Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. február 15., vasárnap 20:42

Azt nem lehet elvitatni, hogy az MSN amiben a BBC fölé nő, az az abszolút gólveszély, már ha a hármasokat egybe nézzük. Nyilván nem fognak ők se külön-külön minden meccsen gólokat lőni, egyszerűen ez nem így működik (részben ezért van kevesebb gólja a harapósnak, viszont sok asszisztja). De jobban ott van bennük a gól, állapottól, csapattól, kiszolgálástól függetlenül. Cét vegyük ki, ő Messivel egálban van, marad Benzema, aki ebben már nem fog javulni, Bale-nek kellene.
Nem illik.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 15., vasárnap 20:40

Nem kell problámzni a gólokon. A vége számít. Meg felőlem messi viheti az aranycipőt, ha mi trófeákat nyerünk.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 15., vasárnap 20:11

Kicsit aggaszt,hogy nem jött e túl korán a jó forma, ezt szinte lehetetlen tartani szezon végéig.
Úgyhogy, 99% hogy lesz még hullámvölgy, a mérete a kérdéses, meg hogy mikor kap el minket, melyik meccseken, lehet e majd korrigálni a bl-ben stb...
Messi-Neymar kapcsolat több mint korrekt szerintem, azok a labdák amiket lövöldözgetnek egymásnak... :agree:

Szerintem nálatok sincs akkora baj,most kicsit dadogósabb a bugi, de rendben lesztek, Schalke így se lehet akadály, bajnokikat meg azért be lehet húzogatni, jó lesz a Villarreal majd március legelején, de otthon, ami necces lehet,az a Bilbao-i meccs, de amúgy nem vészes a menetrend.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 15., vasárnap 19:54

ikarus93 írta:Nem kell fosni a Barcától. Nemzetközileg vannak jobbak.

Van egy olyan érzésem a Barca csak Spanyolországba ilyen kimelkedően jó, a BL-be megkapnak egy Chelsea,BM-et, de én még a Dortmundba is érzem azt, hogy ki tudja ejteni a Barcát.
ezzel csak két probléma van

1. Egészen véletlenül mi is Spanyolországban vitézkedünk, ugyh nem vagyunk kisegítve azzal h a Chelsea esetleg jobb lenne
2. Jelenleg minket is jó eséllyel kiejtenének ezek a csapatok
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 15., vasárnap 19:48

ikarus93 írta:Nem kell fosni a Barcától. Nemzetközileg vannak jobbak.

Van egy olyan érzésem a Barca csak Spanyolországba ilyen kimelkedően jó, a BL-be megkapnak egy Chelsea,BM-et, de én még a Dortmundba is érzem azt, hogy ki tudja ejteni a Barcát.
A chelseavel lehet hogy lennének gondjaik,Mou ismeri a gyengéiket,széttördelné a játékot,megkontráznák a barcát talán...a BM-el pariba lenne a csapat,ezt a dortmundot meg szétbasznák jelen állapotban mint a szart.

Amit meg a barcás kolega írt,azzal mélyen egyet tudok érteni,avval a kitétellel hogy azért Ronanaldot még bőven ne írjuk le.Én nem fizikális,hanem mentális problémának tudom be,hogy most nem villog.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 15., vasárnap 19:34

Nem kell fosni a Barcától. Nemzetközileg vannak jobbak.

Van egy olyan érzésem a Barca csak Spanyolországba ilyen kimelkedően jó, a BL-be megkapnak egy Chelsea,BM-et, de én még a Dortmundba is érzem azt, hogy ki tudja ejteni a Barcát.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 15., vasárnap 19:18

Ma látszott a csapaton, hogy nem teszik oda magukat úgy, ahogy az elmúlt hetekben. De ez is bőven elég volt. Az 5 gólt nem kell magyarázni, pedig volt pontatlanság rendesen.

A Cé-Messi versenyben tök mindegy melyik veri meg a másikat pár góllal, végén úgyse ez számít. Én ha Real szurkoló lennék inkább azon izgulnék, hogy Cé térde jöjjön rendbe, mert különben nagy dolgokat ne várjatok tőle tavasszal. Hasonlít Messi combizom sérülésére, mikor Leo sem akart pihenni, illetve játszania kellett, ami olyan is volt és meg is határozta az egész évét. Erre az idényre szedte össze magát. Ronaldo régóta kínlódik a térdével, ő sem acélból van, a teste előbb-utóbb jelezni fog, akármilyen fizikuma van. Ráadásul elmúlt 30, már nem olyan fiatal. Amit meg állandóan mondogatnak vele kapcsolatban, főleg Mendes, hogy még 38 éves korában is ilyen szinten fog játszani, csak rátesz egy lapáttal. Tudom, pénzt látnak benne sokan, de ezzel hajszolják ezeket a top sztárokat a sérülések felé. Ráadásul szerintem pont Ronaldo az, aki az erőfocijával és a fizikumával nem fog már 3 év múlva se ezen a szinten játszani, mert megkopik a sebessége, ami ellen semmit se lehet tenni. Védeni kéne őt, nem kifacsarni még az utolsó csepp életet is belőle. Bár nem az első ilyen eset lenne a történelemben.

A sok hiányzó lehet meghatározó, bár nálunk ma 5 alap kezdő hiányzott, mégse esett szét a csapat. Nálatok se ez a legnagyobb gond szerintem. Már a sérülés hullám előtt elkezdett leszálló ágra kerülni a Real. A kezdő agyon lett hajszolva és a ti játékotokban sokkal több a sprint, a gyors ritmusváltás, ami a kimerültséggel (fizikai/mentális) együtt hozza is a sérüléseket nagyon könnyen. Nagy kérdés lesz, ha mindenki visszatér, milyen formát tudnak mutatni tavaszra, mert egyáltalán nincs az kőbe vésve, hogy ott folytatják, ahol abbahagyták. Azért itt nem csak a 20as éveik elején járók estek ki akik gyorsan regenerálódnak, hanem bizony a 30-hoz közel vagy a felett. Nem mindegy.

petiamadridista
Hozzászólások: 5273
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 15., vasárnap 18:53

ezért írtam ősszel hogy a Barcat kár lenne temetni...
nagyon érdekes ez a szezon..
Ősszel a Madrid szedett szét mindenkit könnyedén és a Barcának voltak nehéz meccsei, erre a szezon második felére ez kezd megfordulni..
érdekes.
Mindenesetre nekünk sem lesznek különösebben nehéz bajnoki meccseink az ElClassicóig, és előbb utóbb a katalánok is fognak botlani.
szóval, nyugi..
Én abban reménykedek hogy a visszatérőkkel egyben az őszi játék is visszaköszön március végére és az már nekünk fog kedvezni.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 15., vasárnap 18:51

Ezzel a csappattal , sérültek forma, motiváltság úgy elvernének mint a sz.. ha addig felépülnek a sérültek és rendezzük a sorokat akkor nem lesz gond, csak hát addig nem kellene botlani.
Csak az a baj,hogy ha vissza is jönnek a sérültjeink,sokat egy ideig ne várjon tőlük senki.Idő kell amíg újra formába lendülnek.Az meg kínszenvedés lesz addig.
Itt Modric a kilcsfigura elsősorban.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 15., vasárnap 18:49

Direkt csinálod ezt?
nem direkt. majd hnap, ha lesz időm kifejtem erről az egészről a saját, szubjektív véleményem.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Nas
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:47
Kedvenc játékosaid: Alonso
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nas » 2015. február 15., vasárnap 18:46

És akkor mivan? megnyílik a föld? világvége?
Teljesen egyetértek. Kurvára unalmas már ez a góllövő lista dolog. Leszarom ki nyeri a picsicsit. Ronaldo és a sikerei sem érdekelnek cseppet sem. A lényeg ,hogy a csapat szedje már össze magát. Az egyénieskedést meg felejtsük el.

Avatar
Ramioli
Hozzászólások: 925
Csatlakozott: 2014. március 23., vasárnap 17:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, , Redondo, Modric, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Ramioli » 2015. február 15., vasárnap 18:36

Toti írta:van egy olyan érzésem, h az el clasicora már ponthátránnyal megyünk, addig ugyanis a barcának kb ujjgyakorlat meccseik lesznek... messi is mindjárt előzi cr-t. lassan a 22 győzelmes széria is veszélyben.. még jó, h szarrá lettek temetve..
Ezzel a csappattal , sérültek forma, motiváltság úgy elvernének mint a sz.. ha addig felépülnek a sérültek és rendezzük a sorokat akkor nem lesz gond, csak hát addig nem kellene botlani.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 15., vasárnap 18:35

Toti írta:
tucsoki írta:És akkor mivan? megnyílik a föld? világvége?
semmi, csak dühítő, h 10+ gólos előnyt ad le, ez meg minden meccsen duplázik.

de ennyi erővel akkor mi van ha nem nyerünk idén semmit? megnyílik a föld? világvége?
ennyi erővel ne is szurkoljunk senkinek és semminek. :lol:
Kezdődik, mindig át kell esni a ló túloldalára.

Az van, hogy kénytelen voltam megkérdezni, mert nem te vagy az első aki akkora ügyet csinálsz belőle, mintha Messi valami megye 2-es bohóc lenne aki csak véletlenül szerzett eddig ennyi gólt. Nála is voltak/vannak és lesznek is még hullámvölgyek.

Lefogadom CR akkor is frusztrált ha lehoz egy meccset gól nélkül. Volt már nem egyszer hátrányban és nem mondanám hogy egy frusztrált (inkább mondjuk úgy hogy sikeréhesebb) C rosszabb lenne - a jelenleginél meg pláne... Bár nem sok értelme van összekötni ezeket, jelenleg az elmúlt évek leggyengébb időszakában van.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. február 15., vasárnap 18:34

Toti írta:van egy olyan érzésem, h az el clasicora már ponthátránnyal megyünk, addig ugyanis a barcának kb ujjgyakorlat meccseik lesznek... messi is mindjárt előzi cr-t. lassan a 22 győzelmes széria is veszélyben.. még jó, h szarrá lettek temetve..
Ugyan ez jutott eszembe. Ha nem csak az emlékezetem ( jajs lusta vagyok visszakeresni, majd más megteszi ha akarja) akkor volt pár ember , aki elég komolyan temette a Barcát, és szinte látványos visszaesésről írt ami konstansnak predesztinált. Aztán látjuk mi van most..... Persze kupákat tavasszal osztogatnak, de nah.... nem úgy tűnik mintha nagy bajban lennénk. Inkább mintha pont erősödnének, mi meg ugye egy (remélhetőleg) kisebb gödörben vagyunk. Érdekes lesz a tavasz (meg a nyár is emiatt :lol: ) az biztos. :)

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 15., vasárnap 18:32

Teljesen szerintem idénre illeszkedett be.Az 1. évben kicsit idegenül mozgott a pályán,és Leoval sem értette meg magát annyira mint most.
Ez igaz.De tavaly is látszott már hogy nem szarral gurigázik.Meccsről meccsre fejlődött.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. február 15., vasárnap 18:32

Toti írta:van egy olyan érzésem, h az el clasicora már ponthátránnyal megyünk, addig ugyanis a barcának kb ujjgyakorlat meccseik lesznek... messi is mindjárt előzi cr-t. lassan a 22 győzelmes széria is veszélyben.. még jó, h szarrá lettek temetve..
Direkt csinálod ezt?

Nem kell fosni, lesznek ők még hullámvölgybe, mint ahogy mi is leszünk a csúcson. Az ilyen alibi meccseket félvállról hozzuk tavaszra kell ottlenni és meglehet a Bajnokság meg a BL.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 15., vasárnap 18:28

van egy olyan érzésem, h az el clasicora már ponthátránnyal megyünk, addig ugyanis a barcának kb ujjgyakorlat meccseik lesznek... messi is mindjárt előzi cr-t. lassan a 22 győzelmes széria is veszélyben.. még jó, h szarrá lettek temetve..
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. február 15., vasárnap 18:28

morientes írta:
Neymarnak is kellett egy év beilleszkedni.
Jó az három hónapnak...na jó legyen négy.
Teljesen szerintem idénre illeszkedett be.Az 1. évben kicsit idegenül mozgott a pályán,és Leoval sem értette meg magát annyira mint most.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2015. február 15., vasárnap 18:26

Toti írta:még lehet, h ma megelőzi.. :lol: :lol: :lol: :lol:
A harmadik golja biztos szamit a statisztikaba? :hmmm: :lol:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 15., vasárnap 18:26

Neymarnak is kellett egy év beilleszkedni.
Jó az három hónapnak...na jó legyen négy.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 159 regisztrált és 0 vendég