Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. május 6., szerda 23:04

hehe írta:
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni... Ha kitámadnak,többet kapnak szerintem. Arról meg megintcsak nem tehet,hogy a Bundesliga nem egy szint, játékosai nincsenek az ilyenekre felkészülve.
ugyanmár.

heynckes a direkt foci csúcsát tette le a bájernnél, ezt sikerült szétbarmolnia gardiolának a szarjával.
a felfogással van a probléma, nem a játékosokkal.
de az a felfogás nem működik mindenhol.
az igazán nagy edzők nem a játékosokat alakítják a stílushoz, hanem azt a stílust használják, amire a játékosai a legalkalmasabbak.
Arra akartam kilyukadni,hogy ennyi sérülttel max azt bírta volna meglépni,hogy Götze játszik, mondjuk Rafinha helyett, Lahm meg jobbhátvéd. Ez nem biztos,hogy jó lett volna, így is átszaladtunk a középpályán. Azért Alves szedhette volna a lábát Ribéry mellett, Alba meg Robben mellett... Más változtatást nem nagyon tudok elképzelni, látva,mennyi sérült van.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8467
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. május 6., szerda 23:01

hehe írta:
hunmadridista írta:Gratulálok a Barcelonának a döntőbe jutáshoz! Nem gondoltam volna a szezon eléjén, hogy ilyen brutális csapatot rak össze LE...
most nem azért, de LE-nek sztem semmi köze, pont úgy, mint anno gardiolának se volt :lol:
Messi óriási mentális és talán fizikai gödörben volt a 2014es évben, sokan már temették is... Emiatt a Barca is szenvedett, ami természetes.
Egyértelmű, hogy Messi feltámadása a fő ok, hogy a Barca itt tart, de LE is belenyúlt vmelyeset a csapat taktikájába és jól nyúlt bele, hatékonyabbá, direktebbé tette a csapatot és nem csak ez a lepasszolgatom a gólvonalig taktika van, de Messi ilyesfajta feltámadása nélkül tény semmi sem javult volna kb.

A Barca meg jó, nem értem miért is lenne a futball szégyene, ha bármit is nyernek, max magunkat okolhatjuk majd, mert a Real képes őket megállítani, csak odáig el is kéne jutni meg teljesíteni, akkor amikor kellene

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 6., szerda 22:59

Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni... Ha kitámadnak,többet kapnak szerintem. Arról meg megintcsak nem tehet,hogy a Bundesliga nem egy szint, játékosai nincsenek az ilyenekre felkészülve.
ugyanmár.

heynckes a direkt foci csúcsát tette le a bájernnél, ezt sikerült szétbarmolnia gardiolának a szarjával.
a felfogással van a probléma, nem a játékosokkal.
de az a felfogás nem működik mindenhol.
az igazán nagy edzők nem a játékosokat alakítják a stílushoz, hanem azt a stílust használják, amire a játékosai a legalkalmasabbak.
Ez a futball szégyene lesz hogy ez a csapat három sorozatot képes lesz behúzni.
:lol:
te miről beszélsz? nézed is, nem csak látod? :lol:
Kép
Kép
Kép

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2015. május 6., szerda 22:56

Komolyan mondom egyszerűen felrobbanok a dühtől és a csalódottságtól! A Barca most meg mondom hogy triplázni fog! Ez a futball szégyene lesz hogy ez a csapat három sorozatot képes lesz behúzni. Azt már csak zárójelben jegyzem meg hogy mi is szánalmasak vagyunk hogy meg volt az esélyünk lenyomni a 2009 óta élő Barca mítoszt erre így elbénázzuk. Az már csak a hab a tortán hogy ilyen ostoba edző mint LE fogja learatni a babérokat. De ezzel a mai meccsel bebizonyosodott nem hogy egyszerűen szánalmas a mai focinak nevezett játék. Messi és Ronaldo zseniálitásával nem létezik hogy nem tudja senki sem fölvenni a harcot. Itt van nálunk Balek, de ha hoznánk is helyette valakit kire eshetne a választás? Reusra, Hazardra? Elmondom egyik sem válik be majd hosszabb távon a Realban! A Messi és CR után jövő másodvonalasok egész egyszerűen gyengék (Bale, Reus, Hazard, Suarez stb...) Régebben évről évre zsenik versenyeztek egymással a pályán és minden évben a legjobb csapat nyerte a BL-t. Hol van már a nagy Milan, Juve? Hol van már az amikor a Barcába olyan játékosok voltak akiket egy madridista is tisztelhetett. Hol vannak már a Zidane féle félistenek? Komolyan tegnap kis túlzással a könnyeimmel küzdöttem amikor láttam Casillast és Buffont a pénz feldobásnál vagy Pirlót a régi foci talán utolsó mohikánját. Egyszóval úgy látom hogy nagyon nem jó irányba tart a labdarúgás.

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. május 6., szerda 22:55

hehe írta:
hunmadridista írta:Gratulálok a Barcelonának a döntőbe jutáshoz! Nem gondoltam volna a szezon eléjén, hogy ilyen brutális csapatot rak össze LE...
most nem azért, de LE-nek sztem semmi köze, pont úgy, mint anno gardiolának se volt :lol:
Nem akarom védeni Guardiolát, de szarból nem lehet várat építeni... Ha kitámadnak,többet kapnak szerintem. Arról meg megintcsak nem tehet,hogy a Bundesliga nem egy szint, játékosai nincsenek az ilyenekre felkészülve.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 6., szerda 22:55

Az első gólig nem volt benne, hogy így elverjük őket. A 90 perc első 15, meg utolsó 15 perce volt egyértelműen a mienk, közötte teljesen kiegyenlített volt a meccs. Hol egyik, hol a másik csapat dominált. Jobban bírtuk a végét és Messi megmutatta, hogy miért az aki. Suarez gyenge nap, első félidőben őt erőltettük, Neymar labdákat is alig kapott. Második félidőre fordítottunk. A brazil akkor már nagyot játszott és szerintem ma végleg letette a névjegyét. Cselei ültek, gólt szerzett, ennél több nem is kell.
Nem ledolgozhatatlan, de nagyon rosszul kell játszanunk a visszavágón, hogy ne legyünk ott Berlinben. Viszont hétvégén bukhatjuk a bajnokságot. Ez a meccs rengeteget kivett belőlünk. Sok sprint, harc, elmozgás, késői cserék. Gondok lesznek a Sociedad ellen. :hmmm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. május 6., szerda 22:54

hunmadridista írta:Gratulálok a Barcelonának a döntőbe jutáshoz! Nem gondoltam volna a szezon eléjén, hogy ilyen brutális csapatot rak össze LE...

Mit rakott össze? Max a zoknijait a fiókban.



Bár ha bl nyer,majd őt is tolják fel mint pep-et. :agree:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. május 6., szerda 22:51

hunmadridista írta:Gratulálok a Barcelonának a döntőbe jutáshoz! Nem gondoltam volna a szezon eléjén, hogy ilyen brutális csapatot rak össze LE...
most nem azért, de LE-nek sztem semmi köze, pont úgy, mint anno gardiolának se volt :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2015. május 6., szerda 22:51

Gratulálok a Barcelonának a döntőbe jutáshoz! Nem gondoltam volna a szezon eléjén, hogy ilyen brutális csapatot rak össze LE...

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7383
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. május 6., szerda 22:49

Haverommal fogadtunk több mint egy hónapja, hogy ha 3 trófeát nyer a barca fizet egy láda sört, ha 1-et én fizetem, ha kettőt akkor közösen vesszük meg. Asszem ingyen rúgok be.
Love football, hate antifa.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 22:40

Pep még mindig a Barcától kapja a fizetését?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 6., szerda 8:12

sonic írta:
sámat írta:Általában úgy szokott ez történni, h mindenki székén van egy papírdarab, aminek a hátoldalára rá van írva, h ekkor tessék felemelni, mert ez a koreo része, de a Berbaneuban általában a kis fehér zászlók vannak bekészítve.
Egyébként nagyon jó a hangulat, együtt szurkol az egész stadion, egyáltalán nem olyan, mint egy színház, szerintem egyik legjobb hangulat itt van, ami mondjuk a stadion felépítményének is köszönhető.
A zaszlok nem mutatnak jol egy elokepnel, szoval ez szamomra erthetetlen. Hangulatrol meg: Nekem sajnos nem igy tunt, persze biztos rangadokon nagyob szurkolas van, de amit en lattam az eleg lehangolo volt.
+1, a fontos meccseken megy a szurkolás, amúgy meg csak az a néhány száz ultra nyomja végig. A maradék percekre kapcsolódik csak be.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 6., szerda 1:06

sámat írta:Általában úgy szokott ez történni, h mindenki székén van egy papírdarab, aminek a hátoldalára rá van írva, h ekkor tessék felemelni, mert ez a koreo része, de a Berbaneuban általában a kis fehér zászlók vannak bekészítve.
Egyébként nagyon jó a hangulat, együtt szurkol az egész stadion, egyáltalán nem olyan, mint egy színház, szerintem egyik legjobb hangulat itt van, ami mondjuk a stadion felépítményének is köszönhető.
A zaszlok nem mutatnak jol egy elokepnel, szoval ez szamomra erthetetlen. Hangulatrol meg: Nekem sajnos nem igy tunt, persze biztos rangadokon nagyob szurkolas van, de amit en lattam az eleg lehangolo volt.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

sámat
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2015. május 6., szerda 0:46

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sámat » 2015. május 6., szerda 0:54

sonic írta:
dzsi91 írta:Egyébként nálunk legtöbbször miért mindig csak az egyik rövidoldalra van a koreo? Bayernnél is atom volt a tavalyi egész stadionos élőkép.
Azert mert azon a rovid oldalon ulnek az ultraink, a stadion tobbi reszere meg csak szotyizni meg mozizni jarnak az emberek. :)
Általában úgy szokott ez történni, h mindenki székén van egy papírdarab, aminek a hátoldalára rá van írva, h ekkor tessék felemelni, mert ez a koreo része, de a Berbaneuban általában a kis fehér zászlók vannak bekészítve.
Egyébként nagyon jó a hangulat, együtt szurkol az egész stadion, egyáltalán nem olyan, mint egy színház, szerintem egyik legjobb hangulat itt van, ami mondjuk a stadion felépítményének is köszönhető.

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4276
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2015. május 6., szerda 0:47

sonic írta: Azert mert azon a rovid oldalon ulnek az ultraink, a stadion tobbi reszere meg csak szotyizni meg mozizni jarnak az emberek. :)
Hát nálunk is több a szotyismozizó mint a szurkoló. Hiába a 90ezer ember, néha kínos csend van a stadionban,még ha megy a játék akkor is.


Meccsetekről: Juve meglepett, még ha szerencsések voltak is a góljaik, nem számítottam rá,hogy ennyire bátran mennek előre. (magukhoz képest mindenképp)
James kapufája volt ilyen "kulcsmomentum", ha az bemegy szerintem húzzátok a meccset, sőt biztos vagyok benne.
Viszont Llorente meg a végén kompenzált, levette arccal a labdát...nagy helyzet volt.
Visszavágó így izgalmas lesz (bevallom,azt hittem már itt nyertek, el is vertem kisebb összeget rátok fogadásokon...:D), kíváncsi vagyok a Juve taktikájára. Ha azt akarják tolni mint az AtMa, és eljönnek a 0-0ért,akkor szerintem kiesnek simán. Mert,hogy Ti fogtok gólt rúgni,az 100%, kérdés a mennyiség. Szóval Allegri könnyen becsapdázhatja magát,ha itt 0-0ra akar menni.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 6., szerda 0:38

Egyetértek a barcás kollégával,itt akár a liga is eldőlhet a hétvégén,bármelyik csapatban benne van a botlás.(in moyes we trust)

Nekunk dönteni kell sajna, csak akkor mennék neki százzal a valenciának ha a Sociedad csodát tesz,minden más esetben a Juve meccs élvez elsőbbséget.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. május 6., szerda 0:26

Ahogy sejteni lehetett, az elődöntőben már nincs könnyű ellenfél. Amennyire le volt sajnálva ez a Juve mindenki által (sok Barca-s is őket akarta), olyan érett játékot mutattak. Az első csapat idén, akik igazán kihasználták, hogy igazi védekező középpályás nélkül játszatok. Még mi sem mentünk erre ennyire rá. A védelem előtti terület rettentően üres, független, hogy Ramos vagy Modric játszik középen. Modric az előre játékban sokat hoz, de ő sem igazi szűrő.
Persze ez a 2-1 nem a világ vége, ledolgozható, a keretetek képzettebb játékosokból áll, de az igazi taktikusság, harciasság a másik oldalon van és ez az eredmény pont olyan, ami a Juve-nak nagyon kedvez.
A másik, hogy az olaszok most pihenni fognak, csak rátok készülve, ti meg a lelketeket is kiteszik majd hétvégén a Valencia ellen. Ha nyertek akkor is. Tudom, mert ellenünk is láttam, hogy játszanak, mikor 1 hetet pihentek mi meg a PSG elleni harc kellős közepén voltunk. Ezek hozzák 50-50-re az esélyeket a Juve ellen szerintem.

Kb ennyire lesz sima a holnapi Barca meccs is, ahogy azt is sokan jósolták. Hiába vannak hiányzók a Bayern-nél, semmivel se lesz könnyebb dolgunk és hétvégén nekünk is menni kell előre, nincs megállás, kedden meg az Allianz katlanba kell helytállni.
Nagyon úgy néz ki, hogy ez az 1 hét az idény legfontosabb szakasza mindkét spanyol ásznak. Dönthet a BL-ről és dönthet a bajnokságról, ráadásul erőltetett menetben.
Jah és nem kell azt gondolni, hogy nekünk olyan könnyű lesz a Sociedad ellen. Fáradtan fogunk játszani, 1 nappal kevesebbet is pihenhetünk és azok úgy fognak ellenünk kontrázni, hogy könnybe lábad a szemünk. Kifuthatjuk a lelkünket ott is.
Nagyon kellene holnap egy olyan előny, amivel picit nyugodtabban mehetnénk a visszavágóra, de erre nem sok esélyt látok. Két pokoli nehéz meccsünk lesz ellenük.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. május 5., kedd 15:29

sonic írta:
dzsi91 írta:Egyébként nálunk legtöbbször miért mindig csak az egyik rövidoldalra van a koreo? Bayernnél is atom volt a tavalyi egész stadionos élőkép.
Azert mert azon a rovid oldalon ulnek az ultraink, a stadion tobbi reszere meg csak szotyizni meg mozizni jarnak az emberek. :)
Hát azt tudom, de gondolom az allianzba meg a Camp nou-ba sem csak ultrák járnak :mrgreen: Legalább is apósomék voltak barca-realon és ők kaptak a székükre élőképhez való papírt és a magasba emelték :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. május 5., kedd 15:25

Babinho írta:Gondolom nincs hír, hogy idén tervezünk e még koreot...Juve ellen otthon pedig kellene!
Még nincs, de még korai erről cikkezni. A koreo témája - ha lesz - függ a mai eredménytől.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. május 5., kedd 15:22

dzsi91 írta:Egyébként nálunk legtöbbször miért mindig csak az egyik rövidoldalra van a koreo? Bayernnél is atom volt a tavalyi egész stadionos élőkép.
Azert mert azon a rovid oldalon ulnek az ultraink, a stadion tobbi reszere meg csak szotyizni meg mozizni jarnak az emberek. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 143 regisztrált és 0 vendég