Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 20., hétfő 23:22

raul 4 ever írta:
kiserik írta: Ráértek :lol:
Nincs más mit elemezni.
EB-n kinnvagyunk, gavi sérült, a sör hideg. Vasárnapig nincs hova tovább :mrgreen:
Plusz meg en is ma nagyon befuztem az oktatofilmet kispalyan, volt ott minden, vegen mar akkora volt a melleny, hogy bealltam inkabb kapuba henyelni, aztan popsival meg konyekkel csapkodtam ki a loveseket :kalapos:
thereisonly1ronaldo

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3563
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. november 20., hétfő 23:16

kiserik írta: Ráértek :lol:
Nincs más mit elemezni.
EB-n kinnvagyunk, gavi sérült, a sör hideg. Vasárnapig nincs hova tovább :mrgreen:
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

kiserik
Hozzászólások: 5751
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik » 2023. november 20., hétfő 22:54

Ráértek :lol:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. november 20., hétfő 22:17

Szerintem sem gatyesz az. Őt még várjuk vissza.

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 22:16

BlancoMark írta: Hagyjatok meg szegenyt beken ezzel az ateszozassal. :lol:

Atesz joval nagyobb taho, valamint az iraskepe nem a
15 eveseket idezi. Sherlocki kepessegeimet hasznalva ki merem jelenteni, hogy itt egy uj generacios zsenivel van dolgunk. :D
[/quoCity szurkoló vagyok ha tetszik ha nem...ja és üdv:Krisztián

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2023. november 20., hétfő 22:08

Hagyjatok meg szegenyt beken ezzel az ateszozassal. :lol:

Atesz joval nagyobb taho, valamint az iraskepe nem a
15 eveseket idezi. Sherlocki kepessegeimet hasznalva ki merem jelenteni, hogy itt egy uj generacios zsenivel van dolgunk. :D

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 21:49

ANDS írta:
fixX írta:
itt mit véltetek trolkodásnak?
Minden hozzászólásod provokatív. Visszaolvastam. Már az is trollkodás, hogy össze sem lehet számolni, ahány nick- el Te ide eddig beregisztráltál. De fiatal vagy, és rengeteg nick van még előtted.

Igen, a moderátor lehülyézhet itt bárkit, sőt, ha alaposan körülnézel, rá fogsz jönni, hogy itt bárki lehülyézhet bárkit. Mi ezzel a probléma?
Nekem itt még nick-em nem volt,meg ezen kívül nem is lesz!Mi provokatív neked áruld már el...ha csak nem az hogy nem a Real Madrid van kedvenc csapatként megjelölve a profilomon.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11145
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. november 20., hétfő 21:39

Realista24 írta: Egyre több Realos posztol Gavinak, a klub is küldött “lapot”.

Fordítva is volt hasonló? Vagy annyi a serultunk, hogy ez túl nagy költség lenne már nekik?
Es miket posztolnak, hogy BRAAAAHHHHHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAAAA TE GECI EGYED TE KURVA :lol: :lol: :lol: :lol:

Vagy a szokasos jobbulast mester dolgok? :coffee:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 21:21

Egyre több Realos posztol Gavinak, a klub is küldött “lapot”.

Fordítva is volt hasonló? Vagy annyi a serultunk, hogy ez túl nagy költség lenne már nekik?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:58

ferni írta:
fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.
Igen, pont ezért működik ez a fórum még mindig a mai napig ennyire aktívan. Ki van szórva a sok hülye gondolkodás nélkül, nincs hagyva, hogy pár hülye széttrollkodja az egészet és elvegyék a többiek kedvét a fórumozáshoz.

De szólj hol van ennél aktívabb futball szurkolói fórum az országban.
itt mit véltetek trolkodásnak?

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:55

wZoLee7 írta: Lehet jó játékos valaki attól, mert a riválisé, de Gavi nem az. A spanyol válogatott már évek óta úgy küldi a behívót hogy megnézik első körben ki barca játékos, kiket szopkodnak az égig és azokat gyorsan behívják, pont leszarják a szakmai részét a dolgoknak.

Gavi egy spanyol középcsapat szin, semmi több. Láttam már játszani mielőtt bárki megkérdezi, azt a hihetetlen technikát amit írtok nem fedeztem még fel benne. Majd 5 év múlva meglátjuk hol fog tartani, de jól ábrázolja az emberek ítélőképességét, hogy ő golden boy lehetett, év vicce még mindig :lol:
Golden boy-t én sem adtam volna neki...meg vannak tőle jobbak a korosztályából is,de nagyon jó kis játékos szerintem.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. november 20., hétfő 20:52

fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.
Igen, pont ezért működik ez a fórum még mindig a mai napig ennyire aktívan. Ki van szórva a sok hülye gondolkodás nélkül, nincs hagyva, hogy pár hülye széttrollkodja az egészet és elvegyék a többiek kedvét a fórumozáshoz.

De szólj hol van ennél aktívabb futball szurkolói fórum az országban.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2023. november 20., hétfő 20:47

Lehet jó játékos valaki attól, mert a riválisé, de Gavi nem az. A spanyol válogatott már évek óta úgy küldi a behívót hogy megnézik első körben ki barca játékos, kiket szopkodnak az égig és azokat gyorsan behívják, pont leszarják a szakmai részét a dolgoknak.

Gavi egy spanyol középcsapat szin, semmi több. Láttam már játszani mielőtt bárki megkérdezi, azt a hihetetlen technikát amit írtok nem fedeztem még fel benne. Majd 5 év múlva meglátjuk hol fog tartani, de jól ábrázolja az emberek ítélőképességét, hogy ő golden boy lehetett, év vicce még mindig :lol:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 20:44

fixX írta: Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.Értem én hogy a nagy riválisotok játékosa és nem lehet jó játékos,de azért legyen már egy határ.
12, helyesírás alapján. Köszi a segítséget.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:43

Itt a modi csak így lehülyézget bárkit akinek van véleménye és az neki nem tetszik? Lehet egyett nem érteni,de azért áljon már meg a menet hogy ismeretlenül személyeskedjen egy moderátor.Értem én hogy a nagy riválisotok játékosa és nem lehet jó játékos,de azért legyen már egy határ.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62628
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. november 20., hétfő 20:31

Berti írta:
fixX írta: Tipikus az a játékos aki ha velem van akkor istenkirály ha ellenem akkor maga az ördög.Nem véletlen 30 vagy hányszoros válogatott ennyi idősen.Láttam jó pár meccsét,nagyon labdabiztos teknikás gyerek.Aki a Real-nak 17 évesen gólt lő jó játékkal az nem sza@ral gurigázik szerintem.
Ha velem lenne is ütném a fejét.
A spanyol válogatottba való behívás pedig már évek óta vicc, el mundo hypra bárkit 4 bajnoki után behívnak, de egy reneszánszát élő Isco, akire a karszalag is nyugodtan mehetne, nem kap behívót.
A Realnak sok balfasz rúgott már gólt, ez sem jelent semmit.
Jó de szerinte nincs úgy a City ellen se.

Ez vagy gatyesz vagy egy 12 éves hülyegyerek, ha idősebb akkor ezen a szinten van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. november 20., hétfő 20:30

fixX írta: Tipikus az a játékos aki ha velem van akkor istenkirály ha ellenem akkor maga az ördög.Nem véletlen 30 vagy hányszoros válogatott ennyi idősen.Láttam jó pár meccsét,nagyon labdabiztos teknikás gyerek.Aki a Real-nak 17 évesen gólt lő jó játékkal az nem sza@ral gurigázik szerintem.
Ha velem lenne is ütném a fejét.
A spanyol válogatottba való behívás pedig már évek óta vicc, el mundo hypra bárkit 4 bajnoki után behívnak, de egy reneszánszát élő Isco, akire a karszalag is nyugodtan mehetne, nem kap behívót.
A Realnak sok balfasz rúgott már gólt, ez sem jelent semmit.

fixX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. október 21., szombat 17:19
Kedvenc játékosaid: Bernardo silva
Kedvenc csapatod: Man city

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: fixX » 2023. november 20., hétfő 20:19

Tipikus az a játékos aki ha velem van akkor istenkirály ha ellenem akkor maga az ördög.Nem véletlen 30 vagy hányszoros válogatott ennyi idősen.Láttam jó pár meccsét,nagyon labdabiztos teknikás gyerek.Aki a Real-nak 17 évesen gólt lő jó játékkal az nem sza@ral gurigázik szerintem.

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. november 20., hétfő 19:48

Realista24 írta: Barcaek megint bajban, Libero Football Finance AG ugyan megvette a Barca Studios 9,8%-at, de ez - meglepo modon - csak papiron tortent meg.
Nyilvan jol elszamoltak, hogy megfeleljenek a szabalyoknak, de a nemet ceg egy eurocentet sem fizetett, es ugy fest, hogy nem is fognak.

A Barca hetek ota probal masik befektetot talalni.

Vicc baszki, hogy atment a rostan egy ilyen, de ezt meg el is fogadom. De utana bebukik a nyilvanvalo csalas, de lehetoseguk van egy masik ceggel helyettesiteni.
Megint? A bírófizetés story is szépen elhalkult következmény nélkül, mikor egy normális világban már szétszedték volna a klubbot.

Reagálva Gavira, szerintem kevés ember rühelli nálam jobban a gyereket, de engem a legutóbbi elclasicon meggyőzött, hogy simán barca kezdő szint. Persze már nincs Iniesta Rakitic kaliber a középpályán, akik mellett eltűnne, de tényleg ügyes na.

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2023. november 20., hétfő 19:22

Ter stegen csodaval hataros modon felepult a sulyos hatserulesebol es edzett a csapattal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég