Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. május 6., szerda 23:37

R.M.C.F írta:Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Igen, engem is felhúzott hogy hatósági eljárás indult az éden hotel ellen.. :lol:
Nem illik.

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 6., szerda 23:37

petiamadridista írta:
Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Na ez kár volt..
felnéztem rá, láttam a címet, most pedig bontanom kell egy sört és elszívnom egy cigit..
..

Megyek en is ragyujtok.......
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 6., szerda 23:36

nmate írta:
R.M.C.F írta:Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Zseniális :lol: :lol:
Ez kész, hol élnek ezek? :lol:

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. május 6., szerda 23:35

Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Na ez kár volt..
felnéztem rá, láttam a címet, most pedig bontanom kell egy sört és elszívnom egy cigit..
..

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 6., szerda 23:35

Sierra írta:Túlzás az, hogy elspanyolosította, inkább el guardiolásította. Egyszerűen oda az ő filozófiája nem illik. Teljesen más típusú játékosok vannak ott, mint anno a Barcánál.

De azért tényleg sokkoló, az a szarból nem lehet várat építeni kijelentés.
Elég erős kerete van annak a Bayernnek... Robben, Ribery, Götze, Thiago, Lewandowski csak hogy egy pár klasszist említsek. Egyszerűen sok a sérült náluk.

Guardiola a spartai hadseregnek akart balettot tanitani. Lehet hogy megtanulnak becsulettel tancolni legjobb tudasuk szerint de attol meg rohejes lesz... A Heynckes fele Bayern felelmetes volt, olyan magabiztossaggal hengereltek. Guardiola csinalt beloluk egy rossz bohozatot ahhoz kepest.

En ha Bayern drukker lennek tuti voros lenne a fejem az idegtol, igy szerencsere csak karorvendoen mosolygok.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. május 6., szerda 23:34

R.M.C.F írta:Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Zseniális :lol: :lol:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 6., szerda 23:33

Index.hu rá aki átkocog az lehet 180as vérnyomással jön le róla.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 6., szerda 23:30

Nem tudom mit vagytok úgy oda. Pep ugyanúgy nem illik a Bayern-hez (ahogy egy spanyol edző sem illene), ahogy Mourinho nem illett a Real-hoz. Ugyanaz a két sztori. Ott vannak a tűz közelében csapatukkal, de csak azt látod, mennyi marhaságot, hibát követnek el és mennyire nem kajálja a csapatuk a stílusukat. Botrányok, balhék. Detto.
Az más kérdés, hogy Pep-nek több alapkezdője hiányzik mint Ancelotti-nak és nem a Juve volt az ellenfél hanem a Barcelona. Állandóan emlegetve van a Heynckess féle darálás. Akkor azt is meg kellene említeni a tisztánlátás kedvéért, hogy annak a játéknak alapemberei és nélkülözhetetlen elemei voltak Robben, Ribéry és Alaba. Nincs egyik se. 3 rettentően gyors szélső, akik a sebességet vitték abba a Bayernbe. Nem Müller meg Schweini voltak, de még csak nem is Lahm, akik a tempót diktálták.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2015. május 6., szerda 23:25

Csak nagyon röviden,és továbbikban már nem megyek bele. Nézd meg újra ezt a meccset és megvilágosodsz. :D :D
Messi kettőt köhögött,LE hátbaveregetése nélkül....majd adott egy tuti passzt neymarnak. Nélküle kipottyant volna a barca az 100%.
Ezt elhiheted mind általában messi az aki ezeket megoldja,más nem......sem pep,sem LE.

Nehogy bárki azt képzelje el,hogy egy terstehen,vagy öregalves,rakitics vagy öreginiesta bármit is képes villantani egy szezonban 60 meccsből 45X mint messi.
Sitt.....ez a mókus egymaga döntött megint.....megint....megint.....lassan fel kell emelnem a legnagyobbak közé. :D
Igen, ebben azért van valami. Mellesleg én hiszek abban, hogy a footballban az egyéni teljesítmény felülemelkedik bármilyen taktikai zsinglőrködésen. De ez azért nekem sok már :lol:

(vagy csak mert nagyon régóta nem láttam ilyet...)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 6., szerda 23:20

Ezt a kérdést nem értem....de szerintem sok értelme nincs is. Adott volt egy bayern, amire nyugodtan írhatom h tipikus német csapat volt. Ugyan az a mentalitás, precíz játék mint amit a vb-n láthattunk...és ez után a nagyszerű Pep vitte a spanyolokat a németek kárára...
Egyszer sem írtam ha a Real tipikus spanyol csapat lenne, mert nem az.

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8497
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. május 6., szerda 23:19

Prométheusz írta:mondjuk így hogy lehet szurkolni egy tipikusan spanyol csapatnak? nem provokálni akarok, csak kérdezem?
Túlzás az, hogy elspanyolosította, inkább el guardiolásította. Egyszerűen oda az ő filozófiája nem illik. Teljesen más típusú játékosok vannak ott, mint anno a Barcánál.

De azért tényleg sokkoló, az a szarból nem lehet várat építeni kijelentés. :lol:
Elég erős kerete van annak a Bayernnek... Robben, Ribery, Götze, Thiago, Lewandowski csak hogy egy pár klasszist említsek. Egyszerűen sok a sérült náluk.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 6., szerda 23:18

Akkor kinek van?
Csak nagyon röviden,és továbbikban már nem megyek bele. Nézd meg újra ezt a meccset és megvilágosodsz. :D :D
Messi kettőt köhögött,LE hátbaveregetése nélkül....majd adott egy tuti passzt neymarnak. Nélküle kipottyant volna a barca az 100%.
Ezt elhiheted mind általában messi az aki ezeket megoldja,más nem......sem pep,sem LE.

Nehogy bárki azt képzelje el,hogy egy terstehen,vagy öregalves,rakitics vagy öreginiesta bármit is képes villantani egy szezonban 60 meccsből 45X mint messi.
Sitt.....ez a mókus egymaga döntött megint.....megint....megint.....lassan fel kell emelnem a legnagyobbak közé. :D
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. május 6., szerda 23:17

wZoLee7 írta:Azért ha a barca triplázik akkor azt már elkell ismerni. A másik meg hogy leírni ezt
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni...
mi, mi, mivaaaan? Egy világverő b...szóó gépet sikerült tönkretennie. Elspanyolosítani egy tipikusan német csapatot. Hazai pályán is vereséget szenvednek azt az embert vagy azonnal kirúgják vagy a drukkerek meglincselik.
Máskor olvasd végig pls...
Azt írtam,hogy ennyi sérülttel nem lehet mit kezdeni, ez kb. olyan, mintha nálatok még kidőlne Ronaldo, Modric mellé,vagy nálunk a Messi,Neymar pakk bedobná a törölközőt, mondjuk Piquével egyetemben.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 6., szerda 23:16

wZoLee7 írta:Azért ha a barca triplázik akkor azt már elkell ismerni. A másik meg hogy leírni ezt
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni...
mi, mi, mivaaaan? Egy világverő b...szóó gépet sikerült tönkretennie. Elspanyolosítani egy tipikusan német csapatot. Hazai pályán is vereséget szenvednek azt az embert vagy azonnal kirúgják vagy a drukkerek meglincselik.
mondjuk így hogy lehet szurkolni egy tipikusan spanyol csapatnak? nem provokálni akarok, csak kérdezem?
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. május 6., szerda 23:16

Rohadtul bosszantó, hogy nálunk van a jobb edző ugyanannyi pénzt baszunk el és mégsem.... :roll:
ZIDANE

Avatar
Prométheusz
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2013. december 21., szombat 19:09
Kedvenc játékosaid: Raul, Casillas, Puskás
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Prométheusz » 2015. május 6., szerda 23:15

hehe írta:
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni... Ha kitámadnak,többet kapnak szerintem. Arról meg megintcsak nem tehet,hogy a Bundesliga nem egy szint, játékosai nincsenek az ilyenekre felkészülve.
ugyanmár.

heynckes a direkt foci csúcsát tette le a bájernnél, ezt sikerült szétbarmolnia gardiolának a szarjával.
a felfogással van a probléma, nem a játékosokkal.
de az a felfogás nem működik mindenhol.
az igazán nagy edzők nem a játékosokat alakítják a stílushoz, hanem azt a stílust használják, amire a játékosai a legalkalmasabbak.
Ez a futball szégyene lesz hogy ez a csapat három sorozatot képes lesz behúzni.
:lol:
te miről beszélsz? nézed is, nem csak látod? :lol:
sok igazságod van, de nehéz két szitut összehasonlítani. ott volt egy csúcsévet futó Ribery - Robben páros. ezt azért ne felejtsd el.
"Engem a futball megtanított győzni, és megtanított veszíteni is, és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, és hogy a gól maga a boldogság, a gyógyír minden addigi kihagyott helyzetre…"

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2015. május 6., szerda 23:14

Azért ha a barca triplázik akkor azt már elkell ismerni. A másik meg hogy leírni ezt
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni...
mi, mi, mivaaaan? Egy világverő b...szóó gépet sikerült tönkretennie. Elspanyolosítani egy tipikusan német csapatot. Hazai pályán is vereséget szenvednek azt az embert vagy azonnal kirúgják vagy a drukkerek meglincselik.

Jester
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 9:48
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldinho, Nesta, Maldini, Buffon
Kedvenc csapatod: Olyan nincs...

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Jester » 2015. május 6., szerda 23:12

Hát...a Jupp féle Bayern nem azt mondom, hogy tönkrevágta volna, de sokkal jobban partiban lett volna ezzel a Barcelonaval.
most nem azért, de LE-nek sztem semmi köze, pont úgy, mint anno gardiolának se volt :lol:
Akkor kinek van? Én se tartom nagy edzőnek se Guardiola-t, se LE-t. De ugye nem a "Rijkard rakta le az alapokat" cuccal akarsz jönni, ugye? :lol:
A Messi és CR után jövő másodvonalasok egész egyszerűen gyengék
Már vártam a romantikus kifakadást a 2000-es évek focija iránt :D mellesleg tökre igazad van :lol:
Akkor olyan játékosok játszottak, akik elért karrierben igen, de tudásban nem maradtak el olyan sokban egymástól...
R9, R10, Rivaldo, Totti, Del Piero, Bergkamp, Figo, Deco, Zidane, Henry, Raul, Beckham. Messi és CR remekül teljesítene itt is, de nem lenne olyan, hogy valaki zsinórban 4X nyeri az aranylasztit...

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. május 6., szerda 23:12

A Barca legnagyobb erőssége, hogy három csatárjából kettő flop, akkor is egy el tudja dönteni a meccset egyedül. Az még nem fordult elő a szezon során, hogy mind a három 0-t hozott volna le. Pep is tudja :mrgreen:.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. május 6., szerda 23:04

hehe írta:
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni... Ha kitámadnak,többet kapnak szerintem. Arról meg megintcsak nem tehet,hogy a Bundesliga nem egy szint, játékosai nincsenek az ilyenekre felkészülve.
ugyanmár.

heynckes a direkt foci csúcsát tette le a bájernnél, ezt sikerült szétbarmolnia gardiolának a szarjával.
a felfogással van a probléma, nem a játékosokkal.
de az a felfogás nem működik mindenhol.
az igazán nagy edzők nem a játékosokat alakítják a stílushoz, hanem azt a stílust használják, amire a játékosai a legalkalmasabbak.
Arra akartam kilyukadni,hogy ennyi sérülttel max azt bírta volna meglépni,hogy Götze játszik, mondjuk Rafinha helyett, Lahm meg jobbhátvéd. Ez nem biztos,hogy jó lett volna, így is átszaladtunk a középpályán. Azért Alves szedhette volna a lábát Ribéry mellett, Alba meg Robben mellett... Más változtatást nem nagyon tudok elképzelni, látva,mennyi sérült van.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 95 regisztrált és 0 vendég