Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 17., kedd 17:38

Matyi írta:
Senki nem mondta, csak hát azok a fránya véletlenek...
És az is véletlen, hogy mostanában minket találtak meg ilyenekkel. Más csapat nem követ el hasonló "csalásokat".
Majd ha mi is büntit fogunk ezért kapni akkor szólj és bocsánatot fogok kérni. Megfelel? :)

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2015. március 17., kedd 17:37

Senki nem mondta, csak hát azok a fránya véletlenek...
És az is véletlen, hogy mostanában minket találtak meg ilyenekkel. Más csapat nem követ el hasonló "csalásokat".

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 17., kedd 17:36

Matyi írta:
Biztos az is véletlen volt, hogy pont az átigazolási időszak végére lett itélet hirdetés... Hirtelen elvertetek 150 misit aztán mekkora szarban lesztek, ha nyáron nem vesztek senkit. Az a fránya köd...
Ja, még a végén mi jöttünk ki belőle jól. :lol:
Senki nem mondta, csak hát azok a fránya véletlenek... :)

Matyi
Hozzászólások: 442
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 12:44
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Agüero, Messi
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matyi » 2015. március 17., kedd 17:35

Biztos az is véletlen volt, hogy pont az átigazolási időszak végére lett itélet hirdetés... Hirtelen elvertetek 150 misit aztán mekkora szarban lesztek, ha nyáron nem vesztek senkit. Az a fránya köd...
Ja, még a végén mi jöttünk ki belőle jól. :lol:

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 17., kedd 17:31

mahitoo(Henke) írta:Na látom a Klasszikus hetében megint egymásnak feszülnek a felek... :mrgreen:

Suarez 4 hónapig nem játszhatott, 1 évig nem igazolhatunk pár kölyök miatt, akik sosem fognak játszani az A csapatunkban. Ez sem elég nektek? Ha a bíróság elítéli az elnökséget, ott is megüti a csapat is a bokáját. Marhára kivételezettek vagyunk. :mrgreen:
Biztos az is véletlen volt, hogy pont az átigazolási időszak végére lett itélet hirdetés... Hirtelen elvertetek 150 misit aztán mekkora szarban lesztek, ha nyáron nem vesztek senkit. Az a fránya köd... :coffee:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2015. március 17., kedd 17:25

franciskát hagyjuk is, a legbicskanyitogatóbb alak, gondolom azért nincs még kitiltva, hogy tovább röhöghessünk a szánalmas kis viselkedését, amikor havi egyszer kidugja az orrát a barlangból és idefröcsög valamit, aztán gyorsan behúzza a farkát. persze az eb-n nagy király. :lol:
Love football, hate antifa.

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 17., kedd 17:11

pátkán írta:
mahitoo(Henke) írta:Azért ez a komment a top 10000-be sem férne bele, ha a 2 oldal antimadridista és antibarcás megnyilvánulásait néznénk. :)
Te is megérsz egy misét a túloldalt.. de Isten ments h személyeskedjek :lol:


Na akkor csapasd! Kezdjük a Real mocskolásával, gúnynevekkel, szándékosan kisbetűvel írással, aztán jöhet, hogy kiknek a a halálát kívánom. Ha neked az nem tetszik, amiket én írok odaát, akkor hogy tudod elviselni, amit pár "szurkolótársam" csinál? Azt meg végképp hogy, amiket a tieid? Nekem legalább van annyi bőr a pofámon, hogy ugyanazzal a névvel írogatok.

De hogy ne kelljen átmennie másnak nézegetni, itt az egyik kifejezetten durva hozzászólásom, úgyis kíváncsi lennék, a Madridisták mit gondolnak erről: "Unszimpatikus nekem CR sok megnyilvánulása, de Messit is szidnám órákig, ha azt látom, hogy egy vezető gólnál fel van háborodva, hogy pl Neymar lőtte. És aki ezt a másik oldalon nem így látja, az CR fan, és nem Madrid. A hisztiket, az önzőséget el lehet neki nézni, sokat tett a csapatáért, de van egy határ."

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 17:01

Azért ez a komment a top 10000-be sem férne bele, ha a 2 oldal antimadridista és antibarcás megnyilvánulásait néznénk.:)
Nem kell tüldramatizálni.A gyerek férfiatlan módon szítja a feszkót,hátulról mellbe,szemét sunyi módon,szivesen eldumálnék vele face to face a jellemről,ha gondolja pü-ben megtalál,mikor,hol...egyeztethetünk...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
pátkán
Hozzászólások: 575
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 20:38

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: pátkán » 2015. március 17., kedd 16:57

mahitoo(Henke) írta:Azért ez a komment a top 10000-be sem férne bele, ha a 2 oldal antimadridista és antibarcás megnyilvánulásait néznénk. :)
Te is megérsz egy misét a túloldalt.. de Isten ments h személyeskedjek :lol:
joabulicsak

Andrew Dawn
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2015. március 11., szerda 18:08
Kedvenc játékosaid: Mascherano, Rakitic
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Andrew Dawn » 2015. március 17., kedd 16:48

Üdv mindenkinek!
Amint az oldalt is látszik, a barcának szurkolok. Régóta olvasom már a fórumot, s régóta foglalkoztatott a dolog,hogy regeljek ide (is). Úgy döntöttem,hogy a Classico előtt megejtem az első hozzászólásomat, hogy aztán ne úgy tekintsetek rám, hogy csak azért jöttem ide, mert fröccsögni akarok. Akármi is lesz a vége, maradni szeretnék, bár azt már előre tudom,hogy az eredménytől függetlenül,a meccs után pár napig nem szeretnék írni.
A meccsről: Szerintem sok függ majd a mi részünkről az MSN formájától,valamint,hogy a középpályánk mennyire tudja megfolytani a Modric-Kroos párost. A ti részetekről CR lelkiállapota, valamint,hogy Bale épp melyik arcát mutatja majd. Meg a Ramos-Pepe duó teljesítménye se lesz elhanyagolható.
Így meccs előtt úgy érzem, mi esélyesebbek vagyunk egy kicsit, de a helyzetkihasználáson fog a legtöbb múlni, mivel szerintem nyílt sisakos párharc lesz. A Real részéről kíváncsi vagyok azért,hogy felvállalja-e a nyílt "ki rúg többet" játékot, vagy visszatértek valamelyest a Mourinho féle kontrajátékra.
3,14159265358979323846264338327950288419716939937510

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 17., kedd 16:30

Azért ez a komment a top 10000-be sem férne bele, ha a 2 oldal antimadridista és antibarcás megnyilvánulásait néznénk. :)

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 17., kedd 16:20

Na látom a Klasszikus hetében megint egymásnak feszülnek a felek... :mrgreen:
Ja, franciska néha átjön ideböfögni valamit, mert nem elégíti ki, hogy csak az eb-n fröcsög, mint egy ötéves idióta.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

mahitoo(Henke)
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 12:26
Kedvenc játékosaid: Brolin, Henke, Ibra, Ini, Puyol
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mahitoo(Henke) » 2015. március 17., kedd 16:19

Na látom a Klasszikus hetében megint egymásnak feszülnek a felek... :mrgreen:

Suarez 4 hónapig nem játszhatott, 1 évig nem igazolhatunk pár kölyök miatt, akik sosem fognak játszani az A csapatunkban. Ez sem elég nektek? Ha a bíróság elítéli az elnökséget, ott is megüti a csapat is a bokáját. Marhára kivételezettek vagyunk. :mrgreen:

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 16:10

Nem a mértékére vonatkozott a megállapítás, hanem arra, hogy jött. Aztán most röhöghetsz tovább. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::|
De csak ameddig hagyod :lol:
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62617
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 17., kedd 16:03

francois írta:
Géci írta:Igen ez így van... Mégis jött kis millió enyhítő ítélet. Játszhat edzőmeccsen Suarez
micsoda enyhítés :lol:
Nem a mértékére vonatkozott a megállapítás, hanem arra, hogy jött. Aztán most röhöghetsz tovább. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :|
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
francois
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:40
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, Olympique de Marseille, FC Parma

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: francois » 2015. március 17., kedd 16:02

Géci írta:Igen ez így van... Mégis jött kis millió enyhítő ítélet. Játszhat edzőmeccsen Suarez
micsoda enyhítés :lol:
Kép
Kép
Kép

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 16:00

Miért? Nem bírom a tagot, attól még tehetségesnek tartom, nem kell minden tehetségnek itt kikötnie.(bár annak ellenére,hogy nem bírom van egy olyan érzésem,hogy nálunk is kiköthet pár év múlva)
No de dzsi,én egy szóval sem mondtam hogy itt kössön ki :)
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Thiago11
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2013. május 8., szerda 20:31
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Thiago, Rivaldo
Kedvenc csapatod: Barca

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Thiago11 » 2015. március 17., kedd 15:56

dzsi91 írta:
A másik részt nem értem, a barca egy évre ki van tiltva a piacról, tehát a szerződéskötéstől is el vannak tiltva, egy normális világban csak januárban irkálhatnának alá játékosok a barca-hoz, tehát nyáron úgy kéne ügyeskedni,hogy az adott játékos januárban ne mondja,hogy á mégse írom alá.De gondolom ezt is megoldották
Megállapodni szezon közben is meglehet állapodni a játékosokkal. Lásd, nálatok Danilo. A két fél megállapodott, a transzfer nyáron megy végbe, de nincs semmi hivatalos szerződés. Gondolom itt is valami hasonlóról lehet szó. Igazolni nem igazolhatunk, hivatalos szerződést nem köthetünk, de a megállapodás nem hiszem, hogy tiltott lenne.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 17., kedd 15:40

morientes írta:
Nem szeretném,ha Neymar Real játékos lenne,de a Barcát szivesen elnézegetném a Castilla ellen :D
Van ott egy kicsi fóbia asszem,de meg van ez nálam is,evvel nekem semmi gondom nincs....mert én meg azt szeretném ha Bale úgy eltűnne madridból,hogy csak túristaként látogatna oda...
Miért? Nem bírom a tagot, attól még tehetségesnek tartom, nem kell minden tehetségnek itt kikötnie.(bár annak ellenére,hogy nem bírom van egy olyan érzésem,hogy nálunk is kiköthet pár év múlva)
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 17., kedd 15:27

Ja persze mert Neymar meg az apuci nem tudott az égvilágon semmiről...Nehogy már megsajnáljam szegény Neymart. :D ...
Az apja simán ludas,de egy 20 éves gyerek meg biztos azzal foglalkozik,hogy adóügyileg ki hogy jár jobban...mikor sztm halvány lila gőze sincs az ügymenetről...tette amit az apja,menefzsere jónak látott.
Simán hiszem hogy szerinte rendben ment minden.Azt hiszem azzal foglalkozott amivel neki kell....a focival.
Nem szeretném,ha Neymar Real játékos lenne,de a Barcát szivesen elnézegetném a Castilla ellen :D
Van ott egy kicsi fóbia asszem,de meg van ez nálam is,evvel nekem semmi gondom nincs....mert én meg azt szeretném ha Bale úgy eltűnne madridból,hogy csak túristaként látogatna oda...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 89 regisztrált és 0 vendég