Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

weah
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: weah » 2024. március 16., szombat 21:22

Ez akkora baromság,még csak nem is hasonlítható a stílusuk össze.Esetleg Neymar az akivel talán egyezik ránézésre a játéka.Első szezonjába nem rossz az a négy gól 16-17 évesen.Vinicius sem lőtt többet,sőtt első szezonjaiban 1-2 góloknál kifujt.Nem lehet még meghatározni hogy mi lesz belőle,csak annyit hogy a potenciál az megvan benne nagyon is.Az Endrick gyerekre leszek kíváncsi,szerintem a videók alapján hatalmas focista lesz.Lehet egy két év múlva elkezdődik egy Endrick,Yamal korszak.Még Vinicius is ideférne picit idősebben,de mivel nincs agya(pedig a legjobb lehetne),és azt nem lehet csak úgy növeszteni ezért belőle nem lesz korszakos focista soha.

ELSiete
Hozzászólások: 2872
Csatlakozott: 2018. szeptember 29., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ELSiete » 2024. március 16., szombat 18:43

https://twitter.com/nocontextfooty/stat ... 57qNw&s=19
Carvajal: “When it's time for real competitions, we will go above Barcelona, I'm sure.”

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 16., szombat 17:55

Cali írta:
zsírosdeszka írta: Fúúú te…akkora arcuk lett a makker Barcásoknak, hogy majd Cubarsi megeszi MBappét… :vivo:
Istenem, verne nekik otthon egy mesterhármast! Imádnám! Meg Dembele is még egyet. :roll:
Azert mert egy hulye leir egy ilyet, nem lett nagy arca a Barcasoknak.
Pl, ha csak Veled azonositanank mindenkit, aki Madridista, azt gondolnank, hogy itt mindenki jobban utalja a Barcelonat, mint amennyire szereti a Real Madridot... :)

Egyebkent szerintem mar ebben a korben kiesunk a PSG ellen.
Igen. Így indul mindegyik nuevomessi, Xavi, Puyol gyerek marketingje. Nem egy szurkoló mondja, hanem sok. Van egy jó meccsük, aztán mennek a válogatottba. Túl sok ott a csodagyerek. Valós hosszútávú teljesítmény nélkül. Meg kell nézni a médiát. LaMasia folyik a csapból, de meg kell nézni hány első osztályú húzóemberük van élcsapatokban.

Igazad van. Hányingert keltő csapat a Barcelona. Utálom is őket. A rengeteg csalással, bírói lefizetésekkel, színészkedésekkel, nagy arccal, a gusztustalan nagyképű Laportával, kistílű Xavival. De olyan hype-ja volt csodagyerek Fatinak, Gavinak, Pedrinek, hogy kizúgtak az EL-ből is a BL után amint lehetett. Kurva sok a szar ott, mégis állandóan velünk foglalkoznak játékos, meg vezetőségi szinten is. Ez nálunk legfeljebb szurkolói szinten van így.

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3871
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2024. március 16., szombat 16:03

realmadrid95 írta: Raphinhaert 80 milliot tenne le az asztalra egy Szaudi csapat.
Barca helyébe segitenék neki csomagolni. :lol:
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 16., szombat 15:46

Raphinhaert 80 milliot tenne le az asztalra egy Szaudi csapat.

Cali
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cali » 2024. március 15., péntek 22:26

zsírosdeszka írta: Fúúú te…akkora arcuk lett a makker Barcásoknak, hogy majd Cubarsi megeszi MBappét… :vivo:
Istenem, verne nekik otthon egy mesterhármast! Imádnám! Meg Dembele is még egyet. :roll:
Azert mert egy hulye leir egy ilyet, nem lett nagy arca a Barcasoknak.
Pl, ha csak Veled azonositanank mindenkit, aki Madridista, azt gondolnank, hogy itt mindenki jobban utalja a Barcelonat, mint amennyire szereti a Real Madridot... :)

Egyebkent szerintem mar ebben a korben kiesunk a PSG ellen.

Avatar
zsírosdeszka
Hozzászólások: 394
Csatlakozott: 2021. november 27., szombat 22:40
Kedvenc játékosaid: Raúl Gonzalez, Fernando Hierro, Roberto Carlos, Zinédine Zidane, Claude Makélélé
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsírosdeszka » 2024. március 15., péntek 21:39

Fúúú te…akkora arcuk lett a makker Barcásoknak, hogy majd Cubarsi megeszi MBappét… :vivo:
Istenem, verne nekik otthon egy mesterhármast! Imádnám! Meg Dembele is még egyet. :roll:

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2024. március 15., péntek 18:54

BuzaBencze írta:
flori írta: Nyilván nem adnak kölcsön egy 40-70 milliós játékost, de attól még közel nullaperces a srác. A jegelést nem értem, nem is nagyon láttam ráutaló infót.
Xavier nem csipazza, ennyi. Nyáron lép, Roki meg jövőre is ott vereti majd a katalánoknál, több kevesebb sikerrel
De kit erdekel mit gondol ez a pojaca, ha ugyis lelep?

BuzaBencze
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2022. október 23., vasárnap 22:55
Kedvenc játékosaid: Valverde, Benzema
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuzaBencze » 2024. március 15., péntek 15:22

flori írta: Nyilván nem adnak kölcsön egy 40-70 milliós játékost, de attól még közel nullaperces a srác. A jegelést nem értem, nem is nagyon láttam ráutaló infót.
Xavier nem csipazza, ennyi. Nyáron lép, Roki meg jövőre is ott vereti majd a katalánoknál, több kevesebb sikerrel

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2024. március 15., péntek 15:03

Nyilván nem adnak kölcsön egy 40-70 milliós játékost, de attól még közel nullaperces a srác. A jegelést nem értem, nem is nagyon láttam ráutaló infót.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

BuzaBencze
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2022. október 23., vasárnap 22:55
Kedvenc játékosaid: Valverde, Benzema
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BuzaBencze » 2024. március 15., péntek 14:48

flori írta: Vítor Roque has had doubts about his future. He has come to think that he will be loaned out next summer.

Van hír erről, hogy pontosan mit csinálnak ott vele? Ugye "sokkal" nagyobb fogás mint Endrick azt hallottuk. :mrgreen:
Bocs de minden hülyeséget nem kéne elhinni.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2024. március 15., péntek 14:38

flori írta: Vítor Roque has had doubts about his future. He has come to think that he will be loaned out next summer.

Van hír erről, hogy pontosan mit csinálnak ott vele? Ugye "sokkal" nagyobb fogás mint Endrick azt hallottuk. :mrgreen:
Hehe eye tesztje sosem téved :kávésgif:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: flori » 2024. március 15., péntek 14:34

Vítor Roque has had doubts about his future. He has come to think that he will be loaned out next summer.

Van hír erről, hogy pontosan mit csinálnak ott vele? Ugye "sokkal" nagyobb fogás mint Endrick azt hallottuk. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5841
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jim » 2024. március 14., csütörtök 15:23

ferni írta: Az a szomorú, hogy egy Brahimot elüldöztek a marokkói válogatotthoz, ezt a Cubarsit meg 10 felnőtt meccs után vinni akarják az EBre... 🤡
ez egyik Barcás, a másik Reálos
az ottani fiataloknak nagy a hype-juk,
az itteniek le vannak nézve…

nem csak kint, hanem a fórumon is :lol:
( tisztelet a kivételeknek)

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2024. március 13., szerda 22:16

Az a szomorú, hogy egy Brahimot elüldöztek a marokkói válogatotthoz, ezt a Cubarsit meg 10 felnőtt meccs után vinni akarják az EBre... 🤡

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. március 13., szerda 22:14

Hat lehet rossz meccset néztem de egy nagyon gyenge napoli ellen az első 20 percet tudták megnyomni utána meg a 3ik gólog végig a napoli ment a maguk esetlen balfasz módján. Ez a tegnapi teljesítmény édes kevés lenne a nagyok ellen és akkor a taposást még szóba se hoztam.

Persze lehet ilyenkor azzal jönni, hogy mi se brillíroztunk vagy a bayern csak ezekben a csapatokban több van. Bennük meg ennél többet nem látok. Mondjuk nekem ilyesfajta ünneplés nem rémlik amikor mi nemtudom hány év után jutottunk megint a nyolcba de mindenkinek máshol van az ingerküszöbe. :kalapos:

Remélem kihúznak minket nekik holnap.

Esélyük amúgy van valamennyi mindenki ellen. Velünk sokszor játszanak, bayern nem a legszebb napjait éli, arsenal inter képesek az összeomlásra, matrac szeret picsítani nekik psgnél meg csak bappét kell levenni. Talán a city az ahol a 30%ot levinném úgy 5%ra mert ott fizikumban kb mintha felnőttek játszanának egy ifi csapat ellen akkora különbség.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2024. március 13., szerda 22:01

Napoli golnal azert szépen elcsúszott helyezkedesben maldini.

Ha mondjuk befujjak tizinek egy normális világban, hogy agyontapossa a labfejet, akkor most ő a pike/maldini hibrid katalán helyett ki lenne?

Skacok, akik ezeket irjak, azok kajak látták a.meccset végig? Ezt a napolit? Ezek 3 meterekrol mellé fejelték a labdát basszameg, emellett olyan iramot meg focit toltak, mint egy osasuna.

Hál istennek, hogy megint ilyen next level gyerekek vannak hirtelen a semmiből. Addig jo ez nekünk pl. :lol:

Nekem akkor is a kommentátor volt a kedvencem tegnap. Életemben nem hallottam ilyen gagyin elfoglult faszkalapot. Zseni volt. "A futball történelemben így nem adott kötényt senki" :lol: na... szerintem ez a next level.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

realmadrid95
Hozzászólások: 1839
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2024. március 13., szerda 21:39

csababarca írta:
realmadrid95 írta:

Eurobarca, Barcelona Hungarian Supporters Club
már ritkán olvasom az eurobarcát, pont az ilyenek miatt, de ezzel pont nem találkoztam.

a másikról fogalmam se volt eddig hogy létezik:D
Fbs verziora gondolok, a honlapot en sem szoktam bongeszni. Neha rajuk nezek, vannak tok jo statisztikak is hebe-hoba, ott szoktam latni az agymeneseket is.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5287
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2024. március 13., szerda 21:01

https://twitter.com/losblancoswrld/stat ... VCsUg&s=19

:kalapos:
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4274
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. március 13., szerda 20:49

realmadrid95 írta:

Eurobarca, Barcelona Hungarian Supporters Club
már ritkán olvasom az eurobarcát, pont az ilyenek miatt, de ezzel pont nem találkoztam.

a másikról fogalmam se volt eddig hogy létezik:D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 36 regisztrált és 0 vendég