Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:44

hamesz írta: Csak Messi a legtöbbször összekotorta a 3 pontot a csapatnak.
*Matyi


:mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 6., hétfő 16:40

Tavaly is akkor buktak, amikor senki nem számított rá. Most is fognak ez biztos. Nekünk pedig végig kell gyalogolnunk mindenkin mint ősszel. Nem lenne fair ha ők nyernének, mert bár eddig elég gyatra volt a 2015-ös évünk. Ahogy nekik az egész őszük. De mi csináltunk 21 meccses győzelmi sorozatot nem ők és szerintem szebben is játszottunk mint ők. + a mostani klasszikón is lefociztuk őket, de Bravo meg a kapufa megmentette a seggüket. Okés, hogy legalább egy X-et elérhetünk volna a klasszikón és nincsen gond, de akkor is szerintem a Real Madrid jobban megérdemelné a bajnoki címet a rossz időszak ellenére is. Na meg nem akarom Luis Enrique fejét látni, hogy ő nyert egy bajnokságot a Barcával. :lol: Nem bántom szegényt, de szerintem sok köze nem lenne hozzá. Ha bajban van a csapat látszik a tanácstalanság az arcán... Csak Messi a legtöbbször összekotorta a 3 pontot a csapatnak.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8353
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. április 6., hétfő 16:26

Ha azon múlik, az Atma három öngóllal fog szopni a Nou Campban, effelől senkinek ne legyen kétsége.

Engem már nem is érdekel, csak a BL, első félidőben rúgni kellett volna nekik egy hármast és akkor most nem kéne ennyire latolgatni. Behúzzák a bajnokságot.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6675
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. április 6., hétfő 16:26

ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Akkor járnánk jól, ha a Sevilla és a Valencia megelőzhetné őket, ha nem szereznek pontot/pontokat a Barca ellen. Minden más esetben leadják azt a meccset a Barcának.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 6., hétfő 16:25

dzsi91 írta:
ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Én az atletico meccsel nem számolok,matracék nem fognak minket bajnokká avatni ezt el is felejthetjük.Simán kinézem belőlük,hogy inkább kezdik hamarabb a következő szezont,csak hogy alánk tegyenek. Ha a blből kivágjuk őket akkor meg főleg :D .
Azért ha mondjuk a bl indulásuk lenne a tét vagy ilyesmi, akkor esetleg...de jah, szívás ez megint. :lol:
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:23

ziro4vr írta:Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Én az atletico meccsel nem számolok,matracék nem fognak minket bajnokká avatni ezt el is felejthetjük.Simán kinézem belőlük,hogy inkább kezdik hamarabb a következő szezont,csak hogy alánk tegyenek. Ha a blből kivágjuk őket akkor meg főleg :D .
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. április 6., hétfő 16:21

Remélem mire eljutnak odáig, lesz még tét az Atma számára a meccsükön...
Nem illik.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 16:08

Realista24 írta:
Barcelona: 19 victorias en los últimos 20 partidos
A nagy számok törvénye alapján két botlás fog jönni még náluk a maradék 9 meccsen.
Sevilla, Valencia, Espanyol csomagból egy.
Sociedad, Atlético, Depor csomagból a másik.
Ebben én is biztos vagyok és abban is,hogy képesek vagyunk a 9/9et lehozni.Így ráfordulva a célegyenesre a mutatott játék is ebbe az irányba mutat mind2 csapatnál.A barcánál ami nagy pozitívum,hogy mostanában képesek behúzni azokat a meccseket amiken nem érdemelnek győzelmet.A Barca február március környékén elérte a csúcsteljesítményt amire képesek azóta kicsit leeresztettek persze nem túlzottan(náluk igazából messi viszi az egész kócerájt,ha ő jó akkor felhúzza maga után a 2 másikat,ezért nagy kérdés,hogy Messi aranylabdás formája kitart-e a szezon végéig, mert már a classicon és a tegnapi meccsen sem volt az igazi és ez meglátszik az egész hármason), de náluk az volt a max annál jobbak nem tudnak lenni, nálunk ez a határ szerintem jóval magasabb, ezt láttuk ősszel, láttuk a klasszikón és tegnap(most az ellenfél minőségétől függetlenül, ez egy olyan szintű erődemonstráció volt amire nagyon kevés csapat volt képes a futballtörténelemben, mert a többség 4-5 gól után leül, nem feltétlenül szándékosan).Persze ettől függetlenül helyén kell kezelni a tegnapi meccset, de szerintem tökéletesen megmutatta,hogy mi rejlik ebben a csapatban, mekkora potenciál.Ráadásul pont akkor amikor "hivatalosan" is visszatért minden hiányzó.

A baj az elszabott 3 hónap, ami köszönhető a szerencsétlen sérüléseknek,a rossz keretkialakításnak(igazából annyira nincs baj a kerettel, Alonso elengedése volt egy világi baklövés.Respect imádom meg minden,de ilyenkor mutatni kell neki a fákkot,hogy maradsz mert szükség van rád, nem korrektkedni,kicsit duzzog aztán nyomatja tovább) és Ancelotti rotációjának.

Most szerdán lesz egy iszonyatosan fontos meccsünk lélektanilag, mert -7ről fogunk neki menni, ha ezt hozzuk szerintem utána a ligában már sinen leszünk az idegenbeli Sevilla meccs az egyetlen necces, a többi kötelező.

Bl: Nekem az a megérzésem,hogy valaki 3 nagyból kipottyan ebben a körben, csak ezek nehogy mi legyünk.Megkaptuk számunkra a lehető legnehezebb ellenfelet, senkitől se tartok ennyire mint matracéktól, de ha rajtuk túl vergődünk valahogy (akárhogy) onnantól én fő esélyesként tartom számon a csapatot, 2 meccsen szerintem mind a barca mind a bayern ellen mi jönnénk ki győztesen (persze most ezt úgy irom,hogy ha csúcsra vagyunk járatva, ha ebben a 2 hónapban nem leszünk csúcsra járatva megette az egészet a fene).



A Real Madridot csak a Real Madrid verheti meg. :Đ
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. április 6., hétfő 15:27

Realista24 írta:
Barcelona: 19 victorias en los últimos 20 partidos
A nagy számok törvénye alapján két botlás fog jönni még náluk a maradék 9 meccsen.
Sevilla, Valencia, Espanyol csomagból egy.
Sociedad, Atlético, Depor csomagból a másik.
Ezt én is így gondolom. Viszont a Realnak ismételnie kell az őszi formát. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. április 6., hétfő 15:23

Barcelona: 19 victorias en los últimos 20 partidos
A nagy számok törvénye alapján két botlás fog jönni még náluk a maradék 9 meccsen.
Sevilla, Valencia, Espanyol csomagból egy.
Sociedad, Atlético, Depor csomagból a másik.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
madridronie
Hozzászólások: 2032
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 11:52
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo & Sergio Ramos, Benzema, Modric, Kroos, Marcelo (Ronaldo, Figo, R. Carlos, Beckham, Zidane, Guti, Kaká, Xabi Alonso & Totti)
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: madridronie » 2015. április 6., hétfő 14:53

Francba, bíztam a celta vigoban...Ha most nem nyert volna a barca, akkor szerintem meglett volna a bajnokság. Így kevésbé valószínű. De tényleg nekünk kellett volna legalább egy döntetlent hozni a katalánok ellen.
Április végére kiderül, hogy mekkora realitása van még a bajnoki címnek. Mindenesetre lassan bukhatna már a katalán brigád is, mert nem először volt részükről necces a történet és rezgett az a bizonyos léc, de Fortuna ismét csak feléjük billentette a mérleg nyelvét. :x :(

Kövi 3 hete a 2 alakulatnak
Real: Rayo (i); Eibar (o); AtMa BL (i); Malaga (o); AtMa BL (o); Celta (i); Almería (o)
Barca: Almería (o); Sevilla (i); PSG BL (i) Valencia (o); PSG BL (o); Espanyol (i); Getafe (o)

Majd a május, ha mindkét csapat továbbjut a BL-ben
Real: Sevilla (i); BL elődöntő I.; Valencia (o); BL elődöntő II.; Espanyol (i); Getafe (o)
Barca: Córdoba (i); BL elődöntő I.; Sociedad (o); BL elődöntő II.; Atlético (i); Deportivo (o)

Az április a Madrid részéről szerintem hozható, de a május eleje a BL-lel még kőkemény lehet. Meglátjuk, én bízom a srácokban! :mrgreen: B-)
bekk: Hakimi&Davies
támadó: Mbappé

Ronaldo ◄ The number one influence ► ★★★★★

Ronaldo Fenomeno vs Cristiano Ronaldo ● The Battle For The Name ● Best Skills

Courtois-Hakimi,E.M.,Alaba,Davies-A.T.,E.C.,J.B.-ViniJr.,Mbappé,Rodrygo

RealMadrid

"Cristiano es un extraordinario Comandante"

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. április 6., hétfő 14:26

R.M.C.F írta:
Ronaldo csak azért jó,mert sok 11es kap kamuból,a csapat mindent rá játszik,meg mert tud futni. Viszont messi született géniusz,kizárólag önmaga erejéből építette fel amije van,messi mindig jó,mert ha nem akkor az edző szar,vagy beteg,magától nem lehet rossz,ok nélkül nem......meg ugye ő minden szülő álma,a jó fiú......ronaldo a rossz fiú.

Ez nem túl bonyolult kérdés a mai fociban,mindenki látja,hallja,tapasztalja. Függetlenül a teljesítményüktől persze.

Sajnos az egészségtelen és hazug megítéleseket sokan megeszik,és ebből fakadnak pl a másik oldal nem normális,ostobábbnál is ostobább véleményei,amik nem érnek egy kalap sz&rt sem.
Puhl Sanyiban az a jó, hogy ő meg meri mondani a frankót. Megmondja, hogyha nagyképű is meg valakinek bántja a szemét Ronaldo gesztusai az a maga problémája, de amúgy meg a világ egyik legjobbja és ezért tisztelni és becsülni kéne.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

rashidm
Hozzászólások: 4552
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. április 6., hétfő 14:25

miro írta:Nem akarom védeni Messit,de ha Ronaldonak nem megy,akkor is jön a "fájó térd"... :roll:
Ez megint kétélű.
Én itt senkitől sem olvastam, hogy a térde miatt nem megy neki. Ronaldonak ha nem megy, akkor megkapja a kritikát.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. április 6., hétfő 14:00

Lett volna lehetősége a celtanak tegnap,de nem tudták kihasználni.
Ettől nagy csapat egy nagy csapat...hogy a semmiből is eredményesek.Fordult elő már ilyen velünk is.Nincs ebben semmi meglepő...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2015. április 6., hétfő 12:11

R.M.C.F írta:Ronaldo csak azért jó,mert sok 11es kap kamuból,a csapat mindent rá játszik,meg mert tud futni. Viszont messi született géniusz,kizárólag önmaga erejéből építette fel amije van,messi mindig jó,mert ha nem akkor az edző szar,vagy beteg,magától nem lehet rossz,ok nélkül nem......meg ugye ő minden szülő álma,a jó fiú......ronaldo a rossz fiú.
Ja, és már annyira bele van égve az emberekbe ez a sztereotípia, hogy ezt hallom az összes Barcástól... sőt még attól is, aki nem is Barcás. Kész egy világ! :lol:
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. április 6., hétfő 11:31

miro írta:
Nika91127 írta:Milyen meglepő,jönnek a hírek,hogy a vilàglegjobbjaMessi MEGINT sérült volt,azért nem ment neki... :)
Nem akarom védeni Messit,de ha Ronaldonak nem megy,akkor is jön a "fájó térd"... :roll:
Ez megint kétélű.

Ronaldo csak azért jó,mert sok 11es kap kamuból,a csapat mindent rá játszik,meg mert tud futni. Viszont messi született géniusz,kizárólag önmaga erejéből építette fel amije van,messi mindig jó,mert ha nem akkor az edző szar,vagy beteg,magától nem lehet rossz,ok nélkül nem......meg ugye ő minden szülő álma,a jó fiú......ronaldo a rossz fiú.

Ez nem túl bonyolult kérdés a mai fociban,mindenki látja,hallja,tapasztalja. Függetlenül a teljesítményüktől persze.

Sajnos az egészségtelen és hazug megítéleseket sokan megeszik,és ebből fakadnak pl a másik oldal nem normális,ostobábbnál is ostobább véleményei,amik nem érnek egy kalap sz&rt sem.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. április 6., hétfő 11:31

miro írta:
Nika91127 írta:Milyen meglepő,jönnek a hírek,hogy a vilàglegjobbjaMessi MEGINT sérült volt,azért nem ment neki... :)
Nem akarom védeni Messit,de ha Ronaldonak nem megy,akkor is jön a "fájó térd"... :roll:
Ez megint kétélű.
Ez igaz, de ez a válogatott pihenő megint szánalmas volt, amikor beckham kipirosozta magát,hogy ne kelljen a következő meccsen játsszon angliába majdnem meghurcolták.Igazából nem is Messi a hibás,hanem akik hagyják.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: miro » 2015. április 6., hétfő 10:54

Nika91127 írta:Milyen meglepő,jönnek a hírek,hogy a vilàglegjobbjaMessi MEGINT sérült volt,azért nem ment neki... :)
Nem akarom védeni Messit,de ha Ronaldonak nem megy,akkor is jön a "fájó térd"... :roll:
Ez megint kétélű.
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Nika91127
Hozzászólások: 2704
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2015. április 6., hétfő 10:52

Milyen meglepő,jönnek a hírek,hogy a vilàglegjobbjaMessi MEGINT sérült volt,azért nem ment neki... :)

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Savant » 2015. április 5., vasárnap 23:12

Busquets :lol: :lol: Killed by fűcsomó.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 242 regisztrált és 0 vendég