Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 22., vasárnap 19:00

Aha, Pepe meg bedobásra akart menteni. :lol: :lol: :lol:
azért nézd már meg a két videót, most komolyan...
Egyébként azt adom,hogy most inkább neymart kéne savazni,de ő technikás igy felvan mentve ezen a fórumon :D
egyértelmű.

igazad adok teljes mértékben lesliejr-nak, de én tulajdonképpen sz.rok rá, ami történt, a lényeg, hogy kikaptak (madridistaként ennek örülök ugyanis, egy esetleges neymar és/vagy alba eltiltás nem érintene túlságosan, max egy el clásicónál) :agree:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 22., vasárnap 18:57

Bem volt ez olyan durva eset de kine találjuk már hogy nem volt benne szándékosság... Egyébként azt adom,hogy most inkább neymart kéne savazni,de ő technikás igy felvan mentve ezen a fórumon :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. február 22., vasárnap 18:49

A csávó hónalja alól akarta kirúgni a labdát.
Aha, Pepe meg bedobásra akart menteni. :lol: :lol: :lol:

Kiszálltam.

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. február 22., vasárnap 18:30

A tegnapi Alba esetet Pepe ámokfutásához hasonlítani? Ember esze megáll. Azoknak adok igazat, akik azt írták, hogy az Alba gyűlölettől sokan nem látnak. A csávó hónalja alól akarta kirúgni a labdát. Méregből is? Igen. De ennek mi köze egy másfél perces őrülethez??
Közben az itt agyonsztárolt Neymar 10 másodpercen belül 2x úgy felrúgta az ellenfelét, hogy az piros és 2 meccs minimum. Elvesztette a labdát (már sokadszorra), utána meg a fejét és csak azt nézte hol a labda és már rúgta is szét a labdás játékosokat. De róla alig esik szó, mert ő a jók között van itt tartva. Pedig sokkal jobban benne van a tróger viselkedés, mint Alba-ban.
Sok év fórumozás és olvasás után azt veszem észre, hogy a szurkolók ha a saját csapatukban van egy játékos, akit vmilyen viselkedés miatt el kell ítélni, akkor nagyítóval keresik a másik csapatnál is ugyanezeket. Ha nincs, akkor keresnek egyet és felnagyítják az esetet, hogy lám, a másik csapat se különb. Nem hát, csak pártatlanul kéne megítélni az eseteket. Ez igaz Real és Barca szurkolókra egyaránt. Nincs kivétel.

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 22., vasárnap 17:13

Társalogni csak szabad?
Írtam én hogy nem lehet??
Csak szerintem 5-6 oldalt nem ér meg ez a téma. De ha a fórumereknek ez a fontos, hát tőlem aztán májusig is lehet ezen pörögni..
Maximum nem értem a miértjét, mást amúgy sem tudok elleni tenni, meg nem is akarok, csak elmondtam a véleményem.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. február 22., vasárnap 17:07

Senki sem indított hadjáratot, csak különböztek a vélemények Alba esetének megítélésével kapcsolatban. Társalogni csak szabad?

petiamadridista
Hozzászólások: 5272
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2015. február 22., vasárnap 17:05

Amúgy én pont leszarom, kikaptak, nekem ennyi bőven elég.
én is így vagyok vele.
Még ha valami nagy világklasszis lenne ez az Alba, de közben meg azért nincs ott a legjobbak között a posztján. Egy korrekt spanyol játékos és ennyi. Nem értem miért kell ezen ennyit pörögni, örüljünk, hogy kikapott a Barca.
Óriási előny ez számunkra, nagy lehetőség.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 22., vasárnap 17:01

Realista24 írta:
De senki sem mondta azt, hogy iteljek el 10 vagy hany meccsre, mint Pepet. Csak annyit, hogy pirosat erdemelt volna es par meccs eltiltast vagy LEGALABB egy sargat. Ezzel szemben par ember szerint meg csak szabalytalan sem volt.
Én pont azt látom, hogy sokan ugyanúgy elítélik, mint Pepét.
Amúgy én pont leszarom, kikaptak, nekem ennyi bőven elég.
Így van,mit bánom én hogy Alba beleszőtte e gyereket a gyepbe,(szerintem nem,ha teszem föl nálunk csinálja pl Ramos,akkor a gyerek lett volna egy sunyi disznó,mert szinészkedik,húzza az időt,nem aggya vissza a lasztit,stb... )
Nálam 1-1 sárga,amelyik meg tovább pofázik azt lezavarom az i....n f....ra....kész.
Ha mondjuk ezt egy depor-bilbao meccsen csinálja valaki,a nagyközönség észre sem vesz.De mivel Alba volt,kicsit úgy érzem én is hogy túl van ez itt most fújva.

Amúgy meg kikaptak,de erről mondjuk olvastam 3 hszt hogy hogy történhetett,arról hogy volt egy afférja Albanak,arról meg 10 oldalt :D
Örülni kellene nem azon problémázni hogy mit tett (vagy nem tett),Alba...különben is,ki az az Alba... :coffee:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. február 22., vasárnap 16:57

Malaga's coach: ''i dont know why suarez celebrates with 3 fingers, i guess that means 3 points for us''

van vidi is mellé, már keresem, hatalmas arc :D
itt van
sűrűn nem kell katalóniába mennie. :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. február 22., vasárnap 16:54

Én pont azt látom, hogy sokan ugyanúgy elítélik, mint Pepét.
Én teljes mértékben egyetértek sonic véleményével, mondjuk én nem Albát meg Pepét ítélem el, én képes vagyok felfogni és elfogadni, hogy profi sportolóknál is elszakadhat a cérna, ők is emberből vannak. Engem azok az emberek csesznek fel, akik Pepét eltiltanák a focipályától, mert favágó, vadállat, gyilkos, hentes, hátbarúgta, mindeközben az Alba eset meg teljesen rendben van és elfogadható, mert színészkedett a gyerek, és különben is a labdát célozta. Azt, persze.

Aztán túl sok ilyen véleményt olvastam, miközben nem, semmivel sem különbözik a két eset, legalább 3 meccses eltiltás kijárna a spanyolnak is, aztán őt még ki sem állítják egy ilyenért, nevetséges.

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Victor » 2015. február 22., vasárnap 16:53

Neymaré azért jóval egyértelműbb, mint Albáé. Neymar kétszer is szabálytalankodott, ráadásul a második csúnya belemenés volt. Albánál viszont egy kis lökés történt, majd utána a labdát próbálta kirúgni a Malaga játékos hóna alól. Én ennyit látok bele, semmi többet. Persze nem volt szép megmozdulás, de nem a játékost akarta megrugdosni.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. február 22., vasárnap 16:50

Pepe a rugdasokert tudtommal 4 meccset kapott, még 4et azért, mert lemenetel közben reklamált és 2-t, mert kiállítás ellenére berohant megünnepelni a győztes találatot.

Szerintem 4 kijárna Albanak is, azt továbbra sem értem, hogy miert vélik páran szabályosnak a "szerelést", a második rugasnak meg köze nem volt már a labdahoz.

Neymar meg egyből piros, 2 meccs.
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Banán
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2013. augusztus 24., szombat 13:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Banán » 2015. február 22., vasárnap 16:47

Malaga's coach: ''i dont know why suarez celebrates with 3 fingers, i guess that means 3 points for us''

van vidi is mellé, már keresem, hatalmas arc :D

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 22., vasárnap 16:06

De senki sem mondta azt, hogy iteljek el 10 vagy hany meccsre, mint Pepet. Csak annyit, hogy pirosat erdemelt volna es par meccs eltiltast vagy LEGALABB egy sargat. Ezzel szemben par ember szerint meg csak szabalytalan sem volt.
Én pont azt látom, hogy sokan ugyanúgy elítélik, mint Pepét.
Amúgy én pont leszarom, kikaptak, nekem ennyi bőven elég.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. február 22., vasárnap 16:06

Én nem hasonlítom a pepe esetéhez mert szerintem fölösleges... Oké pepe durvább volt, de ez se foci pályára illő mozdulat volt. Ha a fejét teszi a labdához, akkor Alba a fejét rúgja le? Hátba rúgta nem is egyszer. Ezen nincs mit magyarázni elszakadt nála a cérna. A gond az, hogy a bíró nem büntette, illetve kiosztott neki egy sárgát reklamálásért... A másik gond meg ha ezt Pepe csinálja, akkor sima piros lap. Ha a Neymar esetet meg CR csinálja akkor is sima piros és 3-4 meccses eltiltás.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 22., vasárnap 16:05

Sunsky írta:Hát megnéztem az esetet, köze nincs a Pepéshez. Azt hittem valami ámokfutás volt.. Játékban volt a labda, gyerek ráfekszik, Alba meg két finomat belerúg, ráadásul labda felé.. na bumm. Semmi hentelés nem volt ebben, max sárgát kellett volna adni, de a másiknak is..

Pepénél meg ha jól sikerül a második rúgás, akkor úgy végigszántja a gyerek hátát, hogy csak a nagy vértócsát látod...
De senki sem mondta azt, hogy iteljek el 10 vagy hany meccsre, mint Pepet. Csak annyit, hogy pirosat erdemelt volna es par meccs eltiltast vagy LEGALABB egy sargat. Ezzel szemben par ember szerint meg csak szabalytalan sem volt.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. február 22., vasárnap 15:57

Sunsky írta:Hát megnéztem az esetet, köze nincs a Pepéshez. Azt hittem valami ámokfutás volt.. Játékban volt a labda, gyerek ráfekszik, Alba meg két finomat belerúg, ráadásul labda felé.. na bumm. Semmi hentelés nem volt ebben, max sárgát kellett volna adni, de a másiknak is..

Pepénél meg ha jól sikerül a második rúgás, akkor úgy végigszántja a gyerek hátát, hogy csak a nagy vértócsát látod...
hagyd. nem látnak a meztől meg a névtől :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62866
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. február 22., vasárnap 15:57

Madridom ítélőszék 1.0 :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. február 22., vasárnap 15:54

Hát megnéztem az esetet, köze nincs a Pepéshez. Azt hittem valami ámokfutás volt.. Játékban volt a labda, gyerek ráfekszik, Alba meg két finomat belerúg, ráadásul labda felé.. na bumm. Semmi hentelés nem volt ebben, max sárgát kellett volna adni, de a másiknak is..

Pepénél meg ha jól sikerül a második rúgás, akkor úgy végigszántja a gyerek hátát, hogy csak a nagy vértócsát látod...

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. február 22., vasárnap 15:52

sonic írta:Onbiraskodas, elvesztette a kontrollt, agreszio. A szandek ugyanaz volt, az elso mozdulat utan engem nem erdekel hogy hanyszor rugott meg, hogy ketszer vagy haromszor, vagy levert-e neki egy pofont utana. Ban. Meccsekre.
Nem vitatom Alba szabálytalanságát, nem is szeretem ezeket a dolgait. De ez kb olyan, mintha egy sima fault meg egy elkésett belépő ahol törnek a csontok egy kategória lenne nálad, merthogy az alapmotiváció ugyan az volt, megállítani a védőt..


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 132 regisztrált és 0 vendég