Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 22., vasárnap 15:54

Hát megnéztem az esetet, köze nincs a Pepéshez. Azt hittem valami ámokfutás volt.. Játékban volt a labda, gyerek ráfekszik, Alba meg két finomat belerúg, ráadásul labda felé.. na bumm. Semmi hentelés nem volt ebben, max sárgát kellett volna adni, de a másiknak is..

Pepénél meg ha jól sikerül a második rúgás, akkor úgy végigszántja a gyerek hátát, hogy csak a nagy vértócsát látod...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. február 22., vasárnap 15:52

sonic írta:Onbiraskodas, elvesztette a kontrollt, agreszio. A szandek ugyanaz volt, az elso mozdulat utan engem nem erdekel hogy hanyszor rugott meg, hogy ketszer vagy haromszor, vagy levert-e neki egy pofont utana. Ban. Meccsekre.
Nem vitatom Alba szabálytalanságát, nem is szeretem ezeket a dolgait. De ez kb olyan, mintha egy sima fault meg egy elkésett belépő ahol törnek a csontok egy kategória lenne nálad, merthogy az alapmotiváció ugyan az volt, megállítani a védőt..

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 22., vasárnap 15:48

oké mindenki higgadjon le a picsába.

de akkor ez most piroslap?
https://vine.co/v/OQhh17a5zPB

:mrgreen:

(11-es kékfekete játékos reaction :D )
Kép
Kép
Kép

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 22., vasárnap 15:02

Enrique írta:
sonic írta:Az Alba eset abszolut semmiben nem kulonbozik...
Azért ezt át kellett futnom vagy háromszor, hogy tényleg jól olvasom-e.
Pepénél volt két elég komoly rúgómozdulat, utána megfogta a haját a fazonnak, rátaposott vagy háromszor, aztán még arcon is vágott egy másikat, én lehet rossz meccset néztem tegnap, de tényleg ilyen volumenű lett volna az Albáé? :D
Én kedvelem egyébként Pepét, abszolút top hátvédnek tartom, de ott amit összehozott, az tényleg egy kirívó eset volt, kicsit úgy érzem az idő megszépítette az emlékeket.

Onbiraskodas, elvesztette a kontrollt, agresszio. A szandek ugyanaz volt, az elso mozdulat utan engem nem erdekel hogy hanyszor rugott meg, hogy ketszer vagy haromszor, vagy levert-e neki egy pofont utana. Ban. Meccsekre.



Ezzel szemben ki se allitottak. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Enrique
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 22:10

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Enrique » 2015. február 22., vasárnap 14:50

sonic írta:Az Alba eset abszolut semmiben nem kulonbozik...
Azért ezt át kellett futnom vagy háromszor, hogy tényleg jól olvasom-e.
Pepénél volt két elég komoly rúgómozdulat, utána megfogta a haját a fazonnak, rátaposott vagy háromszor, aztán még arcon is vágott egy másikat, én lehet rossz meccset néztem tegnap, de tényleg ilyen volumenű lett volna az Albáé? :D
Én kedvelem egyébként Pepét, abszolút top hátvédnek tartom, de ott amit összehozott, az tényleg egy kirívó eset volt, kicsit úgy érzem az idő megszépítette az emlékeket.
'Aki látni szeretné a szivárványt, annak meg kell tanulnia szeretni az esőt.'

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 22., vasárnap 14:41

Ha 1000X olvasom el akkor is csak egy rossz összesküvés elmélet,nem hiszem hogy érdekelné mit zörögnek neki,bármelyik top csapat szivesen vinné,ennyi fizetést bármelyik megad neki,úgy hogy sztm.Neymar magasról leszarja,mit dumálnak neki,mit tegyen meg mit ne...addig amíg azzal nem sért másokat.
Most akkor Messit is lebták mert a kisronaldoval bratyizott az aranylabda gálán? :D
Kicsit túl van ez misztifikálva szerintem.
Nagyon is értettem mit írtál,de fordítva ez nem jött le,úgy látom.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 22., vasárnap 14:30

morientes írta:
Addig amíg itt nincs mire sarat dobálni, ott meg levegőt sem kapnak az őket betemető sz**tól. Ha majd lesz új elnök, Rosellt elítélték, lejár a transzferbünti, megint kezdeni kell a hadjáratot a Real ellen. Addig viszont nem kötelező a Real ellen szólni, mert az csak a magas labda feldobása. Mondjuk Xavit ez sem szokta visszatartani.
Már elnézést,de ez az okfejtés egy baromság.
Nem lehet hogy egyszerűen csak ilyen ember? :roll:
Olvasd el még egyszer mire reagáltam. A kérdés az volt, hogy meddig engedik neki ezt a pozitív dumát a Madridról.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. február 22., vasárnap 14:26

Géci írta:
Csabi írta:https://www.youtube.com/watch?v=ITEGcfnHbN0

ittvan. ez geci ez miez ha nem 3 meccs?

cét elbasszák minden szarért, ketten rángatják, elcsapja, piros, eltiltás.
Ezt említettem meg én is... Ez akkora piros volt mint egy ház.
Az első fault is sima sárga, a második meg... :roll:
Plusz ezek előtt is volt még egy sárgás megmozdulása az oldalvonalnál.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 22., vasárnap 14:21

Csabi írta:https://www.youtube.com/watch?v=ITEGcfnHbN0

ittvan. ez geci ez miez ha nem 3 meccs?

cét elbasszák minden szarért, ketten rángatják, elcsapja, piros, eltiltás.
Ezt említettem meg én is... Ez akkora piros volt mint egy ház.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11240
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 22., vasárnap 13:54

sonic írta:
dzsi91 írta:"Pedig Jordi Alba egy renkívül szimpatikus fiatalember" Faragó Richárd 2013(Bayern-Barcelona)







:lol:


Qoute of the day? Pedig ez a Farago Ricsi egy rendkivul szimpatikus fiatalember... :D

Dzsi its time for you to spread the love, adjad nekik. :D


Kar hogy krizisben vagyunk, mert meg veletlenul hajlanek ra hogy elhiggyem hogy van eselyunk megnyerni a bajnoksagot 4 pont elonybol (amit ma este abszolvalunk...). :ike:
Most már kivárom a nyarat :D , leírtam többször is, vissza is lehet keresni,hogy attól függetlenól,hogy temetem a barcát lesznek jobb időszakaik, ez most egy ilyen. Csak megint mindenki annyira megijedt.Majd év végén elszámolunk, mert oké hogy "temetem"(ami abból áll,hogy szerintem nem nyernek idén se bajnokságot se bl-t) őket én ezt vállalom is, de pár jobb meccs után nem kell nyomatni,hogy most azoknak lett igaza akik óvatosak voltak :D Meg az is irreális elvárás,hogy 10 pontokat verjünk rájuk,2011-12 és 12-13 kirívó eset volt amikor elhúzott nagyon az egyik vagy a másik,egyébként nem jellemző. Ugyanez igaz a Madridra is, volt(van?) egy hullámvölgyünk amivel szinte mindenki számolt, vártuk is és alá írtuk volna előre ,hogy ez januárba jöjjön... Meg lehet nézni a többi nagy bl esélyes év elejét, mind bukdácsolnak , nyilván nem szándékos, de a csúcsbarca is mindig ilyenkorra időzitette a rossz formát,de majd meglátjuk.

Egyébként ha jól megnézitek az Atletico borította fel az erőviszonyokat, azzal ,hogy minket elvertek a barcától kikaptak, teljesen átrendeződtek az erőviszonyok egy időre a többség szemében... Az Atletico nekünk jelenleg hatalmas mumusunk,bár meggyőződésem,hogy a tavaly májusi imám miatt van ez (sorry :mrgreen: ).

Továbbra is tartom,hogy csak rajtunk múlik.Jobbak vagyunk, nem a pillanatnyi forma alapján,hanem úgy amblokk, jobb erősebb csapatunk van és ez év végén megint meg fog látszani mint tavaly.Ha a barca bajnok lesz idén,az csak is a mi balfaszságunknak lesz köszönhető.... "a REAL MADRIDOT csak a REAL MADRID győzheti le" :mrgreen:

Ma egyszerűen kötelező nyerni,ha megvan a 3 pont akkor ebből az egész januári hullámvölgyből úgy jövünk ki ,hogy nem is buktunk pontot, ami nagyon jó lenne egy nyugodtabb tavasz érdekében.

Lehet csűrni csavarni, de ez a barca számomra egy galaktikus Real 2.0, van egy nívótlan edző, egy sebezhető védelem és egy pár ász a támadó sorban akik képesek eldönteni meccseket. Versenyképesek Messi és Neymar miatt, bárkit elkaphatnak, de hosszútávon ez nem jöhet be szerintem, nekünk se jött be, pedig még durvább nevek voltak elől... aztán persze lehet erre írni,hogy nem hasonlít a galaktikus madridunkra mert .... de nagy vonalakban le egyszerűsítve szerintem igen...
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 22., vasárnap 13:51

Csabi írta:https://www.youtube.com/watch?v=ITEGcfnHbN0

ittvan. ez geci ez miez ha nem 3 meccs?

cét elbasszák minden szarért, ketten rángatják, elcsapja, piros, eltiltás.
ez sokkal gázabb, mint amin a vita megy :lol: néha azért belőle is előjön az igazi jelleme, bármennyire is nyalják most a seggét

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 22., vasárnap 13:50

Matt009 írta:Mondjuk Xavit ez sem szokta visszatartani.
Ez nala ilyen veleszuletett rendellenesseg lehet. Marmint nem az hogy hulye mint a segg, hanem hogy reflexbol nyilatkozik baromsagokat a Realrol ha kell ha nem, ha kerdezik ha nem.

Needless to say, a kedvenc Barca jatekosom ennek okan. :D


Banán írta:Banális hülyeségen megy a vita, egyértelmű volt a dolog.
Sosem tanulunk kozossegileg mint forum... :)



DONT! FEED! THE! TROLL!

!!!!!!!


Csabi írta:https://www.youtube.com/watch?v=ITEGcfnHbN0ittvan. ez geci ez miez ha nem 3 meccs? cét elbasszák minden szarért, ketten rángatják, elcsapja, piros, eltiltás.
A legjobb hogy a biro 1 meterrol nezte. :D Amugy nalam Alba is kapna az ivet. Mi nyolc meccset voltunk kenytelenek nelkulozni a legjobb vedonket mert 12 az IQ-ja es ugy dontott hogy majd o itelkezik a biro helyett. Az Alba eset abszolut semmiben nem kulonbozik... Alba hany meccset kap? Ja meg pirosat se. :lol: Nambaj, szimpatikus fiatalember.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 22., vasárnap 13:48

Addig amíg itt nincs mire sarat dobálni, ott meg levegőt sem kapnak az őket betemető sz**tól. Ha majd lesz új elnök, Rosellt elítélték, lejár a transzferbünti, megint kezdeni kell a hadjáratot a Real ellen. Addig viszont nem kötelező a Real ellen szólni, mert az csak a magas labda feldobása. Mondjuk Xavit ez sem szokta visszatartani.
Már elnézést,de ez az okfejtés egy baromság.
Nem lehet hogy egyszerűen csak ilyen ember? :roll:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10060
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. február 22., vasárnap 13:43

https://www.youtube.com/watch?v=ITEGcfnHbN0

ittvan. ez geci ez miez ha nem 3 meccs?

cét elbasszák minden szarért, ketten rángatják, elcsapja, piros, eltiltás.

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 22., vasárnap 13:36

50. perc Suárez elesett, egyből megfogta a labdát, még a sípszó előtt, de a Malaga játékosa nem rúgta szét. :lol:
Banális hülyeségen megy a vita, egyértelmű volt a dolog.

Amúgy, Neymarnak is volt valami afférja a meccs végén, amiért láttam, hogy kiállítást reklamált még pár Barca szurkoló is, erről tud valaki mutatni vidit?

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. február 22., vasárnap 13:09

Toti írta:most ez csak eszembe jutott, de neymarban pozitívan csalódtam ebben a szezonban.
egyrészt nincs már annyi dobálás, de ez mondjuk nem is érdekel annyira, sokkal inkább az, h értelmes dolgokat nyilatkozik, ha megkérdezik a madridról v egy-egy játékosról és nem a sarat dobálja. nem állt be a sorba.. kíváncsi vagyok meddig tűrik ezt majd ott meg?
Addig amíg itt nincs mire sarat dobálni, ott meg levegőt sem kapnak az őket betemető sz**tól. Ha majd lesz új elnök, Rosellt elítélték, lejár a transzferbünti, megint kezdeni kell a hadjáratot a Real ellen. Addig viszont nem kötelező a Real ellen szólni, mert az csak a magas labda feldobása. Mondjuk Xavit ez sem szokta visszatartani.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 22., vasárnap 12:34

most ez csak eszembe jutott, de neymarban pozitívan csalódtam ebben a szezonban.
egyrészt nincs már annyi dobálás, de ez mondjuk nem is érdekel annyira, sokkal inkább az, h értelmes dolgokat nyilatkozik, ha megkérdezik a madridról v egy-egy játékosról és nem a sarat dobálja. nem állt be a sorba.. kíváncsi vagyok meddig tűrik ezt majd ott meg?
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Mike
Hozzászólások: 3024
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:41
Kedvenc játékosaid: Guti, Özil, Ronaldo, Zidane, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Colts

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mike » 2015. február 22., vasárnap 12:26

maradjunk annyiban hogy a mennyei megyeibe ezt nem merte volna megtenni, mert szétverték volna :lol:
"Mesut Ozil is my successor. I have never seen such quality in a player. " -Zidane

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. február 22., vasárnap 12:24

dzsi91 írta:"Pedig Jordi Alba egy renkívül szimpatikus fiatalember" Faragó Richárd 2013(Bayern-Barcelona)







:lol:


Qoute of the day? Pedig ez a Farago Ricsi egy rendkivul szimpatikus fiatalember... :D

Dzsi its time for you to spread the love, adjad nekik. :D


Kar hogy krizisben vagyunk, mert meg veletlenul hajlanek ra hogy elhiggyem hogy van eselyunk megnyerni a bajnoksagot 4 pont elonybol (amit ma este abszolvalunk...). :ike:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. február 22., vasárnap 12:18

dzsi91 írta:"Pedig Jordi Alba egy renkívül szimpatikus fiatalember" Faragó Richárd 2013(Bayern-Barcelona)







:lol:
Robben tudna mesélni. :D Az ominózus meccs óta, senki nem magyarázza meg, hogy Alba csak a labdát akarta. Elszállt agya, ennyi a történet. Az egy dolog, hogy a malagás gyerek könnyen esett, de ez Jessicát nem menti fel az alól, hogy elkezdte rugdalni. Magasról tett arra, hogy labdát, vagy babát talál-e.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 141 regisztrált és 0 vendég