meg is fog tenni a tökéletes fizikai állapotért, de neki is vannak korlátai. Nyáron legalább tud majd pihenni, de lehet az is kevés...neki is a pályán kellene, mint Messinek... :roll: :lol:
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 16., hétfő 12:04

És néha tud vele focizni, néha nem? Nem hinném, hogy a szabadrúgásoknál annyira zavarná a térde, vagy amikor sorozatban rossz döntéseket hoz. Biztos rossz a térde, de akkor is rossz volt, amikor hármasával lőtte a gólokat.
ha ennyire zavarja a térde, akkor ne játszon, hagyjon ki pár hetet vagy amennyit kell, de ha játszik, akkor ez ne legyen kifogás.
Persze, én nem is azért írtam, hogy kifogás legyen. Meg egyértelműen látszik, hogy nála a gondoknak más forrása van, ami kevésbé fizikális, sokkal inkább mentális.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ericco
Hozzászólások: 4290
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 8:46
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Philadelphia Flyers
Tartózkodási hely: Pozsony, Vágsellye
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ericco » 2015. február 16., hétfő 11:55

A Barcánál semmi sem történt, csak Messi újra god-modeban tolja. Ha meleg volt a pite, azonnal jött tőle egy vagy két gól. Így a többieknek, főleg Neymarnak is könnyebb játszani, több a terület, nagyobb az önbizalom, stb.
Nálunk meg valami megtört, ez tény + a sok sérülés. De csak most jön a tavasz, ha formába lenülünk, még semmi sincs veszve. Kivéve a kupát, az már elveszett az idén :D
Merci Zizou!

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 16., hétfő 11:42

És néha tud vele focizni, néha nem? Nem hinném, hogy a szabadrúgásoknál annyira zavarná a térde, vagy amikor sorozatban rossz döntéseket hoz. Biztos rossz a térde, de akkor is rossz volt, amikor hármasával lőtte a gólokat.
ha ennyire zavarja a térde, akkor ne játszon, hagyjon ki pár hetet vagy amennyit kell, de ha játszik, akkor ez ne legyen kifogás.

Egyébként hiába játszunk szarul, pontokban ez mérsékelten jelent meg eddig. Ennél tényleg csak jobbak lehetünk már, és ha ezzel a pocsék formával is hozzuk a pontokat, akkor bőven versenybe maradhatunk.
Csakhogy...egyfelől Ancelotti nem ilyen,ő akkor is nyomná ha tolókocsival kellenne betolni,más felől meg kit játszatna helyette?Jesé formán kívül
CR helyén nem volt rossz. A mostani Ronaldonál mindenesetre biztos, hogy jobb volt...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62892
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 16., hétfő 11:34

hamesz írta:Szerintem nincs semmi komolyabb baja a térdének. Ősszel, amikor jól játszott és ontotta a gólokat érdekes, hogy nem olvastam ilyenről.(legalábbis én) Most hogy hullámvölgybe van benyomták a spanyolok, hogy nem jó a térde és azért. Kb úgy mint mikor az Atma meccs után jött a hír, hogy Perez eladja. Lehet, hogy igaz lehet, hogy nem de azért ismerjük a sajtót ha nem megy a csapat mindenféle hírrel előállnak.
Évek óta szar a térde, ő maga is elmondta már, nem is egyszer.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 16., hétfő 11:31

Szerintem nincs semmi komolyabb baja a térdének. Ősszel, amikor jól játszott és ontotta a gólokat érdekes, hogy nem olvastam ilyenről.(legalábbis én) Most hogy hullámvölgybe van benyomták a spanyolok, hogy nem jó a térde és azért. Kb úgy mint mikor az Atma meccs után jött a hír, hogy Perez eladja. Lehet, hogy igaz lehet, hogy nem de azért ismerjük a sajtót ha nem megy a csapat mindenféle hírrel előállnak.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 16., hétfő 11:22

Dehogyis írom le, csak azért hónapról-hónapra olvasni, hogy a térdével még mindig küszködik és fáj ha fut. Ez fizikális probléma és ha nem teszik rendbe, az idővel csak egyre rosszabb lesz vagy előkészít a jövőre egy súlyosabb sérülést. 30 felett egy ilyet összeszedni, hát....onnan erre a csúcsra szerintem már nincs visszaút. Ezért írtam, kímélni kellett volna. megkapta az aranylasztiját, amire annyira vágyott, év elején mehetett volna pihenni. Ha jól emlékszem 6 hetet jósoltak neki az orvosok. Simán elbírtátok volna. 
Igen ezt én is írtam a topikjába,hogy idegesít az a térd,szal mondjuk Ancelotti megmondhatná neki,na szép öcsém,most pár meccsen pihensz,ha tetszik ha nem...pause.
Csakhogy...egyfelől Ancelotti nem ilyen,ő akkor is nyomná ha tolókocsival kellenne betolni,más felől meg kit játszatna helyette?Jesé formán kívül,Hamesz maród,más meg nincs aki ott tudna.Isco esetleg,de akkor meg a kp lenne még szürkébb.
A 433-at meg azért nyomja az öreg,mert a BBC-nek ha törik ha szakad játszani kell,és nem vagyok benne biztos hogy ez az ukáz nem a legmagasabb helyről jött e.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. február 16., hétfő 11:20

Jó írás Toti. :agree:
Tényleg sajnos sok embert elvakított a győzelmi szériánk, triplázást vártak, temették a barcát. Most meg kapaszkodnak az utolsó szalmaszálba, de amit Toti leír az már inkább közelebb van a realitáshoz mint a pesszimizmushoz szerintem.
Love football, hate antifa.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 16., hétfő 10:51

nos, egyéni véleményem az egészről, ez a topic megfelelő lesz. lehet, h pesszimista, de rengeteg a tény.

hol is kezdjem?
először is ott, h én úgy gondolom, h idén a bajnokságot nem fogjuk behúzni és a barcelona nyeri meg. nagyon sok összetevős a történet, de jobbára magunknak köszönhetjük majd. persze, a sok sérülés is közrejátszik ez tagadhatatlan, de amilyen ívben zuhant a csapat teljesítménye decembertől kezdve (sőt már november vége is..) az az atletico elleni 0-4es meccsen meg is koronázódott. itt nem sima hullámvölgyről van szó, ilyennel kár is etetni akárkit. hatalmas mélyrepülés van, ami eleinte csak a játék képében látszódott, majd az eredményekben is. (hol van az a 22 meccses győzelmi széria már? de szép is volt..) modric kiesését az elején bírtuk, lendületben volt a csapat, olyan megállíthatatlan érzés volt.. totálisan eltűnt. szóval, egy ilyen folyamatos lejtőn lefele csúszásból, amiben már 2 hónapja van a real, nem lehet úgy kijönni, h közben minden héten +1 sérültünk van és lassan a padon nem lesz csere. ancelotti bőven benne van ebben az egészben, sőt, ezt a nyomorék 433at erőlteti vmiért.. teljesen feleslegesen. mi szurkolók, pedig olyan dolgokba próbálnak kapaszkodni, v pozitívumot látni, ami nonszensz, de ezt már korábban írtam. olyan nincs, h jól jön egy 4-0ás vereség a városi rivális atleticotól. vagy jól jön cé 2 meccses eltiltása. az ilyenek kiknek jó? mert, h nem a real madridnak annyi szent. ilyenekbe ne kapaszkodjunk már, ezek nem visznek előre egyetlen egy csapatot sem, pláne nem teljesítményben.

a barcelona bajnoki címét is több okból vizionálnám. de először is, engem zavar, h minden meccset kb 4-5 góllal nyernek, olyan lazán, h elképesztő. vki adjon vmi adatot, h a pep érában volt-e ilyen szériájuk, mikor 11 meccset úgy nyertek meg zsinórban, h 41 gólt lőttek? olyan szinten le lettek itt húzva a sociedad elleni vereségük után, h tipikusan a jön még kutyára kamion érvényesül. most nem mondom, azt h a hátralévő mind a 15 bajnokijukat megfogják nyerni, de azt sem tartom kizártnak, brutális formában játszanak, ráadásul egytől-egyig játékosokra lebontva is. itt is kapaszkodtunk ilyenbe, h majd a kupás menetelés miatti terhelés leszívja őket.. nem úgy tűnik, sőt.. aztán, h majd az atletico megfingatja őket, meg vért izzadnak, erre tizenvalahány nap alatt 3x cumiztatták őket oda-vissza. örülök, h odébb van még a clasico, nem szívesen látnék most hétvégén egyet. továbbá, a mi hátralévő idegenbeli bajnoki meccseink egyáltalán nem lesznek egyszerűek, barcelona, bilbao, sevilla és a kellemetlenek celta vigo, vallecano, a többi azért megkérdőjelezhetetlen. a mi formánk alapján semmi sem utal arra, h mondjuk ebből az 5ből 5öt behúzzunk. egyszerűen nem látni, azt h mikor akar a csapat elindul pozitív irányba a játékot tekintve. olvasok olyanokat, h a védelmük sebezhető? lehet, csak kapnak egyet, aztán 2 percre rá rugnak 3at. meg ilyen, h nemzetközileg nem lesznek sehol? az rajtunk hol segít? történetesen mi is a spanyol bajnokságban játszunk, kivagyunk segítve. mi hol leszünk ilyen teljesítménnyel a bl-ben?

várhatunk olyan dolgokra, h majd ha visszatér modric.. könyörgöm, hetekbe telik, mire megint felépíti magát a pályán, élesben.. és a játéka is olyan lesz.. vmint a formáját (sérülése előtti teljesítményét) is visszanyeri (ha visszanyeri idén?). a másik kritikus pont cristiano. lassan a negatív rekordokat döntögeti, ki az aki lát bármiféle teljesítményjavulást? hosszú még a szezon, igen.. csak félő, h mégis rövid, a bajnoki meccsek nem várnak, az ellenfelek nem kérdeznek, h jól vagy-e már? ugyanez igaz a csapatra is. röviden, nem hiszem, h idén a csapat kitudna mászni abból a gödörből amibe belekerült. v, ha igen, nem lesz-e későn? egy kupa már elment rajta....

egyébként a tegnapihoz hozzászólva még. igen, engem zavar, h messi ilyen ütemben termeli a gólokat és előzi meg cristianot a góllövőlistán, valamint ezzel egyetemben az aranycipőért folytatott versenyben is. zavar, mert egyrészt a portugálnak szurkolok, másrészt mivel szurkolok neki, amihez gólok kellenek, ami meg azt jelenti, h az a csapatnak jó, mivel gólokat szerez, meccseket dönthet el, ami most nagyon nincs meg és meg is látszik. ezzel párhuzamosan messi hányja a gólokat, minden összejön neki és ott a tény, h a csapat is emelkedőben ezáltal. nem is értem, h mi abban a baj, h ez zavar vkit. ha nálunk cé a pályán van akkor függünk tőle, és mivel általában ott van és hetek óta képtelen gólt szerezni, ezáltal nyílván a csapat sem úgy hasít. mégegyszer mondom, ha a pályán van akkor függünk tőle, ha tetszik, ha nem. aki érti érti, aki nem nem. az már tényleg csak hab a tortán, h egyénileg 10+ gólos előnye volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 234 regisztrált és 0 vendég