Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 22., vasárnap 23:36

Realista24 írta:
Véleményem szerint összességében megérdemelten nyertünk.
Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.

Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
De egy 2-2 reális lett volna mindent összevetve.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 22., vasárnap 23:36

ikarus93 írta:Tényleg azzal a Vermalenal mi a helyzet? Fog ő még valaha játszani nálatok?
Állítólag két hét és már kiveheti anyukája a rácsos kiságyból. :lol: Komolyra fordítva a szót, nem tudom, hogy belőle lesz e még valaha top játékos ennyi kihagyás után.
Géci írta:Szerintem meg nem jobb az MSN...
Pont, hogy ők teremtik meg a különbséget a meccseinken. Suarez esik-kel, egy unszimpatikus figura. Rém idegesítő lehet ellene játszani. Nézni is az, főleg mikor elpattog a labda tőle......aztán egyszer csak ott van, lefordul és gól. De hát ezért vettük, nem másért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2015. március 22., vasárnap 23:36-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 22., vasárnap 23:34

Tanárul elrakta Suarez. Nálunk egy ilyen helyzet valószínűleg kimaradt volna. De egyébként a viselkedése, mentalitása ugyanolyan gusztustalan, mint volt.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Az a különbség Bale, és Suarez között, hogy utóbbi apránként, de pozitív irányba fejlődik. A City-t is kifektette, ha ezt megteszi minden nagyobb csapat ellen, bőven jó vétel volt. Rengeteg a helyzete is, amiket ő maga teremt meg, idővel majd belövi. Ma a brazil sokkal gyengébb volt nála.
Előbbi meg nem tud elmozdulni a nulláról, mert beragadt a kézifék, helyzetekbe is nehezen kerül.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Suarezből ma mást se láttam, csak, hogy esik bukik, passzolni nem tud, majd a semmiből eltesz egy gólt... Ja meg, hogy akkor sír, ha hozzá se érnek. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Jók ezek a BBC vs MSN dolgok el lehet rajtuk filozofálni...De ez még mindig kurvára Messi vs CR.Elég megnézni amikor nyomatják a durva statokat a két trióról, kb 60%a a góloknak a 2 aranylabdásé.Tavaly Bale hozott egy sok gólos szezont mellé idén meg Neymar.


Ha mondjuk "lebutítanánk" Messit és CR-t a másik 4 szintjére(na nem arét mer ők olyan bénák) közel nemtűnnének olyan félelmetesnek.Amikor Messinek megy akkor az msn a jobb amikor CR-nek akkor meg a BBC-nek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 22., vasárnap 23:31

Géci írta:Szerintem meg nem jobb az MSN... Ott van egy balfallosz Suarez akinek ma bejött, nálunk meg van egy ugyan olyan Bale akinek meg nem... Ennyi! Ha az első félidőben vezetünk 3-1-re egy szavuk sem lehetett volna. Egy ilyen mec sen be kell lőni a helyzeteket, mert kevés lehetőség van. Most is ez döntött ezért kaptunk ki. Próbálom pozitív oldala felől nézni a meccset, és azért a játék jócskán feljavulni látszik Modriccal. Nem tudunk mást tenni innentől mint várni, hogy mikor buknak. Nekünk pedig hozni kell a meccseket. Bár ha nem csal az emlékezetem akkor a sárgák miatt kövi meccsen se Kroos, se Isco... A lényeg, hogy menni kell tovább és nyerni a meccseket! :)

Suarez balfallosz? :lol:


Még ha Bale-re mondod, azt mondom ok.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 23:30

Realista24 írta:
Véleményem szerint összességében megérdemelten nyertünk.
Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.
Szerintem is x-es meccs volt, csak ahoz be kéne rùgni a helyzeteket...
Szerintem nem just sayin. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 22., vasárnap 23:29

http://futbol.as.com/futbol/imagenes/20 ... grande.jpg
http://futbol.as.com/futbol/imagenes/20 ... grande.jpg
Kis móka sem árt a háború közben
Szerintem meg nem jobb az MSN...
Három szinttel jobb az MSN, just sayin.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 23:28

Szerintem meg nem jobb az MSN... Ott van egy balfallosz Suarez akinek ma bejött, nálunk meg van egy ugyan olyan Bale akinek meg nem... Ennyi! Ha az első félidőben vezetünk 3-1-re egy szavuk sem lehetett volna. Egy ilyen mec sen be kell lőni a helyzeteket, mert kevés lehetőség van. Most is ez döntött ezért kaptunk ki. Próbálom pozitív oldala felől nézni a meccset, és azért a játék jócskán feljavulni látszik Modriccal. Nem tudunk mást tenni innentől mint várni, hogy mikor buknak. Nekünk pedig hozni kell a meccseket. Bár ha nem csal az emlékezetem akkor a sárgák miatt kövi meccsen se Kroos, se Isco... A lényeg, hogy menni kell tovább és nyerni a meccseket! :)

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 22., vasárnap 23:27

lesliejr írta: Piqué a leigazolás utáni első 2-3 évet idézi már egy jó ideje. Mint egy fal, szinte átjátszhatatlan. Nála csak az a baj, hogy fejben nem tudja összerakni magát hosszabb időre és olyankor lemegy megye2 szintre.

Tényleg azzal a Vermalenal mi a helyzet? Fog ő még valaha játszani nálatok? :mrgreen:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62884
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 22., vasárnap 23:27

Véleményem szerint összességében megérdemelten nyertünk.
Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 22., vasárnap 23:26

palesz77 írta:Nem mintha ez számítana most, de Pique már vagy 3-4 hónapja bomba formában van - mióta Lucho száműzte a lelátóra, nem tudom az mikor volt -, nem is értettem, hogy meccs előtt őt miért nézitek ennyire le.
Piqué a leigazolás utáni első 2-3 évet idézi már egy jó ideje. Mint egy fal, szinte átjátszhatatlan. Nála csak az a baj, hogy fejben nem tudja összerakni magát hosszabb időre és olyankor lemegy megye2 szintre.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 22., vasárnap 23:22

mascherano nagyon szánalmas ember.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 22., vasárnap 23:22

realistahuni írta:Amúgy náluk érdekes hogy fel tudnak pörögni az olyan játékosok akik azelőtt gyengébb formát mutattak és ki lettek kezdve, mint pl. Pique
Nem mintha ez számítana most, de Pique már vagy 3-4 hónapja bomba formában van - mióta Lucho száműzte a lelátóra, nem tudom az mikor volt -, nem is értettem, hogy meccs előtt őt miért nézitek ennyire le.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 22., vasárnap 23:21

Érdekes meccs volt. Egész jól kezdtünk, de aztán úgy szétesett a csapat, hogy rájuk se lehetett ismerni. Amit az első félidő nagyobb részében csináltunk, az botrány volt. Mint a beszariak. Egy sima oldalpasszt is elrontottunk. Hiába szereztünk vezetés, csak jobban szétestünk. Sajnos ez kisebb csapatok ellen is megvan, hogy 30 percekre eltűnünk. Ezt le kéne vetkőzni de gyorsan, ha a BL-ben akarunk vmit.
A második félidőben egészen más Barca jött ki és hiába volt nekünk szerdán meccsünk, el se hittem hogyan sprintelgetünk még a 80. percben is. Az már más kérdés, hogy Messi v Neymar végig cselezik a félpályát, de a kapu előtt impotensek vagyunk továbbra is. Suarez is levesz egy 30 méteres indítást úgy, hogy két lépésből helyzetbe kerül, utána 4 a 3 ellen visszük és odapasszolja az ellenfélnek. Hihetetlen a pali. Talán jövőre már teljesen levetkőzi az angol mentalitását, mert ha megtanul kicsiben is játszani, akkor... :salute:
A Real Madrid az első félidőben mutatott olyan dolgokat, amiket joggal várnak el tőlük a szurkolók. Tegyük hozzá, 2 méterről moziztunk közben, nulla csapatvédekezéssel. Megérdemelt volt az egyenlítés. Sőt!
Aztán a második félidőben, főleg a gól után teljesen elfogytatok. Nem tudom fejben vagy fizikailag, esetleg mindkettő. Ronaldo-t és Bale-t látni is alig lehetett. Számomra érthetetlen, hogy ez a két ember mennyire kiveszi magát a játékból hosszú percekre. Benzema-t sokan ekézik ezen az oldalon, de az a pali amit melózik sokszor helyettük....visszalép labdáért, elosztogatja, általában jól és úgy, hogy helyzet van belőle. A BBC-ből messze ő a leghasznosabb. Persze ahogy a másik kettő teljesen leül, úgy ő is egyre jobban esik vissza a meccsen.
Véleményem szerint összességében megérdemelten nyertünk.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 22., vasárnap 23:18

Szerintem egyértelműen Modric volt a kulcs, ennyit bírt ezen a szinten jelenleg.60percet, aztán kezdett ő is halványodni és a barca lassan átvette a középpályát.Na de ha a szezon hajrájára visszatoljuk ezt a 60 percet oda ahol ősszel volt jó lesz ez.Msn szerintem homály volt a meccs érdemi részében, Suarez villant egyet ez megtört minket.Messi meg túl mélyen játszik szerintem, oké hogy szervezi a játékot, de szerintem jobban járnának,hogy ha Neymar fölé mellé lőtt ziccereire az argentín érkezne.Írták már, így kilehet kapni, csak most ettől ne omoljanak össze fejben.


Szerintem összefutunk még idén a bl-ben,ott lehet revansot venni majd.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 22., vasárnap 23:17

Számomra bebizonyosodott, hogy az MSN trió jobb, mint a mi BBC-nk...több bennük a váratlan, több a sikeres csel, több az összjáték...Benzema ma ugyan nem volt rossz nálunk, de a két jómadár nagyon kezd leépülni az idén...az MSN egyre jobb lesz szerintem...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 22., vasárnap 23:15

Annyira törvényszerű volt egyébként ez a Matyiő gól...nyáron minden madridista kiröhögte meg oltogatta a barcát miatta...most meg betalál.
Amúgy náluk érdekes hogy fel tudnak pörögni az olyan játékosok akik azelőtt gyengébb formát mutattak és ki lettek kezdve, mint pl. Alves, Pique vagy Iniesta.
Nálunk max ez Benzemára mondható el. :roll:
Love football, hate antifa.

Avatar
Bullet T
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2013. június 10., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bullet T » 2015. március 22., vasárnap 23:12

na ne. hagyjuk ezt. ritka unszimpatikus egy bagázs ez. megvolt az alap, ez a nejmár, meg a szuárez éppen ide illik.. undormány

Lehet, hogy unszimpatikus a bagazs, lehet hogy szineszek, Neymar alakitasatol en is rosszul vagyok ,amikor labda van nala, lehet tudni mi lesz a vege a dolognak, ahogy kontakt van o a foldre ugrik(legjobb jelent szerintem akkor is az volt mikor Mascherano a foldon fekudt, Pepe meg odanyult egy ujjal kb az argentin meg a fejet fogva arebb hempergett), DE ezen a meccsen egy kis koncentracioval es egy kis akarassal siman hozhattuk volna a 3 pontot, mi lett a 2. felidobe a csapattal? Ketlem, hogy Ancelotti azt mondta nekik, hogy ne hogy veletlenul tamadjanak......Nem is emlekszem mikor volt ekkora kontraszt 2 felido kozott utoljara...Megerdemelte a Barca, nem voltak jobbak, de jobban akartak.
Ezt a szezont mi basztuk el, siman kene mennunk 6 pontal. Olyan helyen hagytunk pontak ahol nem kellett volna, nagyon nem kellett volna es itt van, amennyire bizakodoan indultunk neki a szezonnal most hol vagyunk ? na mindegy....johet a szokasos "majd jovore"....


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 167 regisztrált és 0 vendég