Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
istimester
rex madridistae
Hozzászólások: 3269
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 13:22
Kedvenc játékosaid: Iván Helguera, Raúl
Kedvenc csapatod: DAC
Tartózkodási hely: Felvidék

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: istimester » 2015. március 11., szerda 8:42

Én nem várok 5-0-át, de az biztos, hogy komoly gondok vannak a csapat körül és ezért elsősorban az elnököt tartom felelősnek.

Mire Mourinho végre-valahára kivakart a szarból, Pérez ismét elkezdi a Zidanes és Pavónes féle "csapatépítést". Én nem tartom véletlennek Ancelotti nyilatkozatait. Számomra egyértelmű, hogy vannak érinthetetlen játékosok és ez teljesen szétveri csapat egységét. A keret elviekben komoly játékerőt képvisel, mert nem, nem a játéktudással van gond. Ám úgy még egy csapat sem tudott focizni, amikor a játékosok fele duzzog vagy esély hiányában meg sem erőltetik magukat a kezdőbe kerülésért. A másik oldalon legalább ketten kirobbanhatatlan kezdők, miközben az egyik szeptember óta nem hozott jó meccset, a másik mellől pedig még a riválist is eltávolították.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 11., szerda 1:08

Pont az szól mellettünk hogy semmi nemszól mellettünk :D Katalánék most a vérünket akarják,nekünk fognak rontani,ha LE nem akarja akkor majd a szurkolók hajszolják őket bele.1 hetünk lesz felkészülni,nekik nem,ha Carlo nem barom Kroos pihen hétvégén,Modric kap egy órát Ramos visszatér. Ha azt játszik amivel bl-t nyertünk szépen felépítünk addigra Mindenkit(már amennyire lehet) nem fogok aggódni.Most igazából mindenki tőlük várja a csodát,már itt is 5-0ákat olvasok, nincs annál veszélyesebb mint a Real Madridot leírni,tavaly Dortmund és a classico után megtették,köszöntük szépen.

Ami meg a másik,hogy egy hét alatt megint olyat borulhat a világ...egy gála a levante ellen,vagy egy botlás a barcától,de még a bl-ben sem mentek tovább.

Ancelotti-n múlik most ez,legyen olasz,nyomassuk a Catenaccio-t.Ha nyernénk a meccset az rendes nitro lenne a csapatnak.Ha most akarunk elkezdeni "focizni" Barcelonában könnyen megégethetjük magunkat.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9151
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 11., szerda 0:55

Demes írta:
R.M.C.F írta:
Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....
Motiváció is csak addig lesz amig a Barca meg nem rúgja az elsőt.
A Neymar gol szinte biztos. :lol: Osszel is birtuk 3 percig, tavasszal 7, Carlo elso meccsen meg kb 20 percig.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 23:45

R.M.C.F írta: Ez igaz
Mondjuk ahogy mostanában (is) kezdjük a meccseket...ők meg hazain menni fognak mint a mérgezett egér...megy majd a letámadás, előrebasszák a védőink, aztán jönnek is előre...necces lesz.
Nem illik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 10., kedd 23:43

Demes írta:
R.M.C.F írta:
Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....
Motiváció is csak addig lesz amig a Barca meg nem rúgja az elsőt.
Ez igaz
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 10., kedd 23:21

hupasztmek, én veszek valami xanaxot, ebből méretes zakó lehet.
Love football, hate antifa.

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. március 10., kedd 23:12

Szegyen amit ma lattam,remelem ma feltettuk az i-re a pontot es innentol kezdve magaba nez majd egy ket jatekos... Peldaul Bale,akit paros labbal zavarnek el a csapattol,egesz evben nulla teljesitmeny,sir a labda ha nala van,rossz megoldasok tomkelege... Rovid es gyenge a kispad,kidolt ket harom jatekos es meghaltunk,Kroos agyon van hajtva,egyetlen mentsvarunk Modric lett.

Szep elojelek a Barca ellen,ha nem rendezzuk a sorokat,akkora verest fogunk kapni hogy a fal adja a masikat... Teljesen szetesett csapat vagyunk,CR arca vegig arulkodo volt.
:goat:

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. március 10., kedd 23:08

PEEtör írta:Szép előjelek, az egyik csapat a gödör aljára ér/t
Vajon elértük?
R.M.C.F írta:Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....majd utána folyamatosan....az lesz.
Ez szép és jó, de volt már egy 4-0 az Atlético ellen, pedig ott is meglehetett a motiváltság. Igaz, akkor hiányzott 5 kezdő is.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 10., kedd 23:04

hunmadridista írta:Az a baj, hogy a Barca úgy fel lesz spanolva, mint az állat...menni fognak, mintha az életük múlna rajta...nem hülyék, érzik a vérszagot...bele verhetik az utolsó szöget is a koporsónkba...
Pont ezért fog sok múlni Carlon,jöjjenek mimeg buszozzunk,ha Carlo nem ezt csinalja majd nalam is megbukott.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Demes » 2015. március 10., kedd 23:01

R.M.C.F írta:
Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....
Motiváció is csak addig lesz amig a Barca meg nem rúgja az elsőt.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 10., kedd 22:59

Az a baj, hogy a Barca úgy fel lesz spanolva, mint az állat...menni fognak, mintha az életük múlna rajta...nem hülyék, érzik a vérszagot...bele verhetik az utolsó szöget is a koporsónkba...

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 10., kedd 22:55

R.M.C.F írta:
Toti írta:mi lesz a nou campban te atyaisten.
akkor is nyomom. sztem carlo szezonvégi sorsát is eldöntheti, pláne ha belefutunk egy 5-0ba ami nagyon benne van,

Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....majd utána folyamatosan....az lesz.

Szerintem parásabb lehet egy rendesen felállt Levante ellen. Azok ha összekapják magukat meg tudják szorongatni a nagyokat.

A Barca ellen remélem én is, hogy nem lesz motiválatlanság. Bár ha korán kapunk egy gólt és elmegy a kedv már az elején, akkor kinyílhat a pofon zsák.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2015. március 10., kedd 22:51

Szép előjelek, az egyik csapat a gödör aljára ér/t, a másik pedig fent van a hegytetőn. És a hegytetőn kell majd játszani, a magaslati levegőtől meg eléggé elszoktak a fiúk.
Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat
Persze, ez a védjegye az elmúlt 10 év Madridjának, pláne a mostani gárdának, pláne a tavalyi szezon után. :coffee:
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 10., kedd 22:48

Toti írta:mi lesz a nou campban te atyaisten.
akkor is nyomom. sztem carlo szezonvégi sorsát is eldöntheti, pláne ha belefutunk egy 5-0ba ami nagyon benne van,

Én attól nem félek "annyira", mivel ez java részt motiválatlansági probléma,és ott ennék jobban odateszik majd magukat és annyira nem lesz szégyen a teljesítmény....majd utána folyamatosan....az lesz.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. március 10., kedd 22:47

Ha a Barca okosan játszik majd és odateszik magukat, akkor kivégezhetnek minket...

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. március 10., kedd 22:46

bél megalázza az összeset.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 10., kedd 22:42

Szétcsapjuk őket calma :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 10., kedd 22:37

mi lesz a nou campban te atyaisten.
akkor is nyomom. sztem carlo szezonvégi sorsát is eldöntheti, pláne ha belefutunk egy 5-0ba ami nagyon benne van,
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 10., kedd 21:05

nmate írta:
R.M.C.F írta:3 db egyébiránt nem védekező/védekezni tudó elem egyidejű alkalmazása öngyilkosság........
Mondjuk pont Bale lenne az akinek kéne. Támadás 4-3-3, védekezés 4-4-2. Nem bonyolult, tavaly csináltuk is.

Nagyon sok mindent "kellene". Most is nézd meg,középen jönnek át rajtunk.....nem a szélen. Mindenhol probléma van.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 10., kedd 21:01

R.M.C.F írta:3 db egyébiránt nem védekező/védekezni tudó elem egyidejű alkalmazása öngyilkosság........
Mondjuk pont Bale lenne az akinek kéne. Támadás 4-3-3, védekezés 4-4-2. Nem bonyolult, tavaly csináltuk is.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég