Premier League

Foci a Real Madridon túl...

Ki lesz a bajnok?

A szavazás 2023. szeptember 7., csütörtök 6:47-kor befejeződött.

Arsenal
15
15%
Chelsea
2
2%
Liverpool
10
10%
Manchester City
69
68%
Manchester United
0
0 szavazat
Tottenham
5
5%
Más, megírom kommentben
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 101

Avatar
L.Miki
Hozzászólások: 2972
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:16
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: L.Miki » 2013. október 19., szombat 15:50

messideco írta:A magát bajnokesélyesnek tartó Liverpool emberelőnyben nem tudta megverni a Newcastlet. Ennyi.
Nem is vártam, hogy nyerjen a Liverpool, tudni lehetett. Az egyik ismerősöm persze megrakta őket, hát el is ment. Kérdeztem tőle, hogy most vajon bátor voltál vagy hülye? :D
Mert attól, hogy az idei szezonban formán felül teljesítenek én továbbra sem bízom bennük. :)
2014: La decima
2016: La Undécimo
2017: La Duodécima
2018 - La Decimotercera
Gracias Zinedine Zidane, Gracias!! :salute:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 19., szombat 15:42

A magát bajnokesélyesnek tartó Liverpool emberelőnyben nem tudta megverni a Newcastlet. Ennyi.
"And my heart will leave you never."

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4466
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2013. október 19., szombat 15:42

mi meccs volt ez a newcastle pool. :ozil: :ozil:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 18., péntek 19:14

Townsend hosszabbított! :)
http://www.tottenhamhotspur.com/news/ne ... os-181013/

Januzaj pedig azt nyilatkozta, hogy a Manchester Unitedban képzeli el a jövőjét.

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27361
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Remy » 2013. október 15., kedd 16:15

TéOeM írta:A Red Bull állítólag megvásárolna egy klubot a bajnokságban, mert a forma-1, amerikai foci stb. után a BL-be is beakar kerülni. Elsősorban londoni klub a célpont, de a Liverpool vagy az Everton is szóba jöhet.
Legalább egy Leedset vagy Notthinghamet vennének. Jó lenne őket újra a PL-ben látni.
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 15., kedd 16:07

Marci77 írta:Gondolom ilyen West Ham,Fulham jöhet szóba leginkább.Bár a Millwall menő lenne.
Dehogyis, megvesznek titeket. :mrgreen:
Aztán majd megy hozzátok középcsatárnak Vettel, ha már meglesz a tizedik vb-címe. :lol:

Amúgy Vermaelenről mit gondolsz? Mert most nyilatkozta, hogy gondolkodik egy januári váltáson, mert idén eddig nem igazán kapott lehetőséget nálatok. :hmmm:

Közben Lennon ismét teljes értékű edzésmunkát tudott végezni. :) Bár sok esélye nem lesz a kezdőcsapatba kerülésre, amíg Townsend ilyen brutál formában van.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 15., kedd 15:26

TéOeM írta:A Red Bull állítólag megvásárolna egy klubot a bajnokságban, mert a forma-1, amerikai foci stb. után a BL-be is beakar kerülni. Elsősorban londoni klub a célpont, de a Liverpool vagy az Everton is szóba jöhet.
Gondolom ilyen West Ham,Fulham jöhet szóba leginkább.Bár a Millwall menő lenne.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. október 15., kedd 15:07

A Red Bull állítólag megvásárolna egy klubot a bajnokságban, mert a forma-1, amerikai foci stb. után a BL-be is beakar kerülni. Elsősorban londoni klub a célpont, de a Liverpool vagy az Everton is szóba jöhet.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 9., szerda 19:49

Na jó, lehet, hogy némi elfogultság volt bennem, amikor ikszre húztam az Özil-Eriksent, meg benne van az is, hogy a jövőben Eriksen szerintem jobb lesz, mint Özil most, annak ellenére, hogy elvileg csak a jelent kellene/kellett volna néznem, talán valóban korrektebb lett volna a kacsacsőrt Mesut felé fordítani.

Sandro meg nagyon alábecsült játékos, tavaly az egyik legjobb emberünk volt, hihetetlen mennyiségű "piszkos munkát" végez el, ha meg védekezik, akkor egy áttörhetetlen fal, nagyon hasznos a játéka, Arteta kicsit más típusú playa, jobban irányít mélységből, de védekezésben kevesebb szerintem.
De lehetetlenség teljesen objektívan összehasonlítani őket és ítéletet mondani felettük, én az alapján, amit eddig láttam tőlük, hasznosabb és jobb futballistának gondolom a brazilt, de elfogadom, ha valaki ezt másképp gondolja. :)

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. október 9., szerda 18:40

Özil=Eriksen na ne már.... :lol:

Az Arteta Sandro is minimum = de a Ramsey Dembelé is inkább > a többi korrekt!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 9., szerda 18:34

3. Arteta < Sandro
6. Özil = Eriksen
Ez a kettő totál falloszság szerintem, Özil sokkal jobb, mint Eriksen, nem is értem, hogyan merülhet fel az ellenkezője. Technikás, ügyes játékos Eriksen, de ennyi. Semmi mást nem látok benne, ami kiemelné az átlagból, egy Spurst elirányítgathat a jövőben, de többre nem fogja vinni. Özil passzait meg ismerjük, egy Realban is alap ember volt és még az is lehetne, ha van benne tartás meg ugye nem lenne Ancelotti.
Arteta pedig nagyon megbízható, ügyes és keveset hibázó játékos, míg Sandro mindenben totál közepes. A maradékkal vagy egyetértek, vagy nem ismerem eléggé a játékosokat.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 9., szerda 18:22

GT37 írta: és megkért, hogy írjam le, hogy az adott párok melyik tagját tartom jobb játékosnak
De ismétlem magam, azt elismerem, hogy Özil most jobb.
Akkor most ebből hogy lett ->
GT37 írta: Özil = Eriksen
Értem én, hogy szerinted Eriksen jobb lesz, de nem a jelent nézed?

A Manu amúgy meg jól elszúrta Januzajt, mint ahogy Pogbával is tették. Butaság volt eddig nem megújítani a szerződését, most hogy már csak 1 év van hátra rendesen perkálniuk kell ha meg akarják tartani. Főleg ahogy felkapta a média :kivagyhe:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 9., szerda 17:55

Galacticos írta:csak nehogy egy federico macheda 2.0 legyen, és megártson neki az a pár perc hírnév.
Tényleg, az a gyerek is hogy eltűnt. Most nézem, a Doncaster Roversben van kölcsönben. :D
Galacticos írta:ha már ennyire beharangoztad másold.
:D

1. Flamini < Paulinho
Számomra ez nem kérdés, Paulinho sokoldalúbb, technikásabb játékos, aki jóval többet tesz hozzá a támadásokhoz, mint a francia, szerintem már most jobbnak lehet nevezni, pedig jóval fiatalabb.

2. Ramsey = Dembélé

Itt nagyon sokat gondolkodtam, hogy mi is legyen a végeredmény, egyrészt azonnal nyomtam volna Dembélére, aki érkezése óta új dimenziók kapuit nyitotta meg a Spurs előtt a középpályán, elképesztő mennyiségűt dolgozik, kúszik-mászik, szerel, aztán mélységből irányít, szervezi a játékot, tényleg fantasztikus futballista. Talán az egyetlen dolog, amiben Ramsey felülmúlja, az a gólszerzés, de ez nem meglepő, lévén a walesi mostanában közelebb játszik az ellenfél kapujához, mint a belga szokott. Ez önmagában véve még nem lenne elég a győzelemhez, így JELENLEG én jobbnak tartom Dembélét, viszont figyelembe véve, hogy Ramsey brutál formában van mostanában, és négy évvel fiatalabb Dembélénél, szóval van még ideje tovább fejlődni bőven, jogosabbnak érzem az ikszet.

Megjegyzem, Ramsey hatalmas meglepetés számomra, a tavalyi szezon elején (és azelőtt) semmi olyat nem tett, ami alapján azt mondhattam volna róla, hogy középszerűnél jobb játékos, tavasz óta viszont megtáltosodott, ha így tudja tartani ezt a formáját és képes lesz még néminemű fejlődésre is, akkor alapember lesz az Arsenalban. (Először ideírtam, hogy az angol válogatottban, aztán rájöttem, hogy azt nehezen. :mrgreen: )

3. Arteta < Sandro
Nem könnyű összehasonlítani a két futballistát, mivel Arteta támadóbb szellemű Sandrónál, ha jól emlékszem, a katalán eredetileg inkább támadó vagy irányító középpályást játszott, mint vékápét, Sandro ellenben a védekezés nagymestere, egy áthatolhatatlan fal, a póklábaival végrehajtott tökéletes ütemű becsúszásai messze földön híresek, viszont kevésbé vállal szerepet a csapat irányításából, mint Arteta, bár vannak néha igen durva beindulásai, amik után legtöbbször jól is hozza helyzetbe a társait. De tény, hogy Arteta technikailag erősebb. Összességében szerintem Sandro egy paraszthajszállal hasznosabb játékot tud hozni, mint Arteta, ezért görbül felé a kacsacsőr, bár a döntetlen sem lenne nagyon ellenemre.

4. Wilshere > Capoue
Ez most egyértelműen Jackie Boy, de térjünk vissza a kérdésre a szezon végén, tudniillik Capoue sajnos megsérült a szezon elején, még most sem egészséges, úgyhogy nem láttam még annyit játszani, amennyit szerettem volna. Az mindenesetre lejött abból a 2-3 mérkőzésből is, hogy a védekező feladatokat rendkívül hatékonyan és magabiztosan tudja ellátni, arra jól emlékszem, hogy bemutatkozó meccsén neki volt a legtöbb jó szerelése és interceptionje a csapaton belül, ami azért nem kis dolog. Támadásban szerintem kevesebbet tud, mint Wilshere, de ismétlem, talán még korai ítéletet mondani ez ügyben.
De Wilshere-t nagyon szimpatikus és jó játékosnak tartom, úgyhogy csak kicsit fáj a szívem, amikor felé fordítom a kacsacsőrt. :D

5. Walcott > Lennon
Sajnos itt is egyértelmű, hogy jobb az ágyús, Walcott a játék szinte minden szegmensében hatékonyabb és magasabb színvonalú játékra képes, mint Aaron, akinek a védőmunkája talán jobb, viszont cserébe nem olyan gyors (jó, azért nem panaszkodhatunk a sebessége miatt :D ), és még mindig forrófejű néha olyan értelemben, hogy sokszor nem a megfelelő döntést hozza meg a támadások során, érzésem szerint Walcott ebben sokat fejlődött az utóbbi időszakban, arról nem is beszélve, hogy ő középcsatárként is megállja a helyét (bár nem egy Soldado) Lennon barátunkkal ellentétben.

6. Özil = Eriksen
(Ez nagy felháborodást váltott ki a túloldalon. :mrgreen: )
Özil szerintem jobb támadó középpályás, mint Eriksen, olyan értelemben, hogy több gólpasszt ad, talán több gólt is rúg, szóval több találatban vállal részt közvetlenül, Eriksen viszont jobb irányító, jobban meg tudja határozni a csapata játékát, sokkal inkább kézben tudja tartani és kontrollálni tudja az együttest. Persze ő sincs sokkal elmaradva a töröknémettől asszisztok terén, de neki szerintem az a fő erőssége, amit leírtam.
Jelenleg Özil jobb játékos ugyan, sok tekintetben felülmúlja Christiant, de én Eriksenben többet látok, érezhető a dán szinte minden labdaérintésén, megmozdulásán, hogy elképesztő érzéke van a futballhoz, hatalmas tehetség, már most talán a legjobbak közé tartozik a posztján, és még csak 21, szóval van még ideje bőven fejlődni, míg Özil már 25 (illetve még csak 24, de pár nap múlva lesz a születésnapja). Figyelembe véve Eriksen tehetségét és eddigi fejlődését, én nagyon simán el tudom képzelni, hogy 25 éves korára jobb, kiforrottabb, csapata számára is fontosabb játékos lesz, mint Özil most, ezért is írtam végül egyenlőségjelet a két futballista neve közé.
De ismétlem magam, azt elismerem, hogy Özil most jobb.
(Zárójeles megjegyzés: szerintem ők tipikusan olyanok, hogy majdhogynem tökéletesen ki tudnák egészíteni egymást a Barçában egymás mellett, Eriksen-Busquets-Özil, a dán kicsit hátrébb, Özil pedig közelebb az ellenfél kapujához, amolyan Iniesta-poszton.)

7. Cazorla > Lamela
Őszintén szólva még nem láttam annyit játszani Lamelát, hogy konkrétan meg tudjam állapítani, hogy milyen szinten áll jelenleg Cazorlához képest, az első benyomásom róla az, hogy technikailag kiemelkedően jó, ösztönös tehetség, akinek viszont még sokat kell tanulnia, fejlődnie, tudatosabb játékstílust kell kialakítania. Cazorla nem meglepő módon már jóval kiforrottabb, sokoldalúbb, letisztultabb játékot tud hozni, mint Erik, de olyan szempontból talán nem volt a legigazságosabb összesorsolni ezt a két futballistát, hogy az egyik a pályája csúcsán (túl?) lévő klasszis, a másik meg kis túlzással „csak” egy ígéretes tehetség.
Most egyértelműen Santi tehát, de ki tudja, mit hoz a jövő. Mindenesetre én örülni fogok már annak is, ha egy Cazorla-szintű playa lesz Lamelából.

8. Ox < Holtby
Ez nem volt könnyű döntés, mert Oxlade-et is egész jó játékosnak tartom, gyors, technikás, szemfüles kis támadó, Holtby-t viszont sokoldalúbbnak tartom, Ox kreativitása, passzolóképessége pedig szerintem közel sem olyan, mint Lewisé, igaz, ez adódik abból, hogy ő elsősorban szélső, ha jól tudom, Holtby pedig a csatár mögött érzi magát a legjobban, ez látszott is a Villa elleni Ligakupa-meccsen, amikor három gólpasszt adott.
Szóval csakalewisholtby. B-)

9. Rosicky < Sigurdsson
Rosicky szerintem már nem a régi, fénykorában jobb volt, mint a mostani Siggy, jelenleg viszont én erősebbnek érzem az izlandit, jobban képes szervezni a támadásokat, gólok és gólpasszok terén is felülmúlja a cseh fiút, aki viszont védekezésben képes többet hozzátenni csapata játékához (mostanában játszik is néha vékápét, nem?).

10. Podolski > Chadli
Egyértelműen Prinz Poldi, bár itt is kicsit igazságtalannak érzem, hogy Chadli pont őt kapta. :D (Nem mintha olyan sok más jelölt lett volna.)
Jóval gólerősebb, jobban lát a pályán a német, nem hiába 111-szeres német válogatott (mondjuk máig nem értem, hogy tudott összeszedni ennyit :D). Chadli talán valamivel gyorsabb, illetve fizikálisan erősebb, de összességében simán nyer Podolski.

11. Gnabry < Townsend
Gnabryból ugyan nem láttam még sokat, de nem tűnik egy falábú játékosnak, van benne tehetség, mindazonáltal Townsend most nagyon simán veri, pláne a jelenlegi formáját tekintve, gyakorlatilag rommá alázza az összes szembejövő balbekket. :D Gnabry ugyan több gólt szerez, de még nincs olyan szinten, mint Andros, de mondom, van benne potenciál, elképzelhető, hogy 22 éves korára eléri vagy akár meg is haladja Townsend mostani szintjét.

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. október 9., szerda 17:51

lesz belőle valami vagy megy macheda után a süllyesztőbe.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6655
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 9., szerda 17:45

csak nehogy egy federico macheda 2.0 legyen, és megártson neki az a pár perc hírnév.
GT37 írta:Amúgy a túloldalon egy Arsenal-drukker párokba rendezte a Spurs és a Senal középpályásait (Özil-Eriksen, Cazorla-Lamela stb.), és megkért, hogy írjam le, hogy az adott párok melyik tagját tartom jobb játékosnak, jó hosszú post lett belőle, nem akarom most rögtön bemásolni, de ha valakit érdekel esetleg, akkor megtehetem.
ha már ennyire beharangoztad másold.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 9., szerda 17:34

Olyan Bale-Özil keveréknek tűnik így elsőre a gyerek.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. október 9., szerda 17:28

Januzaj vs Sunderland
Hát tényleg nem semmi a gyerek, ahogy nézem, csomószor visszahúzódik akár a saját térfelére is, hogy elkérje a labdát, majd középről osztogat, de a szélen is jól érzi magát, gyors, technikás, remekül lő és minden egyéb. :D
Kíváncsi vagyok, pár év múlva milyen játékos lesz, de szerintem minden adott ahhoz, hogy topfutballista legyen majd.
legendary írta:Barkley, Herrera, Lars Bender...)
Elvileg már most tárgyaltok a Bilbaóval Herrera ügyében, aki a télen csatlakozhatna is a Unitedhoz. :hmmm: Ő tényleg remek igazolás lenne, bár mostanában Barkley is elég jól játszik az Evertonban.

Amúgy a túloldalon egy Arsenal-drukker párokba rendezte a Spurs és a Senal középpályásait (Özil-Eriksen, Cazorla-Lamela stb.), és megkért, hogy írjam le, hogy az adott párok melyik tagját tartom jobb játékosnak, jó hosszú post lett belőle, nem akarom most rögtön bemásolni, de ha valakit érdekel esetleg, akkor megtehetem. :) :D

Avatar
Anthony
Hozzászólások: 8059
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:33
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anthony » 2013. október 9., szerda 14:26

legendary írta: Én egyetértek a mondanivalójával, de igen, kicsit keményen fogalmazta meg. De azzal, hogy a honosítás egy baromság, azzal tökéletesen egyetértek.
Alapvetően igen, én is. De mondjuk ennél a Januzaj gyereknél pont nehéz eldönteni, hogy akkor neki melyik válogatottban kellene alapból játszania (állítólag egyébként az albánokat favorizálja, ami talán a legközelebb is áll a származásához).
Másrészt ugye az angolok kéne örüljenek minden tehetségnek, aki előre viheti őket, mert nem valami fényes a válogatottjuk (de persze itt megértem azt a hozzáállást, hogy játsszanak csak az angolok bármilyen eredményt is tudnak elérni).

legendary
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. május 21., kedd 0:08

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: legendary » 2013. október 9., szerda 10:54

Ezt a Januzaj gyereket jobban felkapta a média, mint anno Varanet, amikor megalázta Messit 2 meccsen is. Következő MU meccset tuti megnézem, kíváncsi vagyok erre a srácra mennyire ügyes.
Nagyon.

Baromi elegáns, remekül lát a pályán, nagyon jól szervez, passzol, jól cselez, az utóbbi egy évben izmot is pakoltak rá. Meg lehet nézni a youtube-on a Sevilla, a Crystal vagy a mostani, Sunderland elleni teljesítményét, mindegyik nagyon impozáns. Igazából irányító, 10-es, nem szélső, de széleken is remekül mozog, jól lép befelé.

DE! Még nagyon fiatal. 18 éves, nem reális tőle sokat elvárni, a csapat cipelését, stb. Biztos vagyok benne, hogy klasszis lesz, de kell neki azért az idő. De kétségtelen, hogy nagyon gyorsan lépked előre.
épp ráfért a MU-ra egy ilyen gyerek, ha már Nani, Young, Valencia trió támadásban nem épp a legjobb.
Valencia taktikai szempontból hasznos már inkább, két éve támadásban is állat volt, most inkább a mezőnybeli teljesítménye (passzolási százalék, labdaszerzések, szerelések) inkább, ami kiemelkedő. Young semmiben se az, egyszerűen egy hatalmas alibi, amit nyújt, biciklizik kettőt a labda fölött, aztán hátrapasszol, ha cselez, akkor elveszti, fellökik, pontatlanul ad be, hatalmas csalódás, pedig anno a Villában nagyon bírtam, ott életveszély volt mindig. Nani nagyon nem kiegyensúlyozott, de képes nagyon durva teljesítményekre, tavaly a Real ellen remekelt a kiállításig, idén is általában jó volt, remek adottságai vannak, néha képes világklasszis játékra, máskor (eddig többnyire...) meg szürke nagyon.

Meg kell még Januzaj helyét is találni, középen akár még jobb lehet.
Ez a Wilshere gyerek egyre kevésbé szimpatikus, pedig egy időben még örültem volna, ha ideigazol. (semmi extra egyébként, cigizik és még hazudik is, most beszól Januzajnak tök fölöslegesen, a pályán nem sokat mutat mostanában ráadásul).
Én egyetértek a mondanivalójával, de igen, kicsit keményen fogalmazta meg. De azzal, hogy a honosítás egy baromság, azzal tökéletesen egyetértek.

Avatar
Anis
Hozzászólások: 1843
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 10:48
Kedvenc játékosaid: Drogba, Essien, CR, Di Maria
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Chelsea, Inter

Re: Premier League

HozzászólásSzerző: Anis » 2013. október 9., szerda 10:12

Nemhiába, hiszen ha a stat igaz, akkor ő a legfiatalabb duplázó a PL-ben (18 év, 242 nap). ha majd eljön az idő jó sok válogatott között választhat: belga, angol, albán, török (nagyszülők miatt). de első kettő esélyesebb, és a belga válogatott túltelítettsége miatt sztem angol lehet ebből.

épp ráfért a MU-ra egy ilyen gyerek, ha már Nani, Young, Valencia trió támadásban nem épp a legjobb.
FERRARI - MSchumi - Alonso - Kimi - Federer - Kobe - LeBron

London is BLUE
GO BLUES, HALA MOU!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 82 regisztrált és 0 vendég