Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
raul 4 ever
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2020. augusztus 17., hétfő 9:32
Kedvenc játékosaid: Carvajal, Eder, Alaba, Mendy, Case, Modric, Kroos, Fede, Vini, BigBenz
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: raul 4 ever » 2023. augusztus 12., szombat 11:52

Officsiál a Dembi - psg transzfer..
Rámennek Neymire?
2021 04 20 - Ceferintakaroggy

2009 07 09 - 2023 06 06 - uno, dos, tres, Hala Madrid

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. augusztus 11., péntek 14:49

h3x0r írta:
Nem akarok rossz hirt kozolni, de... Barca TV was the in-house television channel for Barcelona. The channel, which was launched in 1999, was closed at the end of June due to cost-cutting measures. :mrgreen:
na pasztmek:D

ezt se tudtam látod.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8435
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. augusztus 11., péntek 14:48

Évek óta ez megy már, Messi ürítette a kasszàt, mert évente szerződéseket írt alá meg minden kutyafasza bónuszt kapott, amire rájött elég sok évnyi balfasz vezetőség és rohadt sok fizetés minden jöttmentnek és jelenleg csődben kéne lennie a klubnak vicc nélkül.

Helyette folyamat hoznak új embereket akiket vhogy mindig sikerül beregisztrálni :lol:

Azt a témát meg hagyjuk is, hogy konkrét bizonyítékok voltak hogy befolyásolták a játékvezetést hosszú éveken át, valahogy nem látom hogy elrakták volna őket a másodosztályba legalább, mert az lenne a minimum.


Vicc az egész.

Szép lett ez az unicefes lamasia mesqueunclub az évek alatt :lol:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára ferni 2023. augusztus 11., péntek 14:49-kor.

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2023. augusztus 11., péntek 14:35

csababarca írta:
dzsi91 írta:

Na gyorsan valamelyik barszás mesélje el miez mielőtt kijön a hivatalos story és mindenki 10 éve tud már róla ott. :mrgreen:
Nekem fogalmam sincs mik ezek, én lemaradtam ott, hogy van Barca Tv, és ennyiben ki is merült.
Nem is értem ezekért ki ad ki pénzt, mi ebben a buli a vevő oldalnak, egyáltalán miket tartalmaznak ezek, van e bármiféle tartalom mögöttük :D
Nem akarok rossz hirt kozolni, de... Barca TV was the in-house television channel for Barcelona. The channel, which was launched in 1999, was closed at the end of June due to cost-cutting measures. :mrgreen:

Avatar
davi10
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: davi10 » 2023. augusztus 11., péntek 14:23

Under this transaction, FC Barcelona will merge its digital Barça Vision and audiovisual content units under the brand “Barça Media”.
Lehet nem is lenne szükség a domain-re, de ez így tényleg érdekes.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8507
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 11., péntek 14:04

nekem sincs halvany lila gozom sem ezekrol a dolgokrol.
lehet fosi webmesterkedik a hatso konyhabol. :D

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10056
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Csabi » 2023. augusztus 11., péntek 14:00

tehát akkor a barsza most azzal van elfoglalva hogy kitalál barszabrand-eket meg hasonló dolgokat és eladja őket százmilliókért? zsenik.

Nika91127
Hozzászólások: 2688
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:50
Kedvenc játékosaid: Guti, Raúl, Zidane, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Nika91127 » 2023. augusztus 11., péntek 13:57

Halfkey írta: Gyerekek, én rákerestem erre, és kezdek nagyon durván rosszul lenni hogy mi folyik itt.

A Barca Visiont június 19.-én jelentette be a Barca saját honlapján, gyakorlatilag egyfajta "Barcás közösségi média", ahol a stadonépítésről, médiákról, az NFT-ikről ilyenekről lehet majd tartalmat fogyasztani meg beszélgetni.

Valamikor az elmúlt hetekben - waybackmachinen nem találtam semmi korábbi nyomot - bekerült egy ilyen landing page:

https://barcavision.fcbarcelona.com/

Ez beszél arról, hogy mekkora faszaság lesz ez, de semmi konkrétum. Van egy call to action gomb, hogy lépj be a communitybe, ami konkrétan az FC Barcelona régen meglévő Discord szerverre vezet (tehát nem is Barca Vision discord, semmi új, csak beraktak egy linket).

Csináltak ennek a csodának egy Twitter fiókot, https://twitter.com/Barca_vision, ahol az egy vicces dolog hogy még csak a kék pipának a 8 eurojára sem jutott budget, de ha rámegyünk a linkre ami a leírásban van, az ide vezet. https://www.afternic.com/forsale/barcav ... ource=TDFS

Konkrétan meg sem vették még a domaint, a godaddyé (hosting provider). Mivel általában a domainek filléres tételek gondoltam megveszem gyorsan és tönkreteszem ezt a gazdasági csodát (vagy meggazdagszom és kivásároltatom magam), de sajnos a Godaddy algoritmusa rájött hogy a Barca meg a Vision azok értékes szavak, és 2500 eurot kérne érte a szokásos 20 helyett :(

Szóval ez elmaradt, de basszus, ez mennyire pofátlan orbitális pénzmosás. Nem tudtak igazolni, nem volt már mit eladni, kitaláltak valamit hogy oké legyen egy ilyen koncepció, semmit nem valósítottak meg belőle, és most eladják 120 (!!!) millió euroért.

Megeszem a kalapom ha ebből valaha lesz bármi értelmezhető, ez csak egy bújtatott pénzbefolyatás a klubba. Hogy cserébe mit adnak, szponzorációs előnyöket, jövőbeli pénzt, vagy mást azt nemtudom, de hogy ez nem tisztességes az üzlet az teljesen biztos. A Barca Studiost még hihető volt tavaly, de ez már a vicc kategória.
Az elég maxi trollkodás lenne.
Hol kell aláírni?

Avatar
Kercsó
Hozzászólások: 3912
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 12:56
Kedvenc játékosaid: R9, Kroos, Guti, Zidane, Bellingham

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kercsó » 2023. augusztus 11., péntek 13:53

dzsi91 írta: dobjuk össze azt a 2500at és lássuk milesz belőle
csináljuk! :agree:
#whatisyourexcuse

"Mégis, ha legvégül össze kellene foglalnom a sikereim okát, csak annyit mondanék, hogy mindig én akartam jobban." Benedek Tibor

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27899
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2023. augusztus 11., péntek 13:52

en is, mehet :kalapos:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8312
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. augusztus 11., péntek 13:49

dzsi91 írta: dobjuk össze azt a 2500at és lássuk milesz belőle
En beszallok. :lol:

Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Mickey » 2023. augusztus 11., péntek 13:45

Barca is építi a saját univerzumát, lfxt neked Marvel...
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. augusztus 11., péntek 13:44

zsuninnyo írta: Erosen gyanus nekem, hogy a barcelona ratalalt vmi fideszes tervre a 2010es evek elejerol.
Akartam is írni hogy minimagyarország, főleg rákattintva ezekre a Haflkey által linkelt tákolmány oldalakra:D
Mint az itthoni állami oldalak, olyan faékek.

Gondolom akkor bedurrantjuk Neymarért vagy B.Silváért a nagy dohányt, had szóljon.
Ahelyett, hogy kussban elraknánk a pénzt, és örülnénk neki, egyenesbe tenni a klubot valahogy végre.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Marky
Hozzászólások: 1905
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Marky » 2023. augusztus 11., péntek 13:37

Penzmosas? Ertem en, hogy szarban a klub, de kemenyen be kell nyalni Ceferinnek, hogy ezekbol ne legyen visszasorolas.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. augusztus 11., péntek 13:37

Erosen gyanus nekem, hogy a barcelona ratalalt vmi fideszes tervre a 2010es evek elejerol.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4275
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2023. augusztus 11., péntek 13:32

dzsi91 írta:

Na gyorsan valamelyik barszás mesélje el miez mielőtt kijön a hivatalos story és mindenki 10 éve tud már róla ott. :mrgreen:
Nekem fogalmam sincs mik ezek, én lemaradtam ott, hogy van Barca Tv, és ennyiben ki is merült.
Nem is értem ezekért ki ad ki pénzt, mi ebben a buli a vevő oldalnak, egyáltalán miket tartalmaznak ezek, van e bármiféle tartalom mögöttük :D
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 11., péntek 13:30

dobjuk össze azt a 2500at és lássuk milesz belőle
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 11., péntek 13:28

Gyerekek, én rákerestem erre, és kezdek nagyon durván rosszul lenni hogy mi folyik itt.

A Barca Visiont június 19.-én jelentette be a Barca saját honlapján, gyakorlatilag egyfajta "Barcás közösségi média", ahol a stadonépítésről, médiákról, az NFT-ikről ilyenekről lehet majd tartalmat fogyasztani meg beszélgetni.

Valamikor az elmúlt hetekben - waybackmachinen nem találtam semmi korábbi nyomot - bekerült egy ilyen landing page:

https://barcavision.fcbarcelona.com/

Ez beszél arról, hogy mekkora faszaság lesz ez, de semmi konkrétum. Van egy call to action gomb, hogy lépj be a communitybe, ami konkrétan az FC Barcelona régen meglévő Discord szerverre vezet (tehát nem is Barca Vision discord, semmi új, csak beraktak egy linket).

Csináltak ennek a csodának egy Twitter fiókot, https://twitter.com/Barca_vision, ahol az egy vicces dolog hogy még csak a kék pipának a 8 eurojára sem jutott budget, de ha rámegyünk a linkre ami a leírásban van, az ide vezet. https://www.afternic.com/forsale/barcav ... ource=TDFS

Konkrétan meg sem vették még a domaint, a godaddyé (hosting provider). Mivel általában a domainek filléres tételek gondoltam megveszem gyorsan és tönkreteszem ezt a gazdasági csodát (vagy meggazdagszom és kivásároltatom magam), de sajnos a Godaddy algoritmusa rájött hogy a Barca meg a Vision azok értékes szavak, és 2500 eurot kérne érte a szokásos 20 helyett :(

Szóval ez elmaradt, de basszus, ez mennyire pofátlan orbitális pénzmosás. Nem tudtak igazolni, nem volt már mit eladni, kitaláltak valamit hogy oké legyen egy ilyen koncepció, semmit nem valósítottak meg belőle, és most eladják 120 (!!!) millió euroért.

Megeszem a kalapom ha ebből valaha lesz bármi értelmezhető, ez csak egy bújtatott pénzbefolyatás a klubba. Hogy cserébe mit adnak, szponzorációs előnyöket, jövőbeli pénzt, vagy mást azt nemtudom, de hogy ez nem tisztességes az üzlet az teljesen biztos. A Barca Studiost még hihető volt tavaly, de ez már a vicc kategória.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 11., péntek 13:26

marcell írta: OFFICIAL: FC Barcelona expect ‘The Barcelona Media Company’ to be an important source of income — with the initial project of receiving upto €1 BILLION.
Na gyorsan valamelyik barszás mesélje el miez mielőtt kijön a hivatalos story és mindenki 10 éve tud már róla ott. :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27368
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2023. augusztus 11., péntek 13:25

Bazzeg, Horst Fuchs elájulna. Teleshop semmi nem volt a barcahoz kepest. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 228 regisztrált és 0 vendég