Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 22., vasárnap 23:49

Mindent összevetve akkor inkább a 4-4... :) De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.
Bár sokat nem számít, de azért volt több zicceretek többek között, mert vezetettetek 2-1-re. Ha lövünk egy gólt 1-1-nél, visszább állhatunk valamivel, talán kevésbé fáradunk el fejben és testben is, és kontrázhattunk volna.
A sok zicceretek a vége felé azért volt, mert kitámadtunk, vagy legalábbis próbáltunk, így maradt hely a kontrákra, és a korábbiakkal ellentétben a barca már megindul, nem pöcsöl a középpályán a labdával.

Az MSN meg sajnos simán jobb...de ezt illene a jó középpályánkkal és védelmünkkel ellensúlyozni. Mert egyénileg ott jobbak vagyunk. Csak ezt meg is kéne mutatni.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 22., vasárnap 23:49

Sierra írta:
Realista24 írta:Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.
Szerint egy hangyányival, de jobbak voltak ők a másodikban, mint mi az elsőben. Mi az első félidő második felét uraltuk inkább, ők meg szinte az egész második félidőt, és picivel több helyzetet dolgoztak ki, mint mi az elsőben.
Pontosan 1 kaput eltaláló lövéssel, meg 3 másik lövéssel tettek le többet, mint a Madrid az első félidőben.
Első félidőben bármennyire hihetetlen, de szinte kiegyenlített volt. 7-9, és 2-2. A másodikban...
10-3, és 3-2.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 22., vasárnap 23:48

Azért gondolom, hogy a döntetlen reálisabb lett volna, mert mi 1-0 után nem törtünk össze, titeket viszont csak a szünet mentett meg az 1-2-től.
Mi a 2-1-nél szálltunk el teljesen, onnan tükörsima lehetett volna.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
kodo
Hozzászólások: 4530
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kodo » 2015. március 22., vasárnap 23:47

lesliejr írta:De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.
több volt talán, viszont nagy részük 2-1 után jött amikor már teljesen fellazult a védelmünk, és azt sem használta ki kellően a támadótriótok. ezzel szemben 1-1-nél kiélezett helyzetben mi domináltunk, kár hogy annál többet nem értünk vele, mint hogy ezt ide beírhassam.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 22., vasárnap 23:45

Realista24 írta:Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.
Szerint egy hangyányival, de jobbak voltak ők a másodikban, mint mi az elsőben. Mi az első félidő második felét uraltuk inkább, ők meg szinte az egész második félidőt, és picivel több helyzetet dolgoztak ki, mint mi az elsőben.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 22., vasárnap 23:44

lesliejr írta:
csababarca írta:Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
De egy 2-2 reális lett volna mindent összevetve.
Mindent összevetve akkor inkább a 4-4... :) De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.
Megérdemelten nyertetek, mi is megérdemelten nyerhetünk volna és az x-re se lehetett volna senkinek egy rossz szava se.Egy jó kis rangadó volt, pörgős, feszültséggel tele. 1 győzelem itt egy ott, nem ezen fog múlni a bajnokság.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 22., vasárnap 23:42

BBC vs MSN csata szerintem is Bale miatt billen a Barca javára. Egy Reussal ez egálba hozható. Nem tudom elképzelni, hogy Bale kapjon még egy(vagy akár több) évet.

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. március 22., vasárnap 23:41

lesliejr írta:
csababarca írta:Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
De egy 2-2 reális lett volna mindent összevetve.
Mindent összevetve akkor inkább a 4-4... :) De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.
nem lehet, hanem biztos
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 22., vasárnap 23:41

csababarca írta:Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
De egy 2-2 reális lett volna mindent összevetve.
Mindent összevetve akkor inkább a 4-4... :) De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 22., vasárnap 23:40

A két csapat között annyi a különbség, hogy nálunk Bale-nél azt kell kiemelni hogy visszajár védekezni... De még így is eldönthettük volna, de nem sikerült. Szomorú, de ez van. A bajnokság még nem dőlt el. Illetve a csapat már elfáradt a második félidőben teljesen és értelemszerűen akkor már simán átjöttek rajtunk. Kroos azt se tudta hol van. Nyáron Bale meg Casillast el kell adni végre meg normális embereket hozni a cserepadra és nem lesz gond. Nem olyan félelmetes ez a barca mint amennyire beállították őket most.

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 22., vasárnap 23:39

Realista24 írta:
Szerintem meg nem jobb az MSN...
Három szinttel jobb az MSN, just sayin.

Két szinttel jobb Neymar, Messi most jobb egy Irina.nyival (Cr önbizalma a tudásában a se*e alatt), Benzema, Suarez pedig egy szint, mindketten beleillenek csapatuk taktikájába.
Ezt kompenzálhatná a középpályánk...ha a vastüdő nem lenne olyan nehéz 30 percen át.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 22., vasárnap 23:38

Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
Persze, ha nem akar nagy meccset, akkor a végén lehetett volna kettő-három is közte még, szerencsére elbohóckodta a dolgokat.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 22., vasárnap 23:37

Kutyából nem lesz szalonna. Mekkora favicc. :lol:
Mindenki tudja, hogy ilyen, nem is fog megváltozni, egész pályafutása alatt nem sikerült, miért pont itt?
Azt várom mikor fog újra harapni. Ha követi a sémát, akkor nem marad el. Ajax, Liverpool, Válogatott mind megvolt.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. március 22., vasárnap 23:36

Realista24 írta:
Véleményem szerint összességében megérdemelten nyertünk.
Egy félidő nálatok, egy nálunk, a döntetlen igazságosabb lett volna szerintem.

Nagyjából így van, bár mérgelődtem volna Neymar miatt egy sort,ha a végén tudtok egyenlíteni.
De egy 2-2 reális lett volna mindent összevetve.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 22., vasárnap 23:36

ikarus93 írta:Tényleg azzal a Vermalenal mi a helyzet? Fog ő még valaha játszani nálatok?
Állítólag két hét és már kiveheti anyukája a rácsos kiságyból. :lol: Komolyra fordítva a szót, nem tudom, hogy belőle lesz e még valaha top játékos ennyi kihagyás után.
Géci írta:Szerintem meg nem jobb az MSN...
Pont, hogy ők teremtik meg a különbséget a meccseinken. Suarez esik-kel, egy unszimpatikus figura. Rém idegesítő lehet ellene játszani. Nézni is az, főleg mikor elpattog a labda tőle......aztán egyszer csak ott van, lefordul és gól. De hát ezért vettük, nem másért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lesliejr 2015. március 22., vasárnap 23:36-kor.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. március 22., vasárnap 23:34

Tanárul elrakta Suarez. Nálunk egy ilyen helyzet valószínűleg kimaradt volna. De egyébként a viselkedése, mentalitása ugyanolyan gusztustalan, mint volt.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Az a különbség Bale, és Suarez között, hogy utóbbi apránként, de pozitív irányba fejlődik. A City-t is kifektette, ha ezt megteszi minden nagyobb csapat ellen, bőven jó vétel volt. Rengeteg a helyzete is, amiket ő maga teremt meg, idővel majd belövi. Ma a brazil sokkal gyengébb volt nála.
Előbbi meg nem tud elmozdulni a nulláról, mert beragadt a kézifék, helyzetekbe is nehezen kerül.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Suarezből ma mást se láttam, csak, hogy esik bukik, passzolni nem tud, majd a semmiből eltesz egy gólt... Ja meg, hogy akkor sír, ha hozzá se érnek. :)

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 22., vasárnap 23:33

Jók ezek a BBC vs MSN dolgok el lehet rajtuk filozofálni...De ez még mindig kurvára Messi vs CR.Elég megnézni amikor nyomatják a durva statokat a két trióról, kb 60%a a góloknak a 2 aranylabdásé.Tavaly Bale hozott egy sok gólos szezont mellé idén meg Neymar.


Ha mondjuk "lebutítanánk" Messit és CR-t a másik 4 szintjére(na nem arét mer ők olyan bénák) közel nemtűnnének olyan félelmetesnek.Amikor Messinek megy akkor az msn a jobb amikor CR-nek akkor meg a BBC-nek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ikarus93
Hozzászólások: 3877
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 19:51
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Modric,Guti,Reus,CR,dinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid,DVSC,BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ikarus93 » 2015. március 22., vasárnap 23:31

Géci írta:Szerintem meg nem jobb az MSN... Ott van egy balfallosz Suarez akinek ma bejött, nálunk meg van egy ugyan olyan Bale akinek meg nem... Ennyi! Ha az első félidőben vezetünk 3-1-re egy szavuk sem lehetett volna. Egy ilyen mec sen be kell lőni a helyzeteket, mert kevés lehetőség van. Most is ez döntött ezért kaptunk ki. Próbálom pozitív oldala felől nézni a meccset, és azért a játék jócskán feljavulni látszik Modriccal. Nem tudunk mást tenni innentől mint várni, hogy mikor buknak. Nekünk pedig hozni kell a meccseket. Bár ha nem csal az emlékezetem akkor a sárgák miatt kövi meccsen se Kroos, se Isco... A lényeg, hogy menni kell tovább és nyerni a meccseket! :)

Suarez balfallosz? :lol:


Még ha Bale-re mondod, azt mondom ok.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 107 regisztrált és 0 vendég