Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9207
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re:

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2015. március 10., kedd 20:00

Kerlon írta:
Matt009 írta:Egyénileg jobb játékos Isco, ez tény. De az a plusz, amit DM adott tavaly, nagyon hiányzik, és Isco akármennyivel jobb játékos, azt nem adja. Lehet itt ragozni a dolgokat, de kell egy a védelmeket megbontani képes szélső/támadó mert a BBC erre full alkalmatlan. Ahogy mondani szokták, nem mindig a legjobb játékosokból álló 11 a legerősebb.
Most akkor egy jobb játékos nem tud többet adni, mint a rosszabb? ? ? ? ? ? ? ? ?


?
? ?
Egyik ebben jobb, masik abban. Van hogy az egyik kepessegeivel vagyunk elorebb, de sokszor a masik is hasznos lenne.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. március 10., kedd 20:00

R.M.C.F írta:hanem melyik triblisebb.
Engedd már el ezt, úgy beszélsz, mintha Isco csak dekázna meg tekerné a bicajt egész meccsen. :fpalm:

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. március 10., kedd 19:57


Most akkor egy jobb játékos nem tud többet adni, mint a rosszabb? ? ? ? ? ? ? ? ?

Mert ugye itt nálunk a "jójátékos" fogalma nem egészen azt jelenti ,hogy labdarúgóként melyik a jobb,erősebb,hasznosabb,alkalmazhatóbb,gyorsabb,illeszthetőbb....stb....hanem melyik triblisebb.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27916
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2015. március 10., kedd 18:58

Matt009 írta:
Nem kell DM, lesz mas jovore aki meg jobb lesz nala is... Ja es itt van Isco aki mar most jobb nala.
Egyénileg jobb játékos Isco, ez tény. De az a plusz, amit DM adott tavaly, nagyon hiányzik, és Isco akármennyivel jobb játékos, azt nem adja. Lehet itt ragozni a dolgokat, de kell egy a védelmeket megbontani képes szélső/támadó mert a BBC erre full alkalmatlan. Ahogy mondani szokták, nem mindig a legjobb játékosokból álló 11 a legerősebb.
Most akkor egy jobb játékos nem tud többet adni, mint a rosszabb? ? ? ? ? ? ? ? ?


?
? ?
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 18:57

Matt009 írta: Egyénileg jobb játékos Isco, ez tény. De az a plusz, amit DM adott tavaly, nagyon hiányzik, és Isco akármennyivel jobb játékos, azt nem adja. Lehet itt ragozni a dolgokat, de kell egy a védelmeket megbontani képes szélső/támadó mert a BBC erre full alkalmatlan. Ahogy mondani szokták, nem mindig a legjobb játékosokból álló 11 a legerősebb.
Azért DM nem csak pluszt adott, tegyük hozzá. Nem az volt az alap állapot, hogy csak pozitív befolyása volt a meccsre. Sőt. Az más dolog, hogy amikor adott, az látványos volt. Nyilván most, hogy szar a játék és nem jönnek az eredmények, kézenfekvő elővenni DM-et, de mikor a 442 hasított, akkor nem igazán volt emlegetve például..
Nem illik.

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 10., kedd 18:55

Nem kell DM, lesz mas jovore aki meg jobb lesz nala is... Ja es itt van Isco aki mar most jobb nala.
Egyénileg jobb játékos Isco, ez tény. De az a plusz, amit DM adott tavaly, nagyon hiányzik, és Isco akármennyivel jobb játékos, azt nem adja. Lehet itt ragozni a dolgokat, de kell egy a védelmeket megbontani képes szélső/támadó mert a BBC erre full alkalmatlan. Ahogy mondani szokták, nem mindig a legjobb játékosokból álló 11 a legerősebb.

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 10., kedd 18:25

Matt009 írta:Szopatta már meg DM párszor a Barcát, megszopatna minket is. Én nem örülnék, ha a Barcához igazolna. Ahogy RMFC szokta mondani DM egy remek fegyver egy megfelelő edző kezében. Abszolút alkalmas a legmagasabb szintű klubokban való játékra, az egyetlen egy kérdés, hogy megtalálják-e a helyét.

Nekünk is nagyon hiányzik, mert az ilyen Atma elleni meccseken nagyon sokat hozzátenne.
Nem kell DM, lesz mas jovore aki meg jobb lesz nala is... Ja es itt van Isco aki mar most jobb nala.
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2015. március 10., kedd 18:09

Szopatta már meg DM párszor a Barcát, megszopatna minket is. Én nem örülnék, ha a Barcához igazolna. Ahogy RMFC szokta mondani DM egy remek fegyver egy megfelelő edző kezében. Abszolút alkalmas a legmagasabb szintű klubokban való játékra, az egyetlen egy kérdés, hogy megtalálják-e a helyét.

Nekünk is nagyon hiányzik, mert az ilyen Atma elleni meccseken nagyon sokat hozzátenne.

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9613
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: KAG » 2015. március 10., kedd 17:34

palesz77 írta:
Realista24 írta:A MU Di Maríát kínálja Pedroért cserébe :Đ
Végül is, Bl-ben úgyse játszhatnak majd.. :Đ :lol:

Amúgy az az utóbbi éveket is nézve ez simán top3 kacsa nálam, igazán kitettek magukért az angolok. :lol:

Pedig szívesen megnézném, hogy a ti játékotokban mire lenne képes az egyke lábával... :lol: :lol:
ZIDANE

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 10., kedd 17:09

Realista24 írta:A MU Di Maríát kínálja Pedroért cserébe :Đ
Végül is, Bl-ben úgyse játszhatnak majd.. :Đ :lol:

Amúgy az az utóbbi éveket is nézve ez simán top3 kacsa nálam, igazán kitettek magukért az angolok. :lol:

Avatar
numberone1
Hozzászólások: 7204
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:06
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencvaros

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: numberone1 » 2015. március 10., kedd 16:57

DM mehet ahova akar csak hozzank ne.
Jol illene a tiki-takaba.... :mrgreen:
Casillas--Cafu,Hierro,Ramos,Robi Carlos--Kroos,Redondo,Modrics--Ronaldo,Benzema,Zidane

34. Liga, 13. BL :coffee:
Merci Zizou :salute: KAK :sziv:

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csabi* » 2015. március 10., kedd 15:29

Realista24 írta:A MU Di Maríát kínálja Pedroért cserébe :Đ
:lol: :lol: :lol:
na most felröhögtem :lol:
Kép

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 10., kedd 15:20

A MU Di Maríát kínálja Pedroért cserébe :Đ
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. március 10., kedd 14:05

Nyilván nem CSAk emiatt,ilyet nem is írtam, de van ez így,hogy egy csapat ellen nem megy, ott a barca és a sociedad, mióta nem nyertek ellenük?
Jpgps,csak ez az állandó szerecsenmosdatás,hogy ellenük nem megy,közben meg ha a bbc csak a felét hozta volna annak amit tud,gólokkal lettek volna megcsapdosva.
Nálam ez a faktor nem kifogás,hogy ellenük nem megy,aztán ezzel a téma le van zárva.Az meg hidegen hagy hogy mit csinál a barca vagy a san sebastian...tenni kell(ene) róla hogy menjen,mert amit az atmaval csinálunk meccsek óta az vmi tragikomédia...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. március 10., kedd 13:59

palesz77 írta: Őszi classicon szerintem egész jó volt, legalábbis annál biztos jobb, mint amit Douglas nyújtana. Vagy amit Montyoa, az a srác mióta egyre többet játszik, egyre rosszabb.. :(
Douglas gyerek nálatok van még egyáltalán? Vagy már túladtatok rajta két csomag sós mogyoróért. :mrgreen:
Nem illik.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 10., kedd 13:48

Géci írta:Nekünk csak jó, ha játszik! :D
Őszi classicon szerintem egész jó volt, legalábbis annál biztos jobb, mint amit Douglas nyújtana. Vagy amit Montyoa, az a srác mióta egyre többet játszik, egyre rosszabb.. :(

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Géci » 2015. március 10., kedd 13:44

Nekünk csak jó, ha játszik! :D

lesliejr
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:49
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: lesliejr » 2015. március 10., kedd 13:41

Realista24 írta:Mindössze kíváncsi voltam. Nem tudom, hogy volt-e már piros lapja, nem láttam az esetet, nem tudom miért kapott pirosa, utána leköpte-e a bírót, anyázott-e? Ezért a kérdésem.
Ezt nem írtad és rólad meg nem feltételeztem, hogy ebben az esetben tájékozatlan vagy. Bocs.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. március 10., kedd 13:40

Realista24 írta:Mindössze kíváncsi voltam. Nem tudom, hogy volt-e már piros lapja, nem láttam az esetet, nem tudom miért kapott pirosa, utána leköpte-e a bírót, anyázott-e? Ezért a kérdésem.
Semmi extra nem volt, utolsó emberként rossz ütemben csúszott be. Ítélet még tudtommal nincs, de nagyon meglepődnék, ha ezért több mint egy meccset kapna.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62889
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. március 10., kedd 13:28

Mindössze kíváncsi voltam. Nem tudom, hogy volt-e már piros lapja, nem láttam az esetet, nem tudom miért kapott pirosa, utána leköpte-e a bírót, anyázott-e? Ezért a kérdésem.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 227 regisztrált és 0 vendég