Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. március 23., hétfő 8:19

én tudom, h a színészkedés és a játékvezető megtévesztése sajnos már a játék része, de amit mascherano csinált azzal új szintre emelte az egészet. a pár évvel ezelőtti kupadöntőn is eljátszotta már adebayornal, de amit most művelt az katasztrófa volt, arra nincsenek szavak. az, h összeesik és odamegy carvajal és cé és mutatóujjal megbökik a tarkóját/fejét, h "minek színészkedsz" ő meg, mint vmi elmebeteg őrült elkezdi fogni az arcát, amit egyébként a földbe temetett, ugyanis úgy feküdt ott hason, így esélytelen is volt, h az arcába nyúljanak, nos én ott rugdostam volna össze az embert. egyáltalán mit gondol? 287 kamera veszi a meccset, 4K, slow motion, minden van és eljátssza. ehhez kell pofa, nem is kicsi. viszonylag nyugodt meccs volt, nem voltak mourinho korszakos indulatok, és erre ez a takony benyom egy ilyet, h feszítse a húrt és gerjessze a feszültséget. büszke lehet rá minden szurkoló. egy szót sem szólok olyankor, mikor neymar mondjuk színészkedik, v vezeti a labdát és feldobja magát (nem a mostani meccsre gondolok) mert tudom, h sajnos rengeteg játékos csinálja, de az ilyen mint amit ez az argentín csinált, az iszonyatosan szánalmas volt.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9203
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 23., hétfő 8:17

dannen írta:amúgy pont egyenlőség esetén az egymás elleni eredmény számít, igaz? abban meg így jobbak vagyunk legalább 3-1, 1-2vel, nem?
De. :Đ

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 23., hétfő 8:12

Géci írta:
Faust írta:A másik hogy az a faszfej kb mindenre sárgát adott, a csapat fele már lépni sem mert mert villan a második sárga, és 10 emberrel csak csúnyább lett volna...
Szerintem inkább ez volt a fő ok mint a fáradtság. Konkrétan a teljes védelem, és a teljes kp be volt már akkor sárgulva. Előtte pedig az agrasszív letámadással értünk valamit. A végén pedig próbáltunk más játékot játszani és nagyon kinyiltunk. Onnantól jöttek a barca helyzetek. Addig viszont helyzetük is alig volt... Szerintem az x megérdemeltebb lett volna, de így se bùslakodok tùlzottan.
Pepenel nagyon szembetűnő volt, Modricnal is. Kroosnak sztem annyi ereje nem maradt h faultoljon.
Ramosnal tudjuk h ezt leszarja.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 23., hétfő 7:34

Faust írta:A másik hogy az a faszfej kb mindenre sárgát adott, a csapat fele már lépni sem mert mert villan a második sárga, és 10 emberrel csak csúnyább lett volna...
Szerintem inkább ez volt a fő ok mint a fáradtság. Konkrétan a teljes védelem, és a teljes kp be volt már akkor sárgulva. Előtte pedig az agrasszív letámadással értünk valamit. A végén pedig próbáltunk más játékot játszani és nagyon kinyiltunk. Onnantól jöttek a barca helyzetek. Addig viszont helyzetük is alig volt... Szerintem az x megérdemeltebb lett volna, de így se bùslakodok tùlzottan.

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8351
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Faust » 2015. március 23., hétfő 7:14

A másik hogy az a faszfej kb mindenre sárgát adott, a csapat fele már lépni sem mert mert villan a második sárga, és 10 emberrel csak csúnyább lett volna.

Ennek ellenére én azt mondom, hogy igazságos eredmény született. A helyzeteket be kell verni, pláne a Nou Campban, évi 10 milláért illene tudni labdát kezelni, ill. eltalálni a kaput 6-7 méterről...az első félidőben istenien toltuk de a másodikban csak Neymarnak köszönhetjük hogy nem lett 4-1. Perez meg remélem látta a cseréket. Bár leszarja mert megnyertük a Tizediket lassan egy éve...

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 6:43

dannen írta:ugyanúgy ahogy mondjuk benzemán is nagyon meglátszott az 55-60. perctől kezdve. előtte képtelen volt hibázni, isten volt, utána meg nehézkesen közlekedett és sokat hibázott. nálam ezt nem lehet ráfogni a kapott gólra (főleg mivel az első félidőben is "leszartuk" és mentünk tovább), nem felejtenek el egy ütésre focizni a legjobbjaink mikor egy félidőn keresztül élvezet volt minden megmozdulásuk. csak rájuk kellett nézni, modric, isco de még talán kroos is sokszor inkább már felrúgta az emberét szándékosan mert érezték, hogy nincs erejük visszafutni vele. mind1, nálam ez a vereség oka, csak az a baj, hogy így a BL-ben sem lesz semmi, mert baszhatjuk ha kurva jók vagyunk, de csak 60 perceket bírunk.
Persze hogy elfáradt Benzema mikor a masik ketto helyett kellett folyamatosan melozni.
Őrlodott a védők kozott, mindig jutott védő mert a BC nem volt túl mozgékony es hatékony. Ezt a tegnapi Balet es Cet akárki levedekezte volna, nemhogy a Barca.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 23., hétfő 1:14

csak az a baj, hogy így a BL-ben sem lesz semmi, mert baszhatjuk ha kurva jók vagyunk, de csak 60 perceket bírunk.
60 perc alatt le kell rendezni mindenkit. :Đ

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11238
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. március 23., hétfő 0:55

MOst látom,hogy válogatott szünet lesz, a lehető legjobbkor.Van idő kiheverni a vereséget és tiszta fejjel nekivágni a hajrának.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8500
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 23., hétfő 0:44

Realista24 írta:Heti egy meccs, 2015, masszázs, regenerálódást elősegítő lófaxok, minden. Nekem ezt nem lehet bemagyarázni, hogy fáradtak.
Ha fizikálisan gondjuk van, és elfogy a szufla 60 perc után, akkor az meg az erőnléti edző sara.
Én is ezt nem tudom elfogadni, hogy ilyen nincs. Többi csapat hogy csinálja? Annyit senki nem tud rotálni, hogy fent maradjon a csapat formája, és hogy a kulcsjátékosok ne essenek ki a ritmusból.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 23., hétfő 0:41

Hát most Kroos meg Isco pihenhet mert összegyűlt a sárga lapjuk így nem játszanak a köv meccsen. :D

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 23., hétfő 0:36

Realista24 írta:Heti egy meccs, 2015, masszázs, regenerálódást elősegítő lófaxok, minden. Nekem ezt nem lehet bemagyarázni, hogy fáradtak.
Ha fizikálisan gondjuk van, és elfogy a szufla 60 perc után, akkor az meg az erőnléti edző sara.
Jelen esetben lényegtelen kinek a sara, de sajnos tény. Szvsz egyértelmű a különbség az első félidős passzai között, amik kilóhusszal mennek bokára, és a lagymatag lóf.szok között amik 30méterrel rövidebbek és telibetalálják az első embert aki arra jár.

Modric meg valószínűleg most kaparja vissza az erőnlétét. Toninak jót tenne néhány pezsgőfürdő az atma előtti meccsek helyett....mondjuk az első 60 percig.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:32

Heti egy meccs, 2015, masszázs, regenerálódást elősegítő lófaxok, minden. Nekem ezt nem lehet bemagyarázni, hogy fáradtak.
Ha fizikálisan gondjuk van, és elfogy a szufla 60 perc után, akkor az meg az erőnléti edző sara.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62865
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 23., hétfő 0:26

Heti egy meccsünk van, hagyjatok már. :lol:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
mexes
Hozzászólások: 794
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: mexes » 2015. március 23., hétfő 0:25

Ha nem lenne kifacsarva a csapat akkor ezt ma behúztuk volna, szerintem. :)
egyértelmű...
ma először megsajnáltam a csapatot- mint embereket, nem mint sportolókat.
halálukon vannak, és én ezt Ancelotti nyakába varrnám. egy getafe rayo ellen, egy bl meccs előtti hétvégén ne kezdjen modric, vagy ne kezdjen kroos.
játszon illara ott, meg játszon khedira, meg akit talál...rotálás nélkül a mai fociban nincs esélyed végig tolni egy vb- ősz-tavasz (meg kínaUsAközelkeletloszrt)

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 23., hétfő 0:18

dannen írta:
CS0ki írta:de ezt illene a jó középpályánkkal és védelmünkkel ellensúlyozni. Mert egyénileg ott jobbak vagyunk. Csak ezt meg is kéne mutatni.
meg is mutattuk, az első félidőben tisztán látszott. a második közepére meg már lépni nem tudtunk. (igen, minden topikba le fogom írni :mrgreen: )
Ha nem lenne kifacsarva a csapat akkor ezt ma behúztuk volna, szerintem. :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6487
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2015. március 23., hétfő 0:11

Az első félidő alapján Nem, szóval erre nyomtam, elfogultságból. A második végén lehetett volna 2-3 is közte, ha koncentráltabb az ellenfél, de ez már más tészta. A meccs előtt most csak egy dologtól féltem, bárhogyan is fogjuk próbálni elválasztani a labdától Messit, mindig elé/hozzá fog pattanni, ragadni a labda...elismerhetjük, hogy zseniális képességekkel rendelkezik ezen a téren, de mennyi szerencse kell ehhez folyamatosan meccsről-meccsre, ezt nem lehet tanulni.
Most pedig jöhet a Shutter féle hozzászólás az elkövetkezendő meccseinkről itt-ott, dátumok, helyszínek - ledolgozható az a 4 pont, nekünk csak folyamatosan kell gyűjteni a győzelmeket, mint ősszel.

Mascherano mit művelt már ma :lol: ...Suárez megadta az alaphangot az első félidőben, Neymar is nekiszaladt Ramosnak szépen, és játszadozott, és még volt egy-két eltúlzott esés utáni fetrengés, még jó, hogy Busi nem volt a pályán az elejétől fogva. Iniesta véres könyököse után elmaradt a lap, után letarolta rendesen Carvajalt, még jó, hogy nem Ramos követte el a kettőt. A játékvezetőt most nem lehet reggelig szidni, a tavalyi örök emlék...az előrelépés tehát megkérdőjelezhetetlen,
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. március 22., vasárnap 23:59

nem lesz eladva, mert kva sokba került.
ez van, nem lehet mit tenni.
Akkor ott van neki a pad. James is drága volt ha felépül mehetne is a helyére. :Đ

Avatar
sandorzolika
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2013. május 30., csütörtök 23:42
Kedvenc játékosaid: Raul, Zidane, Makelele, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo, Isco, Modric, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sandorzolika » 2015. március 22., vasárnap 23:56

Hat hogy oszinte legyek azt hittem tegnap hogy most vagy 3 oldalnyi merget irok le nektek...
De az a meglepetés ért hogy nem játszottunk szarul sőt! Az első félidőben kellett volna meg egy golt lőni ahol sokjal jobban mentünk és több zavart okoztunk. A második félidőben gyengébbek voltunk ahogy telt az ido a barca kezdett domjnalni mert a mi kezdonk hullara van jatszatva.
Egy döntetlen jobb lett volna de mivel mindkét csapatnak egy tucatnyi helyzete volt igy igazságos az eredmény. Az nyert aki jobban kihasználta a lehetőségeit. Bar Casillas nagyon benne volt a 2ik golban utána fogott 2 v 3 hatalmasat szóval nem tutulalnam bunbaknak.
Első félidő király volt. Másodikra kroos Modric is elfáradt de a német most is 90% fölött passzolt. Nekem most is ujra bale az akivel bajom aki bar első félidőben nem volt rossz a másodikra teljesen eltűnt igy mar ujra látszott a rés a kp es a BBC között... ami viszont ennél is jobban idegesített az hogy kb a goljuk utan max 10 percre minden labdat basztunk előre ott majd megtartjak...ami kp passz volt az erős vagy gyenge volt. Nem azt mondom hogy bale nélkül jobbak lennénk hanem azt hogy jobban tudunk játszani. Igaz szegény Isco is gyenge volt ma...
A bíró is vezethette volna sárga lap mentesebben, szinte alig volt kemény belépő de erre ez a barom biro kb minden taktikai faultra sárgát adott. Igy nem csoda hogy neymar es messi szlalomozhatott ha előtte mindenki sárga már. Egy rosszul sikerült szerelés es piros.
Ez a csapat jo lessz. Ramos es Modric nagy tartast es energiát hozott. De remélem amint visszatér James lassan Bale lekerul a padra. Bar szerintem Isco lessz a szerencsétlen.
Nagyon remélem valaki akkor majd eszebe juttatja az olasznak hogy azt igerte isco folyamatosan játszani fog ha egészséges!!!! Mint ahogy a BBC...egyik sem nagy edzői húzás de mind1 ő tudja mit kell nyilvánosan mondjon hogy jol játszón a BBC bar ez ma Bale esetében szinten nulla eredményt hozott.
- Hasta el final, Vamos Real -

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: hehe » 2015. március 22., vasárnap 23:50

pheco írta:BBC vs MSN csata szerintem is Bale miatt billen a Barca javára. Egy Reussal ez egálba hozható. Nem tudom elképzelni, hogy Bale kapjon még egy(vagy akár több) évet.
voltak itt sokkal több ideig, sokkal szarabb teljesítménnyel emberek kirobbanthatatlanok.

nem lesz eladva, mert kva sokba került.
ez van, nem lehet mit tenni.

amúgy ugyanolyan láthatatlan volt, mint messi vagy neymar. gyakorlatilag adtunk nekik két olyan gólt, amit rutinból meg lehetett volna oldani.
aztán a másik oldalon mindig azt éreztem, hogy ha egyetlen egy fineszpassz vagy létszámfölény megvan, akkor egyből gólhelyzetünk van. be kellett volna lőni.

ismét a lényeg: ezen a szinten minden fejben dől el.
Kép
Kép
Kép

Avatar
CS0ki
Hozzászólások: 3451
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 21:51

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: CS0ki » 2015. március 22., vasárnap 23:49

Mindent összevetve akkor inkább a 4-4... :) De én úgy éreztem, több ziccerünk volt a 90 perc során, ezért írtam, hogy összességében megérdemelten nyertünk. Aztán lehet csak az elfogultság miatt emlékszem így.
Bár sokat nem számít, de azért volt több zicceretek többek között, mert vezetettetek 2-1-re. Ha lövünk egy gólt 1-1-nél, visszább állhatunk valamivel, talán kevésbé fáradunk el fejben és testben is, és kontrázhattunk volna.
A sok zicceretek a vége felé azért volt, mert kitámadtunk, vagy legalábbis próbáltunk, így maradt hely a kontrákra, és a korábbiakkal ellentétben a barca már megindul, nem pöcsöl a középpályán a labdával.

Az MSN meg sajnos simán jobb...de ezt illene a jó középpályánkkal és védelmünkkel ellensúlyozni. Mert egyénileg ott jobbak vagyunk. Csak ezt meg is kéne mutatni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég