Real Madrid vs. Barcelona

A Real Madrid mérkőzéseivel, átigazolásaival, aktuális edzőjével foglalkozó fórumrész.

Mit vársz az El Clásico-tól?

A szavazás 2023. október 29., vasárnap 7:04-kor befejeződött.

A Barcelona fog nyerni
19
22%
Döntetlen lesz
15
17%
A Real Madrid fog nyerni
53
61%
 
Szavazatok száma: 87

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 22., csütörtök 7:51

magnus666 írta: Pihenőre meg tényleg csak akkor mész ha már nagyon elmentél a falig valamivel.
Ezzel lennenek paran akik vitatkoznanak :kalapos:

csababarca írta: Nem baj, most továbbjutunk a pocsék, olasz középmezőnyben lévő Napoli ellen, aztán megint megy a nagy dicsőítés, meg hogy ez mekkora tett volt, stb.
Azert ez a tovabbjutas szerintem meg eleg instabil labakon all.
De a PSG-n es a City-n kivul senki tovabbjutasara nem fogadnek nagy osszegben, olyan minimalisak az elonyok, ahol esetleg van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 21., szerda 23:02

Mai dontetlennel elertek, hogy LEGALABB elodontozniuk kell a BL-ben a 25-os klub vilagbajnoksaghoz. Atleticonak 7 pont elonye van a tabellan. Egy nyertes meccs 2 pont, X 1, tovabbjutas 1 pont

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. február 21., szerda 20:51

magnus666 írta:
laporta tanulhatna Pereztől, az “otthoniak” meg az itteni főnökségtől.
Olyan a főnökség (tisztelet 1-2 moderátornak, mert nekik is faszuk ki van ezzel), mint Laporta és Xavi.
Felelősségvállalás nulla.

Nem baj, most továbbjutunk a pocsék, olasz középmezőnyben lévő Napoli ellen, aztán megint megy a nagy dicsőítés, meg hogy ez mekkora tett volt, stb.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

magnus666
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2023. szeptember 14., csütörtök 9:45
Kedvenc játékosaid: Iniesta, Eto’o
Kedvenc csapatod: FCB

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: magnus666 » 2024. február 21., szerda 20:42

én azért bírom ezt a fórumot, mert 90-es évek flash, normális keretek között szinte mindenről lehet kompetens emberekkel beszélgetni, politikai, vallási beállítottságtól függetlenül, nincs cancel culture. Pihenőre meg tényleg csak akkor mész ha már nagyon elmentél a falig valamivel.
Egy szóval is kösz madridom menedzsment :D

a legviccesebbnek és egyben legszomorúbbnak azt tartom, hogy manapság már dzsivel is egyetértek amikor lenézően ír a csapatomról.

laporta tanulhatna Pereztől, az “otthoniak” meg az itteni főnökségtől.


zsuninnyo
Hozzászólások: 1217
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2024. február 21., szerda 20:17

'shutterisland írta: felnott emberkent mar valamivel kevesebb szabadidom van forumozgatni, mint tinikent volt, igy valasztanom kellett a ket forum kozul, szoval en is elengedtem sok sok eve.

az nem volt kerdes, hogy itt azert minosegibb es elettel telibb a forum.
most az, hogy realos forum, az meg a hsz-eim kb 90%-anal mar abszolut nem relevans.
Na ezen felnevettem :D

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. február 21., szerda 20:14

csababarca írta:
rikko írta:
A sok divat lelépett, akik még maradtak pedig több éve szurkolók , mint egyes játékosok életkora.
igen, sok divat lelépett.

Aztán vannak olyanok mint én, és pár fórumozó onnan akit nem nevezek meg, de abból lett elegünk, hogy pár penetráns gyerekeszű idióta ellehetetleníti a párbeszédet.
Ha valaki rosszat mert írni Xavira, Gavira, Busquetsre, akárkire, jött a szokásos 2-3 figura, majd magyarázták féloldalas kisesszékben, hogy miért is remek edző Xavi, miért nélkülözhetetlen és klasszis játékos Gavi, miért is Busquets az origo.

Vagy ha kritizáltunk egy új igazolást, pl Raphinha, Romeu, akkor szintén ugyanazok az emberek jöttek megmagyarázni mindenféle lófütty stattal, hogy Raphinha miért is top 3 szélső jelenleg a világon, vagy Romeu mint az elmúlt évek legjobb LaLigás vkp-ja, stb.

Vagy, hogy a Gavi-Pedri-DeJong kp a legversenyképesebb a világon, stb idiótaságok.

nekem ebből lett elegem, mert fel tettem párszor azt a kérdést, hogy ha itt mindenki ekkora sztár, és király, akkor miért is vagyunk szarok?
nyilván erre már a lapítás ment mint szar a fűben, válaszokat nem kaptam, csak további blőd mellébeszélést.

Én pl ezért nem fórumozok már ott.
Read only mod van már csak... De néha már az is teljesen felesleges, mert jobban felszabom magam rajta, mint magán a meccsen :D
Ma is megnézem, ahogy Oshimen 100on 200-at ver Inigo-ra. 91 óta nem sok meccset hagytam ki, pedig voltak katasztrofális éveink. Szurkolónak szurkoló vagyok, de a fórumozas az eurobarca-n nekem nem hiányzik.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8398
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2024. február 21., szerda 20:07

felnott emberkent mar valamivel kevesebb szabadidom van forumozgatni, mint tinikent volt, igy valasztanom kellett a ket forum kozul, szoval en is elengedtem sok sok eve.

az nem volt kerdes, hogy itt azert minosegibb es elettel telibb a forum.
most az, hogy realos forum, az meg a hsz-eim kb 90%-anal mar abszolut nem relevans.

Avatar
Pad'em
Hozzászólások: 7230
Csatlakozott: 2013. szeptember 24., kedd 14:17
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Pad'em » 2024. február 21., szerda 20:05

csababarca írta: ugyanazok az emberek jöttek megmagyarázni mindenféle lófütty stattal, hogy Raphinha miért is top 3 szélső jelenleg a világon, vagy Romeu mint az elmúlt évek legjobb LaLigás vkp-ja, stb.
Aztamocskos, ehhez azért már kell képzelőerő :lol:
"Down for Rodrygo... Éder Militao. Carvajal. It's Carvajal's cross... RODRYGOOO, oooh it's extraordinary!!! They prayed for miracles and miracles arrived! REAL MADRID, THE TEAM OF DREAMS. Where has that come from? How did that happen?!"

Avatar
csababarca
Hozzászólások: 4236
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 9:48
Kedvenc játékosaid: Messi, Iniesta, MBappé
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Pats,Saints,Celtics, GSW.

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: csababarca » 2024. február 21., szerda 20:00

rikko írta:
A sok divat lelépett, akik még maradtak pedig több éve szurkolók , mint egyes játékosok életkora.
igen, sok divat lelépett.

Aztán vannak olyanok mint én, és pár fórumozó onnan akit nem nevezek meg, de abból lett elegünk, hogy pár penetráns gyerekeszű idióta ellehetetleníti a párbeszédet.
Ha valaki rosszat mert írni Xavira, Gavira, Busquetsre, akárkire, jött a szokásos 2-3 figura, majd magyarázták féloldalas kisesszékben, hogy miért is remek edző Xavi, miért nélkülözhetetlen és klasszis játékos Gavi, miért is Busquets az origo.

Vagy ha kritizáltunk egy új igazolást, pl Raphinha, Romeu, akkor szintén ugyanazok az emberek jöttek megmagyarázni mindenféle lófütty stattal, hogy Raphinha miért is top 3 szélső jelenleg a világon, vagy Romeu mint az elmúlt évek legjobb LaLigás vkp-ja, stb.

Vagy, hogy a Gavi-Pedri-DeJong kp a legversenyképesebb a világon, stb idiótaságok.

nekem ebből lett elegem, mert fel tettem párszor azt a kérdést, hogy ha itt mindenki ekkora sztár, és király, akkor miért is vagyunk szarok?
nyilván erre már a lapítás ment mint szar a fűben, válaszokat nem kaptam, csak további blőd mellébeszélést.

Én pl ezért nem fórumozok már ott.
"Ma is itt ül lomhán, petyhüdten,
Fejét, jussát, szivét kobozzák
S ha nehányan nem kiáltoznánk,
Azt se tudná, hogy őt pofozzák."

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. február 21., szerda 19:53

el magico írta: Egyébként szomorú, hogy ez a fajta fórumozás kiment a divatból :(
Ha jól emlékszem volt egy hasonló Bayernes magyar fórum is régen, de már azt se találom.

Ami a social mediaban folyik, az nem építő jellegű eszmecsere, csak fosömlés. Ott az évben max. 1-2-szer szólok hozzá bármilyen témához, azt is mindig megbánom utólag :lol:
Sajnos így van... Az eurobarca is pont azért halott amit a kolléga is említett... Mint egy kiscsoport az oviban...... Ha valamit nem úgy írsz , már jön a ban. Regebben még írtam oda, de semmi értelme nincs már. Főleg ilyen lapos időszakban az ember csak leszedné a keresztvizet a suttyókról... De már egy jóízű lebaszást sem engedheti meg magának az ember ..
Értem , hogy ne legyen legalja szint... De a túlmoderált fórum ugyanolyan rossz.

Mostanában inkább haverokkal nyomjuk a videó konf hívást aztán röhögünk a sok birka jatekosunkon :)

el magico
Hozzászólások: 862
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:11
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: el magico » 2024. február 21., szerda 19:38

Egyébként szomorú, hogy ez a fajta fórumozás kiment a divatból :(
Ha jól emlékszem volt egy hasonló Bayernes magyar fórum is régen, de már azt se találom.

Ami a social mediaban folyik, az nem építő jellegű eszmecsere, csak fosömlés. Ott az évben max. 1-2-szer szólok hozzá bármilyen témához, azt is mindig megbánom utólag :lol:

rikko
Hozzászólások: 894
Csatlakozott: 2019. március 14., csütörtök 13:23
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo, Iniesta, Pirlo, Maldini, Beckham, Puyol, Viera, Henry
Kedvenc csapatod: Barca, Wisla Krakow

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: rikko » 2024. február 21., szerda 19:01

weah írta: Egyszer kétszer felnéztem erre az eurobarcára de szinte megvan halva az az oldal.Na meg kb olyan lassú az egész mint a barca játéka...mondjuk ez lehet hogy direkt van így :mrgreen:
A sok divat lelépett, akik még maradtak pedig több éve szurkolók , mint egyes játékosok életkora.

weah
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2023. október 4., szerda 18:03
Kedvenc játékosaid: weah
Kedvenc csapatod: feyenord arsenal

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: weah » 2024. február 21., szerda 18:25

Egyszer kétszer felnéztem erre az eurobarcára de szinte megvan halva az az oldal.Na meg kb olyan lassú az egész mint a barca játéka...mondjuk ez lehet hogy direkt van így :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62627
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2024. február 21., szerda 16:32

Azt írják, Messi, Busquets, Jordi Alba y Mirotic meg mindig szerepel a Barca payrollon mert meg nyogik a halasztott béreket.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2024. február 21., szerda 0:40

Cali írta: Ti kis szutykok ott az eurobarcán!
Ezdeszép :mrgreen:
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7382
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Steve » 2024. február 20., kedd 23:56

Ők nem csak a hálón keresztül beszélnek. :agree: :kalapos:

Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Bencze » 2024. február 20., kedd 22:51

Cali írta:
Ti kis szutykok ott az eurobarcán! Jobban pörgetitek a kitiltás topicot, mint az off-ot pl. Hát hová süllyesztettétek azt az oldalt, ahol 100 ember írta le a véleményét pár éve? Büszkék vagytok erre?
Tudom, hogy olvassátok, de talán itt ez maradni is fog, nem úgy mint "otthon" ahol egyből töröltétek mert kritika lett megfogalmazva... Büszkék lehettek magatokra, hogy sokan onnan inkább ide írnak. Úgy, ahogy Laporta is meg az előző vezetőség, hogy mi a szart csinált a csapatból...

Remélem holnap, több éves égés után lehet látni valamit a BL-ben, ami után nem kell szégyenkezni.

Egy FC Barcelona szurkoló.
Roluk lenne szo? :D https://youtu.be/v2_1JXBEUi0?si=4xYD-RlYy8bxC1fh

Cali
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 21:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: Cali » 2024. február 20., kedd 22:39

hehetheoriginal írta: az biztos, hogy aki most barca szurkoló, az valódi szurkoló, mert a félkegyelmű retardáltak már másnak drukkolnak :lol:
és az is biztos, hogy aki valódi szurkoló, az lesütött szemmel, szégyenszemre jár-kel a futballvilágban..
Barcelona szurkoló vagyok, de talán kicsit eltorzult véleménnyel már, mivel nagyon hosszú időn keresztül követem ezt a fórumot, illetve a madridistát is. Itt nagyobb százalékban olvasható negatív vélemény és helyenként néhány el is túlzott, így ez egyértelműen befolyásoló tényező. Persze az elég szomorú, hogy javarészt van is igazság ezekben. Természetesen a másik fórumon is aktív voltam évekkel ezelőtt, rengeteg hozzászólással. Mára már a belem kifordul attól a közegtől, ami ott kialakult.
Az ottani "vezetőség" pontosan olyan álomvilágban él, ahogy a csapatom vezetői is. A klub és a csapat élén olyan személyek ülnek, akik nem tudnak túllépni a régi berögződéseken. Az egyik oldalon a tiki-taka, ami egy idejétmúlt taktika. Bármelyik kiscsapat is levédekezi és unalmasan csak passzolgatás megy a 16-os előterében. A másik oldalon a régi gyökér fórum szabályrendszer, hogy mit szabad és mit nem. Egy rohadt csúnya szót nem lehet leírni, mert különben megy a figyelmeztetés, amiből, ha begyűjtesz 5-öt mész pihenőre... Szánalmas :D Mintha a 18 században élnénk és valakinek ez megbántaná a kicsi lelkét.

Lehetne ám példát venni a másik oldal működéséről. Lehet a klub és a fórum se ott tartana jelenleg ahol. Itt van egy normális elnökkel megáldott csapat és látjuk hogy hova vezeti a Real Madridot. Tanult a régi hibáiból például és jelenleg a világ jelenlegi legjobb játékosát vásárolja meg. Nálunk meg azon kell agyalni, hogy még olyan játékosok fizetése is nyomja a büdzsét, akik évek óta nem tagjai a csapatnak... Itt nem basznak ki hetekre csak azért, mert a vélemény nem egyezik az ugyanannak a csapatnak szurkolói között. Engedik megvitatni rendesen.

Sorolhatnám még a sok szarságot, de még inkább csak írok pár gondolatot, hogy kiadjam a frusztráltságom, ami összegyűlt.

Ti kis szutykok ott az eurobarcán! Jobban pörgetitek a kitiltás topicot, mint az off-ot pl. Hát hová süllyesztettétek azt az oldalt, ahol 100 ember írta le a véleményét pár éve? Büszkék vagytok erre?
Tudom, hogy olvassátok, de talán itt ez maradni is fog, nem úgy mint "otthon" ahol egyből töröltétek mert kritika lett megfogalmazva... Büszkék lehettek magatokra, hogy sokan onnan inkább ide írnak. Úgy, ahogy Laporta is meg az előző vezetőség, hogy mi a szart csinált a csapatból...

Remélem holnap, több éves égés után lehet látni valamit a BL-ben, ami után nem kell szégyenkezni.

Egy FC Barcelona szurkoló.

Avatar
BlancoMark
Hozzászólások: 4803
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 19:57

Re: Real Madrid vs. Barcelona

HozzászólásSzerző: BlancoMark » 2024. február 20., kedd 21:44

magnus666 írta:
Tomidzsi írta:20 befekteto meg hitel nem hangzik jól. Ennek is olajos lesz a vége.
ugyanígy gondolom, laporta meg piké smúzol mohamedékkel, előbb-utóbb valamelyik megvesz minket, nem tudom, a socio rendszerrel ez hogyan lehetséges, de nálunk az elmúlt 30 évben mindegyik elnök kreatívan állt hozzá a bűnözéshez, ezt is meg fogják oldani némi zsebpénz fejében.
Felolem olyan befektetonek adjak el a klubot amilyennek akarjak, csak alljanak le a mes que en clubos mezes-mazas hazugsaggal.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 76 regisztrált és 0 vendég