Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 6., vasárnap 20:43

hehe írta:
Most, hogy nincs kihívója, szarabb mint eddig bármikor.
mégis ancelotti kerekperec kimondta, hogy ő az első számú csatár. miért? kukiskurvákkal látja el carlot? vagy mélytorkozik kedirastyle?
Te is tudod, hogy miért.. Morata nincs azon a szinten, hogy ő legyen az elsőszámú, ezért automatikusan Benzema az.. ki lenne más? Épp ez a lényeg, nincs kihívója a keretben..
Ancelotti pedig nyilván azért is mondja ezt, hogy ezzel is próbáljon neki önbizalmat adni, ami egy csatárnál igen fontos, hogy érezze a bizalmat is, de ez sem segít.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 20:37

Corleone írta:
szóval én tavaszig kussolok, és egy rossz szót nem mondok senkire
De akkor ez igaz ám Khedirára is! :mrgreen: :mrgreen:
kedira nálam nincs emberszámban.
rá már nem pazarlom a nyálamat se, hogy leköpjem a monitoron a streamet.
nálam ő nem a csapat játékosa, arbeloa is már rezegteti a lécet, de a többiekkel semmi bajom nincs.


még.

:mrgreen:
ki mondta hogy jövőre itt lesz bale? :mrgreen:
csavarok egyet rajta: ki mondta, hogy céronaldo itt lesz? :mrgreen:
Kép
Kép
Kép

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 20:35

hehe írta:vagy a a bale-céronaldo-falcao trió nem klappol
ki mondta hogy jövőre itt lesz bale? :mrgreen:
cristiano-falcao-lucas
-------isco-----modric---
-----------illarra----------
:mrgreen: :mrgreen:

Corleone
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. október 6., vasárnap 20:33

szóval én tavaszig kussolok, és egy rossz szót nem mondok senkire
De akkor ez igaz ám Khedirára is! :mrgreen: :mrgreen:
#happyshitting

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 20:31

Most, hogy nincs kihívója, szarabb mint eddig bármikor.
mégis ancelotti kerekperec kimondta, hogy ő az első számú csatár. miért? kukiskurvákkal látja el carlot? vagy mélytorkozik kedirastyle?
én bírom benzemát még ha sűrűn fel is húz de az álom nálam nem pato, nem suarez hanem falcao.
értem én, oké, hozzuk, csináljuk, csak aztán ne lepődjünk meg, ha esetleg céronaldo "nem boldog" vagy a a bale-céronaldo-falcao trió nem klappol, mert mind egymaga akarja a helyzetet beverni... nem hiába mondom, hogy benzema tökéletesen illik ide.
Kép
Kép
Kép

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 6., vasárnap 20:26

hehe írta:
Őt kellett volna leigazolni nyáron, mondjuk Bale helyett.
amíg benzema nem kap 1 teljes évet alapemberként - amire amúgy a képességei alapján hivatott -, addig felesleges csatárt idehozni.
voltak itt olyan játékosok, akik jóval több esélyt kaptak a semmire.
4 éve itt van a srác, és kb. egy kiemelkedő szezonja volt.
Az meg milyen már, hogy most aztán 1 teljes évet kell kapnia alapemberként, mert ő Benzema? :lol:
Ne vicceljünk már, ha olyan kiugró tehetség lenne, mint ahogyan sokan gondolják, és annyira überkirály játékos lenne, akkor az edzéseken, az eddigi nem tudom hány meccsén bizonyított volna minden edzőjének, hogy ő legyen az első számú csatár mindig. Ezt eddig nem tette meg. Mindig rotálták, ami ugye nem kötelező.
Most, hogy nincs kihívója, szarabb mint eddig bármikor.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 20:26

hehe írta:mert ők inkompetensek, szerencsétlenek, impotensek és szánalmasak voltak általában.
nem ezt vitattam. csak nem tudom hányszor írtad le vagy tettél utalást arra pl hogy mourinho könyvből tanulta a focit és "vergődtél" vele kapcsolatban. erre írtam amit. :)
hehe írta:falcao mindjárt 30 éves, 3 évre minek venni ennyi pénzért valakit, aki mezőnyben nem jobb, a góljai nagy része meg úgyis átvándorolna céronaldohoz?
én bírom benzemát még ha sűrűn fel is húz de az álom nálam nem pato, nem suarez hanem falcao. az az ember egy életveszély, és szerintem összjátékban sem gyenge, robbanékony és a fontos gólokkal sem adós. a chelseat is pár éve egy a mostaninál sokkal gyengébb atleticoval körülötte egy félidő alatt kicsinálta. legalább lenne egy olyan csatárunk aki úgy robban, úgy érkezik a kapu elé hogyha fejre jön vagy lábra akkor lehet vele szemben akárki, bebassza. csak őt is kikezdenék, megvennénk 60-70millióért kevesebb gólt lőne -mert kevesebbet lőne- mivel nem ő lőné a tizenegyeseket meg alapból nem rá lenne kijátszva a figura. sajnálom hogy se a portoból, se az atleticoból nem egy igazi nagy csapatba ment.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 20:19

ezt furcsa pont tőled olvasni aki éveken át minden hozzászólásában baszogatta mourinhot, higuaint vagy éppen özilt.
mert ők inkompetensek, szerencsétlenek, impotensek és szánalmasak voltak általában.
most viszont egy kanyi szidást nem fogsz tőlem olvasni, mert én a szemeimmel azt látom és úgy gondolom, hogy mindenünk megvan, tökéletes a keret, jó az új felfogás, taktika, örülök, hogy ott van zidane, aki tudja mi kell és tele vagyunk fasza playerekkel.
az ilyen özilek, higuainok hátráltattak minket mindig is a vesztes mentalitásukkal és a szerencsétlenkedéseikkel, murinnyó utolsó évéről már nem is beszélve.
szóval én tavaszig kussolok, és egy rossz szót nem mondok senkire, sőt inkább azokkal vitázok, akik tizenévesként naphosszat fifáznak és azt hiszik így működik a való életben is.
Ebben az esetben a vezetőségnek el kellett volna hoznia Falcaot.
úriemberek klubja, paktum az atmával, hadd ne folytassam. aguero már rég itt játszana pl, ha nem atmás.
hagyjuk már ezt a falcaot, most zárult le az átigazolási szezon, már megint ömlenek a hírek, hogy kit veszünk télen, ki vinné benzemát. nincs semmi értelme.
csodálkozol, hogy ingadozik benzema formája? jól kezdett, 2 meccsel ezelőtt meg kuka volt? legutóbb a lyonban volt alapember, azóta eltelt pár év, mondom, tavaszig várjunk már.
ha év végéig nem lendül át a holtponton, akkor el lehet gondolkozni a lecserélésén, de én még akkor is csak patora cserélném, de ez már az én agymenésem és vágyálmom csak...
falcao mindjárt 30 éves, 3 évre minek venni ennyi pénzért valakit, aki mezőnyben nem jobb, a góljai nagy része meg úgyis átvándorolna céronaldohoz?
Kép
Kép
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 6., vasárnap 19:59

amíg benzema nem kap 1 teljes évet alapemberként - amire amúgy a képességei alapján hivatott -, addig felesleges csatárt idehozni.
voltak itt olyan játékosok, akik jóval több esélyt kaptak a semmire
ez az én meglátásom szerint nem így működik.
Tudni lehetett, hogy Falcaot több mint 70 millió euróért lehet hozni. Na már most, ki a legjobb befejezőcsatár jelenleg a világon? Hát az elmúlt 4 év alapján, azt kell mondani, hogy ő. Ebben az esetben a vezetőségnek el kellett volna hoznia Falcaot.
Sokkal gólerősebb lenne a csapat vele. Nagy valószínűséggel.

Ok nekem nincs különösebb bajom Benzemaval, de hát az elmúlt években rengeteg lehetőséget kapott. Ebben a szezonban meg pláne. 3 meccsen élt is vele, még a Koppenhága ellen is jól játszott, de egyébként igencsak súlytalan az esetek többségében.
Nézzük meg a francia válogatottban mutatott produktumát. (vagy ott sincs meg a bizalom? ) Az emberünk akkor lesz jó, ha a csapat is jó lesz.
De egyébként nem.
Ezért pl Falcao akkor is megrúgná a maga gólját ha a csapatnak nem megy, ha meg megy, akkor meg azért rúgná meg.
Vele lett volna egy gólerős latin stílusú játékos, aki biztosan! bevált volna. Nem lett volna idegen neki a környezet, nem sérült volna le 10 meccsből 7szer, és sorolhatnám még.
A Real Madrid korábban is erről szólt. Megvette a liga (és ha tudta akkor a világ) legjobb játékosait.
Nem is értettem, hogy a spanyol bajnokság legjobb centerét miért nem igazoltuk le.
Na mind1.. mostmár.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 6., vasárnap 19:56

petiamadridista írta:Flcao nem jobb mint Benzema?
Ne haragudj, de én az elmúlt bő 4 évben mást láttam.

4 évről beszélek. nem 1 -2 hónapról, meg 1 évről,hanem 4 teljes idényről.
Őt kellett volna leigazolni nyáron, mondjuk Bale helyett.
én mondjuk Bale helyett biztos hogy Vidalt hoztam volna. mondjuk én már a leverkusenből is őt akartam mikor mondták hogy tuti lelép óccsóér és heynkess sem vitte magával a bayernbe. akkor most lenne egy stabil kp-nk és egy gyakrabban játszó jesénk. na de most nem ez a helyzet úgyhogy addig lehet puhítani a poolt hogy mennyi is az annyi. mert legkésőbb nyáron kopogtatunk.

ja és ez nem Bale ellen szólt hanem a 90 millió euróról ami elmehetett volna másra is.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 19:53

hehe írta: nem pedig egy jóval gyengébb képességű játékost nyomatni kizárólag a nemzetisége miatt.
itt akik nyomatni akarják moratát -hálistennek elég kevesen vannak- azok nem azért akarják mert spanyol vagy azért mert jó játékos. hanem mert küzdene, és azért mert totál más stílusú mint benzema van akinek meg az jobban bejön.
jesé az akit sűrűbben kéne játszatni benzema posztján, és nem azért mert spanyol.
hehe írta:mindegy, én csak kiröhögök minden károgót, aki ancelottit, benzemát meg a többieket szidja, csak magatokkal csesztek ki, idegesítitek magatokat, közben meg az égvilágon semmi befolyásotok nincs a dolgokba.
ezt furcsa pont tőled olvasni aki éveken át minden hozzászólásában baszogatta mourinhot, higuaint vagy éppen özilt.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 19:48

Őt kellett volna leigazolni nyáron, mondjuk Bale helyett.
amíg benzema nem kap 1 teljes évet alapemberként - amire amúgy a képességei alapján hivatott -, addig felesleges csatárt idehozni.
voltak itt olyan játékosok, akik jóval több esélyt kaptak a semmire.
Kép
Kép
Kép

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 6., vasárnap 19:45

Flcao nem jobb mint Benzema?
Ne haragudj, de én az elmúlt bő 4 évben mást láttam.

4 évről beszélek. nem 1 -2 hónapról, meg 1 évről,hanem 4 teljes idényről.
Őt kellett volna leigazolni nyáron, mondjuk Bale helyett.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 6., vasárnap 19:15

petiamadridista írta:hát ja, eddig hét gól a bajnokságban.
és első hely.
Nem a statisztikákra voltam feltétlen kiváncsi, de köszi, hogy ezt is megosztottad velem :D. Igazából arra gondoltam, hogy játékba nem sokat tesz hozzá a dolgokhoz plussz abból nem 1 tizi gól tudtommal, de ez mind1 is. A lényeg, hogy semmivel nem jobb mint Benya akinek a mezőnymunkája sokkal jobb, csak itt a gólok számítanak embereknél, de azt mindenki elfeledi, hogy itt nem Benya az első számù golfelelős...

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 6., vasárnap 19:05

hát ja, eddig hét gól a bajnokságban.
és első hely.

Géci
Hozzászólások: 6170
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 14:35
Kedvenc játékosaid: Zidane,Benzema,Modric,Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nádudvar

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Géci » 2013. október 6., vasárnap 19:00

petiamadridista írta:Falcaoval sokkal beljebb lenne az egész csapat.
Benzema nem elég jó, de ha jó csapat épül, akkor majd ő is jobb lesz.
Falcaonak nem kell feltétlenül jó csapat maga köré.
Te néztél mostanság Monaco meccset?

petiamadridista
Hozzászólások: 5217
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 15:30
Kedvenc játékosaid: Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: petiamadridista » 2013. október 6., vasárnap 18:59

Falcaoval sokkal beljebb lenne az egész csapat.
Benzema nem elég jó, de ha jó csapat épül, akkor majd ő is jobb lesz.
Falcaonak nem kell feltétlenül jó csapat maga köré.

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 18:28

pedig nem is káromkodtam.... :'( :/
Kép
Kép
Kép

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 6., vasárnap 18:20

hehe írta:mindegy, én csak kiröhögök minden károgót, aki ancelottit, benzemát meg a többieket szidja, csak magatokkal csesztek ki, idegesítitek magatokat, közben meg az égvilágon semmi befolyásotok nincs a dolgokba.
stílust leszámítva egyetértek. :)

Avatar
hehe
Hozzászólások: 7035
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:50
Kedvenc játékosaid: el fenomeno.
Kedvenc csapatod: a 6X-os vb.
Tartózkodási hely: nuthouse.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: hehe » 2013. október 6., vasárnap 18:04

persze, de ez az analógia szerint rád sem kell hallgatni :)
így van.
mindenki nézzen arab streamen meccset, azt valszeg nem fogja érteni és csak a játékot nézze.
ne olvasson után sajtót másnap, híreket és semmit.
csak így van értelme, kitörlődnek a beidegződések és a baromságok.

ja meg a fifa 14-gyel vagy pes-sel se játsszon senki, mert erősen torzítja az ítélőképességet.

aztán ha ez megvan fél évig, akkor rájön mindenki, hogy egy játékos sem robot, egy csapat sem tud szárnyalni új edzővel és felfogással, taktikával rögtön azonnal és benzema az, aki tökéletesen illik a játékunkba, csak támogatni kéne, nem pedig egy jóval gyengébb képességű játékost nyomatni kizárólag a nemzetisége miatt.

de ez csak álom marad.
mindegy, én csak kiröhögök minden károgót, aki ancelottit, benzemát meg a többieket szidja, csak magatokkal csesztek ki, idegesítitek magatokat, közben meg az égvilágon semmi befolyásotok nincs a dolgokba.
Kép
Kép
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 31 regisztrált és 0 vendég