Karim Benzema

A Real Madrid egykori nagyjai.
Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 23., szerda 10:11

MorataMartin írta:Karim új nője: http://img02.mundodeportivo.com/2013/10 ... 00_640.jpg
nem kicsit fullos a csaj.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

MorataMartin
Hozzászólások: 1523
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2013. október 23., szerda 9:23

Karim új nője: http://img02.mundodeportivo.com/2013/10 ... 00_640.jpg

Avatar
Tádám
El Siete
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:28
Kedvenc játékosaid: Raúl, Pipita, Morientes, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest
Tartózkodási hely: Vác
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Tádám » 2013. október 19., szombat 20:23

h3x0r írta:
Gascoigne írta:Na, vajon a Bernabeu népe kizsarolta Karim száműzetését, vagy sérült/eltiltott a francia? Nekem egyik se rémlik.
Volt rola valami hir, hogy Varane es Benzema kulon dolgoznak.

Volt egy kisebb sérülése, ezért Carlo nem kockáztatott, ennyi a történet.
Rengeteg klubnak van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet... Hala Madrid!

Hierro azt mondta: "Raúl egy Ferrari, amely idővel mindenkit le fog hagyni."- Igaza volt !

VARANE

Avatar
h3x0r
Hozzászólások: 9177
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagyvárad

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 19., szombat 20:20

Gascoigne írta:Na, vajon a Bernabeu népe kizsarolta Karim száműzetését, vagy sérült/eltiltott a francia? Nekem egyik se rémlik.
Volt rola valami hir, hogy Varane es Benzema kulon dolgoznak.

Avatar
Gascoigne
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. április 19., péntek 17:54
Kedvenc játékosaid: Paul/Fernando/Roberto

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gascoigne » 2013. október 19., szombat 15:54

Na, vajon a Bernabeu népe kizsarolta Karim száműzetését, vagy sérült/eltiltott a francia? Nekem egyik se rémlik.

R.M.C.F
Hozzászólások: 9085
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:45
Kedvenc játékosaid: Sergio
Kedvenc csapatod: Még is KI lehetne? Hagyjuk már a divatokat. A legnagyobb: REAL MADRID.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: R.M.C.F » 2013. október 19., szombat 12:23

Engem a "nagybelső" érdekelne,mert ilyen kifejezés énfelém nem volt.... :hmmm: kis belső is van?

Nagy külső?

Csak szeretném tudni.
Ha a fogalmatlan osztja az észt akkor nagy a baj.....úgyhogy nagy a baj.

Avatar
Halfkey
Hozzászólások: 4410
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2013. október 19., szombat 11:18

Sír a labda, amikor nála van, sarokkal meg így meg úgy próbálja átadni, amikor nagybelsővel nem tud 5m-re pontosan passzolni...
Úristen. Sok mindenért le lehet cseszni de pont ezért elég vicces, főleg úgy hogy egy erőcsatárt hoznál helyette - na ő biztos sokkal technikásabb lenne :agree:

Avatar
Matt009
Hozzászólások: 1909
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:44
Kedvenc játékosaid: Casillas, Higuain, Varane, Modric, Özil NEM
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Matt009 » 2013. október 18., péntek 15:55

Ha igaz az 50 milliós ajánlat, akkor habozás nélkül el kell adni. Az emberünk itt ennél jobb ugysem lesz. Utána meg keresni egy megbízható csatárt. Suarez úgyis jönni akar, tàrt karokkal várjuk.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62791
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2013. október 16., szerda 9:56

2/2
Világklasszis





Ideje lesz Madridban is villantani, mert továbbra is onnan kapja a fizetését.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. október 16., szerda 9:44

Tegnap betalált a finneknek tétmeccsen, így már nincs vita, ami a góltalansági időszakot illeti. Hétvégén is betalálhatna, ha már így belejött a válogatottban. :)
Amúgy Ribery mekkora gólt akasztott. :ozil:

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2013. október 12., szombat 18:36

mocsok írta:megtört a jégcsap.
Azt megmondom, meg elkezdett folyni a ketchup... mindenesetre ennek örömére újabb képet töltött fel facebookra :D l, Lőjön egy-két gólt a Barcának, nyerjünk, aztán érdekel is engem, hogy meddig nem lőtt gólt. Hala Benzema :zoldsalas:

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. október 12., szombat 14:28

mocsok írta:megtört a jégcsap.

:lol: :lol: :lol:

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. október 12., szombat 14:08

a sörmeccsek is beleszámítanak a válogatottságba? tehát ez a gól most megtörte az ezersokszáz perc góltalanságot vagy folytatódik tovább amíg tétmeccsen nem lő gólt?
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2241
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: mocsok » 2013. október 12., szombat 14:01

megtört a jégcsap.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1358
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 12., szombat 9:42

Átszakadt a gát
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 11., péntek 15:02

'shutterisland írta:de ha idén sem váltja meg a világot, akkor én sokakkal ellentétben nem egy új csatárban látnám a megoldást, (mert benzemánál jobb, ebbe a szerepkörbe jobban beleillő támadó nem nagyon van)
hanem isco előretolásában, és egy minőségi, technikás, univerzálisabb középpályás (vidal,wilshere,kpb) betolásával illarramendi és modric mellé.
iscot kellően gólérzékenynek érzem ahhoz, hogy a kellő gólmennyiséget lehozza ott, és mezőnyben, passzokban, kiszolgálásban jeleskedne.
főleg ha a középpályás 3-as mögötte azért sokat levesz a válláról védekezésben.
a másik alternatíva jesé játszatása a helyén, bár ő elég nagy kérdőjel, mire lenne képes amolyan hamis kilencesként, és a kezdőcsapat terhével.
Pont ezt a két lehetőséget beszéltük haverommal. Csak nekem ezzel az a gondom, ami a Barcánál és a spanyol válogatottnál is sokszor, hogy a falra tudok mászni a csatár nélküli játéktól. Pedig ha jönne mondjuk Gündogan, ugye volt hír, hogy jövőre jön, akkor az Illarra-Modric-Gündogan hármas elég labdabiztosnak tűnik előttük meg Bale Isco Ronaldo hármas is penge, de én nagyon hiányolnám a csatárt a játékból. Jesé játszatásának nagyon örülnék, szerintem jó lenne azon a poszton, csak a tapasztalat hiánya kérdéses. Most jönnek a fontos és nagy meccsek, meglátjuk mit csinál Benzi, ha azokon is csődöt mond, akkor jöhet Jesé vagy Morata pár meccsig a kezdőbe.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2013. október 7., hétfő 8:56

pedig benzema nem is brazil... :shutup:

Shutter. szerintem is Isco előrébb játszatása lenne a megfelelő, de egy "erőcsatár" mögött. Mármint kellene egy olyan játékos, akire nyugodtan feltudja passzolni a labdát a 200m szélünk és az megtudja a helyzetet oldani egy lefordulás lövéssel vagy egy vissza passzal vagy egy sárga a védőnek esettel. vagy, akivel Isco kényszerítőzhetne egyet :/

Láttam itt, hogy voltak jópáran, akik azt írták, hogy Benzema rengeteget fut és a stat ezt bizonyítja....oké, hogy fut 10x km-t, de annyi hasznossága van a támadásokban, mint amennyi a kapusunk km-tereinek.
Meg, hogy jó az összjátékban. hát ezen röhögnöm kellett. Sír a labda, amikor nála van, sarokkal meg így meg úgy próbálja átadni, amikor nagybelsővel nem tud 5m-re pontosan passzolni...

szóval nem jó erőcsatárnak, nem jó ilyen összjátékba belépő "árnyék 9"nek..akkor mire jó?

és attól, hogy sosem volt szimpatikus és "most rosszul" teljesít nem dőlök hátra..hanem inkább szenvedés nézni. és reménykedek, hogy végre lesz egy igazi csatár elől a Real Madridban.

végre eladtuk Higanyt..szép lassan mehetne Benzema is...
[FIFA WORLD]

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8501
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2013. október 7., hétfő 3:28

pont nem én fogom itt megmondani a tutit, viszont én elfogulatlanul látom teljes egészében benzemát, mivel nekem se több, se kevesebb, ha ő van nálatok elöl, vagy nem, és nem egy antipatikus játékos ráadásul.

egyszerűen nincs gyilkos ösztöne (falcao,rvp,cavani...) és nem pattan be a hátáról is a labda (gomez,giroud...), ráadásul a fejjátéka sem kiemelkedő, viszont összejátékban, kreativításban, kombinatív játékban kiemelkedő.
így az én szememben benzema mindig is inkább árnyékcsatár marad.

na már most ha ronaldo és bale szállítja a gólokat, akkor nagy eséllyel valóban nem lenne kihasználva egy előbb említett középcsatár, mert a legfőbb erénye, az, hogy ő a célember, és ő a fő gólvágó, elveszne a két robot mellett.
benzemának viszont pont, hogy feküdni kellene ennek a szitunak, eltesz 15 gólt, 15 gólpasszt, de mezőnyben hasznosan kell játszania, területet nyitni a 180 millás két szélnek, részt venni a tizenhatos előtti bugiban, stb.
szóval egyetértek azokkal, akik szerint inkább egy amolyan benzema típusú csatár való inkább ebbe a csapatba.

de ha idén sem váltja meg a világot, akkor én sokakkal ellentétben nem egy új csatárban látnám a megoldást, (mert benzemánál jobb, ebbe a szerepkörbe jobban beleillő támadó nem nagyon van)
hanem isco előretolásában, és egy minőségi, technikás, univerzálisabb középpályás (vidal,wilshere,kpb) betolásával illarramendi és modric mellé.
iscot kellően gólérzékenynek érzem ahhoz, hogy a kellő gólmennyiséget lehozza ott, és mezőnyben, passzokban, kiszolgálásban jeleskedne.
főleg ha a középpályás 3-as mögötte azért sokat levesz a válláról védekezésben.
a másik alternatíva jesé játszatása a helyén, bár ő elég nagy kérdőjel, mire lenne képes amolyan hamis kilencesként, és a kezdőcsapat terhével.

PEEtör
Hozzászólások: 1405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 1:37

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: PEEtör » 2013. október 7., hétfő 2:19

Te is tudod, hogy miért.. Morata nincs azon a szinten, hogy ő legyen az elsőszámú, ezért automatikusan Benzema az.. ki lenne más? Épp ez a lényeg, nincs kihívója a keretben..
Ancelotti pedig nyilván azért is mondja ezt, hogy ezzel is próbáljon neki önbizalmat adni, ami egy csatárnál igen fontos, hogy érezze a bizalmat is, de ez sem segít.
Ennyi. De ezt túl magasröptű felfogni. :D

El kéne felejteni ezt az embert, nem ide való, ezzel a gondolattal kéne megbarátkozni, bármilyen hihetetlenül is hangzik. Arsenalba szerintem tök jó lenne, de itt elveszi a csatártól a helyet. Vagy maradjon itt, de akkor tűrje a padot.

Nem tudom, hogy van-e még egy ilyen játékos a történelemben, aki ennyi tutujgatást meg lehetőséget kapott volna, mégsem él vele, és mégis tovább él a bizalom...
Suarez nagyon képzett,és a vérében van a kapu támadása,olyan akit ha megkötözöl,és elé tolsz egy kaput, akkor elkezd habzani a szája,és ha elvágod a kötelet akkor orra bukik,mert menne mint az állat a kapura. - R.M.C.F.

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Karim Benzema - 9

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 6., vasárnap 21:12

aztán ha ez megvan fél évig, akkor rájön mindenki, hogy egy játékos sem robot, egy csapat sem tud szárnyalni új edzővel és felfogással, taktikával rögtön azonnal
Csak nézni kéne az AS Rómát, és máris nem lenne igaz, amit mondasz.
Vagy a Juvet miután Conte átvette őket.
Vagy a Southamptont idén.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 35 regisztrált és 0 vendég