Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. február 3., kedd 21:11

R.M.C.F írta:Akiket kioktatok,azok meg KIZÁRÓLAG azok,MINDIG,akik ilyen bugerek és személyeskedőek mint mint most Te,mivel azt hiszik nekik lehet velem tífuszkodni,de ha visszadobom a labdát,akkor meg úgy nyávognak mint Te.
Akkor a fórum 80%-a "buger"?Lehet,hogy ezt te nem veszed észre,de bizony ha valaki más véleményen van mint te,akkor már megy az észosztás,meg a nevetős szmájli ezerrel.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 21:04

De most végre felnyílt mindenki szeme,és látják az igazságot. :lol:
....és micsoda fájdalom lehet pár nagymenőnek,ahogy szépen az elmúlt pár évben körvonalazódott amiket irogattam már előtte éveken át.

Bráááháhááááhá.
?A 6000 hsz-ből amit írtál 5800 arról szól,hogy te megmondtad,a maradék 200-ban meg lenézően kioktatsz mindenkit akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel.
Matekból nem lehettél túl erős. Másról nem is írtam. :D

Akiket kioktatok,azok meg KIZÁRÓLAG azok,MINDIG,akik ilyen bugerek és személyeskedőek mint mint most Te,mivel azt hiszik nekik lehet velem tífuszkodni,de ha visszadobom a labdát,akkor meg úgy nyávognak mint Te.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Drake » 2015. február 3., kedd 20:58

GT37 írta:
R.M.C.F írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2392583

Egy bizonyos rétegnek (max20%) tiszta,hogy egy barcás tag tett feljelentést,de azért a maradék 80% simán pályázhat a "perez intézte" vagy a "rászálltak a barcára" szlogenre......mennek is majd rá mint légy a sza**a.
Most miért, lehet, hogy Jordi Casest Florentino fizette le. :lol: :mrgreen:

Nevetséges egyébként ez az egész, remélem, kimondják Bartomeu és/vagy a teljes elnökség bűnösségét, lemondanak, és jön egy átmeneti tanács az előrehozott választásokig. Ráadásul, ha Bartomeu lemondásra kényszerülne, akkor kötve hiszem, hogy indul(hat)na majd az elnökválasztáson.
Tévedsz.Előre ezt csak te láttad.Hiába mondtad már 2006-ban,hogy átverik a "jónépet" akkor még mindenki nevetett rajtad.De most végre felnyílt mindenki szeme,és látják az igazságot. :lol:

Nem unod még ezt?A 6000 hsz-ből amit írtál 5800 arról szól,hogy te megmondtad,a maradék 200-ban meg lenézően kioktatsz mindenkit akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: GT37 » 2015. február 3., kedd 20:55

R.M.C.F írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2392583

Egy bizonyos rétegnek (max20%) tiszta,hogy egy barcás tag tett feljelentést,de azért a maradék 80% simán pályázhat a "perez intézte" vagy a "rászálltak a barcára" szlogenre......mennek is majd rá mint légy a sza**a.
Most miért, lehet, hogy Jordi Casest Florentino fizette le. :lol: :mrgreen:

Nevetséges egyébként ez az egész, remélem, kimondják Bartomeu és/vagy a teljes elnökség bűnösségét, lemondanak, és jön egy átmeneti tanács az előrehozott választásokig. Ráadásul, ha Bartomeu lemondásra kényszerülne, akkor kötve hiszem, hogy indul(hat)na majd az elnökválasztáson.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 20:50

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... tt-2392583

Egy bizonyos rétegnek (max20%) tiszta,hogy egy barcás tag tett feljelentést,de azért a maradék 80% simán pályázhat a "perez intézte" vagy a "rászálltak a barcára" szlogenre......mennek is majd rá mint légy a sza**a.

Ilyenkor nem értem ebben mi nem tiszta,10000000 éve látható hogy mit csinálnak,az a csoda hogy csak most éleződik ez ki,amikor már évekkel ezelőtt is nyilvánvaló volt ahogy átverik a jónépet. Csak akkor még a blikk más írt,az meg elég. :lol: :lol: :lol:
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. február 3., kedd 18:36

nem szoktam grammar nazi lenni de pont most láttam fb-on is.. szóval muszáj volt ezt beírnom

hogy ne csak off legyen, neymi a mai világban mindenképp megérte azt a min. 100 milkát a barcának, ha jól felépítik akkora brand is lehet, mint cé
Kép

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. február 3., kedd 18:33

Itt még mindig nem az a lényeg, hogy sok vagy kevés, hanem hogy: "The Club has insisted that the transfer total was €57.1 million and detailed all the payments referring to the player's salary and other agreements reached with organisations connected to him." from www.fcbarcelona.com.
De ezen meg nem kell fennakadni,mindig ezt csinálták,meg lettek bugerálva a számok,mégpedig szerintem azért,hogy a kifelé felépített és sokaknak hazugságokkal beetetett mindenkipéldaklubja ne mutassa a drága vagy a költségesebb igazolásokat,hanem kevesebb kifizetéssel jobban elvegyül azok között akik "nem költenek annyit"......

Erről régebben sokat beszéltünk,több igazolásnál is előjött hogy hazudtak kifelé a drukkereknek,médiának.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 17:52

Na de nem is az a baj, hogy egyre nagyobb osszegek vandorolnak, inkabb az amit te is mondtal, hogy egyre kevesebb a minosegi jatekos es teljesen kozepszeru jatekosokert dobaljak ki a csapatok (mi is) a nevetseges osszegeket.
Megint szájbasz**om magam mert azt mondtam nem folytatom,de erre muszály reagálnom.Ugyan is pont ez a lényeg,az engem sem érdekel nagyon hogy ki mennyit szór,nem az enyém a lé,de sajnos kidomborodik az ügynökök ravaszsága,ha mondjuk csak Mendest nézem,hány szerencsétlen kétballábat passzolt már el áron felül,(nem Ronaldora gondolok,ő nem az a kategória),aztán lehet hogy rengeteg tehetség kallódott el azért,mert nem volt aki a hóna alá nyúljon...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9180
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. február 3., kedd 17:43

morientes írta:Az árak megállíthatatlanul nőnek az égig,a játékos állomány meg egyenes arányban satnyul.
Nyilván üzleti szempontból visszahozza az árát,(már amelyik),csak,mivel ettől aztán a középszerek ott tartanak hogy minimum 50 millio,attól van nekem hányingerem.Irreálisan elszaladt a piac.A foci meg kb lofasz+estifény :D
De mielőtt elkezdidek,közlöm,én nem kivánok ebbe a pro-kontra soha végetnem érő vitába belefolyni,itt szépen be is fejeztem :)
Eleg megnezni mekkora bevetelunk volt az utobbi szezonokban.
A legtobb csapat bevetelei is igy alakulnak. Minel tobb penzunk van, annal tobbet kernek el a jatekosokert. Mondjuk szivesen megneznek egy grafikont, amiben osszehasonlitanak, hogy szezonrol szezonra a bevetel hany szazalekat koltottuk fizetesekre, igazolasokra, stb.

Na de nem is az a baj, hogy egyre nagyobb osszegek vandorolnak, inkabb az amit te is mondtal, hogy egyre kevesebb a minosegi jatekos es teljesen kozepszeru jatekosokert dobaljak ki a csapatok (mi is) a nevetseges osszegeket.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. február 3., kedd 17:29

Thiago11 írta:
M1Ö írta:Ez már rég nyílt titok volt, hogy Neymar 100+ volt, nem? Mert mintha többször is olvastam volna róla.
Bale meg elvileg 91, úgyhogy papíron még mindig Cé a legdrágább játékos. :mrgreen:

Ez szép és jó, de az a 107 millió dollárban volt értendő és nem euro-ban, mint Bale-nél vagy Cr-nél.
Amúgy a mai árakat nézve ez sem olyan "sok". Nyilván egyetlen játékos sem ér ennyit, de ha Cr-t most vennétek, ugyanannyi idősen mennyibe fájna! Szerintem 120 alatt nem úsznátok meg.
Ennek ellenére én úgy érzem megérte, még ha most a marketinget nem is veszem ide, kellett már egy olyan játékos aki Messi mellett el tud dönteni meccseket, amúgy meg iszonyatosan fiatal, most nem is nagyon tudnék olyan játékost mondani rajta kívül, aki reális időn belül meg tudná szorongatni a fenti két játékost.
Nálatok amúgy hol lett volna a helye. A balosról Cr kirobbanthatatlan a jobb oldalon, pedig tapasztalatból mondható, hogy a valós tudásának kb. a felét tudja hozni. Eléggé meg kellett volna kavarni a játékrendszert. Talán egy 4-4-2-ben Cr-el elől, de az is elég lutri.
Itt még mindig nem az a lényeg, hogy sok vagy kevés, hanem hogy: "The Club has insisted that the transfer total was €57.1 million and detailed all the payments referring to the player's salary and other agreements reached with organisations connected to him." from www.fcbarcelona.com.

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 17:07

CS0ki írta:
Nyilván egyetlen játékos sem ér ennyit,
Miért ne érne? Sokszor le van írva ez a mondat, de továbbra sem látom, hogy miért lenne igaz. :)
Az árak megállíthatatlanul nőnek az égig,a játékos állomány meg egyenes arányban satnyul.
Nyilván üzleti szempontból visszahozza az árát,(már amelyik),csak,mivel ettől aztán a középszerek ott tartanak hogy minimum 50 millio,attól van nekem hányingerem.Irreálisan elszaladt a piac.A foci meg kb lofasz+estifény :D
De mielőtt elkezdidek,közlöm,én nem kivánok ebbe a pro-kontra soha végetnem érő vitába belefolyni,itt szépen be is fejeztem :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 3., kedd 16:24

Thiago11 írta:Ez szép és jó, de az a 107 millió dollárban volt értendő és nem euro-ban, mint Bale-nél vagy Cr-nél.
Amúgy a mai árakat nézve ez sem olyan "sok". Nyilván egyetlen játékos sem ér ennyit, de ha Cr-t most vennétek, ugyanannyi idősen mennyibe fájna! Szerintem 120 alatt nem úsznátok meg.
Nem kritikus hsz lett volna, csak megjegyeztem, hogy nekem úgy rémlik, hogy korábban is cikkeztek erről, hogy Neymar a legdrágább játékos. Felőlem lehetett 200+ is, vagy csak 50, nem izgat, hogy ki a világ legdrágább játékosa. :)
Amúgy meg egyértelmű, hogy megérte. Abszolút nem bírom az embert, sőt... de Ő a jövő nagy klasszisa, azt azért be kell vallani. Úgyhogy pénzben is meg fociban is meg fog térülni az ára, legalább is nagyon úgy néz ki.
Miért ne érne? Sokszor le van írva ez a mondat, de továbbra sem látom, hogy miért lenne igaz. :)
Ezt amúgy én sem értem, hogy miért kell erőltetni, írja azt bárki.
Mondjuk gondolom olyan össze hasonlítás, hogy 1 kg kenyér nem ér 20000 forintot.
Csak ez azért teljesen más szitu. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 3., kedd 16:21

Nyilván egyetlen játékos sem ér ennyit,
Miért ne érne? Sokszor le van írva ez a mondat, de továbbra sem látom, hogy miért lenne igaz. :)

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. február 3., kedd 16:14

M1Ö írta:Ez már rég nyílt titok volt, hogy Neymar 100+ volt, nem? Mert mintha többször is olvastam volna róla.
Bale meg elvileg 91, úgyhogy papíron még mindig Cé a legdrágább játékos. :mrgreen:

Ez szép és jó, de az a 107 millió dollárban volt értendő és nem euro-ban, mint Bale-nél vagy Cr-nél.
Amúgy a mai árakat nézve ez sem olyan "sok". Nyilván egyetlen játékos sem ér ennyit, de ha Cr-t most vennétek, ugyanannyi idősen mennyibe fájna! Szerintem 120 alatt nem úsznátok meg.
Ennek ellenére én úgy érzem megérte, még ha most a marketinget nem is veszem ide, kellett már egy olyan játékos aki Messi mellett el tud dönteni meccseket, amúgy meg iszonyatosan fiatal, most nem is nagyon tudnék olyan játékost mondani rajta kívül, aki reális időn belül meg tudná szorongatni a fenti két játékost.
Nálatok amúgy hol lett volna a helye. A balosról Cr kirobbanthatatlan a jobb oldalon, pedig tapasztalatból mondható, hogy a valós tudásának kb. a felét tudja hozni. Eléggé meg kellett volna kavarni a játékrendszert. Talán egy 4-4-2-ben Cr-el elől, de az is elég lutri.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5619
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. február 3., kedd 15:37

Ez már rég nyílt titok volt, hogy Neymar 100+ volt, nem? Mert mintha többször is olvastam volna róla.
Bale meg elvileg 91, úgyhogy papíron még mindig Cé a legdrágább játékos. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. február 3., kedd 15:06

Vajon megért ennyit a Brazil?
Ennyit senki nem ér.De sztm jobban megérte nekik Neymar 107-ért,mint nekünk Bale kilncveakármennyiért,és kb annyira érte meg nekik Neymar mint nekünk annak idején Ronaldo :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11219
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. február 3., kedd 14:59

Most ,hogy kideülrt ,hogy Neymar a valahavolt legdrágább, nem lenne itt az ideje ismét megbüntetno a Barcát? :mrgreen:
Vagy ezt csak a szennylapok hozták le?
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 3., kedd 14:05

CS0ki írta:
Ez csak azért nem oké, mert tudtommal nem nagyon kap utánna semmit a klub...
A reklámpénz dolog a játékos egyéni szponzorációs pénzeire vonatkozik. Nyilván az sem kevés, de a mezek, a csapat szintű marketing pénzek többet hoz(hat)nak a konyhára. Emelett a közvetítési pénzek, stadionban a nézőszámok ugyanúgy nőhetnek.
Ez jogos. :)

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3449
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. február 3., kedd 12:42

Ez csak azért nem oké, mert tudtommal nem nagyon kap utánna semmit a klub...
A reklámpénz dolog a játékos egyéni szponzorációs pénzeire vonatkozik. Nyilván az sem kevés, de a mezek, a csapat szintű marketing pénzek többet hoz(hat)nak a konyhára. Emelett a közvetítési pénzek, stadionban a nézőszámok ugyanúgy nőhetnek.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. február 3., kedd 12:37

hunmadridista írta:
ikarus93 írta: Vajon megért ennyit a Brazil?
Szerintem simán megtérül az ára...egyrészt hatalmas marketing értéke van, másrészt pedig a jövő egyik legnagyobb futball reménysége a srác...hasonlóan CR-hez, ő is egy befektetés a klubja számára...
Ez csak azért nem oké, mert tudtommal nem nagyon kap utánna semmit a klub... Elvileg ez volt az egyik fő ok, hogy oda ment, mert Perez papa ragaszkodik a reklámpénzekhez. Pontosabban nagy százalékához. Talán Cé az akinek a reklám bevételének a 20% a klubbé az ùj szerződése óta... :hmmm:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 87 regisztrált és 0 vendég