Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Hungarokatalán
Hozzászólások: 681
Csatlakozott: 2015. augusztus 19., szerda 11:27
Kedvenc játékosaid: Szalai
Kedvenc csapatod: Barcelona, Bulls
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Hungarokatalán » 2015. szeptember 22., kedd 13:14

Babinho írta:Mert a klubimázs régóta szembe megy a realitással.
Azért ez is csak részben igaz. Az igaz, h az utóbbi években volt 2 csúcs igazolásunk. De alapvetően még mindig a saját nevelések adják a csapat gerincét. Mondj még egy olyan topcsapatot, amely Ennyire épít a fitalokra.
"Régen szegények fociztak és a gazdagok nézték
Most a gazdagok fociznak és a szegények nézik"
Puskás Ferenc

Stegen-Alba-Bartra-Pique-SR-Samper-Thiago-Rafinha-Halilovic-Messi-Neymar

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 22., kedd 11:52

Toti írta:samperre gondolsz? :hmmm:
Jaja. A B csapatra értettem azt a kijelentést, mielőtt még valaki félreérti..

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 22., kedd 11:31

Realista24 írta:
A tilalom már lejárt
Nem járt le, te is tudod.
Barcelonaban már jott a Mikulás...
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toti » 2015. szeptember 22., kedd 11:26

palesz77 írta:csak Lucho valamiért úgy gondolja, hogy a legjobb középpályásnak jó lesz a 3. liga,
samperre gondolsz? :hmmm:
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Toky
Hozzászólások: 666
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:17
Kedvenc játékosaid: Casillas, Varane, Ramos, Benzema, Marcelo, Alonso, di María, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Pétfürdő

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Toky » 2015. szeptember 22., kedd 11:23

palesz77 írta:
Babinho írta:Első részére én annyit tudtam, hogy 10 meccs után már nem mehet vissza a B csapatban, de nem vagyok biztos az infómban.
Én azért mondom, hogy nem így van, mert anno Bojan és Busi is B játékosaként játszottak a felnőtteknél, és nem volt belőle baj. Munir tavaly pl 16 meccsen játszott a felnőtt keretben, 10 bajnoki, 3 kupa és 3 Bl. De szó se volt olyanról, hogy még egy bajnoki, és nem mehet vissza, szóval szerintem nincs ilyen.
Nálunk talán Nachonak vagy Adánnak volt anno ilyen "baja".
Ha emlékeim nem csalnak, akkor a helyzet az, hogy a Castilla és a Barca B is értelemszerűen utánpótlás csapatként van regisztrálva, így van elvben valami felső korhatár. De Spanyolban több fajta licenc van egy játékoshoz. Az egyik elvben az ilyen "túlkorosakra", hogy még játszhatott a Castillában 1(?) évet, feltéve, hogy nem lép x-nél többször pályára a felnőtteknél, mert onnantól felnőtt kerettag. De szimpla ifijátékosok akárhányszor pályára léphetnek elvileg, és továbbra is ifijátékosok maradnak.
Legalábbis én így tudom/emlékszem.

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 22., kedd 10:47

Realista24 írta:Nem járt le, te is tudod.
Nem úgy van, hogy 2 átigazolási szezonra tiltottak el minket, az meg lejárt, de mivel vége az átigazolási időszaknak, ezért nem regisztrálhatunk be játékost? :hmmm: Bennem ez van valamiért, de nem vagyok már benne biztos.
Babinho írta:Első részére én annyit tudtam, hogy 10 meccs után már nem mehet vissza a B csapatban, de nem vagyok biztos az infómban. A második részével pedig tisztában vagyok, éppen ezért írtam azt a fricskát. Mert a klubimázs régóta szembe megy a realitással.
Én azért mondom, hogy nem így van, mert anno Bojan és Busi is B játékosaként játszottak a felnőtteknél, és nem volt belőle baj. Munir tavaly pl 16 meccsen játszott a felnőtt keretben, 10 bajnoki, 3 kupa és 3 Bl. De szó se volt olyanról, hogy még egy bajnoki, és nem mehet vissza, szóval szerintem nincs ilyen.

Az utolsó meg ja.. Inkább azt mondanám amúgy, hogy a vezetőség megy szembe a klubimázzsal, ez a reálisabb megfogalmazás. Lucho meg szintén vevő erre, pedig lehetne máshogy is, most aztán főleg - pl Adrianot se kellett volna itt tartani, rossz nézni manapság, erre 18-ig hosszabbítunk vele, miközben Grimaldo itt van.. :roll: De sebaj, majd rámegyünk Pogbára 80 millióért, és teljesen normális lesz 3 "galaktikus igazolás" 4 éven belül, miközben évekig erre ment a fújás.. Na mindegy, bele se gondolok mert csak felcseszem magam.

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. szeptember 22., kedd 10:39

A tilalom már lejárt, súlyos sérülés esetén meg lehet igazolni az adott játékos helyére Spanyolországban - tudtommal országon belül csak -, Arda így pont beugorhatna.
A tilalom nem járt le. Mint kiderült nektek lehetett végül igazolni. Csak regisztrálni nem. Januárig. Ez azóta sem változott. Most akkor igazoljatok megint valakit országon belül, mert arra a spanyol szabály értelmében van lehetőségetek (Arda már a tiétek). De januárig nem regisztrálhatjátok a Fifa döntése alapján. Így lenne kerek. És hogy ezt a vezetőségetek, vagy bármelyik pályamunkás miért nem fogja fel, az nekem rejtély.
de ez miért alázás?
Mert nincsenek tisztában alapvető jogi dolgokkal. És lejáratják a klubot. De ha szerinted nem, akkor nem probléma. Akkor jó, hogy legalább megpróbálták, az is dicsérendő. Legalább a végsőkig harcolnak a klub érdekeiért....NEM. Szerintem idióták.
Masiából meg bármennyi meccsre feljöhet ifi, csak Lucho valamiért úgy gondolja,
Első részére én annyit tudtam, hogy 10 meccs után már nem mehet vissza a B csapatban, de nem vagyok biztos az infómban. A második részével pedig tisztában vagyok, éppen ezért írtam azt a fricskát. Mert a klubimázs régóta szembe megy a realitással.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 22., kedd 10:31

A tilalom már lejárt
Nem járt le, te is tudod.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 22., kedd 10:21

Babinho írta:Barcelona.... :fpalm: Mit nekünk transzfer bann, igazoljunk októberben :smile:
Messi helyére nem akarnak egy 11-es lövőt igazolni? Gondolom alá tudják azt is támasztani

Még oké, hogy az elején fellebbezgettek és próbálkoztak, de a büntetés lejárása előtt 3 hónappal, amikor már az új igazolások is náluk vannak, miért, miért, miért, miért alázzák magukat? Egyébként meg 10 meccs erejéig fel vihetnek ifi-t is a B csapatból. Hova lett a La Masia?
Ez tök jól hangzik így leírva, csak nem így van. A tilalom már lejárt, súlyos sérülés esetén meg lehet igazolni az adott játékos helyére Spanyolországban - tudtommal országon belül csak -, Arda így pont beugorhatna. A hírek szerint mondjuk a FIFA nem akarja engedni, mi meg nem fogunk szembemenni velük szerintem, de ez miért alázás? Nem most találták ki ezt a szabályt, így van régóta..

Masiából meg bármennyi meccsre feljöhet ifi, csak Lucho valamiért úgy gondolja, hogy a legjobb középpályásnak jó lesz a 3. liga, a B csapat egyik legnagyobb kerékkötője meg kész az első csapatra. Fuck logic, de hát merészet kell húzni.. :agree:

Avatar
Babinho
Hozzászólások: 3140
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 15:21

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Babinho » 2015. szeptember 22., kedd 10:15

Barcelona.... :fpalm: Mit nekünk transzfer bann, igazoljunk októberben :smile:
Messi helyére nem akarnak egy 11-es lövőt igazolni? Gondolom alá tudják azt is támasztani

Még oké, hogy az elején fellebbezgettek és próbálkoztak, de a büntetés lejárása előtt 3 hónappal, amikor már az új igazolások is náluk vannak, miért, miért, miért, miért alázzák magukat? Egyébként meg 10 meccs erejéig fel vihetnek ifi-t is a B csapatból. Hova lett a La Masia?

Avatar
morientes
Hozzászólások: 10633
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 13:47
Kedvenc játékosaid: Raul,Diego Maradona
Kedvenc csapatod: Há' a rejálmadrid b+ :)
Tartózkodási hely: mikorhol

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: morientes » 2015. szeptember 22., kedd 8:44

A spanyol szovetsègnèl elvileg lehet,mivel a buntetèst meg a fifatol kapták,igy jogilag rendben lenne,ha a szovetsèg hagyja,de èn a helyukben nem probálkoznèk.
Èn Henrik Larson esetère emlèkszem amikor Rudy kidolt az idènyben,a MU kolcson vette vmi 8-9 meccsre,átigazolási idon kivul,de igaz akkor a MU nem állt tilalom alatt.
Habár èn már a barcánál sem tudom eldonteni hogy akkor most áll vagy nem áll... :D
LEGIO PATRIA NOSTRA
Kép
http://m.youtube.com/watch?v=Hiyc2JB9v6U
Ha nem látod magadban a győztest,nem is lehetsz az... 

palesz77
Hozzászólások: 2551
Csatlakozott: 2014. június 24., kedd 11:31
Kedvenc játékosaid: Xavi, Iniesta, Verratti, Dahoud
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: palesz77 » 2015. szeptember 21., hétfő 23:43

Realista24 írta:Elvileg igen, én csak igazolásról tudok (országon belül), regisztrálásról nem. Bár lehet azért, mert korábban nem volt ilyenre példa vagy lehet volt, de én nem emlékszem hirtelen.
Fontás így került a Mallorcához anno, transfermarkt is október közepét írja az átigazolás időpontjához. Nem példa nélküli egyáltalán ez az eset, de a FIFA szerintem nem fogja engedélyezni, mi meg nem packázunk velük.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 21., hétfő 22:24

Cadena Ser kitaláció elvileg.
Mivel két átigazolási szezonra szólt az eltiltás, ezért lejárt, mert már nem tud a Barca új játékost igazolni januárig. Ehhez hozzátettek egy kicsit a friss hírekből.
A szövetség dönt.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2015. szeptember 21., hétfő 22:08

Anyaka írta:2015. december 31. 23:59-ig szól a tiltás papíron.
Cadena SER: FIFA have informed Barça that the transfer ban ended on September 1 and CAN now register Turan to replace Rafinha in Liga & CDR.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 21., hétfő 22:04

Tavaly is volt valami hasonló Vermaelennel nem? Akkor Kokét akarták berántani. Az miért nem jött össze?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. szeptember 21., hétfő 22:02

BBCKPH írta:5 hónapnál hosszabb sérülés esetén minden Liga csapat igazolhat egy játékost a pótlásra.
a ban pedig 2 átigazolási szezonra szólt, ami már lejárt.
2015. december 31. 23:59-ig szól a tiltás papíron.


Jogalapja van a kérelemnek ez nem vitatható. Az elfogadása meg pár ember kezében van, mivel nincs még precedens. Az egész inkább csak bepróbálkozás. Ki ne tenné meg? Veszteni nem tudnak vele semmit, pár A4-es papíron kívül.

Olyan ez, mint az "5 csapat a BL-ben egy bajnokságból" dolog. Ott is dönthettek akárhogy, aztán meglett az első ítélet, onnantól már esetjog alapján ment tovább, és arra lehetett hivatkozni minden ugyanolyan ügynél.
Mivel ilyen még nem történt, így itt is új dolog fog létrejönni.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2015. szeptember 21., hétfő 21:58

BBCKPH írta:
Realista24 írta:Akkor igazoljatok valakit. :)
eddig is igazolhattunk :)
Akkor nincs gond, mégis sírtok.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2015. szeptember 21., hétfő 21:58

GT37 írta:
Realista24 írta:Barca menni sírni Fifához, hogy a sérült Rafinha helyett Arda játszhasson.
A kérelemnek egyébként van/lenne alapja, nem? Mármint érvényben van még az a szabály, hogy olyan sérülés esetén, amelynek következtében az érintett játékos legalább öt hónapot kényszerül kihagyni, lehet a helyére új játékost igazolni/regisztrálni?
Szerintem fakóból lehet újat nevezni a sérült helyére.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

BBCKPH
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2014. június 28., szombat 22:05

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BBCKPH » 2015. szeptember 21., hétfő 21:57

Realista24 írta:Akkor igazoljatok valakit. :)
eddig is igazolhattunk :)

Avatar
DinhoL
Hozzászólások: 989
Csatlakozott: 2015. május 19., kedd 19:27
Kedvenc játékosaid: Michael Laudrup, R10, Carles Puyol, Xavier Hernández
Kedvenc csapatod: FC Barcelona, LA Lakers

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: DinhoL » 2015. szeptember 21., hétfő 21:57

Na visszapörgettem és Freixa (egy volt elnökjelölt) nyilatkozott a témában 18.-án, abból kiderülnek a részletek. Bartomeu pedig másnap lenyilatkozta, hogy egyelőre a spanyol szövetség és az UEFA nem veszi fel a kapcsolatot velük.
Som i Serem!
6oat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 88 regisztrált és 0 vendég