Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.
Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 3., szombat 18:21

Zsombor írta:
dzsi91 írta: Ja meg tavalyelőtt is, akkor nekünk leesett a tizedik, csak mivel nem írtam le 150szer ,hogy én megmondtam így az feledésbe merült. De mind1, ha szerintetek a tavalyi tök váratlan év megismétlődik,hogy majd januárban elkezdenek focizgatni aztán szép fokozatosan esik össze a többi rivális míg ők egyre erősebbek lesznek akkor én hiszek nektek.
Ne is haragudj, de minden szezon elején beírod, bejön valamikor, még jó, hogy nem írod le 150-szer hogy egy esetben igazad lett. :lol: Ezért teljesen felesleges foglalkozni velük.
Lehet kötözködni, vagy reflektálni egy véleményre, bár mostanába nagy divat röhögő szmájlik kíséretében 1-2 sorokat beokádni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 3., szombat 18:19

M1Ö írta:
dzsi91 írta:Ja meg tavalyelőtt is, akkor nekünk leesett a tizedik, csak mivel nem írtam le 150szer ,hogy én megmondtam így az feledésbe merült. De mind1, ha szerintetek a tavalyi tök váratlan év megismétlődik,hogy majd januárban elkezdenek focizgatni aztán szép fokozatosan esik össze a többi rivális míg ők egyre erősebbek lesznek akkor én hiszek nektek.
Jogos egyébként amit írsz. Csak olyan körítéssel írod le, mintha a kiesés ellen küzdenének. :)
Ha náluk hatalmas gondok vannak, akkor nálunk is. Sőt, nálunk még komolyabbak, mert valahogy 10 éve szinte mindig ők a bajnokok, meg BL-ben is jóval jobban állnak.
Akkor rosszul fogalmazhattam, barca szinten vannak komoly gondok, természetesen végig versenyben lesznek a komoly címekért.De ezek a vereségek már közel sem az a "becsúszott" típus.Összehasonlítva a mi botlásainkkal pl,nekünk 2 döntetlenünk volt amikor szinte mindent kihagytunk, ez 2 0-0 ahol gólt sem kaptunk, barcáéknál meg azért elég komoly gólzáporok csúsztak be.Na mind1 szerintem most az lenne a legnagyobb hiba ha legyintenének ezekre a vereségekre, mert ezt még most idejében lehetne kezelni.

Persze ezen a mai meccsen rengeteg helyzet maradt ki, ez így védhető lenne, de én úgy komplex az eddigi őszükről beszélek.Mondjuk ilyenkor kicsit magunkat is szidom, mert oké hogy épülgetünk de ha azt a két meccset behúzzuk,könnyen megfelelő előnyre tehettünk volna szert már az elején.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. október 3., szombat 18:15

dzsi91 írta: Ja meg tavalyelőtt is, akkor nekünk leesett a tizedik, csak mivel nem írtam le 150szer ,hogy én megmondtam így az feledésbe merült. De mind1, ha szerintetek a tavalyi tök váratlan év megismétlődik,hogy majd januárban elkezdenek focizgatni aztán szép fokozatosan esik össze a többi rivális míg ők egyre erősebbek lesznek akkor én hiszek nektek.
Ne is haragudj, de minden szezon elején beírod, bejön valamikor, még jó, hogy nem írod le 150-szer hogy egy esetben igazad lett. :lol: Ezért teljesen felesleges foglalkozni velük.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 3., szombat 18:14

dzsi91 írta:Ja meg tavalyelőtt is, akkor nekünk leesett a tizedik, csak mivel nem írtam le 150szer ,hogy én megmondtam így az feledésbe merült. De mind1, ha szerintetek a tavalyi tök váratlan év megismétlődik,hogy majd januárban elkezdenek focizgatni aztán szép fokozatosan esik össze a többi rivális míg ők egyre erősebbek lesznek akkor én hiszek nektek.
Jogos egyébként amit írsz. Csak olyan körítéssel írod le, mintha a kiesés ellen küzdenének. :)
Ha náluk hatalmas gondok vannak, akkor nálunk is. Sőt, nálunk még komolyabbak, mert valahogy 10 éve szinte mindig ők a bajnokok, meg BL-ben is jóval jobban állnak.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. október 3., szombat 18:13

Hungarokatalán írta:
gólvonal írta:
Nah, azért ez nem ilyen könnyen megy. A két gólig nem volt olyan zökkenőmentes az a támadásépítés, sőt... Aztán a Sevilla visszaállt, Barca megnyomta, és csak ekkor jöttek igazán a helyzetek.
Gondolom, nem láttad az 1. félidőt.
Óriási helyzete Pique-nek volt, meg Suareznek. Kb. ennyi.

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. október 3., szombat 18:10

gólvonal írta:
Nah, azért ez nem ilyen könnyen megy. A két gólig nem volt olyan zökkenőmentes az a támadásépítés, sőt... Aztán a Sevilla visszaállt, Barca megnyomta, és csak ekkor jöttek igazán a helyzetek.
Gondolom, nem láttad az 1. félidőt.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. október 3., szombat 18:10

Zsombor írta:Mindenfajta személyeskedés nélkül:
tavaly is leírtad már az egész bagázst, Messivel az élen, aztán csak leesett nekik egy tripla.
Pont írni akartam, hogy el se kezdje ezt a dumát, mert tavaly egész ősszel ezt nyomta, osztán gyütt a triplázás... :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 3., szombat 18:09

Zsombor írta:
dzsi91 írta: Ez tény, de szerintem komoly gondok vannak a Barcánál, Messi ide Iniesta oda... Azért nem az első kés amibe beleszaladnak már idén, volatk köztük elég csúnya vereségek is. Persze lehet magatokat nyugtatni, meg közel sincs veszve a helyzet,sőt pozitív,hogy még ilyen eredményekkel és játékkal is gyakran a tabella élén vagytok.
Mindenfajta személyeskedés nélkül:
tavaly is leírtad már az egész bagázst, Messivel az élen, aztán csak leesett nekik egy tripla. :D
Ja meg tavalyelőtt is, akkor nekünk leesett a tizedik, csak mivel nem írtam le 150szer ,hogy én megmondtam így az feledésbe merült. De mind1, ha szerintetek a tavalyi tök váratlan év megismétlődik,hogy majd januárban elkezdenek focizgatni aztán szép fokozatosan esik össze a többi rivális míg ők egyre erősebbek lesznek akkor én hiszek nektek.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 3., szombat 18:07

Remy írta:Csak az a baj, hogy ezek a problémák már tavaly is megvoltak, aztán valahogy mégis összeálltak és tripláztak.
Ja tavaly... Rengeteg csillageggyüttállás kellett ahhoz a triplához mindamellett,hogy teljesen megérdemelt volt.Ha idén is abban bíznak,hogy majd minden úgy lesz mint tavaly akkor még nagyobb bajok lesznek.Teljesen egyedi volt az egész, fél év focira nem szokás triplázni.

De nekünk magunkkal kell foglalkozni és akkor nagy gond nem lesz.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

gólvonal
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014. szeptember 19., péntek 10:13
Kedvenc játékosaid: James Rodríguez, Luka Modric, Sergio Ramos, Isco, Toni Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: gólvonal » 2015. október 3., szombat 18:07

Hungarokatalán írta: Én azért nyugtatom magam, mert rengeteg helyzetet kialakítottunk. És én attól féltem, h ha nem lesz Leo, akkor a támadásépítéssel lesz gond. Ehelyett látjuk, h ezzel nincs gond.
Nah, azért ez nem ilyen könnyen megy. A két gólig nem volt olyan zökkenőmentes az a támadásépítés, sőt... Aztán a Sevilla visszaállt, Barca megnyomta, és csak ekkor jöttek igazán a helyzetek. Pique meg :lol: :lol: :lol: Végignézte :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 18:07

Zsombor írta: Mindenfajta személyeskedés nélkül:
tavaly is leírtad már az egész bagázst, Messivel az élen, aztán csak leesett nekik egy tripla. :D
Így megy ez, holnap estig mi leszünk a favoritok, utána vagy még jobban, vagy a két nagynak vége. :lol:
Nem illik.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. október 3., szombat 18:05

dzsi91 írta: Ez tény, de szerintem komoly gondok vannak a Barcánál, Messi ide Iniesta oda... Azért nem az első kés amibe beleszaladnak már idén, volatk köztük elég csúnya vereségek is. Persze lehet magatokat nyugtatni, meg közel sincs veszve a helyzet,sőt pozitív,hogy még ilyen eredményekkel és játékkal is gyakran a tabella élén vagytok.
Mindenfajta személyeskedés nélkül:
tavaly is leírtad már az egész bagázst, Messivel az élen, aztán csak leesett nekik egy tripla. :D

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. október 3., szombat 18:03

dzsi91 írta:
Hungarokatalán írta:Mathieu 2x hibázott. A Sevillának hatalmas szerencséje volt. Kb. Ennyi a történet.
Ez tény, de szerintem komoly gondok vannak a Barcánál, Messi ide Iniesta oda... Azért nem az első kés amibe beleszaladnak már idén, volatk köztük elég csúnya vereségek is. Persze lehet magatokat nyugtatni, meg közel sincs veszve a helyzet,sőt pozitív,hogy még ilyen eredményekkel és játékkal is gyakran a tabella élén vagytok.

Na de nekünk nyerni kéne,vagy legalább x-elni,hogy szünet után tiszta lappal kezdjünk, hajrá.
Én azért nyugtatom magam, mert rengeteg helyzetet kialakítottunk. És én attól féltem, h ha nem lesz Leo, akkor a támadásépítéssel lesz gond. Ehelyett látjuk, h ezzel nincs gond.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27401
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. október 3., szombat 18:02

Csak az a baj, hogy ezek a problémák már tavaly is megvoltak, aztán valahogy mégis összeálltak és tripláztak. Idén meg rengeteg gólt kapnak, mégis sikerült elénk jönniük a tabellán. Kaptak egy 4-est a Sevillától az eu szuperkupán és így is behúzták a kupát. Rengeteg makkolás van nálunk, vagy nem vágom mi van, de rengeteg helyzetből jönnek ki jól. Ráadásul januárra jön Turan és Vidal is, szóval biztos, hogy erősebbek lesznek tavaszra. Szóval nagyon remélem, hogy addig buknak annyit, illetve mi nyerünk annyit, hogy be tudjuk húzni a kupákat.
A többivel egyetértek, de ez kegyetlen nagy túlzás Remy... meg felesleges és kegyetlen gáz ez az önszopkodás
mondjuk hazain a Sevilla azért nem rossz, sőt... odaírtam, hogy szinte ajándék, tehát nem egyértelműen, de mikor, ha nem most, amikor nincs Messi...
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62887
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. október 3., szombat 18:01

Anyaka írta: Új bajnok lesz tavasszal. Majd meglátjátok. :lol: Ha így megy ez tovább a két nagynál.

Ez aztan tenymegallapitas a javából. :shifty:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24579
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2015. október 3., szombat 18:01

Tavaly nem értettük, hogy kaphat olyan kevés gólt a Barca. Idén meg többet kapnak, mint illene, de szerintem ez az állapot közelebb van a valósághoz, mint a tavalyi. Az a kp nagyon harmatos így, már tavaly is voltak ott gondok, de akkor Iniesta még néha megvillant, illetve Messi besegített a szervezésbe. Most viszont ők nincsenek, Rafinha sincs, akadozik a gépezet. És a csapatvédekezés sem megy úgy, marad ilyenkor az egyéni kvalitás hátul, abban meg nem kiemelkedők, sőt.
Nem illik.

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: sentry » 2015. október 3., szombat 18:00

Remy írta:Tudom mennyire szarul érzek rá az eredményekre, de Messi nélkül eléggé legyengült a Barcelona. 4x odds-ért szinte ajándék volt a Sevilla. Nagyon csalóka a helyük a tabellán, mert jóval jobbak ők annál.
A többivel egyetértek, de ez kegyetlen nagy túlzás Remy... meg felesleges és kegyetlen gáz ez az önszopkodás. :fpalm:

Meglepett a Sevilla, csak 15-20 perecet láttam belőle, hajtott a Sevilla, de meleg volt a pite, nem egy kapufát rúgott a Barca. De hát van ilyen meccs mikor sok helyzet kell 1-1 gólhoz. Ma nem jött be.

Remélem holnap valahogy nyerünk!

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11244
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2015. október 3., szombat 17:58

Hungarokatalán írta:Mathieu 2x hibázott. A Sevillának hatalmas szerencséje volt. Kb. Ennyi a történet.
Ez tény, de szerintem komoly gondok vannak a Barcánál, Messi ide Iniesta oda... Azért nem az első kés amibe beleszaladnak már idén, volatk köztük elég csúnya vereségek is. Persze lehet magatokat nyugtatni, meg közel sincs veszve a helyzet,sőt pozitív,hogy még ilyen eredményekkel és játékkal is gyakran a tabella élén vagytok.

Na de nekünk nyerni kéne,vagy legalább x-elni,hogy szünet után tiszta lappal kezdjünk, hajrá.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. október 3., szombat 17:57

gólvonal írta:
Hungarokatalán írta:Mathieu 2x hibázott. A Sevillának hatalmas szerencséje volt. Kb. Ennyi a történet.
A tizenegyesnél is nagy szerencséje volt a Sevillának, a bíró adhatott volna rögtön kettő tizenegyest a kezezésért ...
Mondjuk a 2 kapufára gondoltam.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8081
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anthony » 2015. október 3., szombat 17:57

Hungarokatalán írta:Mathieu 2x hibázott. A Sevillának hatalmas szerencséje volt. Kb. Ennyi a történet.
Ja így is fel lehet fogni. Meg úgy is, hogy megint 1 gólocskát sikerült begyötörni egy félértelmű 11-esből.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 142 regisztrált és 0 vendég