Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6659
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. március 22., vasárnap 18:55

Ha ma nyer a Barca,az olyan lökést fog adni nekik,hogy gyakorlatilag sétálva megnyerhetik a bajnokságot. Minket meg demoralizálhat és ismét a kritikák középpontjába kerülhetünk,és még jön az Atletico elleni oda-vissza is... :roll:

Ma nyerni kell! :vivo: :vivo: :vivo: :vivo:
:goat:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6672
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2015. március 22., vasárnap 18:53

Szerintem meg volt.
Mikor james padozott.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 22., vasárnap 18:51

Ma lejátszottam Fifa Match Live-ba a meccset legendás. Fifa-ból jósolni lehet, ezotv-n láttam. 3-0. De olyan élethű volt, hogy már röhögtem néha.
Bale átesik a labdán, Benzemától elpattan ziccerben, Ronaldo szabadrúgása a stadionból kiment, Casillas baki szögletnél, amiből Piqué fejes gól lett. Meg volt egy félpályás Messi szóló gól, mint annak idején, amikor Buszkecc otthagyta neki a labdát, és beindult. Ja, és Alves is eltalálta a kaput. Mondjuk az már sci-fi lenne. :lol: De mindenképp jó meccset várok, több góllal, megismételhetnék a kedvenc klasszikusomat, a 3-3-at.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 18:51

adamzz írta:
Géci írta:Velem az a baj, hogy komolyabb meccsek közben olyan vagyok mint egy idegbeteg vadbarom... Ilyenkor a párom már tudja, hogy tilos hozzám szólni. Pontosabban szólhat, csak értelme nincs :lol:
Én dettó.. Borzasztó volt az Atleti elleni 0-4 is.
Azt pont megùsztam, mert meccsünk volt, bár így is haza értem 2 gólra, de kínomba csak nevetni tudtam már. Az annyira komolytalan volt, hogy nem tudtam magam sem komolyan venni... :lol: Egy El Clásicó viszont más :shifty:

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 22., vasárnap 18:47

Géci írta:Velem az a baj, hogy komolyabb meccsek közben olyan vagyok mint egy idegbeteg vadbarom... Ilyenkor a párom már tudja, hogy tilos hozzám szólni. Pontosabban szólhat, csak értelme nincs :lol:
Én dettó.. Borzasztó volt az Atleti elleni 0-4 is.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 18:44

Velem az a baj, hogy komolyabb meccsek közben olyan vagyok mint egy idegbeteg vadbarom... Ilyenkor a párom már tudja, hogy tilos hozzám szólni. Pontosabban szólhat, csak értelme nincs :lol:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 22., vasárnap 18:40

realistahuni írta:Ágyban, párnák közt begyóccerezve.
Egy hirtelen influenzának "köszönhetően" a bunker biztosítva van egy nemvárt zakó esetén. :lol: :x
:lol: :lol:

a mai meccsről a véleményem és érzésem az, h nem izgulok. nem gondolom túl, egész egyszerűen azért, mert totálisan azt érzem, h a barca annyival esélyesebb most, h nagyon is benne van a vereségünk. ebben az esetben lesz -4 pont. nem tudunk mit csinálni, ha így alakul akkor sem. talán azért nem bassza fel az agyam már a kezdés előtt a meccs ( :mrgreen: ), mert pár hét leforgása alatt átkellett élni egy atletico elleni 0-4et, v egy schalke elleni 4 kapott gólt a bernabeuban + a heteken keresztüli ocsmány játékot, így én már meg sem lepődnék semmin.

aztán lehet a meccs után én leszek az első aki anyázni fog, és elég lesz egy hsz egy 2 hetes instant ban-ra. :lol:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 22., vasárnap 18:34

Ágyban, párnák közt begyóccerezve.
Egy hirtelen influenzának "köszönhetően" a bunker biztosítva van egy nemvárt zakó esetén. :lol: :x
Love football, hate antifa.

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 22., vasárnap 18:34

R.M.C.F írta:Én lassan megindulok itthonról.....idegenben nézem a meccset. Lakásbiztosítása remélem van a haveromnak.

:hmmm:

Ne feledd: Nem az a lényeg, hogy ki birtokolja többet a piát, hanem hogy ki lesz részeg. :mrgreen:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 18:28

R.M.C.F írta:Én lassan megindulok itthonról.....idegenben nézem a meccset. Lakásbiztosítása remélem van a haveromnak.

:hmmm:
Hozzám is jönnek öten, ebből egy barcás :D . Remélem nem neki lesz a legjobb kedve... :|

Avatar
adamzz
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 12:19
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, CR, Benzema, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Sárospatak

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: adamzz » 2015. március 22., vasárnap 17:54

R.M.C.F írta:Én lassan megindulok itthonról.....idegenben nézem a meccset. Lakásbiztosítása remélem van a haveromnak.

:hmmm:
:mrgreen:
Az erő legyen velünk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 22., vasárnap 17:47

Én lassan megindulok itthonról.....idegenben nézem a meccset. Lakásbiztosítása remélem van a haveromnak.

:hmmm:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. március 22., vasárnap 17:37

realistahuni írta:
Nem mondom, hogy nem érdekel az eredmény, mert jó lenne Messi féle flipper góllal, vagy kamu 11essel nyerni, vagy öngóllal, nem érdekelne, de jól esne.
https://www.youtube.com/watch?v=okUD9Cc_OVI
:lol: :mrgreen:
Ez hogy jön ide barátom? :mrgreen: Mit fordítsak neked? :mrgreen:

Szerk: így visszaolvasva.... megértelek. De érted mit akartam, nah. Kicsit rápörögtem a meccsre és még be is kávéztam, mert addig nyomni kell a melót, mint süket az csengőt. :lol:

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 22., vasárnap 17:35

Igazából négy lényeges kimenete lehet a meccsnek, hiszen a várható szoros befutó miatt az egymás elleni eredmény sem biztos, hogy mindegy lesz. Szóval az lenne az igazi nagy szopás, ha még az egymás elleni eredményünk is rosszabb lenne, mert onnantól 5 ponttal kell többet szereznünk vereség esetén.

Elég negatívan állok az esti meccshez, szóval jöhet a győzelem. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 22., vasárnap 17:34

Nem mondom, hogy nem érdekel az eredmény, mert jó lenne Messi féle flipper góllal, vagy kamu 11essel nyerni, vagy öngóllal, nem érdekelne, de jól esne.
https://www.youtube.com/watch?v=okUD9Cc_OVI
:lol: :mrgreen:
Love football, hate antifa.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. március 22., vasárnap 17:30

Nem mondom, hogy nem érdekel az eredmény, mert jó lenne Messi féle flipper góllal, vagy kamu 11essel nyerni, vagy öngóllal, nem érdekelne, de jól esne. Viszont nekem a legfontosabb, hogy az a jó fehérnép (nem kifordítani, buta fiúk! :mrgreen: ) aki kimegy a gyepre, az nekem szántsa szét a gyepet ( akár szó szerint is, úgyse a költségükön állítják vissza :lol: jaj megszólalt belőlem a tipik magyar) és ha kell úgy fusson, hogy szünetben oxigénsátorba kelljen befeküdnie mindnek. Szívjanak kokót, az sem érdekel, csak minta a mérgezett egér úgy hajtson mindegyik, űzzék, hajtsák egymást, vérben forgó szemekkel. Bélának nem kell most lefutni a védőket pályán kívül kerülve, elég ha beveri a ziccert, vagy lapasszolja.

11 elmebeteg, küzdős hajtós fehér mezes állatot akarok látni, akik úgy űzik hajtják a labdát mint süldő korukban egy szűz szűk 18 évest! :mrgreen: :lol:

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. március 22., vasárnap 17:01

Nyerünk 3-2-re, Bale mikor domborítson, ha nem ma...helye vélhetően lesz. Tol egy duplát, plusz Penaldo :mrgreen:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 22., vasárnap 16:20

schranzer írta:Jo formában van a Barca, vagyis inkább csak Messi. Mi meg ugye elegge szarul muzsikaltunk az utobbi idoben. Ezért is, meg ugye a hazai palya miatt is a Barca az eselyesebb elvileg. Viszont szerintem mar mult heten a Levante ellen eleg jol jatszott a csapat, es ez Ramos es Modric miatt volt. Ennyire fontos nekunk ez a ket ember. Foleg Modric. Ugyhogy szerintem hatalmas kontraszt van most a Madrid megitelesevel kapcsolatban, szerintem mindenki Barca dominanciat vár, de varjuk ki a veget, valami miatt enis azt erzem hogy tulsagosan alá lettunk becsulve, ami egyreszt helytallo, masreszt igy Modric es Ramos visszateresevel már nemis annyira helytallo. De majd este kiderul. Gareth ma vág kettőt, mert egy troll :mrgreen:

Én is ugyanezt gondolom. Az elmúlt évben fordított előjelekkel jött mindkét csapat a klasszikusra, ott a rosszabb formában lévő Barca nyert, ilyen alapon én ma bízom a csapatban. Modric és Ramos hiánya súlyos érvágás, velük sokkal jobbak vagyunk, a Barca közelről sem tudja belőni, hogy mire vagyunk képesek. Modriccsal annyival jobb a játékunk, annyira nem azt nyújtja a csapat, mint vele, hogy reálisan LE fel sem tudja készíteni ellenünk a csapatát. Persze aztán lehet, hogy az MSN-nek kijön a lépés, és feltörlik velünk a padlót, de ugyanúgy kijöhet a lépés a BBC-nek, és mi mossuk fel a padlót a Barcával. Igazság szerint a Barcának több vesztenivalója van jelenleg (első hely, magabiztosság, belső nyugis légkör), míg nekünk már nincs nagyon vesztenivalónk.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 22., vasárnap 16:07

Tegyétek el poénosba, hehét az este után úgy se látjuk egy darabig... :mrgreen: :mrgreen:
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. március 22., vasárnap 16:02

hehe írta:
ziro4vr írta:Csak a BBC-n ne legyen adásszünet, ettől félek én...
amióta nincs jeremy clarkson, szar az egész :lol: :mrgreen:

Jó oké, ez a hónap poénja így együtt! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Ezt tedd el humorosba, hallod R24?! :mrgreen: :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 55 regisztrált és 0 vendég