Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. április 13., hétfő 16:05

Realista24 írta: Lucas Moura: "Leo Messi is my idol and he's back as the best"
szal messi megy a psgbe :shifty:
Kép

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 13., hétfő 15:06

Én ugy vágyik vele hogy idén a csapat mentálisan es fizikálisan is jobb...decemberig tuti. Szomorú hogy elojon a fáradtság lásd a barca ellen...bar ott ha belojjuk a ziccereket sima lett volna.
Szerintem a barca fog még botlani...csak attól tartok hogy mi is. Persze ha tényleg rotalni fog carlo lehet behuzzuk ezt a maradék 7 meccset..nem lesz könnyű de ezek a srácok hazalamas karakterek...minimum önmagukkal szembeni elvaras hogy kupát nyerjenek idén.
En meg most is azt látom hogy 2 csatár kellene az atma ellen. Sűrűbb középpálya ahol nem kellene azon aggódni hogy a szélsőink tudnak segíteni a tamadasnal vagy sem. Alapból Benzema az ilyen meccseken nagyon él remélem nem most fog rám cáfolni...CR még Cr tudjuk. En kiallnek Bale nélkül úgy érzem hogy mi szeretnénk gólt/gólokat aztán a második félidőben be Balet mivel ha vezetünk az atma kinyil...kkontraan meg jok vagyunk es Bale is nagyon erzi Cr-t ha akar passzolni! Ugy kontrabol meg megcsaphatjuk őket. De persze nem ez lessz...en csak attól tartok hogy középpályán kevesen leszünk azzal hogy a szélső vedoinket lefogjak!
Igy max ivelgetunk...ez lenne az en taktikam...442 aztan ha megvan a vezetés johet be a 3ik csatár kontraba játszani!!!!
U.i.: en carlo helyében minden meccsen pihentetnek egy csatart...persze C.r játszani akar mindig csak attol tartok hogy vagy a Celta vagy a sevilla ellen lessz kipontozva..
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. április 13., hétfő 14:00

Nem erre gondoltam.Hanem hogy stabilabb vokt a kp,működött a rendszer,bár statikusabb volt a csapat középen,mivel nem vokt Kroos.De az a bolond argentin élete formájában volt tavasszal,meg aztán a vb-n,de ez nem tartozik ide,de se azelőtt,meg sztm sem ezután ezt DM már nem tudja hozni.
Szerintem pont most stabilabb a középpálya. Sokkal többször képes hozni egy adott, magas szintet. DM tavaly beletett egy kiszámíthatatlanságot a középpályánkba (meg az egész játékunkba), jó és rossz értelemben is. Most talán kevesebb a kockázat az egész játékunkban, de a meglepetés is. A mostani gálacsapatunknak kisebb az amplitudója, de lehet, hogy kevésbé képes váratlant nyújtani. Hogy úgy mondjam, DM-mel nem biztos, hogy összejött volna a 22 meccsen széria, viszont nem biztos, hogy egyszer sem tudtuk volna megverni a Atleticot. Persze ezek csak feltételezések, de én így képzelem el a különbséget.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 13., hétfő 13:48

Annyiban lehet igazad hogy bale jobb volt kicsit tavaly. 
Nem erre gondoltam.Hanem hogy stabilabb vokt a kp,működött a rendszer,bár statikusabb volt a csapat középen,mivel nem vokt Kroos.De az a bolond argentin élete formájában volt tavasszal,meg aztán a vb-n,de ez nem tartozik ide,de se azelőtt,meg sztm sem ezután ezt DM már nem tudja hozni.
Arra gondoltam,hogy talán jobban egyben volt az akkori csapat,szigorúan úgy értem hogy tavaly ilyenkor.
Még mindig képlékenynek érzem kicsit,a tavalyihoz képest,de hogy visszatért Modric,Isco védekezésben (is),rengeteget fejlődött,meg lassan Ronaldo is kiveri a fejéből Irénkét,most van lehetőség megbaszni Cholo atmáját...
Szal én nem látom olyan pesszimistán a dolgokat,hogy a bajnokság elment,meg megint az atma...győzelmet várok holnap,nincs mesr.
Ja igen,Bale valóban jobb volt tavaly,legalább szerzett gólokat,adott asszisztot,de játékban...az volt mint most.0.
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 13., hétfő 13:33

wZoLee7 írta:
sandorzolika írta:Muszály valahogyan a kp tullepni...
:agree: :lol:

Lucas Moura tövig benyalt messinek.
Mit mondott? Ő a világ legjobbja, hihetetlen példás ember? Nincs nála jobb sem pályán, sem pedig azon kívül? :D
Lucas Moura: "Leo Messi is my idol and he's back as the best"
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 13., hétfő 12:04

sandorzolika írta:Muszály valahogyan a kp tullepni...
:agree: :lol:

Lucas Moura tövig benyalt messinek.
Mit mondott? Ő a világ legjobbja, hihetetlen példás ember? Nincs nála jobb sem pályán, sem pedig azon kívül? :D

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 13., hétfő 11:53

morientes írta:
Az tény hogy a kezdonk sokkal erősebb mint a tavaly ilyenkori csapat.
Naaaa....azért ez így elég merész kijelentés.Az akkor,jobban egyben volt,mint ez a mostani.Na de majd alakul...
Annyiban lehet igazad hogy bale jobb volt kicsit tavaly. De a középpálya erősebb jelenleg. Xabi Kroos váltás szerintem hatalmas plussz hhavan meg egy ember a német mellett. Modricot nem kell bemutatni. Van egy james aki jelenleg nem veri a tavalyi DiMariat aki 2 embernyit futott tamadott de kevesebb hibaval játszik mint az argentin. Az is igaz hogy most ha james melle bbejone isco akkor a középpályán sokkal erősebb lenne a csapat mint tavaly. De ezt carlo eldonti en csak abban bízok hogy ha láthatóan nem megy a 433 felállás ahogyan a rayo ellen sem ment akkor mer valtani taktikát.
Bár bizok benne hogy a pihent kroos james bale benzema nagyon penge lessz. De az atma sem fog meghajolni nekuk semmi nem maradt az iden csaka bl még akkor is ha ne add isten kivernek minket szerintem a következő csapat kiuti őket simán. Idén nagyon eltalatak a taktikát ellenunk de remélem most fordul q kocka!
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBeno » 2015. április 13., hétfő 11:52

Lucas Moura tövig benyalt messinek.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 13., hétfő 11:47

Muszály valahogyan a kp tullepni...akkor nem lessz baj szerintem mert az atma üt vág csíp és 1-2 sárga vissza fogja őket. Bár ezt a bírót nem ismerem mennyire ismeri az ilyen helyzeteket.
A másik észrevételem az hogy vagány meg kurva látványos kiutni 9-1 re 4 vagy 5-0 ra egy ellenfelet...de en a 2-0val is megelegednek csak lenne rotáció. Most mar nem nagyon van esély rá. Meglátjuk. 2 komoly idegenbeli meccsünk lessz a celta illetve a sevilla...ezek ellen nagyon nehez lessz ugy hogy 3 naponta játszunk. Ráadásul lesst meg egy Valencia elleni hazai es espanyol idegenbeli meccsünk is...ha birjuk fejben es Carlo tényleg cserelget amint biztos a siker a végén lehet örülünk.
De nagyon komplex nehéz honap jön...
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 13., hétfő 11:46

Az tény hogy a kezdonk sokkal erősebb mint a tavaly ilyenkori csapat.
Naaaa....azért ez így elég merész kijelentés.Az akkor,jobban egyben volt,mint ez a mostani.Na de majd alakul...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. április 13., hétfő 11:40

Szerintem carlo azzal tévedett hogy kitalált egy gála kezdőt es esze ágában sincs illetve volt hogy rotalja őket. Az ilyen 80 perc utáni csere semmi eertelmt nem nyer...remgeteg kiscspaat ellen mehetett volna a chica jese nacho illara cserék. Ok is jobbak lennenek de a kezdő még fittebb! Mert azt láthattuk hogy ilyen szimpatikus eibar szintű csapat elég sok volt a baernabeuban...es ahogyan most különösebb akadály nélkül le tudtuk győzni őket ugy a tobbi is ment volna..a padon meg ott lett volna az erősítés ha kell...de ez már a múlt.
Ez kicsit el lett az elejen cseszve. Utána a sérültek miatt már nem is mert kockáztatni carlo..igy most meglatjuk fejben es kondiban hogy bírjuk a végét.
Az tény hogy a kezdonk sokkal erősebb mint a tavaly ilyenkori csapat...aztan meglatjuk erdemlunk érte kupát vagy sem!
Az biztos hogy meg a jelenlegi elég jól játszó barcat is meg tudtuk volna verni ha kicsit okosabban taktikazunk.
Carlo szerint 433ban feljon a két szélső védő tamadast építeni azaz marcelo es carvajal. Ez a rayo ellen egyáltalán nem sikerült mert lezártak a területet igy 5 helyett 3 ember maradt...aztan benzema cseréje megoldotta a gondokat. A kérdésem az lenne hogy az atletico csapatából vajon ki fogja vissza szorítani a két szélső vedonket??? Lessz esélyük a parharcok megnyerésére?
Mert ha igen akkor a kp elég sűrű es kombinativ lessz...ha nem.akkor ivelgetunk ahogy a rayo ellen.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 13., hétfő 11:37

dzsi91 írta:
wZoLee7 írta:mit értesz játék erő alatt?
Láttam minden top csapatot idén csúcsra járatva. Mi vagyunk a legerősebbek ha minden csapat 100%os formában van.
Nyilván d e csak akkor ha mi is :D Mármint 100%-on.Mondjuk idén 2015-ben olyat még nem láttam.Azt a 9-1 et vegyük ki,nem karancsalja ellen kell brillíroni. :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 13., hétfő 11:12

wZoLee7 írta:mit értesz játék erő alatt?
Láttam minden top csapatot idén csúcsra járatva. Mi vagyunk a legerősebbek ha minden csapat 100%os formában van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 13., hétfő 11:09

wZoLee7 írta:mit értesz játék erő alatt? Van egy brutál kezdő 11, de kik vannak a padon? és főleg mennyien?
Azért nézzük meg a többi nagy csapat padját. Barcának sincs erős padja, Atleticonak sincs. Bayernnek nagyon erős kerete van, de nagyon sok a sérült. PSG-nek sincs olyan erős padja, plusz sok a sérült. Dzsi szerintem meg úgy érti a játékerőt, hogyha maxon pörög a csapat a legjobb kezdőjével, akkor mi vagyunk a legerősebbek. Persze ebbe sok minden bele tud szólni.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 13., hétfő 11:02

mit értesz játék erő alatt? Van egy brutál kezdő 11, de kik vannak a padon? és főleg mennyien? Hiába van egy rakás sztár a csapatban, ha nem tudnak a csapat taktikájában játszani, főleg együtt. Ezt kellene Pereznek megértenie és hagynia h azok jöjjenek akiket az edző akar.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 13., hétfő 10:05

wZoLee7 írta:
R.M.C.F írta:Elkúrtuk. Mégpedig ősszel hogy nem rotáltunk megfelelöen. CA a hibás ebben.
Az Atleticot agyonveri a Barca. Mi szenvedünk csak ellenük.
Attól félek, hogy a bl sem fog összejönni. Kiesünk az atma ellen, a kövi ellenfelük meg laposra veri őket...
Ugyanayyi esély van erre mint a duplázásra.Nem baj így az izgi,ha az egyik meg lesz a bl-liga 2ősből én már elégedett leszek.Ha egyikse akkor majd jövőre,bár csalódott leszek mert játékerő alapján idén is mi vagyunk a legjobbak,de hát nem mindig a legjobb nyeri a kupákat.Bízok egy nagyon jó hajrában.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Jim
Hozzászólások: 5865
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:13
Kedvenc játékosaid: Zidane, Nacho

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jim » 2015. április 12., vasárnap 19:30

R.M.C.F írta:Elkúrtuk. Mégpedig ősszel hogy nem rotáltunk megfelelöen. CA a hibás ebben.
Az Atleticot agyonveri a Barca. Mi szenvedünk csak ellenük.
Így van, én is ezt írtam

otthon kisebb csapatok ellen simán kezdőnek kellett volna lennie Illarának és Jesének is
akkor talán a formájuk is jobb lenne ...

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13159
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. április 12., vasárnap 19:26

R.M.C.F írta:Elkúrtuk. Mégpedig ősszel hogy nem rotáltunk megfelelöen. CA a hibás ebben.
Az Atleticot agyonveri a Barca. Mi szenvedünk csak ellenük.
Attól félek, hogy a bl sem fog összejönni. Kiesünk az atma ellen, a kövi ellenfelük meg laposra veri őket...

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. április 12., vasárnap 18:32

Nekünk azért van idegenbe Sevilla, otthon Valencia. Nem lesz ez egy sétagalopp, de ha hozzuk az őszi formánkat, akkor nem lesz baj. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11239
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 12., vasárnap 14:57

Szerintem felesleges már matekozni.Biztos vagyok benne,hogy a Barca még botlik 1et.Szóval az esély ott lesz, le kell hozni a 7/7et és akkor bajnokok vagyunk, szerintem a csapat képes rá.Viszont ha botlunk lehet koncentrálni a bl-re.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 122 regisztrált és 0 vendég