Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 5., csütörtök 8:50

ez mennyire jó :)
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62893
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 5., csütörtök 7:06

Hagyjuk már a hülyeséget, kettős emberhátrányban, a Barca B ellen sem lenne esélyük.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 5., csütörtök 1:12

lesliejr írta: Az, hogy ki mit úszik meg egy másik kérdés. A sérülés hullám nálatok kopogtatott, nekünk meg nem a Schalke-t kell legyűrni a visszavágón, hanem a City-t.
Ezen annyira felesleges rinyálni biztos lehetsz benne,hogy cserébe ott lesztek az elődöntőben,mert hogy az egyik legkönnyebbet kapjátok majd a 8ban arra van fogadni mernék.Legalábbis én azt vettem észre az elmúlt években ,hogy aki a 16 között nehezet kap az a 8 között könnyebbet és fordítva.Pl mi a mű után a galatasarayt,ti meg tavaly a city után az atleti-t akik akkortájt még közel sem örvendtek olyan rettenetes hírnévnek...de elég az összeesküvés elméleteimből.

Remélem mi is egy ilyen kamu sztárcsapatot kapunk a 8 között mint a city, a nevük jólhangzik rálehet sütni,hogy mekkora rangadó aztán meccsközben kiderül,hogy másik ligában tolja a 2 csapat.Ezért szeretném az arsenalt dehát még a monacon se képesek túljutni :lol:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 4., szerda 23:41

Az, hogy ki mit úszik meg egy másik kérdés. A sérülés hullám nálatok kopogtatott, nekünk meg nem a Schalke-t kell legyűrni a visszavágón, hanem a City-t. Az egy dolog, hogy pocsék formában vannak, de sokkal jobb játékosok fociznak mint a németeknél, így mindenkire szükségünk lenne. Busquets-re is, ha más nem a rutinja miatt.
???
nem ertem, h mi koze van a serulesnek ahhoz h ki kivel jatszik. plusz raadasul ezt pont ugy irtad, mintha csak a schalke elleni meccsrol hianyozna 4-5 emberunk, azt kabát.. kozben meg november ota szerencsetlenkedunk a serulesekkel.

en ezt az egeszet arra irtam, h nalunk olyan geci serulesek volt, mint modric a valogatottban... ramos .. stb... vágod? nalatok meg a tag meguszik egy ilyen belepot (ugy h hordagyon vittek utana le) par nap pihenessel. de megegyszer mondom, senkinek sem kivanok serulest.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 23:28

Toti írta:most nem azért, h sérülést kívánjak bárkinek is, mert nem, de nyílván ti "megússzátok" így.. míg mi..

3 hét vgyis 2 hét múlva pályán lesz.
Idén Busquets játéka nem annyira meghatározó mint az előző években. Nem fekszik neki a kevesebb passzos játék, az, hogy nem akarjuk az ellenfelet bedarálni a saját kapujába. Nagyon lassú és ez szembetűnő minden meccsen. Ma ráadásul kifejezetten szarul játszott, jó megoldása alig volt. Mondjuk a többiek se törték össze magukat.
A nagyobb gond az, hogy így 2 lehetőség maradt. Mascherano a helyére és akkor hátra vagy Bartra vagy Mathieu. Sokat szidtuk Masch-ot, de a jelenlegi keretből a Piqué-Mascherano páros jár a legkevesebb kockázattal. Nem biztos, hogy jó dolog ezt megbontani. A másik, amit ma is lehetett látni, hogy Rakitic lesz a vkp és az ő helyén vagy Rafinha vagy Xavi. Utóbbi csak akkor jó, ha beszáll 20-30 percekre mikor labdát kell tartani és nyugi kell. Arra tökéletes. Rafinha inkább, de ő még nem képes a horvát munkáját, tudását hozni.
Az, hogy ki mit úszik meg egy másik kérdés. A sérülés hullám nálatok kopogtatott, nekünk meg nem a Schalke-t kell legyűrni a visszavágón, hanem a City-t. Az egy dolog, hogy pocsék formában vannak, de sokkal jobb játékosok fociznak mint a németeknél, így mindenkire szükségünk lenne. Busquets-re is, ha más nem a rutinja miatt.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 4., szerda 22:55

GT37 írta:Ez a Busquets-sérülés nagyon rosszkor jött... Súlyosnak tűnt, csak reménykedni tudok, hogy nem lesz több hónap kihagyás belőle... :( Szépen vagdossák a fát néha-néha a villarrealosok, pedig idén ez eddig annyira nem volt jellemző rájuk, legalábbis az ellenünk vívott meccseiken.
3 hetet olvastam vhol.
állítólag nincs se szakadás, se törés.

most nem azért, h sérülést kívánjak bárkinek is, mert nem, de nyílván ti "megússzátok" így.. míg mi..

3 hét vgyis 2 hét múlva pályán lesz.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 4., szerda 21:11

dzsi91 írta:Akkor jöhet xavi a classicon.
És a vazelin.
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 4., szerda 21:05

Akkor jöhet xavi a classicon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. március 4., szerda 20:58

Ez a Busquets-sérülés nagyon rosszkor jött... Súlyosnak tűnt, csak reménykedni tudok, hogy nem lesz több hónap kihagyás belőle... :( Szépen vagdossák a fát néha-néha a villarrealosok, pedig idén ez eddig annyira nem volt jellemző rájuk, legalábbis az ellenünk vívott meccseiken.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 4., szerda 20:51

Szerintem sem 100as a szappanos hal de az 100 hogy olyan értékű a focija hogy arra csettinteni lehet.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 4., szerda 20:09

lesliejr írta: Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.
Volt már a futballtörténelemben egy Pavel Nedved is, aki zseniális labdarúgó volt, esze, szeme, lába, mindene megvolt a játékhoz mégis az a hír járta róla, hogy nem egy agytröszt. Én Messivel kapcsolatban kicsit ilyen autista jellegű beütést látok, ami a fociban teljesedik ki. Ahogy elmélyül néha (rossz májúak szerint bambul), teljesen olyan érzésem van, mint ha magával beszélgetne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 4., szerda 20:04

Nézzük Neymarék hogy ütik be, amit mi a hétvégén nem tettünk meg. Remélem 1 hónapon belül fordul a forma.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:56

dzsi91 írta: Ezt mondom én is
Akkor félreértelmeztem.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11245
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 4., szerda 19:51

lesliejr írta:
dzsi91 írta:Ez így volt,de abban mindenki biztos lehet szerintem,hogy nem Messi-t akarta kirakni.
Miért akarta volna kitenni a csapat legjobbját?
? Ezt mondom én is
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:36

morientes írta:Mindent elért már szinte pályafutása során,(kivéve a kilincset )
Mélynövésű, ez tény. Ezzel nem lehet vitatkozni. :) Amit a sors ott elvett tőle, azt a másik oldalon bőkezűen visszaadta.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 4., szerda 19:28

Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.
Ezt adom.Nem hiszem hogy debil lenne....
Mindent elért már szinte pályafutása során,(kivéve a kilincset :lol: )
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 4., szerda 19:21

hamesz írta:Emberileg CR sokkal nagyobb szerintem. Messihez ha beszalad egy szurkoló 10-ből 8-szor nem foglalkozik vele, alig várja, hogy jöjjenek a biztonsági őrök és vigyék. Ezzel szemben meg lehet nézni CR-t, hogy viselkedik ilyen esetben. Nagyon nem egy szint itt a két játékos.
Emberileg tök más a kettő, ez tény. Messi egy szótlan fiú, rengetegszer lehetett már olvasni erről, meg látjuk a pályán is. A többiekhez képest alig beszél. CR igazi portugálos, brazilos habitusú. Felesleges is így összehasonlítani őket.
h3x0r írta:de mintha valami olyasmit is olvastam volna, hogy Guardiola tobb kezdo jatekos helyett is ujakat akart venni a nyaron, de Rosell nem engedte.
Én is így olvastam.
dzsi91 írta:Ez így volt,de abban mindenki biztos lehet szerintem,hogy nem Messi-t akarta kirakni.
Miért akarta volna kitenni a csapat legjobbját? Alves,Piqué,Fabregas és Villa. Ha igazak a leírt dolgok ők 4en voltak első körben. Ebből 2 már nincs itt, 1nek nem kellene itt lennie, Piqué meg hol megyei szint, hol átjátszhatatlan. Messi továbbra is meghatározó. Nem a levegőbe beszélt Pep, pontosan tudta mit akar a csapattal. Rosell állítólag azt mondta, ha ezt a 4 játékost eladja, felkötik a szurkolók. Ezt könyvben olvastam, amit az az angol Graham írt, aki állandóan ott volt a csapat közelében és tudósított. Valami valóságalapja csak van, legalábbis több, mint amit a neten össze lehet kukázni.
Toti írta:sztem nagyon levehető, h messi szellemileg nem egy 27-28 éves (nemtudom pontosan mennyi most) férfi szintjén mozog. elég ránézni a fejére. még csak túl okosnak sem mondanám, de abba ne menjünk bele, az már más. szóval sztem biztos, h vmilyen szinten visszamaradott ilyen téren.
Ezt is sokszor olvasni, még értem is, hogy sokan miért gondolják ezt, de erre én meg azt mondom, hogy egy szellemileg visszamaradott játékos ilyen intelligens játékot képtelen lenne produkálni. Mindenkinél gyorsabban gondolkodik, mindenkinél jobban lát a pályán. Sok évig volt első számú góllövő, most már irányító is nálunk és ezt se csinálja rosszabbul. Aki visszamaradt a fejlődésben, az erre képtelen lenne szerintem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 4., szerda 18:22

cruyff megint keménykedik

annyira utálom a palit.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 3., kedd 20:31

de itt például sokat olvasni, hogy még mindig így nyomnak minket odafentről meg úgy stb.
Nem hiszem,hogy az én véleményem fontos,de meg tudom erősíteni,hogy a barcát manapság nem nyomják. Volt idő,ezt kár is tagadni,vagy nem észrevenni....volt ilyen,és szemetszúró és pofátlan volt az a jópár év,de nem lehetett mit tenni.

Ma nem tolják őket,a maguk urai.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 3., kedd 13:13

thiago11...
Azért....azt azért javítanám hogy "sokan" elfogultan gyűlölnek és blődek.(blőd=hülye,csak ha vki esetleg nem vágná).
Aztán....hol olvastál te itt Messi gyűlöletről?Itt szinte mindenki elismeri a tudását,nem úgy mint pl odaát Ronaldonak,aki volt már ott Rinyaldo,Hisztikriszti,Penaldo és még sorolhatnám...de viszont vannak körülötte ködös ügyek,ahogy a barca körül is,amit sokan megpróbálnak elbagatelizálni,vagy szimpla gyűlölet kampánynak beállítani...
Sztm válts nevet,mondjuk F.C.B.-re,és remek csatákat vívhattok R.M.C.F.-el hosszú-hosszú oldalakon keresztül,többek közt a média mindenhatóságáról,ami átmossa a szerencsétlen birkák agyát,és mindezt tehetitek teljesen elfogulatlanul persze... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 237 regisztrált és 0 vendég